Goed hoor Digger, hij groeit als kool en lachen is een van zijn favoriete bezigheden.quote:Op zondag 27 maart 2005 22:10 schreef DIGGER het volgende:
Hoe is het met de kleine Pyth? Bij Glenn staan tand 5 t/m 8 op gelijktijdig doorbreken 1 dezer dagen en meneer kan al los staan voor een secondje of 5 maximaal. Met veel moeite lukt heen en weer lopen tussen tafel en bank.
Glenn krijgt nu trouwens langzaam wat krullerigs in z'n haar, staat er leuk, en hij vreet werkelijk van alles, van soepstengels tot ijs, meloen, olijf, colomba, banaan, pasta (duh!) etc.
Nog niks ontdekt wat meneer niet lust.
ooooooooooooquote:Op zondag 27 maart 2005 22:19 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Joh, laat de masturberende medemens ook de kans uit te blinken in een sport waar die eenpersoonshobby telt als training, want het rechterarmpje van de curler/veger is altijd duidelijk beter ontwikkeld (indien rechtshandig)
Bloedhonden die geen enkel begrip op kunnen brengen zou je idd zoiets gunnen.quote:Op zondag 27 maart 2005 21:47 schreef tong80 het volgende:
Ik snap Digger wel, ik zou die baas er ook nog de vinkentering en de druipende tyfus achteraan hebben gewenst.
You wishquote:
je moet niet zoveel rukken.. ik ben niet doof hoorquote:Op zondag 27 maart 2005 22:23 schreef mitt het volgende:
ZWEDEN WINT
quote:Op zondag 27 maart 2005 22:25 schreef Noca het volgende:
Het is echt een mooi kereltje PyTh!
bijdehandje, hebben jullie weer eens gewonnen ofzo?quote:Op zondag 27 maart 2005 22:25 schreef just me het volgende:
[..]
je moet niet zoveel rukken.. ik ben niet doof hoor
quote:Op zondag 27 maart 2005 22:26 schreef mitt het volgende:
[..]
bijdehandje, hebben jullie weer eens gewonnen ofzo?
Shit, heb ik het songfestival gemistquote:Op zondag 27 maart 2005 22:23 schreef mitt het volgende:
ZWEDEN WINT
moet opeens aan de reclame denken,quote:
quote:Op zondag 27 maart 2005 22:29 schreef DIGGER het volgende:
Pyth, dat is een beste partij dakbedekking
slaap lekkerquote:Op zondag 27 maart 2005 22:29 schreef DIGGER het volgende:
Trusten luitjes.
Pyth, dat is een beste partij dakbedekking, ook al een matje in de nek (Glenn al vanaf dag 1)
wanneer gaat die mee naar PSV ?quote:
Ja againzender tochquote:Op zondag 27 maart 2005 22:35 schreef SCH het volgende:
Moest er niet bijna weer een Hool bevallen?
Ja natuurlijk!quote:Op zondag 27 maart 2005 22:34 schreef Bos81 het volgende:
Inderdaad leuk kereltje PyTh,
Is hij eigenlijk al lid van de Junior Club?
Ik zie hem anders nog niet in z'n PSV Pyjama... met z'n PSV knuffel in z'n PSV box, in z'n PSV kamer met PSV behang met alle handtekeningenquote:
Ik zat even naar NL3 te kijken is ze gezakt?quote:Op zondag 27 maart 2005 22:40 schreef DutchGooner het volgende:
Kelly is dus echt dom,is weer bewezen
en hoe je tot deze conclusie....quote:Op zondag 27 maart 2005 22:40 schreef DutchGooner het volgende:
Kelly is dus echt dom,is weer bewezen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |