quote:
Passiva!quote:Op dinsdag 12 april 2005 18:32 schreef Esrem het volgende:
Ik vind dat het de volgende keer wel mag gaan over nieuwe, jonge producers/dj's, wie vinden jullie de beste en van wie denken jullie dat hij het nog wel ver gaat schoppen?
Van mijn part mag die vraag nu ook al wel beantwoord worden...ik heb geen flauw idee alleen of dat volgens de regels is hahaOver M.I.K.E ben je naar mijn mening nl ook wel snel uitgepraat...
Aardige gozer... grappig dat ik em een beetje ken ... producties worden steeds beter. Vind em ook wel goed draaien. Gewoon wel oke.... niet echt bijzonder hoorquote:
quote:Op dinsdag 12 april 2005 21:57 schreef Esrem het volgende:
Als Tom t mag zeggen wordt t zeker Galen, als hij een meisje was geweest had ik hem bijna uitgemaakt voor groupie
quote:Op woensdag 13 april 2005 12:00 schreef Esrem het volgende:
Maar ik begrijp echt de helft van die emoticons hier niet, op TA kan je er ff op staan en dan staat er uitleg bij, zou hier ook handig zijn![]()
clouds like heaven vind ik nog het coolstquote:Op woensdag 13 april 2005 00:29 schreef Esrem het volgende:
Ik moet zeggen dat Galen echt 1 van de weinigen is van wie ik de producties bijna altijd goed vind, dat ik er gewoon op kan bouwen dat wat zn volgende productie ook wordt, ik t wel mooi vind. Ik heb dat verder met Hydroid (die tingeltjes zijn geweldig!) en Gabriel & Dresden.
hmmm die vind ik dus niks (als één van de weinigenquote:
Xantra, ik kan je geruststellen wat Hydroid betreft.quote:Op woensdag 13 april 2005 17:02 schreef Xantra het volgende:
[..]
clouds like heaven vind ik nog het coolst
Hydroid vind ik cool, maar van mij mag die wel een keer stoppen met die 'tingeltjes', elke productie lijkt daardoor teveel op elkaar, gewoon toonhoogte veranderen en anders 'schrijven' en klaar lijkt hydroid, is soms mijn gevoel
[..]
hmmm die vind ik dus niks (als één van de weinigen)
bij 5djs vond ik hem lekker, maar toen ik hem later hoorde, was ik hem al zat![]()
chill, was dus niet het enige met dat gevoelquote:Op woensdag 13 april 2005 17:17 schreef MarkzMan_X het volgende:
[..]
Xantra, ik kan je geruststellen wat Hydroid betreft.
Ik las laatst op t.nu een interview over hem; en hij is zich ervan bewust dat sommige nrs wat teveel op elkaar leken. Z'n album komt binnenkort uit, en die schijnt vol met vage prog/tech experimenten te zitten.
Dus dat komt wel goed.
Je bedoelt toch niet square wave achtige tingels? Die zijn ondertussen voor 500% uitgemolken.quote:Op woensdag 13 april 2005 00:29 schreef Esrem het volgende:
Ik heb dat verder met Hydroid (die tingeltjes zijn geweldig!).
gebruik Wavelab, erg goed progr. je kan er echt alles meequote:Op woensdag 13 april 2005 23:46 schreef Esrem het volgende:
Verdomme, ik weet het, ik mag niet schelden, maar heb dus vandaag al 2x een mix opgenomen en beide keren gaat er met opslaan in soundforge iets mis waardoor t hele bestand onbruikbaar wordt. En had dus net die mixen nodig!
Zonde jah... waren wel leuk die mixen.quote:Op woensdag 13 april 2005 23:46 schreef Esrem het volgende:
Verdomme, ik weet het, ik mag niet schelden, maar heb dus vandaag al 2x een mix opgenomen en beide keren gaat er met opslaan in soundforge iets mis waardoor t hele bestand onbruikbaar wordt. En had dus net die mixen nodig!
Ligt vaak aan de gebruikerquote:Op donderdag 14 april 2005 01:03 schreef Esrem het volgende:
Ik ga idd maar ff op zoek naar een ander proggie, maar verder is sound forge wel heel goed alleen doet ie nu dus ff raar maar dat doet mn hele pc volgens mij :s
jawel hoorquote:Op donderdag 14 april 2005 00:22 schreef jackson het volgende:
[..]
Ik gebruik Cooledit maar dat is helaas niet gratis
pssst, het is een ISOS4 Tourquote:Op donderdag 14 april 2005 16:56 schreef Tomaz het volgende:
Die Tiesto toch! Ook al naar Groningen! Volgens mij gaat hij Nederland voorgoed verlaten en doet hij nu nog even wat clubs aan door heel 't land als soort van afscheidstour.
Niet zeggen dat je dit van mij hebt [afbeelding]
quote:Op donderdag 14 april 2005 16:56 schreef Tomaz het volgende:
Die Tiesto toch! Ook al naar Groningen! Volgens mij gaat hij Nederland voorgoed verlaten en doet hij nu nog even wat clubs aan door heel 't land als soort van afscheidstour.
Niet zeggen dat je dit van mij hebt [afbeelding]
Luister nou wat ik zeg jongen, hij gaat ervandoor en komt nooit meer terug!quote:Op donderdag 14 april 2005 17:06 schreef Xantra het volgende:
[..]
pssst, het is een ISOS4 Tour [afbeelding]
Ik zou hem niet eens missen, denk ik. Alhoewel ik hem straks 2x zie binnen 2 weken, komt dat meer door de locaties. HMH is een toplocatie + trance, dan moet ik er wel heenquote:Op donderdag 14 april 2005 17:11 schreef Tomaz het volgende:
[..]
Luister nou wat ik zeg jongen, hij gaat ervandoor en komt nooit meer terug!![]()
Dat was de laatste keer zeker (najaar 2003)? toen was het echt snel uitverkocht, te snelquote:Op donderdag 14 april 2005 17:21 schreef Esrem het volgende:
Ik ben 1x naar Tiesto in The Palace geweest, maar was zo druk daar en echt kut draaide ie toen, maar heel mss ga ik nu toch maar weer
neeeej ik wil het niet gelovenquote:Op donderdag 14 april 2005 17:11 schreef Tomaz het volgende:
[..]
Luister nou wat ik zeg jongen, hij gaat ervandoor en komt nooit meer terug!![]()
Het was denk ik najaar ja, sowieso 2003 iig, t enige goede nummer dat ie toen draaide was Nalin & Kane - Open your eyes, of iig dat is t enige nummer dat ik me nog kan herinneren dat ik toen goed vond.quote:Op donderdag 14 april 2005 17:28 schreef Joppy het volgende:
[..]
Dat was de laatste keer zeker (najaar 2003)? toen was het echt snel uitverkocht, te snelMaar de keer daarvoor(maart 2003) heb ik wel een superavond gehad
Die Misja, kan beter draaien dan dansen, dat weet ik wel!quote:Op donderdag 14 april 2005 17:22 schreef hp22 het volgende:
Ik ga denk ik wel naar Tijsje in de Asta, Misja Helsloot draait ook
Zelfde geldt toch voor Tijs?quote:Op donderdag 14 april 2005 17:35 schreef Tomaz het volgende:
[..]
Die Misja, kan beter draaien dan dansen, dat weet ik wel!![]()
Wij zijn erbij om 'm uit te zwaaien de 29e gelukkigquote:Op donderdag 14 april 2005 17:29 schreef Xantra het volgende:
[..]
neeeej ik wil het niet geloven![]()
dat kan gewoon niet....![]()
![]()
*verhaal verteld*quote:Op donderdag 14 april 2005 17:35 schreef Tomaz het volgende:
[..]
Die Misja, kan beter draaien dan dansen, dat weet ik wel!![]()
hehe, die pop van Misja kwam ook niet meer bijquote:Op donderdag 14 april 2005 17:53 schreef jackson het volgende:
[..]
*verhaal verteld*
Nu snap meteen iedereen wat je bedoelt
(ik snap et wel... en ik vond em wel sterk... en Misja ook)
Ik niet snappenquote:Op donderdag 14 april 2005 19:28 schreef Tomaz het volgende:
[..]
hehe, die pop van Misja kwam ook niet meer bij [afbeelding]
hehe, ikke uitleggen!quote:Op donderdag 14 april 2005 19:32 schreef Joppy het volgende:
[..]
Ik niet snappenMaar goed, 't zal wel leuk zijn geweest
![]()
Ahaquote:Op donderdag 14 april 2005 19:38 schreef Tomaz het volgende:
[..]
hehe, ikke uitleggen!
De vriendin van Misja ken ik vaag. Stond in de Asta toen ff met 'r te praten, laat op de avond, toen Misja naar ons toe kwam lopen. En die begint me toch een potje te hakken/knallen daar op de dansvloer niet te zuinig. Dus ik zeg tegen haar, die vriend van jou kan beter draaien dan dansen en toen lagen we allemaal dubbel.Geloof me, het was op dat moment lachwekkend!
Je vraagt zelf om uitleg... dus nu zul je lachen ookquote:Op donderdag 14 april 2005 19:40 schreef Joppy het volgende:
[..]
Aha
Hoe later op de avond, hoe lachwekkender alles wordt, zullen we maar zeggen
Zeker ... ook ik vond em sterk... en ik had niet eens gedronkenquote:Op donderdag 14 april 2005 19:38 schreef Tomaz het volgende:
Geloof me, het was op dat moment lachwekkend!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |