geef dan volgende keer een iets minder 'gekleurde' vergelijking. eentje waarmee je jezelf trots zult doen, eentje waar je wat langer over na hebt gedacht en die klopt. dat maakt het leven allemaal een stuk eenvoudiger dan kromme insinuerende vergelijkingen. en nu weer ontopic.quote:Op woensdag 30 maart 2005 19:35 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, het is geen echte vergelijk natuurlijk, het ging mij puur om de redenatie. Ik weet ook heus wel dat het een veel erger is dan het ander.
Totaal geen "kromme insinuerende vergelijking". De zaken zijn weliswaar verschillend, maar de manier van redeneren niet. Je geeft nu totaal geen argumenten tegen en schopt alleen tegen de vorm waarin ik het gegoten hebt. Een teken van zwakte noem ik dat.quote:Op woensdag 30 maart 2005 19:40 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
geef dan volgende keer een iets minder 'gekleurde' vergelijking. eentje waarmee je jezelf trots zult doen, eentje waar je wat langer over na hebt gedacht en die klopt. dat maakt het leven allemaal een stuk eenvoudiger dan kromme insinuerende vergelijkingen. en nu weer ontopic.
hey ik moet zo voetbal kijken. het zijn de finesses en de nuances die het hem doen en daar heb ik bij jou inderdaad nogal eens wat problemen mee, als user2user. bovendien denk en ik dat ik al genoeg offtopic ben geweest, maar gebruik je modheid waardig en vooral objectief.quote:Op woensdag 30 maart 2005 19:42 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Totaal geen "kromme insinuerende vergelijking". De zaken zijn weliswaar verschillend, maar de manier van redeneren niet. Je geeft nu totaal geen argumenten tegen en schopt alleen tegen de vorm waarin ik het gegoten hebt. Een teken van zwakte noem ik dat.
De nuance ontbreekt niet, immers stelde ik zelf dat het een heus wel erger was dan het ander. Je moet wel alle post als een geheel zien natuurlijk. Maar, kijk ze.quote:Op woensdag 30 maart 2005 19:44 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
hey ik moet zo voetbal kijken. het zijn de finesses en de nuances die het hem doen en daar heb ik bij jou inderdaad nogal eens wat problemen mee, als user2user. bovendien denk en ik dat ik al genoeg offtopic ben geweest, maar gebruik je modheid waardig en vooral objectief.
bepaalde bevolkingsgroepen zouden ons schuldgevoel eens moeten overnemen.quote:Op woensdag 30 maart 2005 19:44 schreef DaveHarris het volgende:
Echt bizar dat ze hier zoveel aandacht aan schenken, ze zitten er in B&W bij alsof er een moord gepleegd is.
Jeemig.quote:Op woensdag 30 maart 2005 19:44 schreef DaveHarris het volgende:
Echt bizar dat ze hier zoveel aandacht aan schenken, ze zitten er in B&W bij alsof er een moord gepleegd is.
Dit is (main stream?) Nederland, of je het nu leuk vind of niet.quote:Op woensdag 30 maart 2005 19:44 schreef DaveHarris het volgende:
Echt bizar dat ze hier zoveel aandacht aan schenken, ze zitten er in B&W bij alsof er een moord gepleegd is.
Hee, dat was een racist hoor, moge die branden in de hel!quote:Op woensdag 30 maart 2005 19:50 schreef zoalshetis het volgende:
ik zou nu wel een docu willen zien of een b&w over een man die in zijn huis verbrand is.
Ach de "objectiviteit" van Nova valt bij dit soort onderwerpen met een speldenprik te doorbreken en dan komt het dogmatische karakter van Nova naar voren. Een spreekbuis voor de mensen die een heilig vertrouwen hebben in een multiculturele utopie. Een verlengstuk van de PvdA via de Vara richting de onwetende kijkertjes.quote:Op woensdag 30 maart 2005 15:30 schreef lucida het volgende:
De journaillejournalistiek van Nova gaat - onder een bepaald, dommer smaldeel van de bevolking - vaker als een lopend vuurtje rond. Daar is het platpopulistische effectbejag van hun programma's uiteindelijk ook volledig op gebaseerd. Het is gewoon een ordinaire spreekbuis van de linkse kerk en haar politieke religie van het multiculturele conformisme.
Ach de publieke omroep is toch een zinkend schip, wat ze verkondigen in een programma als Nova trek ik me weinig van aan. Ik vorm mijn eigen mening. Helaas zijn er genoeg domme mensen in Nederland die de Nova zien als een objectief en gerenommeerd programma maar dat zijn waarschijnlijk dezelfde mensen die met hun hoofd in een illusionaire wolk leven.quote:Het is goed dat er in het passakkoord ook plannen staan om het publieke omroepbestel en zijn behoudzuchtige verzuiling stevig op de schop te nemen. Laat die linkse rakkers en wereldverbeteraars maar zelf betalen voor hun propagandakanalen, dan mogen ze wat mij betreft op eigen kosten moord en brand schreeuwen tegen alles wat in hun ogen rechts is...![]()
Het is inderdaad een goede zaak als de media - en dan met name radio en tv - een meer herkenbare afspiegeling te zien geven van dat wat er in de samenleving leeft.quote:Op woensdag 30 maart 2005 20:02 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ach de "objectiviteit" van Nova valt bij dit soort onderwerpen met een speldenprik te doorbreken en dan komt het dogmatische karakter van Nova naar voren. Een spreekbuis voor de mensen die een heilig vertrouwen hebben in een multiculturele utopie. Een verlengstuk van de PvdA via de Vara richting de onwetende kijkertjes.
[..]
Ach de publieke omroep is toch een zinkend schip, wat ze verkondigen in een programma als Nova trek ik me weinig van aan. Ik vorm mijn eigen mening. Helaas zijn er genoeg domme mensen in Nederland die de Nova zien als een objectief en gerenommeerd programma maar dat zijn waarschijnlijk dezelfde mensen die met hun hoofd in een illusionaire wolk leven.
Inderdaad. Normaalgesproken krijgen dit soort mislukte pogingen tot brandstichting nauwelijks aandacht, nu schreeuwt het halve land ineens moord en brand.quote:Op woensdag 30 maart 2005 19:44 schreef DaveHarris het volgende:
Echt bizar dat ze hier zoveel aandacht aan schenken, ze zitten er in B&W bij alsof er een moord gepleegd is.
Tsja ik neem niet eens meer de moeite om naar dat soort programma's te kijken. De hele Vara is een groot verlengstuk van de PvdA. Gevuld met salonsocialisten van de bovenste plank. Mensen als van Dam, Spijkerman, Groenteman, Barend en Witteman getuigen toch alleen maar van het gelijk als je zegt dat objectiviteit icm de vara een grote contradictie is. Ik heb het altijd gezien als een verlengstuk van het politiek correct denken en dat zal ik ook altijd doen, daarom stoor ik me niet aan het demagogische geblaat wat ze daar blijven prediken.quote:Op woensdag 30 maart 2005 20:34 schreef lucida het volgende:
Het is inderdaad een goede zaak als de media - en dan met name radio en tv - een meer herkenbare afspiegeling te zien geven van dat wat er in de samenleving leeft.
De overdaad aan linkse praat- en propaganda programma's is inderdaad te veel van het goede. Je kunt programma's van Nova t/m B&W allemaal moeiteloos onder een noemer brengen. Een uurtje per week (kritisch) socialistisch denken dunkt mij meer dan afdoende.
Mochten deze linkse programmamakers meer zendtijd willen dan moeten ze maar een door de eigen leden betaalde commerciële omroep worden. Zo'n Buitenhof hoe het zich als een verlengstuk van de sociaal democratie opdringt. En altijd weer diezelfde socialistische kopstukken en brillenmannen, daar raak je als kritisch kijker snel op uitgekeken.
Bij de Vara zijn het ook geen programmamakers of presentatoren meer maar gewoonweg opiniemakers die niet meer malen om onafhankelijke journalistiek en TV.
Maar wat je bij de publieke omroepbonzen vooral ziet is diezelfde regenteske bevoogding die vooral ook zo zichtbaar is bij de sociaaldemocratische apparatsjiks. De verzuiling in omroepland moet ook maar eens op de schop. Willen ze door de overheid worden gesubsidieerd, dan moeten ze ook maar eens zorgen voor kwaliteit en niet zoals de Vara nu doet voor benepen propaganda en “volkse verdomming”.
Kijken we naar de lokale omroep in Amsterdam (AT5) dan zien wat er op nationaal vlak zal gebeuren als een en ander niet door de overheid wordt gereguleerd - "staats-partij-televisie"... Kijk, en daar betaal ik geen belasting of gemeentelijke heffingen voor. Ik heb ook idealen maar ik laat anderen daar niet voor opdraaien. De linkse wereldverbeteraars willen wel voor een dubbeltje op de eerste rang zitten, maar als het op betalen aankomt wijzen ze verongelijkt naar rechts - het wordt tijd dat er alles aan wordt gedaan om die (s)linkse zieligheidspolitiek (in de rol van het slachtoffer kruipen) te doorbreken.
Veel succes dan. Inmiddels zijn het er 4.quote:Op woensdag 30 maart 2005 19:59 schreef NorthernStar het volgende:
Nu feedback in feedback en wie doorgaat met commentaar op andere users meld ik aan voor een ban.
Ah, dus dit is wat Geert Mak bedoelde? Nu snap ik hemquote:Op dinsdag 5 april 2005 15:19 schreef lucida het volgende:
Het is slechts een incidentje, veroorzaakt door een groepje baldadige jongeren. De hele heisa die links er vervolgens van maakt - als zou het de opkomst zijn van rechtsextremisme - is overdreven en neigt naar het zaaien van angst.
Een kwestie van het bestrijden met gelijke wapens.quote:Op dinsdag 5 april 2005 15:39 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ah, dus dit is wat Geert Mak bedoelde? Nu snap ik hem.
Het lijkt er op dat deze ressentimenten inderdaad een rol spelen bij het 'brandje' in Uden. Volgens Donner ligt het allemaal niet zo zwart wit en wil hij de mogelijke toedracht in het midden laten.quote:Tja, als de rechter ook nog had geoordeeld dat Submission 2 niet zou mogen vertoont, dan hadden de zaken er m.b.t. vrijheid van meningsuiting anders voor gestaan. De rechtbank heeft haar vingers daar wijselijk niet aan willen branden. Want ook onder de niet-allochtone bevolking leven sterke ressentimenten die in extremis evenzeer bijzonder licht ontvlambaar zijn.
Omdat alles waar de Islam en/of Lonsdale bij betrokken is een beladen onderwerp is. Maar dat had je zelf ook kunnen bedenken.quote:Op dinsdag 5 april 2005 17:50 schreef AvispaCS het volgende:
Ik kan me herinneren dat er een tijdje geleden ook een 'normale' basisschool in de fik is gestoken. Hier heb ik een klein berichtje in een regionale krant op pagina 7 of 8 over gelezen. Hoezo wordt er hier in Nederland met twee maten gemeten?
Zeer scherp opgemerkt. Etnische radicalisering komt natuurlijk niet slechts van een kant. Enerzijds is het de overwegend autoctone plattelandsjeugd (klinkt m.i. iets meer ter zake doende, dan het sigmatiserende etiketje "Longsdale jongere") terwijl in de grotere steden deze etnische radicalisering zich omgekeerd bij overwegend allochtone jongeren voordoet.quote:Op dinsdag 5 april 2005 17:50 schreef AvispaCS het volgende:
Ik kan me herinneren dat er een tijdje geleden ook een 'normale' basisschool in de fik is gestoken. Hier heb ik een klein berichtje in een regionale krant op pagina 7 of 8 over gelezen. Hoezo wordt er hier in Nederland met twee maten gemeten?
Eindhoven is geen platteland, en als je het daar over 'Lonsdalejongere' hebt weet iedereen gelijk wat je bedoelt. Dat kan je stigmatiserend vinden, maar het is wel waar.quote:Op dinsdag 5 april 2005 18:49 schreef lucida het volgende:
[..]
Zeer scherp opgemerkt. Etnische radicalisering komt natuurlijk niet slechts van een kant. Enerzijds is het de overwegend autoctone plattelandsjeugd (klinkt m.i. iets meer ter zake doende, dan het sigmatiserende etiketje "Longsdale jongere") terwijl in de grotere steden deze etnische radicalisering zich omgekeerd bij overwegend allochtone jongeren voordoet.
Heel bijzonder hoe deze drogredenering altijd weer van stal wordt gehaald. Nogmaals: je kan nooit aantonen dat de ene groep ('Lonsdalejongeren') 'goed' is door voorbeelden aan te halen waaruit moet blijken dat de andere groep ( 'allochtonen') 'fout' is.quote:Probeer maar eens wat te zeggen van de overlast die veel hangjongeren in de stadswijken veroorzaken, geheid dat je uit je woning en buurt wordt weggetreiterd. We denken maar eens aan de Diamantbuurt. Als je dan een overheid of gemeentebestuur hebt die hier niet adequaat op ingrijpt - denk aan het beleid van pappen en nathouden dat Cohen voorstaat.
quote:Denk ook aan 'de cultuur van het cohennen' wat zoveel wil zeggen dat je de daders voor hun etterig intimiderend gedrag beloondt, en de slachtoffers met een vieze sneer na in hun hemdje laat staan, en je kunt op je vingers natellen dat sommigen het recht in eigen handen gaan nemen. Met alle radicalisering, segregatie en etnisch geweld als gevolg.
Hint voor de plattelander: De kleren maken de man, maar de drager bepaalt de dracht.![]()
Ik moet zeggen een bijzonder puik weerwoord?!... Waar haalde jij opeens die inspiratie vandaan? De onderbuik soms?. Het meest indrukwekkende van jouw reactie vond ik de plotselinge stilte die jij daarin liet vallen.quote:Op dinsdag 5 april 2005 18:59 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Eindhoven is geen platteland, en als je het daar over 'Lonsdalejongere' hebt weet iedereen gelijk wat je bedoelt. Dat kan je stigmatiserend vinden, maar het is wel waar.
Heel bijzonder hoe deze drogredenering altijd weer van stal wordt gehaald. Nogmaals: je kan nooit aantonen dat de ene groep ('Lonsdalejongeren') 'goed' is door voorbeelden aan te halen waaruit moet blijken dat de andere groep ( 'allochtonen') 'fout' is.
[..]
Prem gaat zelfs niet meer in op deze kwestie, dat zegt genoeg!! Een waar non-issue dus.quote:Vanavond in Premtime: Illegale wiettelers huren steeds vaker huizen in welgestelde buurten om hun plantages in te richten; de groeiende groep meiden die tegen de wil van de ouders een hoofddoek gaat dragen en een woningbouwvereniging die huurders verplicht pantoffels te dragen vanwege geluidsoverlast. Presentatie: Prem Radhakishun.
Er is nog niemand schuldig verklaard door de rechter, dus daar kan je nog niks over zeggen.quote:Op zondag 27 maart 2005 23:22 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
Net zoals de vorige keer kan het niet missen natuurlijk
Dus omdat het een beladen onderwerp is mag de media met twee maten meten door de term "Lonsdale-jongeren" te lanceren, deze groep compleet zwart te maken en hun daden op de voorpagina te printen en voluit te bespreken. En een gelijkwaardige actie van moslims/allochtonen wordt niet genoemd, of in een hoekje op de 7e pagina weggemoffeld.quote:Op dinsdag 5 april 2005 18:29 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Omdat alles waar de Islam en/of Lonsdale bij betrokken is een beladen onderwerp is. Maar dat had je zelf ook kunnen bedenken.
Geen woord meer aan toe te voegen. Hulde!quote:Op dinsdag 5 april 2005 20:47 schreef RuL0R het volgende:
[..]
Dus omdat het een beladen onderwerp is mag de media met twee maten meten door de term "Lonsdale-jongeren" te lanceren, deze groep compleet zwart te maken en hun daden op de voorpagina te printen en voluit te bespreken. En een gelijkwaardige actie van moslims/allochtonen wordt niet genoemd, of in een hoekje op de 7e pagina weggemoffeld.
Om een nog extremer voorbeeld te noemen: De man die in Amsterdam is overleden omdat zijn huis in de fik was gezet (hij lag er op dat moment in te slapen) door allochtonen die hij eerder op hun asociale gedrag had aangesproken is blijkbaar niet belangrijk genoeg voor het nieuws, en ook niet voor politici want niemand heeft het over hem gehad. De twee stoelen die in Uden zijn afgefikt komen wel op de voorpagina, de burgemeester zegt Lonsdale-jongeren aan te pakken en het merk misschien zelfs te verbieden. Balkenende belt de directeur van de school om te melden dat hij helaas niet kan komen, maar toch wel zijn medeleven wil betuigen.
Hier kan ik maar één simpele conclusie uit trekken: Twee stoeltjes in een moslimschool zijn voor de media en de politici belangrijker dan het leven van een autochtone man.
Het zou een drogredenering zijn als er beweerd wordt dat Lonsdale jongeren "beter" zijn dan bepaalde groepen allochtonen. Wat er echter door Lucida wordt beweerd is dat de reactie op wandaden van partijen verschillend door de autoriteiten wordt beoordeeld.quote:Op dinsdag 5 april 2005 18:59 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Heel bijzonder hoe deze drogredenering altijd weer van stal wordt gehaald. Nogmaals: je kan nooit aantonen dat de ene groep ('Lonsdalejongeren') 'goed' is door voorbeelden aan te halen waaruit moet blijken dat de andere groep ( 'allochtonen') 'fout' is.
I hate hypocrites who try to "correct" you. Maar goed, neem de zin waar je op doelt er nog eens bij en lees wat er staat.quote:Op dinsdag 5 april 2005 18:59 schreef ..-._---_-.- het volgende:
nog even wat taalkundig gezeik: als je 'enerzijds' gebruikt moet je ook 'anderzijds' gebruiken.
Misschien dat je nog eens wilt proberen aan te geven wat je nu precies in deze context onder 'taalkundig gezeik' verstaat?!...quote:Etnische radicalisering komt natuurlijk niet slechts van een kant. Enerzijds is het de overwegend autoctone plattelandsjeugd (klinkt m.i. iets meer ter zake doende, dan het sigmatiserende etiketje "Longsdale jongere") terwijl in de grotere steden deze etnische radicalisering zich omgekeerd - Lees: anderzijds - bij overwegend allochtone jongeren voordoet.
De media maakt ze niet zwart hoor. Het zijn niet de media die ruiten van een moskee ingooien. Het zijn niet de media die met allochtonen op de vuist gaan. Het zijn niet de media die met een hakenkruis op hun arm op tv verschijnen (gisteravond gekeken ?).quote:Op dinsdag 5 april 2005 20:47 schreef RuL0R het volgende:
[..]
Dus omdat het een beladen onderwerp is mag de media met twee maten meten door de term "Lonsdale-jongeren" te lanceren, deze groep compleet zwart te maken en hun daden op de voorpagina te printen en voluit te bespreken.
Dat is niet waar. Pak je Telegraafs van de afgelopen maanden er maar bij.quote:En een gelijkwaardige actie van moslims/allochtonen wordt niet genoemd, of in een hoekje op de 7e pagina weggemoffeld.
Flauwekul. Dat is prominent in het nieuws geweest. Zeer prominent zelfs.quote:Om een nog extremer voorbeeld te noemen: De man die in Amsterdam is overleden omdat zijn huis in de fik was gezet (hij lag er op dat moment in te slapen) door allochtonen die hij eerder op hun asociale gedrag had aangesproken is blijkbaar niet belangrijk genoeg voor het nieuws, en ook niet voor politici want niemand heeft het over hem gehad.
Stoelen?quote:De twee stoelen die in Uden zijn afgefikt komen wel op de voorpagina,
Je kan niet lezen? De burgemeester van Uden heeft al helemaal niet zoiets gesuggereerd. Zijn collega van Venray wel, maar die heeft wel duidelijk gemaakt dat het hem niet gaat om het kledingmerk, maar om activiteiten (in de horeca) die een risico vormen voor de veiligheid in zijn gemeente. Uit het recente verleden is gebleken dat bij de problemen in Venray voornamelijk allochtonen en de zogenoemde 'Lonsdalejongeren' keer op keer betrokken zijn. Lijkt me legitiem als je daar iets tegen wil doen. Net als tegen bijvoorbeeld voetbalsupporters die keer op keer de orde verstoren.quote:de burgemeester zegt Lonsdale-jongeren aan te pakken en het merk misschien zelfs te verbieden. Balkenende belt de directeur van de school om te melden dat hij helaas niet kan komen, maar toch wel zijn medeleven wil betuigen.
Grappig dat bagatelliseren. Omdat de brandweer er snel bij was is de schade beperkt gebleven. Maar jij vindt poging tot moord ook een kwajongensstreek omdat er uiteindelijk niemand vermoord is?quote:Hier kan ik maar één simpele conclusie uit trekken: Twee stoeltjes in een moslimschool zijn voor de media en de politici belangrijker dan het leven van een autochtone man.
Die vraag over "enerzijds ... anderzijds" ? Die is volkomen offtopic en daar reageer ik dus ook niet op. Ik had ook liever gezien dat je in je reactie op de inhoud in ging, en niet louter en alleen op de vorm.quote:Op woensdag 6 april 2005 09:10 schreef lucida het volgende:
@ ..-._---_-.- - ,
Had je al een antwoord op mijn vraag 'gecomponeerd'?
Je wilt mensen 'verbeteren', maar zodra ze met een weerwoord komen ga je het maar offtopic noemen. Erg sterk.quote:Op woensdag 6 april 2005 09:33 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Die vraag over "enerzijds ... anderzijds" ? Die is volkomen offtopic en daar reageer ik dus ook niet op. Ik had ook liever gezien dat je in je reactie op de inhoud in ging, en niet louter en alleen op de vorm.
Mee eensch....quote:Op woensdag 6 april 2005 09:41 schreef SCH het volgende:
Nou even een week alle media uit Uden en Venray opzouten.
je leert meer over hem in fb nieuws. echt té triestquote:Op woensdag 6 april 2005 11:15 schreef Loohcs het volgende:
[..]
Je wilt mensen 'verbeteren', maar zodra ze met een weerwoord komen ga je het maar offtopic noemen. Erg sterk.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |