Uhm. Was een weekendje weg,quote:Op dinsdag 29 maart 2005 17:16 schreef superjoden het volgende:
[..]
yep... wanneer ga jij nu weer beginnen
Ja is sowieso leuk dat het nu langer licht is! Nu nog wat beter weer, dat zou helemaalquote:Op dinsdag 29 maart 2005 17:07 schreef Suijk het volgende:
Even boodschappen doen inderdaad. Ik beslis altijd daar pas wat ik ga eten.
Daarna een rondje rennen, leuk als het weer langer licht blijft!
Oja was het nog wat in Drente... lekkere sauna met misschien nog mooie damesquote:Op dinsdag 29 maart 2005 17:19 schreef JaWi het volgende:
[..]
Uhm. Was een weekendje weg,
- morgen tentamen en leren
- donderdag werken en leren
- vrijdag tentamen > stad in
- zaterdag werken, feestje, groot feestje
- zondag werken
Maandag misschien pas.
Dan ben ik verdomme 2,5 week niet geweest.
Nee, Ashton Kutcher, maar dit is een parodie van Saturday Night Live (met Justin Timberlake als Ashton), geniaal gewoonquote:Op dinsdag 29 maart 2005 17:30 schreef methodmich het volgende:
Wat is dat? Is dat met die Boiling Points?
Hij was erg cool jaquote:Op dinsdag 29 maart 2005 17:31 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Nee, Ashton Kutcher, maar dit is een parodie van Saturday Night Live (met Justin Timberlake als Ashton), geniaal gewoon
Ach Drente. Het was okayquote:Op dinsdag 29 maart 2005 17:23 schreef superjoden het volgende:
[..]
Oja was het nog wat in Drente... lekkere sauna met misschien nog mooie dames( en dan bedoel ik geen familieleden
)
Moet je doen, is leuk!quote:Op dinsdag 29 maart 2005 17:41 schreef JaWi het volgende:
Ik ga mij toch maar een grondig verdiepen in het wagen van een online gokje.
Ik geloof dat wij ongeveer dezelfde studie doenquote:Op dinsdag 29 maart 2005 17:52 schreef BliksemSchigt het volgende:
He bah. Check ik mijn rooster voor morgen, kom ik erachter dat ik de hele dag op de uni moet zijn
Dus dat betekent en vroeg opstaan en de hele dag suf in de collegebanken zitten.
Bij dit nooit, jammer maar jaquote:Op dinsdag 29 maart 2005 18:23 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Geen vlees?![]()
Ga straks maar eens pasta en saus maken, waar ik drie dagen van kan eten
3.690.000 kmquote:Man rijdt 41 jaar zonder rijbewijs
Uitgegeven: 29 maart 2005 17:28
ALKMAAR - Een 64-jarige man uit Andijk heeft 41 jaar zonder rijbewijs gereden. De autodidact werd dinsdag betrapt bij een verkeerscontrole in Alkmaar. Volgens een woordvoerder van de politie verklaarde de Andijker 90.000 kilometer per jaar te rijden.
De automobilist verklaarde al vanaf zijn 23e zonder rijbewijs achter het stuur te zitten. Naar eigen zeggen is hij nooit bij een ongeluk betrokken geweest. Na te zijn betrapt, is de auto van de man door een kennis opgehaald.
Dittrich begint een beetje een zielig mannetje te wordenquote:Op dinsdag 29 maart 2005 17:17 schreef tong80 het volgende:
Boris Dittrich :
'Meneer Marijnissen ik vind u een authoritaire man.'
Zulke dingen zeg je idd als je een discussie niet kunt winnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |