abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 27 juni 2005 @ 20:02:39 #251
99899 turnpike
have spacesuit, will travel
pi_28282453
Wel lekker za-weten met dit weer.

Ik ga straks nog ffkes wat huppelen, ik zou bijna overwegen een zweetband te dragen.
We blijven ons verzetten! En weten doen we niks...
pi_28288114
nou k moet zeggen dat t best wel lekker ging hoor, ondanks mn gekneusde voet .
pi_28292339
ik ben zonet ook ff gegaan, al was het met normale 'uitgaans kleding, en al helemaal niet met sportschoenen... Tsja, je moet toch op een of andere manier snel naar huis gaan als je fiets kapot is, en geen andere hebt...

Ging overigens wel aardig, alleen wel vreemd aangesproken bij een bushokje: 'bijna thuis hoor!'
ehh, nog de helft hoor
pi_28292343
Maar ga ben vanavond (dinsdag dus...) wel van plan om echt te gaan hardlopen!

[ Bericht 47% gewijzigd door the_disheaver op 28-06-2005 15:26:11 ]
pi_28453077
iedereen gestopt?

Net een nieuw record gelopen: anderhalf uur!

Straks maar ff kijken hoeveel km'ers!
  maandag 4 juli 2005 @ 07:46:59 #256
1762 YPPY
Yppiaans
pi_28465949
Bijna gestopt, door die stomme hooikoorts. Vorige week ben ik wel gegaan (toen het regende) en het viel me nog mee. Toch nog ruim een kwartier achter elkaar gelopen. Ik hoop dat ik snel weer meerdere keren per week kan gaan, ik mis het toch wel.

Als je zo lang gaat, neem je dan iets van drinken mee? Dat houdt mij wel tegen om langer dan een uur te gaan lopen. Op zich was ik niet uitgeput na ruim een uur, maar ik kreeg dan wel last van een vochttekort en water meenemen vind ik ook zo onhandig. Of ik moet zo'n riem kopen met flesjes, maar dat lijkt me ook niet fijn zitten.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  maandag 4 juli 2005 @ 13:42:21 #257
99899 turnpike
have spacesuit, will travel
pi_28474673
Gestopt ? ! Neen !

Ik zit nu ook ongeveer op een uur en dan heb je wel wat vocht nodig, je hoeft niet direkt zo'n gordel te kopen, je kan toch ook even route plannen langs een tankstation of gewoon langs je eigen huis.
We blijven ons verzetten! En weten doen we niks...
  maandag 4 juli 2005 @ 15:22:55 #258
1762 YPPY
Yppiaans
pi_28478359
Mijn huis is het probleem. Ik woon in een flat en als ik de trap oploop voel ik de moeheid pas. En dan maakt het niet uit of ik een half of een heel uur heb gelopen. Eenmaal boven kan ik me er niet toe zetten weer te gaan.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_28479430
Ja, inderdaad. Ik woon ook in een flat... Ik kan de lift nemen, maar dat klopt ook weer niet helemaal...

Ben gister naar het stadspark gelopen in de hoop een waterfonteintje tegen te komen, maar blijkbaar hebben ze die hier nergens in Groningen!

Maar nee. Ik heb geen water meegenomen. Was in eerste instantie niet van plan om langer dan een uur te lopen, en dan ging het zonder water lopen ook altijd wel goed. Ik had wel een droge mond ed, maar echt last van de droogte had ik zeker niet. (maar ongetwijfeld zou ik wel langer/beter/sneller gelopen hebben met water)
pi_28718986
k ben zojuist begonnen met elke avond minimaal 20 minuten hardlopen. Dit omdat ik een hele slechte conditie heb. Ik ben zeker van plan om hier een gewoonte van te maken, maar hoe snel denken jullie dat ik resultaten zal zien en voelen als ik dit elke avond doe?
pi_28719143
Als je conditie slecht is, dan denk ik dat het zwaar zal worden om iedere avond 20 minuten te gaan hardlopen. je kan beter gewoon een schema van internet afplukken en dat aanhouden. dan bouw je langzaam een goede basis op. De meeste schema's gaan uit van 3 keer in de week lopen. ik heb zelf een schema van run2day gebruikt http://www.run2day.nl/pagina.php?include=intro.htm&id_nav=23&id_doc=25&titel=loopschema's

succes
It's nice to be important, but it's more important to be nice
pi_28719515
Tot nu toe lukt het aardig hoor, 20 minuten per avond. Ik moet wel drie keer stoppen.
pi_28719717
quote:
Op maandag 11 juli 2005 21:53 schreef Verzin-een-leuke-nick het volgende:
Tot nu toe lukt het aardig hoor, 20 minuten per avond. Ik moet wel drie keer stoppen.
Hoe snel loop je? Vaak wordt aangeraden in het begin zo hard te lopen dat je nog met iemand anders zou kunnen praten. Misschien probeer je te veel te snel. Verwacht je resultaten in twee weken ofzo, ging bij mij behoorlijk snel. Wat ook helpt is iemand die met je meeloopt, dat loopt lichter heb ik het idee. Ook omdatje niet voor elkaar onder wil doen
  maandag 11 juli 2005 @ 21:59:52 #264
47819 vbmot
Are those my feet?
pi_28719747
Probeer niks te forceren. Bovendien is elke dag hardlopen ook niet goed, al is 20 minuten niet erg veel. Maar als je langer dan een uur loopt kun je imo beter een aantal rustdagen inplannen, wat ook best flexibel kan. Kun je niet lid worden van een hardloopgroep? Daar hoort meestal ook een gediplomeerde trainer bij die goede begeleiding kan geven. Lidmaatschap van een groep kan ook stimulerend werken in perioden dat je discipline op een lager niveau ligt
Looking for hotspots: wardriving or whoredriving?
Personal spam: http://www.kenya2ndhand.com
  maandag 11 juli 2005 @ 22:00:46 #265
14320 TR08
Verschijnt direct onder je ...
pi_28719786
Die drie keer wordt snel minder als je door bijt. In het begin gaat niet zozeer je conditie vooruit, maar je pijngrens. Als je die weet te verleggen gaat je conditie snel mee
Probeer dus steeds verder te stoppen dan waar je de vorige keer opgehouden bent en dan zul je vrij vlot (enkele weken) resultaten zien
  maandag 11 juli 2005 @ 22:01:41 #266
17864 Ablaze
Is niet meer te houwe!
pi_28719824
Zeven dagen per week 20 minuten hardlopen is echt teveel als je net begint. Je moet niet overdrijven, de kans dat je blessures loopt is anders aanwezig.

Probeer eens 1x per week 5 km en voer dit langzaam aan op. Het is beter om een vast aantal km's te lopen dan een tijd, omdat je bij een vaste afstand je vorderingen aan de hand van de tijd kunt zien.
Ga doorrrrrr!
  maandag 11 juli 2005 @ 22:02:01 #267
105471 rucksichlos
BALL !!!!!!!!!!
pi_28719836
Is dat 3x stoppen? Of is dat 3 keer een stukje rustig lopen.
Stoppen moet je niet doen, je moet juist in beweging blijven tot aan het einde van je ronde.
3 perioden van rustig lopen is wel goed mits er een schema in zit, anders lukt het je niet om je looptijd te verlengen en schiet je er op de lange termijn niets mee op.
Life is a bitch, and it sucks......
..... Hey what else do you need.
Shit happens..., at least once a day.
rechts op de roltrap
  maandag 11 juli 2005 @ 22:02:08 #268
14320 TR08
Verschijnt direct onder je ...
pi_28719837
quote:
Op maandag 11 juli 2005 21:59 schreef vbmot het volgende:
Probeer niks te forceren. Bovendien is elke dag hardlopen ook niet goed, al is 20 minuten niet erg veel. Maar als je langer dan een uur loopt kun je imo beter een aantal rustdagen inplannen, wat ook best flexibel kan. Kun je niet lid worden van een hardloopgroep? Daar hoort meestal ook een gediplomeerde trainer bij die goede begeleiding kan geven. Lidmaatschap van een groep kan ook stimulerend werken in perioden dat je discipline op een lager niveau ligt
20 minuten is dusdanig weinig dat dat makkelijk elke dag moet kunnen imo, tenzij je je echt helemaal dood loopt. Zoals ik hier eerder zei: In het begin rek je vooral je pijngrens op, dus van echt keihard bikkelen zal er nog wel geen sprake zijn
  dinsdag 12 juli 2005 @ 21:37:46 #269
119357 Mauveen
passieve gebruiker
pi_28750213
net terug van 35 minuten hardlopen. 7km gedaan. niet slecht, ging sneller dan ik verwacht had. Ik heb alleen een vraagje. Ik krijg als ik hard loop, maar vooral als ik klaar ben, last van m'n linker scheenbeen. Ik ben al twee maanden bezig met bijna elke dag hardlopen, maar heb hier pas sinds een weekje ofzo last van.
afgelopen najaar heb ik ook een paar maanden intensief hardgelopen in het schoolteam, maar toen heb ik hier nooit last van gehad. Kan iemand mij misschien tips geven hoe ik hier van af kom of hoe ik deze spier het beste kan strekken? alvast bedankt.
  dinsdag 12 juli 2005 @ 22:06:53 #270
99899 turnpike
have spacesuit, will travel
pi_28751114
Gisteren m'n 10 kilometer schema volbracht. Werkt goed zo'n asics schema, in 4 weken van het 5k schema naar de 10k zonder noemenswaardige uitputting met 3 trainingsdagen.

Iedere dag hardlopen is een slecht plan voor de beginneling, dat heeft me twee keer doen nopen te stoppen. Sporten, ook met mate.
We blijven ons verzetten! En weten doen we niks...
  donderdag 14 juli 2005 @ 17:05:33 #271
119357 Mauveen
passieve gebruiker
pi_28806266
zoals ik al zei heb ik in amerika in het schoolteam hardgelopen. dat was elke dag na school trainen en toen heb ik er ook geen last van gehad. Ik vind het dus ook vreemd dat ik het nu wel voel.
  donderdag 14 juli 2005 @ 22:48:36 #272
105471 rucksichlos
BALL !!!!!!!!!!
pi_28814809
Als je last hebt van de binnenkant van je scheenbeen, moet je het in ieder geval goed in de gaten houden en zodra je het op voelt komen rustiger aan doen of stoppen.
Als het zo blijft moet je er mee naar de dokter je hebt dan namelijk kans dat het shin splits is. Als je daar niet op tijd aan behandelt word heb je kans dat je het hardlopen verder wel kan vergeten.
Life is a bitch, and it sucks......
..... Hey what else do you need.
Shit happens..., at least once a day.
rechts op de roltrap
  zaterdag 16 juli 2005 @ 02:01:40 #273
119357 Mauveen
passieve gebruiker
pi_28849784
shin split heb ik inderdaad eerder van gehoord. Maar het zal wel meevallen denk ik want vandaag eigenlijk niet veel last gehad tijdens m'n 10km.
pi_29121116
Het regent hier zó afschuwelijk hard, dat trainen gewoon onbegonnen werk is.
En mijn kansen deze week zijn al beperkt.

Kutweder.

Wel mooi om naar te kijken, verder.
  maandag 25 juli 2005 @ 20:43:35 #275
99899 turnpike
have spacesuit, will travel
pi_29121837
In de plensregen trainen kan anders heel lekker zijn hoor.....zo'n echt expeditie gevoel

Het zijn inderdaad schitterende buien.
We blijven ons verzetten! En weten doen we niks...
  dinsdag 26 juli 2005 @ 13:36:32 #276
7859 456
Onze excuses voor het ongemak
pi_29139719
Kzit zwaar aan de homeopatische zalf (SLR gelei) en Diclofenac
Klote zooi, achillis pees ontsteking, dus voorlopig geen rondje rond de kerk
Dans Paris à vélo on dépasse les autos
pi_29270898
Introductie: Ik join de club als echte amateur: ik doe niet aan schema´s, hartslag of westrijden en heb geen speciale kleding: ik loop met m´n MP3 speler en schoenen van 10 euro totdat ik geen zin meer heb of totdat er iets pijn doet. Op dit moment is dat ong 1 tot 1,5 (heel soms 2) uur per dag.

Nu vroeg ik me af of jullie aan speciale voeding doen of zo. Geen shakes of dat soort onzin, maar de laatste tijd heb ik het idee dat ik iets mis.. Naar aanleiding van een ander topic misschien ijzer in m´n voeding? Het geval is dat ik door onduidelijke reden steeds vaker moeite begin te krijgen met het volhouden van m´n tijden:
Ik heb het gevoel dat het niet de conditie is, maar m´n benen worden gewoon gruwlijk moe.. En overdag voelt m´n hoofd steeds vaker alsof ik al in geen 3 dagen meer heb gegeten.. beetje zweverig zeg maar...

M´n voeding is de afgelopen maanden niet veranderd. Voor het lopen weinig (koffie en 2 boterhammen met jam), daarna eet ik meer (en ook echt wel genoeg). Op die manier kon ik eerst loop-tijd opbouwen, en nu heb ik het idee dat het achteruit gaat...
pi_29272223
quote:
Op maandag 25 juli 2005 20:43 schreef turnpike het volgende:
In de plensregen trainen kan anders heel lekker zijn hoor.....zo'n echt expeditie gevoel
Klopt. Als de buien beginnen als je al een tijdje aan het lopen bent is het geen probleem, maar zodra je zelf nog binnen zit en buiten een wolkbreuk gaande is... och, dan wacht ik wel even.

'Expeditiegevoel' dekt de lading overigens wel, ja.
pi_29282503
Heb inmiddels ruim 2 weken niet meer gelopen... Irritant: vakantie... Al heb ik wel aardig veel gemountainbiked. Hopelijk morgen weer!

@MrGry: Misschien toch wel hanidg om goede schoenen te nemen? 'slechte' schoenen zorgen volgens mij veel eerder voor blesure's, en aangezien je met een hoog frequentie loopt (elke dag)...

En je hoeft geen speciale runningkleding oid te hebben, maar het loopt met synthetische kleding toch veel lekkerder dan katoen (door grote vochtcapaciteit van het laatste).

Naar wat ik gelezen heb zul je echt niet te veel voor het lopen moeten eten (brood is volgens mij ook niet erg geschikt door grote verteringstijd) maar ook niet veel (zorgt voor steken in je zij (naar mijn weten). Wat eet je over het algemeen? (hoeveelheid maakt nauwelijks uit: omdat je zelf wel merkt of je wel of niet te weinig hebt gegeten).
  maandag 1 augustus 2005 @ 09:51:40 #280
88360 kleinmeiske
Tja, het is een gave ...
pi_29316545
quote:
Op zaterdag 30 juli 2005 18:30 schreef McGry het volgende:
Introductie: -knip-
Als je elke dag 1 tot 2 uur loopt, zou ik eerder aan oververmoeidheid denken. Je lichaam bouwt conditie op door te herstellen van de inspanning, met elke dag hardlopen kan dat echt niet.

Mocht je niet dagelijks lopen, dan zou ik gewoon eens langs de huisarts gaan om je ijzer te bepalen, hoewel een laag ijzergehalte niet de enige reden hoeft te zijn waarom je conditie niet meer opbouwt. Meestal doet de assistente het prikken, binnen een paar minuutjes weet je de uitslag.
Het nadeel van in de bergen fietsen: what comes down, must go up!
  maandag 1 augustus 2005 @ 13:07:48 #281
99899 turnpike
have spacesuit, will travel
pi_29321286
Ik heb zelf vorige week een hartslagmeter gekocht, gewoon voor de gein proberen. Kwam een boekje bij over trainen met de hartslagmeter, staat ook veel info in aangaande overtraining.

Van wat ik ervan begrepen heb lijkt de diagnose van kleinmeiske erg plausibel, je loopt waarschijnlijk teveel, met te weinig variatie en neemt niet genoeg rust.
We blijven ons verzetten! En weten doen we niks...
pi_29336803
Nog een hardloopnewbie hier! Ben nu een paar weken geleden begonnen met een beginnersschema van runnersworld.nl. Gaat op zich allemaal goed, ware het niet dat ik dus een beetje last van mn linker enkel heb. Het is niet echt mn enkel, maar zit zeg maar tussen mn enkel en mn hiel in. Ben er nog niet helemaal uit wat het nu is... Wat is wijsheid, langs de huisarts of even een weekje niet lopen en kijken hoe het dan gaat?
  maandag 1 augustus 2005 @ 21:57:46 #283
43584 Beregd
absolutely inch perfect
pi_29339159
je achillespees?
Je voelt natuurlijk zelf hoe erg het is en in het begin dat je loopt heb je hier en daar sowieso wel last, maar het is toch een gevaarlijke plaats.
pi_29339701
Nee, het is niet aan de achterkant, maar echt aan de buitenkant van mn voet, schuin achter mn enkel.
Ik bel morgen mn huisarts wel even denk ik.

Toevoeging:
Ik heb er dus last van bij het afrollen van mn voet en het lijkt iedere keer na het lopen erger te worden. Loop vandaag al de hele dag een beetje door mn huis heen te strompelen.
Nouja, dat wordt mn huisarts bellen dus.

[ Bericht 42% gewijzigd door Liejannuh op 01-08-2005 22:48:40 ]
pi_29340967
Hmm, misschien nog een OP-link-tip-request: een website met medische info mbt blesure's enzo.

(hier de OP in aanbouw: http://wiki.fok.nl/index.php/OP/amateurhardlopers, voeg er links/info enzo aan toe!
pi_29347286
quote:
Op zondag 31 juli 2005 00:40 schreef the_disheaver het volgende:
@MrGry: Misschien toch wel hanidg om goede schoenen te nemen? 'slechte' schoenen zorgen volgens mij veel eerder voor blesure's, en aangezien je met een hoog frequentie loopt (elke dag)...
Na eerst enkele maanden op etnies-sneekers gelopen te hebben ben ik naar een schoenenwinkel gegaan en om loop-schoenen gevraagd.. ik heb dus niet de duurste, maar ze zijn wel speciaal om te lopen! De periode van rotte-knieen ben ik trouwens al voorbij
quote:
Naar wat ik gelezen heb zul je echt niet te veel voor het lopen moeten eten (brood is volgens mij ook niet erg geschikt door grote verteringstijd) maar ook niet veel (zorgt voor steken in je zij (naar mijn weten). Wat eet je over het algemeen? (hoeveelheid maakt nauwelijks uit: omdat je zelf wel merkt of je wel of niet te weinig hebt gegeten).
Inderdaad, eten voor het lopen vindt ik naar niets, lopen met een volle maag voelt rot.. Vandaar veel jam en koffie.. om snel wakker te kunnen worden!
Wat ik over het algemeen eet is rijst, veel groenten (oa bruine bonen), veel fruit, en veel vis. Verder vrijwel geen zuivel en over het algemeen weinig vlees.
Te weinig kan het denk ik idd niet zijn: als ik net gegeten heb ik het niet heel anders, en met de hoeveelheden die ik naar binnen kan werken denk ik dat me daar sowieso niet druk over hoef te maken !
quote:
Als je elke dag 1 tot 2 uur loopt, zou ik eerder aan oververmoeidheid denken. Je lichaam bouwt conditie op door te herstellen van de inspanning, met elke dag hardlopen kan dat echt niet.
Oververmoeidheid? En voel je dat dan in je hoofd? Ik bedoel, zware benen en een moe lichaam kan ik me dan wel voorstellen, maar een zweverig hoofd door oververmoeidheid?
Overgens loop ik al een tijdje zo.. dwz vroeger wat minder, maar de afgelopen 2 maanden ongeveer 1 uur of meer per dag, daarvoor nog nooit last gehad.. Maar denk je serieus dat het dat kan zijn?
quote:
Mocht je niet dagelijks lopen, dan zou ik gewoon eens langs de huisarts gaan om je ijzer te bepalen, hoewel een laag ijzergehalte niet de enige reden hoeft te zijn waarom je conditie niet meer opbouwt. Meestal doet de assistente het prikken, binnen een paar minuutjes weet je de uitslag.
Ik ben nu niet in NL.. maarik zal eens kijken hoe makkelijk dat hier gaat. Overgens krijg ik binnenkort van een bevriende arts al wat ijzer pillen.. zal wal laten horen of het heeft gewerkt
pi_29448649
Jee, wat een tobberij hier allemaal met blessures, regen etc. Hopelijk kan iedereen snel weer zo vaak & zo hard lopen als hij/zij wil!

Ik heb niet meer gelopen sinds november vorig jaar, toen ik een knieblessuretje opliep bij de Zevenheuvelenloop, een paar maanden stopte en in die paar maanden ontdekte dat andere sporten ook best leuk zijn en een minder desastreus effect hebben op mijn toch al vrij magere postuur. Maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan, en eerlijk is eerlijk: ik mis het ontzettend! Na een tijdje aarzelen ben ik overstag: ik ga gewoon weer lekker rennen Heb met een paar vriendinnen al wat loopjes op een rijtje gezet waar we naartoe willen: Posbankloop, Bridge to Bridge, Bergrace by night, Zevenheuvelen....heb er veel zin in. Nu alleen eens beginnen met trainen
pi_29677280
quote:
Op vrijdag 5 augustus 2005 18:43 schreef thaleia het volgende:
Jee, wat een tobberij hier allemaal met blessures, regen etc. Hopelijk kan iedereen snel weer zo vaak & zo hard lopen als hij/zij wil!
Welja. Ik heb er ook een. Maar de sportarts was optimistisch en over een weekje mag ik weer proberen.

Maar ik heb een vraag: zijn er hier hardlopers die iets weten van fitnessen naast het hardlopen/die zelf fitnessen naast het hardlopen? Ik ben zelf totaal geen fitnesstype (saa-haai) maar mij is aangeraden (niet door die sportarts, dus misschien wel door iemand die niet wist waarover ze praatte) te gaan fitnessen om buik- & rugspieren te versterken en in het algemeen mijn houding verbeteren zodat ik niet nog vaker dit soort irritante blessuretjes krijg.
Nou wil ik heel graag zorgen dat ik niet nog vaker dit soort irritante blessuretjes krijg, maar ik hou dus niet van fitness, dus ik wil wel eerst weten dat dat inderdaad goed is en dan wil ik er weleens over na gaan denken (er zit hier een sportschool 100m van mijn huis)
Wie kan hier iets zinnigs over zeggen?
  dinsdag 16 augustus 2005 @ 09:46:06 #289
99899 turnpike
have spacesuit, will travel
pi_29682502
Ik kan er niks "zinnigs" over zeggen, maar op myasics staat een hele rits aan krachtoefeningen speciaal voor hardlopers....oefeningen waarvoor je niet naar de sportschool hoeft.
We blijven ons verzetten! En weten doen we niks...
pi_29684823
Dat vind ik anders best zinnig! Dank

Ik denk dat ik -als de blessure inderdaad binnenkort over gaat- het eerst maar eens ga proberen door gewoon naast het hardlopen zelf thuis die krachtoefeningen te doen. Is wel echt nodig, mijn buik & rug zijn niet zo sterk. Maar als ik daar gewoon thuis wat aan kan doen met een leuk muziekje erbij....bespaart me ook nog aardig wat abonnementsgeld.

Ik hoop dat ik over een weekje ofzo weer kan beginnen met hardlopen, dan zit de zevenheuvelenloop er misschien nog in. Al ben ik wel zo iemand die dan ook wel graag sneller wil zijn dan vorig jaar, en anders doe ik net zo lief niet mee. Wellicht moet ik die instelling eens veranderen, dat zou ook wel wat blessures kunnen voorkomen

Is de rest hier nog middenin de (al dan niet door blessures opgelegde) zomerstop? Nog leuke wedstrijdjes in de planning?
pi_29686649
Ik heb ruim 2 weken niet kunnen rennen vanwege een rugblessure (spit) . Maar nu gaat het alweer een stuk beter. Vanaf begin september heb ik al een aantal wedstrijdjes in de planning staan:
  • 7 sept: Grote Beekloop - 8 km.
  • 18 sept: Airborneloop - 15 km.
  • Eind september is er waarschijnlijk een zwemloop (500m zwemmen, 5 km rennen). Dat lijkt me ook erg leuk om eens te doen.
  • 9 oktober: de halve marathon van Eindhoven , dat is mijn huidige grote doel!
  • 20 november: de Zevenheuvelenloop, ook heel leuk .
  •   zaterdag 20 augustus 2005 @ 21:25:44 #292
    33317 GotenSSJ
    eilander 4-life
    pi_29822754
    Kunnen jullie mij vertellen of dit schema wat is ? :

    http://procoach.b-b.nl/index.aspx?ChapterID=1886&ContentID=14417

    Ik wil die gaan volgen namelijk aangezien mijn conditie echt ruk is
    Xbox Live Gamertag : ThaD16
    pi_29826699
    quote:
    Op zaterdag 20 augustus 2005 21:25 schreef GotenSSJ het volgende:
    Kunnen jullie mij vertellen of dit schema wat is ? :

    http://procoach.b-b.nl/index.aspx?ChapterID=1886&ContentID=14417

    Ik wil die gaan volgen namelijk aangezien mijn conditie echt ruk is
    Lijkt mij een vrij langzaam schema. 12 weken om het doel van 30 minuten te behalen lijkt mij een beetje lang. (al weet ik niet hoe je conditie is, belangrijker: hoe het zal worden). Ik ben zonder schema begonnen, maar heb de 30 min. wel sneller gehaald. (al had ik geen doel gesteld, wat wel handig is. Bovendien begon ik in de lente, wat makkelijker loopt (qua motivatie) dan in de herfst.

    Maar als het jou wat lijkt, begin er gewoon mee, en probeer het schema aan te passen als het goed, of juist niet gaat.
      zondag 21 augustus 2005 @ 10:32:23 #294
    33317 GotenSSJ
    eilander 4-life
    pi_29832840
    (al weet ik niet hoe je conditie is, belangrijker: hoe het zal worden)

    Nou behoorlijk ruk
    Zonder te stoppen kan ik 2.20 min. achter elkaar hardlopen

    Edit : Maar ik ga met dat schema vandaag beginnen
    En ik zie wel wat het word
    Xbox Live Gamertag : ThaD16
    pi_29838011
    Wat iig geen goed idee is om hard te gaan lopen na een zwaar Engels ontbijt. Ik heb het halverwege eventjes discreet uitgekotst in de bosjes.
      maandag 22 augustus 2005 @ 09:54:35 #296
    76500 Spyder
    onweerstaanbaar onuitstaanbaar
    pi_29860752
    Waaraan kun je zien/merken dat je hardloopschoenen aan vervanging toe zijn? Of vervang je die na een bepaald aantal km's?
    Deze post wordt U aangeboden door: Audi, Bosch, Corel, Davilex, Eneco, Friki, G-Star, Hak, Intertoys, Johma, Kia, Lada, McDonalds, Nike, Ohra, Pepsi, Quantum, Radio 3FM, Sony, Toyota, Uncle Ben's, V&D, Wasa, Xerox, Yokohama, Zeeman
    pi_29867035
    Even een tip voor beginners en gevorderden: start to run begint weer. Een erg leuk programma! www.starttorun.nl

    Er werd wel een aantal km genoemd toen ik mijn schoenen ging kopen. Ik heb uitgerekend dat ik daar jaren over ga doen. Ik ga in het voorjaar voor nieuwe kijken. Dan heb ik ze bijna twee jaar.
    "wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
    Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
    *OUD heilige*
    pi_29878130
    quote:
    Op maandag 22 augustus 2005 09:54 schreef Spyder het volgende:
    Waaraan kun je zien/merken dat je hardloopschoenen aan vervanging toe zijn? Of vervang je die na een bepaald aantal km's?
    Er wordt aangeraden om de schoenen na zo'n 1000 tot 1500 kilometer te vervangen. Ik denk dat de schokdemping tegen die tijd dan niet meer goed genoeg werkt.
      dinsdag 23 augustus 2005 @ 09:08:16 #299
    76500 Spyder
    onweerstaanbaar onuitstaanbaar
    pi_29878493
    quote:
    Op dinsdag 23 augustus 2005 08:34 schreef Wolfje het volgende:

    [..]

    Er wordt aangeraden om de schoenen na zo'n 1000 tot 1500 kilometer te vervangen. Ik denk dat de schokdemping tegen die tijd dan niet meer goed genoeg werkt.
    Bedankt, dan word het hoog tijd voor nieuwe schoenen dus!
    Deze post wordt U aangeboden door: Audi, Bosch, Corel, Davilex, Eneco, Friki, G-Star, Hak, Intertoys, Johma, Kia, Lada, McDonalds, Nike, Ohra, Pepsi, Quantum, Radio 3FM, Sony, Toyota, Uncle Ben's, V&D, Wasa, Xerox, Yokohama, Zeeman
    pi_29878664
    quote:
    Op dinsdag 23 augustus 2005 08:34 schreef Wolfje het volgende:

    [..]

    Er wordt aangeraden om de schoenen na zo'n 1000 tot 1500 kilometer te vervangen. Ik denk dat de schokdemping tegen die tijd dan niet meer goed genoeg werkt.
    hmm, lijkt mij vrij weinig... bij 25 km/week is dat 40-60 weken. Ofwel 1 jaar.

    Misschien ook wel... Eerst mijn eerste 1000 km lopen
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')