Dat was inderdaad prachtigquote:Op dinsdag 12 april 2005 08:37 schreef DaMook het volgende:
(Quote Stali: "dit is toch geen geintje he, ik houd niet van geintjes " )![]()
![]()
Helemaal mee eens dat het een goede grap is en niemand boos hoeft te zijn, maar onwetendheid op zich is natuurlijk geen reden... Als je net doet alsof je 'opeens' weg bent, zeker op een groot forum, dan kan dat gevolgen hebben. Een beetje eigen verantwoordelijkheid nemen zou op zich geen kwaad kunnen.quote:Op dinsdag 12 april 2005 09:54 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Inderdaad!En bovendien hadden zij er ook geen weet van dat het zo groot zou worden.
FPquote:Op dinsdag 12 april 2005 09:53 schreef yvonne het volgende:
Ik ben alleen op zoek naar cijfers, wil er een stukje over gaan tikken.
Hoeveel topics: 33 nu
Hoeveel posts?
Hoeveel views.?
Ook de gesloten. Zelfs DIE trekken nog views
In totaal is op dit moment, alles bij elkaar:quote:Op dinsdag 12 april 2005 10:12 schreef yvonne het volgende:
[..]
FP
3 items:
8689 views
15685 views
25062 views
We gaan voor de 300.000quote:Op dinsdag 12 april 2005 10:20 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
In totaal is op dit moment, alles bij elkaar:
296316 views
Komt goedquote:
Heb je daar de FP ook bijgeteld?quote:Op dinsdag 12 april 2005 10:20 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
In totaal is op dit moment, alles bij elkaar:
296316 views
Ok, kijk ik strakkies naar ben zoooooooooooooooooooooooo brakquote:
Ongelooflijk!!!quote:Op dinsdag 12 april 2005 10:25 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Nee.. dat is alleen van de topics hier..![]()
Qua aantal posts zitten we rond de 10.000
Primaquote:Op dinsdag 12 april 2005 10:24 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ok, kijk ik strakkies naar ben zoooooooooooooooooooooooo brak
Ik hoorde het jaquote:Op dinsdag 12 april 2005 10:29 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ongelooflijk!!!
Ik had je naam verkeerd op radio
RubberenRobbie
Het is best moeilijk om iedereen te noemen als je daar zit, je vergeet toch altijd namenquote:Op dinsdag 12 april 2005 10:37 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Ik hoorde het ja!
Leuk dat je me genoemd hebt!![]()
![]()
neem je in je overzicht ook mee hoeveel nieuwe fokkers er bij zijn gekomen en hoeveel luisteraars bij fok radio?quote:Op dinsdag 12 april 2005 10:12 schreef yvonne het volgende:
[..]
FP
3 items:
8689 views
15685 views
25062 views
Inderdaad!quote:Op dinsdag 12 april 2005 10:45 schreef yvonne het volgende:
[..]
Het is best moeilijk om iedereen te noemen als je daar zit, je vergeet toch altijd namen
Maar goed, ik ben benieuwd wanneer Stali. en Ryan bijgelezen zijn en komen posten
Luissteraars weet ik niet precieze cijfers van, de woensdag uitzendig trok iig rond de 500 man.quote:Op dinsdag 12 april 2005 10:53 schreef vlad het volgende:
[..]
neem je in je overzicht ook mee hoeveel nieuwe fokkers er bij zijn gekomen en hoeveel luisteraars bij fok radio?![]()
Sta dan ook stil!quote:Op maandag 11 april 2005 23:15 schreef Viperdesign het volgende:
Netjes
[afbeelding]
Lynx666! Bewogen! Hoe kun je!?
Daarom. Hoaxbusters.quote:Op dinsdag 12 april 2005 08:45 schreef Sjowhan het volgende:
Het leek er steeds meer op dat het een echte hoax was, vooral na foto's van viper en consorten
Datte.quote:Op dinsdag 12 april 2005 09:37 schreef Gurb het volgende:
of waren het alleen ryan3 en Stali (en Ollie) die wisten van de grap?
Ik ben een lurker die na 26 topics meelezen dacht, laat ik ook maar weer eens een reactie plaatsen. Volgens mij was mijn laatste reactie daarvoor zeker een jaar oud.quote:Op dinsdag 12 april 2005 10:56 schreef yvonne het volgende:
[..]
Luissteraars weet ik niet precieze cijfers van, de woensdag uitzendig trok iig rond de 500 man.
Nieuwe FOK!kers kan ik ook niet zien hoeveel precies nav deze topics, wel zijn er een hoop onbekenden
opeens lekker mee gaan posten, lurkers die nu wel de stap waagden?
Ik heb gehoord dat de halsdoek van Ollie op nog geen 2km van de studio is gevonden...met bloedsporen.quote:Op dinsdag 12 april 2005 11:17 schreef Viperdesign het volgende:
Zijn ze overigens alweer verdwenen ?
Vreemd. Waar verzamelen we?quote:Op dinsdag 12 april 2005 11:19 schreef Lynx666 het volgende:
Ik heb gehoord dat de halsdoek van Ollie op nog geen 2km van de studio is gevonden...met bloedsporen.. Op de camping zijn hun spullen niet meer opgehaald
.
Nou ja, het klopte ook, ze waren vermist, alleen door ons... En een vermissing hoeft niets ergs te zijn perseequote:Op dinsdag 12 april 2005 11:19 schreef TerroRobbie het volgende:
De pit was een hoax, maar de vermissing eigenlijk niet... Ze gingen immers gewoon met het idee naar de camping dat ze ons (of iig yvonne) in zouden lichten. En ze hadden er geen benul van dat deze reeks zulke proporties zou gaan aannemen. Het is dus niet zo geweest dat ze zich thuis (of op vakantie) kapotlachten om al onze reacties (iets wat ze nu ongetwijfeld wel gaan doen).. zoals velen hebben beweerd.
vind ik ook, ik vind het behoorlijk kut van ze dat ze geen moeite hebben gedaan op het form bericht uit te brengen.quote:Op maandag 11 april 2005 23:24 schreef knowall het volgende:
[..]
Inderdaad. Ze hadden tenminste zwaargewond kunnen zijn, egoisten.
Ehm, dat hebben ze wel meermalen geprobeerd, alleen zonder succes.quote:Op dinsdag 12 april 2005 11:35 schreef Asmodean het volgende:
[..]
vind ik ook, ik vind het behoorlijk kut van ze dat ze geen moeite hebben gedaan op het form bericht uit te brengen.![]()
Stali. heeft idd diverse malen geprobeerd contact met me op te nemen.quote:Op dinsdag 12 april 2005 11:19 schreef TerroRobbie het volgende:
De pit was een hoax, maar de vermissing eigenlijk niet... Ze gingen immers gewoon met het idee naar de camping dat ze ons (of iig yvonne) in zouden lichten. En ze hadden er geen benul van dat deze reeks zulke proporties zou gaan aannemen. Het is dus niet zo geweest dat ze zich thuis (of op vakantie) kapotlachten om al onze reacties (iets wat ze nu ongetwijfeld wel gaan doen).. zoals velen hebben beweerd.
Mijn webserver heeft in de afgelopen dagen zo'n 22,5 Gb aan verkeer gehad (= lowres fotootjes Ryan & Stali, lowres eigen fotos + radiofragmenten)quote:
Wie ben jijquote:Op maandag 11 april 2005 22:52 schreef TerroRobbie het volgende:
Ole!
Eindelijk! Vanaf topic 1 ben ik er bij geweest. M'n postcount is met 500 gestegen door deze reeks! En ik ben beroemd geworden!
Ryan en Stali bedankt!
Hoe laat?quote:Op dinsdag 12 april 2005 11:24 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
De studio. Ik spring vast op mijn fiets.
Je maakt het idd weer mysterieuzer dan het echt is.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |