Waar haal je dat vandaan?quote:
Geen idee wat die bedoeld. De meeste sites UK en Ned. hebben hem op 22 april staanquote:
quote:Op zaterdag 9 april 2005 14:33 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Geen idee wat die bedoeld. De meeste sites UK en Ned. hebben hem op 22 april staan
Nou moet ik weer een spel gaan kopen. Ik blijf bezig.quote:I almost feel like going back and lowering the scores of every other RPG on Xbox. Yes, Jade is that good.
Ik heb m al betaald, ga 22 april voor de brievenbus liggenquote:Op zaterdag 9 april 2005 16:01 schreef H.Flick het volgende:
Van IGN:
[..]
Nou moet ik weer een spel gaan kopen. Ik blijf bezig.
Wedden dattie gelijk heeftquote:Op zaterdag 9 april 2005 14:33 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Geen idee wat die bedoeld. De meeste sites UK en Ned. hebben hem op 22 april staan
Hoe weet je dat? Ik heb nergens nieuws gezien dat hij uitgesteld is, en hij is al gold...quote:
Ik koop hem wel in de winkel, dan kan ik tenminste op de releasedate gamen en moet ik niet een week wachten omdat hij nog met de post moet komen.quote:Op zaterdag 9 april 2005 18:35 schreef peristilius het volgende:
[..]
Ik heb m al betaald, ga 22 april voor de brievenbus liggen
Heb tot nu toe bij gcshop ook alles op de releasedate binnen gekregenquote:Op zaterdag 9 april 2005 19:03 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Ik koop hem wel in de winkel, dan kan ik tenminste op de releasedate gamen en moet ik niet een week wachten omdat hij nog met de post moet komen.
Dat iddquote:Op zaterdag 9 april 2005 19:05 schreef peristilius het volgende:
[..]
Heb tot nu toe bij gcshop ook alles op de releasedate binnen gekregen
Mijn bron zegt naast de release datum van 15 mei voor JE dat Conker 25 maart in de winkels ligtquote:Op zaterdag 9 april 2005 18:44 schreef peristilius het volgende:
[..]
Hoe weet je dat? Ik heb nergens nieuws gezien dat hij uitgesteld is, en hij is al gold...
Goede bron dusquote:Op zondag 10 april 2005 00:16 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Mijn bron zegt naast de release datum van 15 mei voor JE dat Conker 25 maart in de winkels ligt![]()
Oh ja, de limited edition heeft ook echt extra gameplay elementen... dan is preorderen misschien niet eens zo'n slecht idee. Normaal bestelde ik altijd bij play en dan duurt het wel een week extra.quote:Op zaterdag 9 april 2005 20:48 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Dat idd.... mailorders worden altijd eerder verstuurd
En ik weet niet zeker of iedereen hem op de release datum in de winkels heeft liggen. Laat staan de Limited Edition !
Probeer GCshop.nl eensquote:Op zondag 10 april 2005 16:14 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Oh ja, de limited edition heeft ook echt extra gameplay elementen... dan is preorderen misschien niet eens zo'n slecht idee. Normaal bestelde ik altijd bij play en dan duurt het wel een week extra.
Die duim van jou ook.quote:Op zondag 10 april 2005 00:16 schreef Notorious_Roy het volgende:
Mijn bron zegt naast de release datum van 15 mei voor JE dat Conker 25 maart in de winkels ligt![]()
Ja op de bioware site staat zelfs dat ze even duur zijn, maar wij worden in Europa natuurlijk weer genaaidquote:Op zondag 10 april 2005 16:23 schreef H.Flick het volgende:
Ik lees overal dat de LE en de normale dezelfde prijs zijn... en hier scheelt het opeens 6 euro. Nou ja, toch maar besteld.
quote:
quote:
20 uur. Dat is wel erg kort. Ik hoop niet dat het net zo makkelijk is als Fable.quote:It has the simplest design of any BioWare RPG yet, from the bare-bones character building elements to the action-based combat system. It's also surprisingly easy and fairly short by the genre's standards, offering up an adventure that shouldn't last you more than 20 hours on your first play-through
*fluistert windwaker*quote:Op woensdag 13 april 2005 13:19 schreef Notorious_Roy het volgende:
20 uur is wel prima eigenlijkIk heb wel vaker gezegd, liever kort en krachtig dan onnodig gerekt.
Zolang er inderdaad maar geen bootjes en eilanden in jade zitten.quote:
Zooo'n zin....quote:Op donderdag 14 april 2005 08:09 schreef Strolie75 het volgende:
Er zijn zelfs 3 eindes. Goed, slecht en neutraal. Dat is dus al 60 uur als je alles wilt zien. En inderdaad, ik doe er ook altijd langer over.
Ik heb nog geen idee...ik zie wel. Maar de eerste keer ga ik meestal voor goed.quote:Op donderdag 14 april 2005 08:10 schreef Chocobo het volgende:
Zooo'n zin....
Ik start trouwens met Wu, the blossom flower chick !en ik ga voor EVIL !!!!!
Ik heb hetzelfde, ik moet KOTOR en Fable nog steeds een keer Evil spelen.quote:Op donderdag 14 april 2005 08:52 schreef twi het volgende:
Ik kan 't in dit soort spellen nooit over m'n hart krijgen om evil te spelenMietje dat ik ben
Wahahahahahahahahaquote:Op donderdag 14 april 2005 08:55 schreef twi het volgende:
Yup, en dan kies ik ook altijd voor een vrouwelijke helft. Het zijn maar polygonen, maar ik kijk toch liever 20-25 (of in geval van KotOR 40-50) uur aan tegen een vrouwelijke dan een mannelijke kont![]()
Dat is ook weer waarquote:Op donderdag 14 april 2005 08:57 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
maar ik zou het niet trekken als mijn spelpersonage een vent zou kussen!![]()
Dat begrijp ik, het was ook eigenlijk een tvp en een "ik wist dat het een topgame zou worden" post.quote:Op donderdag 14 april 2005 08:59 schreef Strolie75 het volgende:
Search doet het nietWe gaan gewoon hier verder!
Heerlijke posts zijn dat he.....quote:Op donderdag 14 april 2005 09:00 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Dat begrijp ik, het was ook eigenlijk een tvp en een "ik wist dat het een topgame zou worden" post.
Kotor 1 is nog steeds mijn nr.1 XBOX game. (Komt ook wel omdat ik van de SW films houd).quote:Op donderdag 14 april 2005 09:01 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Heerlijke posts zijn dat he.....Gijs we gaan zo genieten
Gamespot geloof ik per definitie niet.quote:Op donderdag 14 april 2005 09:41 schreef speknek het volgende:
Volgens Gamespot is het een stap terug van KOTOR.
Nee ik heb die review ook helemaal gelezen. Ik snap eerlijk gezegd niet hoe ze aan die score komen..... het is alsof ze het niet willenquote:Op donderdag 14 april 2005 09:43 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Gamespot geloof ik per definitie niet.
en volgens IGN is het juist een stapje meer dan KOTORquote:Op donderdag 14 april 2005 09:41 schreef speknek het volgende:
Volgens Gamespot is het een stap terug van KOTOR.
Inderdaad, Eurogamer heeft imo de beste reviews.quote:Op donderdag 14 april 2005 11:20 schreef speknek het volgende:
Zelf ben ik altijd meer geneigd om Gamespot te volgen, die houden hun hoofd cool waar IGN zich helemaal gek laat maken (waarschijnlijk ook met flink wat green, als je sommige opvallende scores ziet), maar zo nu en dan zit Gamespot inderdaad in een zeikbui en gaan ze een spel stevig aanpakken op de onbelangrijke details, waar het gewoon een heel goed spel is. Ik denk ook wel dat dit een heel goed spel is.
Gewoon wachten tot de eurogamerreview.
Yepquote:Op donderdag 14 april 2005 11:25 schreef Dr.Daggla het volgende:
Inderdaad, Eurogamer heeft imo de beste reviews..
nee de PU sukkel!!!quote:Op donderdag 14 april 2005 11:25 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Inderdaad, Eurogamer heeft imo de beste reviews..
quote:Op vrijdag 15 april 2005 14:54 schreef Chocobo het volgende:
http://www.nlgaming.com/nl/asp/id_1151/nl/reviewDisp.htm
Lekkere review !
ik had ze even gemaild daarover en kreeg als antwoord dat de LE waarschijnlijk zwaarder zou zijn dan de normale. Nou ja, nog steeds goedkoper en ook besteldquote:Op zondag 10 april 2005 16:23 schreef H.Flick het volgende:
Ik lees overal dat de LE en de normale dezelfde prijs zijn... en hier scheelt het opeens 6 euro. Nou ja, toch maar besteld.
Neeeeee,....quote:Op vrijdag 15 april 2005 17:20 schreef TYP het volgende:
[..]
ik had ze even gemaild daarover en kreeg als antwoord dat de LE waarschijnlijk zwaarder zou zijn dan de normale. Nou ja, nog steeds goedkoper en ook besteld
Ja, want er staat immers meer data op de DVDquote:Op vrijdag 15 april 2005 17:20 schreef TYP het volgende:
[..]
ik had ze even gemaild daarover en kreeg als antwoord dat de LE waarschijnlijk zwaarder zou zijn dan de normale. Nou ja, nog steeds goedkoper en ook besteld
Noot's bron praat poep.... 22 april dusquote:Op zaterdag 16 april 2005 21:12 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Ja, want er staat immers meer data op de DVD![]()
Waar kan ik pinnenquote:Jade Empire hit US stores (that's American for "shops") today, and the yanks have gone mental for it. Not surprising, really, since the release follows a huge wave of hype and anticipation comparable almost to that which preceded Prince Charles' wedding. The first one, obviously.
The game is already a hit on Amazon US, with only World of Warcraft to beat as the site's top-selling title at present, and it's also said to be flying out of high street shops. Or rather "malls".
Jade Empire will be go on sale in Europe with an RRP of £39.99, but for an extra fiver you can have the Limited Edition (bonus character, bonus fighting style, making of videos and spankier box).
According to US website IGN, a sequel for Xbox 360 is already planned - we'll keep you posted.
quote:Op zaterdag 16 april 2005 22:58 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Noot's bron praat poep.... 22 april dus
Maar ik ben zo benieuwd naar dit spel, Biowarequote:
Nu al? Dan ga ik maar even bij de lokale FRS kijkenquote:Op woensdag 20 april 2005 14:19 schreef kepler het volgende:
de FRS in Delft had hem liggen
ook de LE
nee ik hem maar laten liggenquote:Op woensdag 20 april 2005 14:26 schreef peristilius het volgende:
Vervelende te vroeg verkopende winkels, ik moet nog wachten op mn pre-order
Heb jij hem gekocht Kepler?
Hey misschien had jij hem ook in pre-order staanquote:Op woensdag 20 april 2005 14:52 schreef kepler het volgende:
[..]
nee ik hem maar laten liggen![]()
tuurlijk heb ik hem
* peristilius is jaloers en kan haast niet wachten op de postbodequote:Op woensdag 20 april 2005 15:58 schreef kepler het volgende:
Heb nu ff een uurtje gespeeld en het is echt heel cool. In het begin kan je je eigen karakter kiezen, je eigen vechtstijlen (twee). Je moet wel veel praten, maar de dialogen zijn lekker interessant.
Het vecht-systeem is ff wennen en lijkt erg goed in elkaar te zitten. Heb nog niet echt veel kunnen vechten, maar je kan van stijl veranderen, karakters die je supporten, wapens, enz.
Het begint wat rustig maar komt dan lekker op gang
Ik ga me niet meer gek maken. Sommige winkels verkopen hem niet, anderen weer wel. Iedere keer vol verwachting een winkel binnenstormen om vervolgens weer teleurgesteld af te druipen. Nee, ik heb hem online besteld en ik zie wel wanneer hij in de brievenbus ligt. Ik heb toch pas dit weekend tijd om te gamen.quote:Op woensdag 20 april 2005 16:41 schreef Bastard het volgende:
*Hee een stofwolk?*
Ja dat is Cho, rennend naar de winkel
Daarom bestel ik niet meer online... moet gamen... geen.. geduld.quote:Op woensdag 20 april 2005 16:46 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ik ga me niet meer gek maken. Sommige winkels verkopen hem niet, anderen weer wel. Iedere keer vol verwachting een winkel binnenstormen om vervolgens weer teleurgesteld af te druipen. Nee, ik heb hem online besteld en ik zie wel wanneer hij in de brievenbus ligt. Ik heb toch pas dit weekend tijd om te gamen.
quote:Op woensdag 20 april 2005 16:47 schreef Bastard het volgende:
[..]
Daarom bestel ik online... moet gamen... geen.. geld.
Je hebt idd gelijk......... heb hem idd gehaald !!quote:Op woensdag 20 april 2005 16:41 schreef Bastard het volgende:
[..]
*Hee een stofwolk?*
Ja dat is Cho, rennend naar de winkel
quote:Op woensdag 20 april 2005 21:33 schreef Chocobo het volgende:
........................................................
ik ben een grote teddybeerquote:Op woensdag 20 april 2005 21:50 schreef Chocobo het volgende:
Het zal heel persoonlijk zijn maar ik overrompeld. Geweldig.... ik vind het echt te gek. Mooie graphics en omgevingen, coole gameplay en een vaag mysterieus verhaal. Het is net KOTOR in een luxe jasje echter heb je hier veel meer controle over je character dan in KOTOR wat even wennen is. Ontwijken, combo's zelf doen, heal knoppen.... allemaal veel actiever dan KOTOR was.
KOTOR was briljant hoor..... zeker weten maar deze trekt me tot nu toe al meer. Puur omdat ik de setting geweldig vind. Dat zal persoonlijk zijn, maar qua gameplay en graphics vind ik hem echt beter..... en ik heb nog geen reet gezien de afgelopen 3 uur
Ben begonnen met Wu. Heerlijke vrouw,......... heb pas 3 fighting styles. Intro / training stuk is geweldig trouwens.... veel plezier allemaal de komende dagen !
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The line is a dot to you!
quote:Op donderdag 21 april 2005 00:22 schreef kepler het volgende:
[..]
ik ben een grote teddybeer
en waarom heb jij al drie fighting-stylesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A discovery is said to be an accident meeting a prepared mind.
quote:Op donderdag 21 april 2005 00:22 schreef kepler het volgende:
[..]
ik ben een grote teddybeer
en waarom heb jij al drie fighting-stylesJa.. ik heb er ook 3....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn character: http://jade.bioware.com/characters/tiger_shen.html
I'm bigger than you and higher up the food chain. Get in my belly.
Klopt... het laatste... en dat leest goed en werkt erg lekker!!quote:Op donderdag 21 april 2005 09:38 schreef Heintje het volgende:
Hoe word het verhaal verteld? Moet je het hele verhaal lezen of wordt het echt verteld en kun je eventueel met ondertiteling meelezen?
Als ik naar de grote kijk vermoed ik het laatste maar ik wil het toch ff zeker weten.
ala Kotor..... bijna alles is ingesprokenquote:Op donderdag 21 april 2005 09:38 schreef Heintje het volgende:
Hoe word het verhaal verteld? Moet je het hele verhaal lezen of wordt het echt verteld en kun je eventueel met ondertiteling meelezen?
Als ik naar de grote kijk vermoed ik het laatste maar ik wil het toch ff zeker weten.
Bijna elke FRS heeft hem nuquote:Op donderdag 21 april 2005 11:45 schreef H.Flick het volgende:
Ik ga vanmiddag op zoek in de stad. Heeft iemand hem al ergens in Rotterdam zien liggen (wel de LE natuurlijk)?
Anders ga ik wel naar Delft
Ik hoop het maarquote:
Gelukkig. Lezen kanik niet zo snel en dan zouhet wel heel erg ophouden.quote:Op donderdag 21 april 2005 09:58 schreef Chocobo het volgende:
[..]
ala Kotor..... bijna alles is ingesproken
Ja,......... uitgebreider en dieper als dat KOTOR was volgens IGN. Ingewikkeld systeem,... je kan meerdere kanten op incl bv een neutraal einde. Ik heb gisteren mijn eerste goede punten gehaaldquote:Op donderdag 21 april 2005 13:45 schreef HomerJ het volgende:
Zit er ook een ligt/dark systeem in?
Geen idee,.... met KOTOR kan je nog minder en daar heb ik me 80 uur mee vermaakt, dus ik vind alles best.... combinatie van de fighting styles denk ik. Maar als je maar 2 uur bezig bent heb je denk ik nog geen kont gezienquote:Op donderdag 21 april 2005 14:30 schreef Tranqualizer het volgende:
kan je nou ook combo's maken, tot nu toe (ben ongeveer 2 uur bezig) kan ik allen maar die standaard moves maken, gaat vervelen
Ik hou het wel op rondjes rijdenquote:Op donderdag 21 april 2005 13:51 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ik heb gisteren mijn eerste goede punten gehaald
quote:
tis echt cool, je kan zoveel verschillende antwoorden kiezenquote:Op donderdag 21 april 2005 13:51 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ja,......... uitgebreider en dieper als dat KOTOR was volgens IGN. Ingewikkeld systeem,... je kan meerdere kanten op incl bv een neutraal einde. Ik heb gisteren mijn eerste goede punten gehaald
quote:Op donderdag 21 april 2005 09:39 schreef silver-surfer het volgende:
[..]
Ja.. ik heb er ook 3....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn character: http://jade.bioware.com/characters/tiger_shen.htmlSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik heb hetzelfde karakter![]()
precies het tegenovergestelde van mij, hij is breed en groot
The line is a dot to you!
Wow, er is zelfs iemand negatiefquote:Op donderdag 21 april 2005 18:19 schreef PandorasBox het volgende:
Ik denk dat ik hem terug ga brengen...
Het battlesysteem verveelt snel en is alleen maar buttonbashen. De personages lopen erg houterig en er is meer (onnozel) dialoog dan gameplay. Dit spel is heeft ook nog eens uber lange loadingschermen. Wacht maar totdat je in de Imperial City beland, vooral in de Arena zijn de loadingschermen bloed irritant. Soms moet je ook voor side-quests tussen verschillende gebeiden heen en weer lopen, en die loadingscheremn verpesten het gewoon.
Het is een leuk spel, maar niet beter dan KOTOR imo. IGN is helemaal op hun hoofd gevallen met hun 9.9. Gamespot heeft een goede review over dit spel geschreven, alleen hebben ze het spel een iets te hoge cijfer gegeven. Ik zou hoogstens een 7.5 geven.
Dit alles nadat ik het spel 10+ uur gespeeld heb, geen zin om verder door te gaan. Ik ga hem voor een andere RPG ruilen, misschien Baten Kaitos.![]()
de graphics vond ik ook iets tegenvallen, maar op een of andere manier wordt het na een uurtje of zo een stuk beter. Let wel dat elk gezich anders (althans wat ik tot nu toe heb gezien dan)quote:Op donderdag 21 april 2005 18:51 schreef H.Flick het volgende:
Ik heb hem net een uurtje gespeeld en mijn indrukken zijn positief. Ik vind het wel jammer dat alles qua interface enzo erg op KOTOR lijkt, de graphics vind ik daardoor iets tegenvallen. De Oosterse sfeer en het real-time vechtsysteem zijn wel goed. Verhaal weet ik nog weinig van, maar dat zal ongetwijfeld goed komen.
Ik kwam er trouwens achter dat je eerst de tweede DVD in de Xbox moet stoppen om de LE extra's te unlocken. Misschien handig om even te vermelden
Kan me voorstellen dat mensen het ook niet leuk vinden. Ik heb respect voor je uitgesproken weloverwogen mening....quote:Op donderdag 21 april 2005 18:19 schreef PandorasBox het volgende:
Ik denk dat ik hem terug ga brengen...
Het battlesysteem verveelt snel en is alleen maar buttonbashen. De personages lopen erg houterig en er is meer (onnozel) dialoog dan gameplay. Dit spel is heeft ook nog eens uber lange loadingschermen. Wacht maar totdat je in de Imperial City beland, vooral in de Arena zijn de loadingschermen bloed irritant. Soms moet je ook voor side-quests tussen verschillende gebeiden heen en weer lopen, en die loadingscheremn verpesten het gewoon.
Het is een leuk spel, maar niet beter dan KOTOR imo. IGN is helemaal op hun hoofd gevallen met hun 9.9. Gamespot heeft een goede review over dit spel geschreven, alleen hebben ze het spel een iets te hoge cijfer gegeven. Ik zou hoogstens een 7.5 geven.
Dit alles nadat ik het spel 10+ uur gespeeld heb, geen zin om verder door te gaan. Ik ga hem voor een andere RPG ruilen, misschien Baten Kaitos.![]()
Ja ik herken het... de tijd vliegt hequote:Op vrijdag 22 april 2005 11:35 schreef H.Flick het volgende:
Ik ging gisteravond even spelen en ik ben erachter gekomen dat dit weer zo'n spel is waar je niet mee kunt ophouden. Elke keer wil ik net even dat nieuwe stukje van het land verkennen, elke keer wil ik nog even dat gesprek afmaken en voor je het weet is er weer een uur voorbij.
Dat maakt het toch weer een geniaal spel, ondanks dat ik in het begin er even in moest komen.
Het wordt lichtquote:Op zaterdag 23 april 2005 05:56 schreef Heintje het volgende:
Leuk spel, alleen is het iets te veel lezen vind ik.
Maar toen ik net ff stopte om naar de WC te gaan kwam ik er achter dat het al weer licht aan het worden is buiten. Dus ik ga maar eens slapen.
Ik ben nou net voorbij het raptor achtige stukje.
Alleen in het spel zelf kan dat dan weer niet. Als je een keer dood gaat en je moet weer een stukje op nieuw doen is het niet gewoon tig keer op A rammen, je zal toch op moeten letten wat je zelf zegt.quote:Op zaterdag 23 april 2005 20:28 schreef pkwarts het volgende:
1 ding trouwens die ik enorm kan waarderen waar je niet meteen aan zou denken:
als het spel opstart kan je overal snel doorheen klikken
het klinkt misschien raar, maar bij sommige spellen kan ik mij daar zooo aan ergeren
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |