Bij mij SP ver bovenaan, dan groenlinks, pvda en de rest rood met helemaal onder aan VVDquote:Op donderdag 31 maart 2005 16:03 schreef Monidique het volgende:
Overigens heb ik de Stemwijzer van de Tweede Kamerverkiezingen van 2004 gedaan en er kwam uit... PvdA. Daarnaast waren groen, in deze volgorde: Groenlinks, SP, SGP. De rest was rood.
Heb jij nog steeds dikke tieten en ben je nog steeds een HBO-er die geen werkwoord kan vervoegen?quote:Op donderdag 31 maart 2005 16:04 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Bij mij SP ver bovenaan, dan groenlinks, pvda en de rest rood met helemaal onder aan VVD
Check, Checkquote:Op donderdag 31 maart 2005 16:17 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Heb jij nog steeds dikke tieten en ben je nog steeds een HBO-er die geen werkwoord kan vervoegen?
Ik zeg niet dat mijn voorkeur bij de SP ligt, enkel dat de stemwijzer vindt, dat ik veel overeenkomsten heb met de SP, door hun slecht gekozen vragen, die teveel impliceren, waardoor je zowel eens als oneens kunt beantwoorden.quote:Op donderdag 31 maart 2005 16:24 schreef Chewie het volgende:
[..]
Afgezien van je politieke voorkeur klinkt verder alles wel goed![]()
Wel op mijn fotoboek kijken maar me niet eens feliciteren met m'n verjaardagquote:
quote:Op donderdag 31 maart 2005 16:26 schreef Silmarwen het volgende:
Maar goed, om het even in populistische propagandistische pornografische termen te verwoorden. Ik ben links.
Je valt op vrouwen die geen werkwoord kunnen vervoegen?quote:Op donderdag 31 maart 2005 16:24 schreef Chewie het volgende:
[..]
Afgezien van je politieke voorkeur klinkt verder alles wel goed![]()
We hebben geneuken.quote:Op donderdag 31 maart 2005 16:30 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Je valt op vrouwen die geen werkwoord kunnen vervoegen?
ik blij mezelf niet herhalenquote:Op donderdag 31 maart 2005 16:26 schreef Silmarwen het volgende:
Maar goed, om het even in populistische termen te verwoorden. Ik ben links.
volledige artikel http://www.dvhn.nl/Indexquote:Oosterparkbewoners: SBS6 was puur uit op rotzooi
Cees Vellekoop
Ze zijn doodsbang voor wat Nederland donderdagavond te zien krijgt. De vier families uit de Kamperfoeliestraat die donderdagavond centraal staan in Probleemwijken op SBS6 weten zeker dat er een vreselijk beeld wordt getoond van hun leven. "Ze kwamen hier met het verhaal dat ze een portret wilden maken van volkswijken, van hoe gezellig het hier is en van de wijkvernieuwing.
Maar ze waren puur uit op rotzooi", vertelt Tina, de ex van Dicky, bij wie hij in het programma vaak op bezoek is. Haar vriend Jan, vanavond prominent in beeld, ontbreekt. Hij zit even vast, 'vanwege wat oude boetes'.
"Natuurlijk zoeken ze mensen uit die sociaal niet zo sterk staan, die ze makkelijk zo ver kunnen krijgen", beseft Dicky achteraf.
Want niet alleen het bier wilden de televisiemakers graag verzorgen. Een snuifje voor Dicky, natuurlijk, geen probleem, als ze het maar mochten filmen. Vredige opnamen rond de keukentafel waren niet de bedoeling. "We willen wel een beetje actie, zeiden ze. En toen we al wat bier op hadden, probeerden ze te stoken, zodat we ruzie kregen.", vertelt Dicky.
Ze zijn woedend op de commerciėle omroep. "Ze hebben misbruik van ons gemaakt", vindt buurvrouw Ilse. Dicky: "Wij hebben wel problemen. We hebben geen werk. We drinken veel. Maar er zijn er zo veel die dat doen. Ik heb in dat interview ook gezegd dat de Oosterparkwijk een geweldige wijk is, waar we het heel gezellig hebben. Maar dat zullen ze d'r wel uit geknipt hebben."
Ik ben op het moment niet zo kritischquote:Op donderdag 31 maart 2005 16:30 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Je valt op vrouwen die geen werkwoord kunnen vervoegen?
OPWers ut Grunnquote:Op donderdag 31 maart 2005 16:37 schreef Chewie het volgende:
[..]
ik blij mezelf niet herhalen![]()
Maar goed, maar weer eens een typisch voorbeel van de Slachtofferrol
[..]
volledige artikel http://www.dvhn.nl/Index
Vanavond maar weer op de bank met een biertje genieten van Aso's
Nou en of ik last van mijn hormonen heb!quote:Op donderdag 31 maart 2005 16:37 schreef George-Butters het volgende:
[..]
De zon schijnt en je hebt last van je hormonen?![]()
Puik plan![]()
excuses en de tietenfoto is verwijdert voor het geval hier een van mn stage kiddies rondwandelt.quote:Op donderdag 31 maart 2005 16:29 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Wel op mijn fotoboek kijken maar me niet eens feliciteren met m'n verjaardag![]()
Ik heb geen dikke tieten foto in je fotoboek gezien![]()
Geef ze nou maar bloot, het is hopeloos.quote:Op donderdag 31 maart 2005 16:42 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
excuses en de tietenfoto is verwijdert voor het geval hier een van mn stage kiddies rondwandelt.
De tieten van de stagaire die juf wilt worden roddel, staat wat slecht op mijn cv enzo
Altijd weer fijnquote:Op donderdag 31 maart 2005 16:37 schreef Chewie het volgende:
volledige artikel http://www.dvhn.nl/Index
Vanavond maar weer op de bank met een biertje genieten van Aso's
Zo kom je natuurlijk nooit vooruit.quote:Op donderdag 31 maart 2005 16:41 schreef Chewie het volgende:
[..]
Snuifje accepteren en het dan belachelijk vinden dat ze dat uitzenden
Ik ben echt lekkerquote:Op donderdag 31 maart 2005 16:40 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Nou en of ik last van mijn hormonen heb!
Kan je ze niet hier posten? Die koters komen toch niet in dit kwaliteitsforum.quote:Op donderdag 31 maart 2005 16:42 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
excuses en de tietenfoto is verwijdert voor het geval hier een van mn stage kiddies rondwandelt.
De tieten van de stagaire die juf wilt worden roddel, staat wat slecht op mijn cv enzo
Die kijkt geil hequote:Op donderdag 31 maart 2005 16:52 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Ik bedoelde eerder die vent met die grijze snor.
quote:Wouter Bos lonkt naar D66
Ondanks de felle discussies met D66-fractievoorzitter Boris Dittrich tijdens het Tweede-Kamerdebat van afgelopen dinsdag, wil PvdA-leider Wouter Bos best met D66 verder in een volgend kabinet. Dat schrijft hij vandaag in zijn wekelijkse nieuwsbrief, de Bosbode.
PvdA-fractieleider Wouter Bos blikt vandaag in zijn nieuwste Bosbode vooruit op het D66-congres van zaterdag.
'Laat ik er voor de verandering eens niet veel meer over zeggen dan dat ik ondanks de deelname van D66 aan dit kabinet, D66 niet had opgegeven als partner voor progressieve politiek; ik hoop dat na zaterdag nog steeds te kunnen zeggen', schrijft de PvdA-voorman.
Kabinetscrisis
Zaterdag stemmen naar verwachting 2.000 D66-leden tijdens een ingelast congres over het akkoord dat de coalitiepartijen sloten. Als het congres het akkoord verwerpt, stapt D66 uit de coalitie en is er alsnog sprake van een kabinetscrisis. Tijdens het debat van afgelopen dinsdag verweet Bos de regeringspartijen nog maar één ding gemeen te hebben: angst voor verkiezingen.
Het is onzeker of de leden zullen instemmen met het akkoord. D66-coryfee Hans van Mierlo uitte eerder kritiek op het akkoord. Hij dreigt zaterdag blanco te stemmen als de partij hem niet weet te overtuigen.
De kersverse D66-minister van Bestuurlijke Vernieuwing Alexander Pechtold haastte zich direct na zijn beėdiging door koningin Beatrix naar de woning van de D66-koning in Amsterdam voor een gesprek. Maar hij wist Van Mierlo nog niet te overtuigen.
De NOS zendt het congres zaterdag tussen 12.45 uur en 17.00 uur uit op Nederland 2
quote:Na een jarenlange coma en na jarenlange juridische gevechten is de Amerikaanse Terri Schiavo overleden. Sinds 18 maart kreeg ze geen voeding meer, nadat haar sondevoeding was verwijderd. De 41-jarige Schiavo lag vijftien jaar in coma.
Inderdaad, nu hopen dat de jruidische gevechten niet ver over haar dood door blijven gaanquote:
quote:Op donderdag 31 maart 2005 16:45 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Geef ze nou maar bloot, het is hopeloos..
quote:Op donderdag 31 maart 2005 16:50 schreef sizzler het volgende:
[..]
Kan je ze niet hier posten? Die koters komen toch niet in dit kwaliteitsforum.
mailen mag ook
een pluim van Sidekick en een kwakje van Johan denk ikquote:
Glijmiddel bijquote:Op donderdag 31 maart 2005 17:11 schreef Drugshond het volgende:
G-B veel plezier met je kado op Fok! fotoboek
Ik woon in Leiden, overigens.quote:Op donderdag 31 maart 2005 17:23 schreef Harry_Sack het volgende:een kwakje van Johan denk ik
Ik ook, alleen komt Knut zo terug, dus je moet snel langskomen!quote:Op donderdag 31 maart 2005 17:27 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Ik woon in Leiden, overigens..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |