Ik heb niks gezegd.quote:Op dinsdag 12 april 2005 12:48 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Heeft C. je verkeerd ingelicht ofzo?
Okay is goedquote:Op dinsdag 12 april 2005 12:43 schreef Sabrina1981 het volgende:
[..]
Modjes sorry voor het offtopic:
Ik mail je nog wel ok?
Dan weet ik het ook niet. Ik vind dit nu al een leuke reeksquote:
Maar hoe dan ook hoiquote:Op dinsdag 12 april 2005 12:48 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Heeft C. je verkeerd ingelicht ofzo?
Je las het alsnogquote:Op dinsdag 12 april 2005 12:54 schreef Bass-Miss het volgende:
BassMiss is niet dezelfde als MissBliss, maar thnx voor het compliment.
* aansluit + lijkt mij welquote:Op dinsdag 12 april 2005 12:30 schreef Copycat het volgende:
Deels ligt het zeer zeker aan mij, inderdaad.
Ik ben nogal wispelturig en snel verveeld. Heb spanning nodig om 'bij de les te blijven'. Maar 'spannende' mannen zijn doorgaans niet de meest betrouwbare mannen en betrouwbare mannen weer niet de meest spannende.
Ik zit gevangen in mijn eigen Catch22... Gelukkig dat het vrijgezellenleventje me over het algemeen wel bevalt.
Preciesquote:Op dinsdag 12 april 2005 13:01 schreef melismay het volgende:
Ik vind dat die persoon zelf vooral de verantwoordelijkheid moet nemen. Dat is toch de persoon met de relatie, niet jij......
Hoi.quote:
quote:Op dinsdag 12 april 2005 12:54 schreef Bass-Miss het volgende:
BassMiss is niet dezelfde als MissBliss, maar thnx voor het compliment.
Damn als ze het daarom uitmaakt moet je misschien maar blij zijn dat jullie niet samen zijn!!!!quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:13 schreef UncleFunk het volgende:
Ik ben gedumpt omdat ik niet ambitieus genoeg was (ben maar leraar), ik last had van spanningen op m'n werk, ik wel eens een rood linnen tasje bij me heb voor m'n portemonnee en kentekenbewijs, ik een verkeerde autokeuze had. En nee, die laatste twee zijn niet cynisch, maar bittere waarheid.
verkeerde autokeuzequote:Op dinsdag 12 april 2005 13:13 schreef UncleFunk het volgende:
Ik ben gedumpt omdat ik niet ambitieus genoeg was (ben maar leraar), ik last had van spanningen op m'n werk, ik wel eens een rood linnen tasje bij me heb voor m'n portemonnee en kentekenbewijs, ik een verkeerde autokeuze had. En nee, die laatste twee zijn niet cynisch, maar bittere waarheid.
Ben ik ook.quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:17 schreef PieterCK het volgende:
[..]
Damn als ze het daarom uitmaakt moet je misschien maar blij zijn dat jullie niet samen zijn!!!!
Missschien moeten we eens een Miss-verkiezing houden of eventueel voor katten en dan noemen we het Miss Poes.quote:
Al die missen hier
Als je dit kwadrateert en er nog een hoop bedrog aan toevoegt dan kom je een heel klein beetje in de buurt van hoe de mijne was.quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:13 schreef UncleFunk het volgende:
Ik ben gedumpt omdat ik niet ambitieus genoeg was (ben maar leraar), ik last had van spanningen op m'n werk, ik wel eens een rood linnen tasje bij me heb voor m'n portemonnee en kentekenbewijs, ik een verkeerde autokeuze had. En nee, die laatste twee zijn niet cynisch, maar bittere waarheid.
Hahahaha dan had jij ook een lekkere vriendin zeg..quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:22 schreef thabit het volgende:
[..]
Als je dit kwadrateert en er nog een hoop bedrog aan toevoegt dan kom je een heel klein beetje in de buurt van hoe de mijne was.
Omdat ik lang met andere dingen bezig was en ik bovendien het hele versiergebeuren niet beheers. Inmiddels ontmoet ik haast geen potentiële partners meer en dat alles amen verklaart mijn levenslange vrijgezellenstatus.quote:Op dinsdag 12 april 2005 12:18 schreef Metro2005 het volgende:
Bij deze nog een keer de vraag:
Ik vraag me toch af wat nou de redenen zijn geweest dat de meeste hier single zijn (geworden)
Tja, je wordt verliefd he. Levensgevaarlijk.quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:23 schreef PieterCK het volgende:
[..]
Hahahaha dan had jij ook een lekkere vriendin zeg..
Was jij zo erg of had je ook echt een verkeerde keuze gemaakt
Een beetje vent ontkent gewoon dat ie iemand echt leuk vindquote:Op dinsdag 12 april 2005 13:25 schreef thabit het volgende:
[..]
Tja, je wordt verliefd he. Levensgevaarlijk.
Moet je ook niet doen, hekje om je tuin heen bouwen en niemand de poort open laten doen.quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:25 schreef thabit het volgende:
[..]
Tja, je wordt verliefd he. Levensgevaarlijk.
Die Miss-verkiezing is pas geweest en we hebben allebei niet gewonnenquote:Op dinsdag 12 april 2005 13:18 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Missschien moeten we eens een Miss-verkiezing houden of eventueel voor katten en dan noemen we het Miss Poes.
Ik had ook eerst er helemaal geen behoefte aan. Op school heb je natuurlijk wel de verliefdheden, maar daar bleef het ook bij en dat vond ik ook wel best. Pas sinds een paar jaar begint het wel te kriebelen, alleen door afwijzingen ben ik bang om het weer te wagen. En ook het gebrek aan potentiële kandidaten helpt ook geen meter natuurlijk.quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:24 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Omdat ik lang met andere dingen bezig was en ik bovendien het hele versiergebeuren niet beheers. Inmiddels ontmoet ik haast geen potentiële partners meer en dat alles amen verklaart mijn levenslange vrijgezellenstatus.![]()
Hahaha, als ik dat eens kon. Nee hoor, deze dame gaat er helemaal voor als ze verliefd is en ja, dan moet je soms op de blaren zitten.quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:28 schreef PieterCK het volgende:
[..]
Moet je ook niet doen, hekje om je tuin heen bouwen en niemand de poort open laten doen.
Soms heel frustrerend maar vaak het beste kun je ook niet gekwetst worden (spreek tegenwoordig uit ervaring)
k zei niet dat ik er geen behoefte aan had, maar dat ik er niets mee deed. Het kwam simpelweg net in me op om een versierpoging te wagen tot mijn 21e of zo.quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:29 schreef Sabrina1981 het volgende:
[..]
Ik had ook eerst er helemaal geen behoefte aan.
Nou ja behoefte of geen behoefte. We hebben voor ons 20e geen relatie gehad en dat merk je nu wel vind ik.quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:31 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
k zei niet dat ik er geen behoefte aan had, maar dat ik er niets mee deed. Het kwam simpelweg net in me op om een versierpoging te wagen tot mijn 21e of zo.
De laatste kwam van binnenuitquote:Op dinsdag 12 april 2005 13:28 schreef PieterCK het volgende:
[..]
Moet je ook niet doen, hekje om je tuin heen bouwen en niemand de poort open laten doen.
Soms heel frustrerend maar vaak het beste kun je ook niet gekwetst worden (spreek tegenwoordig uit ervaring)
Ik blijf erbij, niet zoeken maar gewoon zien wat er komt of niet komt en niet in paniek raken.. We zijn nog jongquote:Op dinsdag 12 april 2005 13:29 schreef Sabrina1981 het volgende:
[..]
Ik had ook eerst er helemaal geen behoefte aan. Op school heb je natuurlijk wel de verliefdheden, maar daar bleef het ook bij en dat vond ik ook wel best. Pas sinds een paar jaar begint het wel te kriebelen, alleen door afwijzingen ben ik bang om het weer te wagen. En ook het gebrek aan potentiële kandidaten helpt ook geen meter natuurlijk.
hhm dat is gemeen, heb ik nog nooit last van gehad. Ik zag ze altijd aankomen en weer weggaanquote:
Nee actief zoeken doe ik ook niet meer, maar niets doen helpt natuurlijk ook geen barst. Jong is overigens relatief. In absolute termen ben ik inderdaad nog jong, maar ten aanzien van een eerste relatie ben ik stokoud.quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:34 schreef PieterCK het volgende:
[..]
Ik blijf erbij, niet zoeken maar gewoon zien wat er komt of niet komt en niet in paniek raken.. We zijn nog jong
Ik ga er ook wel voor, maar Pieter heeft wel gelijk. Ik pas nu wel op met iemand meer dan leuk vinden (ook al heb je dat soms niet in de hand), maar dan kan je ook niet gekwetst worden.quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:30 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Hahaha, als ik dat eens kon. Nee hoor, deze dame gaat er helemaal voor als ze verliefd is en ja, dan moet je soms op de blaren zitten.
Gemeen... Gemeen... Wat is gemeen... Ik was er zelf bij.... Veel slechte timing en uiteindelijk radeloosheid... Geweldig, maar story of my life...quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:35 schreef PieterCK het volgende:
[..]
hhm dat is gemeen, heb ik nog nooit last van gehad. Ik zag ze altijd aankomen en weer weggaan
Tsja spreek uit ervaring..quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:37 schreef Sabrina1981 het volgende:
[..]
Ik ga er ook wel voor, maar Pieter heeft wel gelijk. Ik pas nu wel op met iemand meer dan leuk vinden (ook al heb je dat soms niet in de hand), maar dan kan je ook niet gekwetst worden.
Ja ik wilde net zo reageren. Natuurlijk ben ik met mijn 24 jaar jong, maar ik loop op veel leeftijdsgenoten achter. Ik heb ook het idee dat ik gewoon heel stuk mis hierin. Dus ja inderdaad wachten wat er komt is een optie, maar hoelang duurt het dan he.quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:36 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Nee actief zoeken doe ik ook niet meer, maar niets doen helpt natuurlijk ook geen barst. Jong is overigens relatief. In absolute termen ben ik inderdaad nog jong, maar ten aanzien van een eerste relatie ben ik stokoud.
Zo beredenerend ga ik er niet mee om.quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:37 schreef Sabrina1981 het volgende:
Ik ga er ook wel voor, maar Pieter heeft wel gelijk. Ik pas nu wel op met iemand meer dan leuk vinden (ook al heb je dat soms niet in de hand), maar dan kan je ook niet gekwetst worden.
Wat een laffe instelling, ik ga liever op mijn bek voor de hele wereld met de gedachte dat ik er alles aan gedaan heb dan zo te moeten leven. Feit is dat je altijd wel gekwetst zult worden, je kunt je er niet voor afsluiten ook. Het hoort erbij.quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:37 schreef Sabrina1981 het volgende:
[..]
Ik ga er ook wel voor, maar Pieter heeft wel gelijk. Ik pas nu wel op met iemand meer dan leuk vinden (ook al heb je dat soms niet in de hand), maar dan kan je ook niet gekwetst worden.
Nee, ik heb dat dus pas gehad. Ik wou me inhouden, niet te hard van stapel lopen, maar gevoelsmatig gaat dat gewoon niet. En ja, gekwetst dusquote:Op dinsdag 12 april 2005 13:37 schreef Sabrina1981 het volgende:
[..]
Ik ga er ook wel voor, maar Pieter heeft wel gelijk. Ik pas nu wel op met iemand meer dan leuk vinden (ook al heb je dat soms niet in de hand), maar dan kan je ook niet gekwetst worden.
Wel hoor, gewoon wapenen tegen het gevoel van verliefdheid..quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:39 schreef melismay het volgende:
[..]
Gemeen... Gemeen... Wat is gemeen... Ik was er zelf bij.... Veel slechte timing en uiteindelijk radeloosheid... Geweldig, maar story of my life...
Wat ik er mee wil zeggen, je kunt je niet wapenen tegen verliefdheid imo dat is nou iets wat je gewoon gebeurd. Hoe irritant het vaak ook is....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |