Volgens mij is er geen policy wat dit soort topics betreft, dus dat is puur persoonlijke voorkeur en die van mij is dus om dit soort topics niet toe te staan in GAM. Ik denk eerder dat dit meer past in General Chat, maar sowieso vind ik het niet nuttig om uberhaupt van nick te veranderen.quote:Op maandag 23 mei 2005 22:30 schreef Roolio het volgende:
[..]
Nee het was ook niet echt een topic waar ik 300 replys op wilde en daarna nog 3 delen. Ik wou het gewoon even aankondigen voor de duidelijkheid. Als dat topic een half uurtje langer was open gebleven had een merendeel van de regular users het al gezien, waarop de rest onderin nog effe kon kijken alwaar hij een slotje had gehad.
De policy zou dan nageleefd zijn, maar met net ietsje meer flexibiliteit. En dat van gieling is inderdaad ver voor jou tijd als mod. Pas de problème.
Maar nogmaals: niet in GAM? Waar dan wel?
[..]
Nou als het op deze manier een stuk makkelijker en sneller gaat? Waarom niet. En het is niet zo dat je elke paar maanden een dergelijk topic van me zal vinden. Eens in de 2 jaar dan zo ongeveer. "Maar als iedereen eens in de 2 jaar zo'n topic opent..! Bla bla.." Maar dat doen ze niet dus dat is geen probleem.
In GC kent niemand me en post ik ok nooit, in GAM staan meer dan de helft van mn posts. En het nut heb ik in eerdere posts al uiteen gezet.quote:Op maandag 23 mei 2005 22:35 schreef Tain het volgende:
[..]
Volgens mij is er geen policy wat dit soort topics betreft, dus dat is puur persoonlijke voorkeur en die van mij is dus om dit soort topics niet toe te staan in GAM. Ik denk eerder dat dit meer past in General Chat, maar sowieso vind ik het niet nuttig om uberhaupt van nick te veranderen.
Hem ook gewoon Fuxl noemenquote:Op maandag 23 mei 2005 22:53 schreef Notorious_Roy het volgende:
Fuxl, please. Doe jezelf een plezier en ga gewoon normaal posten. Dit gezeik siert je niet.
Nee, je quote was heel duidelijk: je beoordeelt users door naar de individuele posts te kijken. Mijn punt is om users gewoon niet te beoordelen en enkel de inhoud van hun posts. (en onthoud dat we het hier hebben over de hypothetische situatie waarin je een user niet kent; daar jouw naamsveranderingsprincipe grotendeels daarop gebaseerd is)quote:Op maandag 23 mei 2005 21:47 schreef Roolio het volgende:
*knip*
Volgens mij praten we gigantisch langs elkaar heen. Zoals ik dit opvat zeg je nu iets erg tegenstrijdigs: Je zegt dat ik users beoordeel en quote mij waarin ik zeg dat je individuele posts moet beoordelen. Ik ben het dus ook eens dat er vooral naar de post zelf moet worden gekeken en in veel mindere mate naar de user en helemaal niet naar postcount of registratiedatum. We zijn het dus wat dit betreft met elkaar eens. (Geloof ik)
Ik suggereerde dan ook geenszins dat je iets moest doen omdat ik iets vond. Wel stelde ik dat je puberaal bezig bent met die nickchanges aangezien je het doet om de aandacht op je persoon te vestigen ipv op je posts. (door middel van het 'uitlokken' van metadiscussies)quote:Heel goed. Helaas ben jij niet de enige en voor die andere mensen doe ik dit. En omdat ik een andere username op zn tijd ook stiekem wel leuk vind..
Dat heb ik niet onthouden, maar dat was iemand van de gamescrew. We zijn vrijwel allemaal GAM-users en er zijn veel redactieleden die wel eens iets slotwaardigs zien. Op die manier wordt Tain via IRC ook vaak getipt.quote:Uit nieuwschierigheid: wie heeft je getipt?
En als jij, iemand die kennelijk zuiver naar de policy kijkt, een slotje zet maak je de drempel voor Tain om hem weer te openen een stuk groter. Bovendien is dan de spontaniteit een beetje uit het topic.
Omdat de pc en xbox'ers geen spoilers willen lezen van de PS2'ers.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 14:19 schreef Notorious_Roy het volgende:
Waarom
[Multi] GTA: San Andreas (deel 31)
EN
[Xbox+PC] GTA: San Andreas
Mergen aub
Okquote:Op zaterdag 28 mei 2005 14:32 schreef Tain het volgende:
[..]
Omdat de pc en xbox'ers geen spoilers willen lezen van de PS2'ers.
waar ging het over?quote:Op maandag 30 mei 2005 17:44 schreef Geqxon het volgende:
[Xbox+PC] GTA: San Andreas < waar is mijn reactie gebleven?
In ONZ wilden ze hem niet, dus dan een slotjequote:Op dinsdag 31 mei 2005 11:11 schreef Fujiwara. het volgende:
Zeg Tain, doe je werk eens goed en schop dit topic dan naar het juiste subforum... Ik ga op kamp en ik neem mee.
ONZ dus. Je hoeft er niet meteen wijs een slotje op te zetten.
Dit was mijn letterlijke post:quote:Op dinsdag 31 mei 2005 08:43 schreef speknek het volgende:
Nou nu nergens meer. Maar het waren een reeks posts in die trand die ik allemaal weggehaald heb.
Waarom gaat dit dan over warez?quote:Omdat de engine zwaar verouderd is, vind ik dat San Andreas mijn geld niet waard is
Oh, dan heb ik er vrede mee.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 11:11 schreef Tain het volgende:
[..]
In ONZ wilden ze hem niet, dus dan een slotje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |