quote:op donderdag 7 april 2005 23:47 schreef havoc het volgende:
voor het algemene antwoord waarom het topic dicht was kunt u kiezen uit de volgende mogelijkheden:
a. het was een kuttopic
b. uw iq is ontoereikend om ook maar iets zinnigs uit uw toetsenbord te laten vloeien
c. ik mag je niet
d. ruis mag je niet
e. knut mag je niet
quote:als het zo erg was zou ik niet weer er terug in gelaten zijn .
ik had een tijdje bedenktijd nodigquote:op woensdag 6 april 2005 01:31 schreef anguisy het volgende:
[..]
dat denk ik ook, jammer dat ze er meer als 4 jaar over gedaan hebben![]()
zeikerd.quote:op woensdag 6 april 2005 01:32 schreef nitespeed het volgende:
nitespeed!!!!!!!!!!!!!
die dus, als ik nog geneukt wil worden door yvonne moet hij wel even open blijven.
hee hoi hallo!quote:op woensdag 6 april 2005 01:51 schreef anguisy het volgende:
[..]
het staat je goed, dat blauwe.![]()
ja lieve kijkbuiskindertjes, zo lik je jezelf nou in![]()
het lukt me nog steeds hoor, incesthoer!!quote:als je na vijf jaar niet eens kan quoten
ben je nou sarcastisch en vind je het niet. ben je nou sarcastisch en vind je het wel ?quote:op woensdag 6 april 2005 08:46 schreef golf het volgende:
mooi zooitje hebben jullie er van gemaakt in een paar maanden tijd. hulde!![]()
man, er is geen reet meer over van het oorspronkelijke ovjl. ik heb niets tegen op vernieuwingen, integendeel, maar dit lijk helemaal nergens meer op. kutusers? ttt weg? bepaalde reeksen mogen wel maar open geen nieuwe? pffffff. ik zie alleen nog troep aan topics. meer eej, gelukkig is daar een adequate oplossing voor. veel succes verder.quote:op woensdag 6 april 2005 08:48 schreef knut het volgende:
[..]
ben je nou sarcastisch en vind je het niet. ben je nou sarcastisch en vind je het wel ?
wees nou eens duidelijk!
aha, zo'n opmerking is het. goed. ik weet niet wanneer jij voor het eerst langskwam in onzin maar we gaan langzaam maar zeker terug naar het oorspronkelijke onzin. we zijn heel erg bezig met allerlei veranderingen ja. vooral omdat de zittende mods het niet helemaal konden vinden met een paar dingen.quote:op woensdag 6 april 2005 08:55 schreef golf het volgende:
[..]
man, er is geen reet meer over van het oorspronkelijke ovjl. ik heb niets tegen op vernieuwingen, integendeel, maar dit lijk helemaal nergens meer op. kutusers? ttt weg? bepaalde reeksen mogen wel maar open geen nieuwe? pffffff. ik zie alleen nog troep aan topics. meer eej, gelukkig is daar een adequate oplossing voor. veel succes verder.![]()
was jij om half 2 online?quote:op woensdag 6 april 2005 10:56 schreef bupatih het volgende:
waarom heb ik dit topic niet geopend?
die verhalen waren tof om te lezen, hierdoor kreeg je een, volgens mij, goed beeld van de gezelligheid en sfeer in onz.quote:op woensdag 6 april 2005 08:58 schreef knut het volgende:
de huisregels zijn trouwens bijna niet veranderd alleen ontzettend verkleind omdat het in 2 sticky's vol met verhalen stond. zelfde regels. anders omschreven.
andere tijden .. gelukkig is het forum dynamisch anders was het saaiquote:op woensdag 6 april 2005 12:11 schreef the_langolier het volgende:
[..]
die verhalen waren tof om te lezen, hierdoor kreeg je een, volgens mij, goed beeld van de gezelligheid en sfeer in onz.
maar inderdaad, die gezelligheid en die sfeer zijn er nu niet meer, dus er zit misschien wel wat in om dat weg te halen.![]()
klopt, het is op dit moment echter ook niet echt spetterend te noemen.quote:op woensdag 6 april 2005 13:02 schreef bosbeetle het volgende:
andere tijden .. gelukkig is het forum dynamisch anders was het saai
de sfeer maak je zelf natuurlijk.quote:op woensdag 6 april 2005 13:13 schreef the_langolier het volgende:
[..]
klopt, het is op dit moment echter ook niet echt spetterend te noemen.
tijdquote:op woensdag 6 april 2005 13:17 schreef havoc het volgende:
[..]
de sfeer maak je zelf natuurlijk.
de sfeer die er was, was kliekerig, baggerend en ronduit heel laag van niveau. die sfeer moet ook niet terugkomen. het is nu even opnieuw je weg zoeken van wat wel kan en wat niet kan.
de humor moet weer terug komen, maar dat vergt ook tijd van de poster.
uiteraard, toch was er in die kliekerige baggerende situatie voor een aantal users (waaronder ik) één lichtpuntje, de ttt. dat was wel een stimulans voor het bedenken van leuke topics en het uitwerken van ideeën, nu dat er niet meer is valt die stimulans weg.quote:op woensdag 6 april 2005 13:17 schreef havoc het volgende:
de sfeer maak je zelf natuurlijk.
de sfeer die er was, was kliekerig, baggerend en ronduit heel laag van niveau. die sfeer moet ook niet terugkomen. het is nu even opnieuw je weg zoeken van wat wel kan en wat niet kan.
de humor moet weer terug komen, maar dat vergt ook tijd van de poster.
ik vond het eigenlijk het ttt-gedoe overbodig, vooral als je zag dat er op t laatst maandenlang geen nieuwe topics in kwamen en dat kwam niet omdat de modjes er onwelwillend tegenover stonden toendertijd.quote:op woensdag 6 april 2005 13:25 schreef the_langolier het volgende:
[..]
uiteraard, toch was er in die kliekerige baggerende situatie voor een aantal users (waaronder ik) één lichtpuntje, de ttt. dat was wel een stimulans voor het bedenken van leuke topics en het uitwerken van ideeën, nu dat er niet meer is valt die stimulans weg.
nee.quote:op woensdag 6 april 2005 13:29 schreef hansjans het volgende:
mag ik vragen wat ttt betekend?
quote:op woensdag 6 april 2005 13:32 schreef ruis het volgende:
[..]
* ruis] is het eens met [bovenstaande monoblrauw
quote:op woensdag 6 april 2005 13:28 schreef knut het volgende:
de ttt was meer dan goed in het begin. de exclusiviteit was jammergenoeg ver te zoeken. daarom het weghalen van de ttt. in de aanloop naar de tlttt kwamen ook meer dan genoeg leuke topics langs die niet alleen maar voor tlttt gemaakt waren. het komt ook zonder tlttt en texten van een jaar oud helemaal goed met onzin hoor
ik hoefde geen verdediging voor de beslissing om de ttt af te laten zinken hoor, ik heb hierover niets te zeggen en het is een beslissing van de crew waarop ik geen invloed heb, en terecht.quote:op woensdag 6 april 2005 13:28 schreef ruis het volgende:
ik vond het eigenlijk het ttt-gedoe overbodig, vooral als je zag dat er op t laatst maandenlang geen nieuwe topics in kwamen en dat kwam niet omdat de modjes er onwelwillend tegenover stonden toendertijd.
quote:op woensdag 6 april 2005 13:34 schreef the_langolier het volgende:
maar toch vriendelijke om het nog eens uiteen te zetten.![]()
transexueel tepeltrek topic.quote:op woensdag 6 april 2005 13:29 schreef hansjans het volgende:
mag ik vragen wat ttt betekend?
ttt verwijzing naar het tiptoptopic in onzin voor je leven, een sticky topic met hierin links naar leuke topics, in tegenstelling tot de enorme hoeveelheid bagger in dat forumquote:
ik heb er nog 2 heel opzichtig en nostalgisch in mijn sig. staan , klik daar maar eens opquote:op woensdag 6 april 2005 13:29 schreef hansjans het volgende:
mag ik vragen wat ttt betekend?
en nog is het verkeerd.quote:op woensdag 6 april 2005 13:40 schreef xlarge het volgende:
[..]
ik heb er nog 2 heel opzichtig en nostalgisch in mijn sig. staan , klik daar maar eens op
-edit- ah , je weet het al
zo staat het in het woordenboek van fok!quote:op woensdag 6 april 2005 13:55 schreef dirkh het volgende:
[..]
en nog is het verkeerd.
het is namelijk top tip topic.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |