Je moet even iets liefs posten voor AMD, niet zeiken!quote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:20 schreef Christine het volgende:
Volgens mij is dit niet echt een leuk topic
Godverdomme kankerhoerenebolalijer! Je moet hier lieve dingen posten! Ga je vader pesten ofzo, met je negativiteit!quote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:22 schreef Falco het volgende:
Maar idd stiekum is dit niet zo'n leuk topic.
Het zou verstandiger voor AMD zijn als hij ergens langs ging voor hulp die hem kan helpen geen pathologische leugenaar te zijn. Sommige mensen zijn helaas gewoon een beetje ziek in hun hoofd.
Daarom is dit topic nu juist wel positief. Grijp je kans om AMD moet in te spreken zich na te laten kijken. Zijn hart en zijn beenmerg zijn al vervangen, nu zijn hersenen nog 14.gif.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:22 schreef Falco het volgende:
Maar idd stiekum is dit niet zo'n leuk topic.
Het zou verstandiger voor AMD zijn als hij ergens langs ging voor hulp die hem kan helpen geen pathologische leugenaar te zijn. Sommige mensen zijn helaas gewoon een beetje ziek in hun hoofd.
quote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:23 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Godverdomme kankerhoerenebolalijer! Je moet hier lieve dingen posten! Ga je vader pesten ofzo, met je negativiteit!
We proberen eerst positieve instraling, daarna kunnen we altijd nog om geld vragenquote:
555 staat een deel van de giften aan AMD af, omdat hij een aanzienlijk deel van zijn familie bij de tsunami heeft verloren. Als je geld stort en erbij vermeldt dat het om AMD gaat, komt het vanzelf goed terecht.quote:
Hij niet.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:23 schreef the_legend_killer het volgende:
Heb je toestemming om die foto te plaatsen ?
Ja.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:23 schreef the_legend_killer het volgende:
Heb je toestemming om die foto te plaatsen ?
Wel! wij zijn lief voor je, jij stopt met liegen okay?quote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:24 schreef AMD64 het volgende:
Hij niet.
Ik ben al gestopt. Nu jullie nog.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:25 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Wel! wij zijn lief voor je, jij stopt met liegen okay?
Er is niet echt sprake van uitmelken als hij ons maar blijft voeren.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:26 schreef Janetje het volgende:
is het nou nog niet genoeg uitgemolken.. ?
schijnbaar nietquote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:26 schreef Janetje het volgende:
is het nou nog niet genoeg uitgemolken.. ?
Je liegt alweer, AMDquote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:25 schreef AMD64 het volgende:
Heb mail gestuurd. Userfoto zonder toestemming.
Zie je msn log!quote:Havoc zegt: Tjo Jeffrey, Mag ik je foto op Fok! zetten?
| Jeffrey | zegt: Tuurlijk man, lauw!
.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:26 schreef Havoc het volgende:
Ach toestemming. Intellectueel eigendom hebben we het niet over, dat is alleen voorbehouden voor identiteiten met daadwerkelijk aantoonbaar intellect.
Ach watquote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:27 schreef Havoc het volgende:
[..]
Je liegt alweer, AMD.
[..]
Zie je msn log!
Gecondoleerd.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:28 schreef thesmellofhairgelonmyfont het volgende:
HET GEILE MEISJE UIT MIJN KLAS HEET JUDITH!!!
En alles wat op MSN gezegd wordt is waar!quote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:27 schreef Havoc het volgende:
[..]
Je liegt alweer, AMD.
[..]
Zie je msn log!
quote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:27 schreef Havoc het volgende:
[..]
Je liegt alweer, AMD.
[..]
Zie je msn log!
Pardon. Ik heb die muts niet eens in mijn MSNquote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:28 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
En alles wat op MSN gezegd wordt is waar!
Dus we zijn nu al wel zover dat we kunnen vaststellen dat je een leugenaar bent, euh, was.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 01:25 schreef AMD64 het volgende:
Ik ben al gestopt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |