Allemachtig zeg.quote:Mariah Carey heeft dit weekeinde in Londen rondjes gereden in haar limousine, omdat ze haar hotel niet in wilde. De zangeres wilde bij het Londense Bagliono hotel worden verwelkomd met een rode loper, geflankeerd door rijen grote witte kaarsen. Toen bij aankomst bleek dat deze eis niet was ingewilligd, maakte ze rechtsomkeert.
Toen ze bij haar hotel kwam, weigerde ze om ook maar een voet te zetten op de 'vieze stoep'. Ze liet zich in haar limousine rondrijden, totdat de hotelmanager de situatie had hersteld. Toen het rode tapijt eenmaal was uitgerold en de kaarsen stonden opgesteld, nam de Amerikaanse diva met haar gevolg intrek in de vijftien kamers die zij geboekt had in het hotel. "Het is niet ongewoon dat we snel de rode loper uitrollen voor gasten," laat de hotelmanager weten. "We zijn gewend aan belangrijke gasten die allemaal hun eigen eisen hebben."
Album
Carey is in Groot-Brittannië om haar nieuwste album 'The Emancipation of Mimi' te promoten. De zangeres zal tijdens haar promotietour in Groot-Brittannië een optreden verzorgen voor het Britse muziekprogramma 'Top of the Pops'.
Vihihihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiibraties om zogenaamd te laten zien dat je mooi kunt zingen.quote:Op maandag 21 maart 2005 19:48 schreef XiChico het volgende:
Bweh .. ze zouden haar moeten verbieden om zo gaar te doen met haar stem. Huuuuuuuuuuuuuuuuuuu ofzo![]()
Haar "hits" floppen ook de één na de ander. Vies mens.quote:
dat dacht ik dus ook....... het is wel *bling-bling* voor het hotel....quote:Op maandag 21 maart 2005 22:38 schreef APK het volgende:
Groot gelijk. Als ik 15 kamers huur wil ik ook een rode loper.
Ze betaald het toch allemaal zelf? Moet ze toch helemaal zelf weten wat ze doet?quote:Op dinsdag 22 maart 2005 09:28 schreef dribbel79 het volgende:
Da's die "Sweet butterfly" die eens een compleet team liet uitrukken voor de catering (incluis sushi, en complete buffetten met kaviaar en de hele meuk) en vervolgens een broodje kaas en een milkshake nam...trieste aap zeg..
Dus als je geld hebt hoef je je verder niet te houden aan de ongeschreven regels van fantsoen en waardigheid?quote:Op dinsdag 22 maart 2005 09:30 schreef Redux het volgende:
[..]
Ze betaald het toch allemaal zelf? Moet ze toch helemaal zelf weten wat ze doet?
Wat heeft dat er nu mee te maken. Zij eist en betaald! That's all.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 21:20 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Dus als je geld hebt hoef je je verder niet te houden aan de ongeschreven regels van fantsoen en waardigheid?
Ze heeft altijd POP gemaakt met sterke R&B invloeden. Ze wilde ook altijd meer R&B nummers schrijven, maar haar label wilde haar liever marketen als blanke popster.quote:Op woensdag 23 maart 2005 02:02 schreef LennyKravitz het volgende:
In het begin had ze nog wel aardige nummers... nu is het alleen maar R&B gepiep en gezeik...
quote:Op dinsdag 22 maart 2005 21:20 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Dus als je geld hebt hoef je je verder niet te houden aan de ongeschreven regels van fantsoen en waardigheid?
En als zij er nou voor betaald, dan mag ze toch zelf wel beslissen of ze die auto uitkomt of niet?quote:Op donderdag 24 maart 2005 01:35 schreef bloodymary het volgende:
Je hoeft er niet mee akkoord te gaan, maar je hoeft ook niet als een mongool in de auto te blijven zitten tot de rode loper er is en je hakjes niet meer slijten. Er is ook een middenweg hoor!
Haar vader IS een neger, dus ze hoeft niet te doen alsof ze er een is.quote:Op donderdag 24 maart 2005 01:35 schreef bloodymary het volgende:
Je hoeft er niet mee akkoord te gaan, maar je hoeft ook niet als een mongool in de auto te blijven zitten tot de rode loper er is en je hakjes niet meer slijten. Er is ook een middenweg hoor!
Wat probeert ze er trouwens krampachtig als een neger uit te zien zeg in die nieuwe clip van haar. Een soort omgekeerde Michael Jackson zeg maar..........
Natuurlijk mag ze dat zelf beslissen, maar dan mag ik haar toch wel een mongool vinden als ze dat doet!quote:Op donderdag 24 maart 2005 08:38 schreef Redux het volgende:
[..]
En als zij er nou voor betaald, dan mag ze toch zelf wel beslissen of ze die auto uitkomt of niet?
Dat wist ik niet. Maar je moet toch toegeven dat ze zich altijd als een typisch blank meisje geprofileerd heeft. Hele witte huid, blond etc. en dat ze er nu ze R&B zingt ineens heel donker uitziet.............. Ga nu niet zeggen dat je dat niet opgevallen is.quote:Op donderdag 24 maart 2005 12:39 schreef xman het volgende:
[..]
Haar vader IS een neger, dus ze hoeft niet te doen alsof ze er een is.
Anders lees je ff het hele stuk... Ze hebben het toch naar haar wens aangepast. Voor hen niets ongewoons hoor.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 09:27 schreef Redux het volgende:
Slecht hotel. De betalende klant heeft altijd gelijk.
Ze heeft zelf op MTV TRL London gezegd dat het allemaal verzonnen was. Volgens haar eigen woorden was ze daar om half 3 s'nachts aangekomen vanuit Duitsland (want ze is op promotietour door europa) en was gewoon moe en wilde slapen. Ze heeft helemaal geen tijd en zin in zulke spelletjes. Aangezien ze vroeg op sochtend en de hele dag intervieuws en optredens moet doen.quote:Op zaterdag 26 maart 2005 16:59 schreef DaMook het volgende:
Ik had die loper dus echt niet uitgerold heMaar ja ze zullen er wel veel geld mee verdienen dus tsja.
Ik snap niet dat sterren altijd van die speciale wensen hebben, doe toch lekker normaal, dan doe je al gek genoeg.
Haar platen hebben altijd al een zware soul/R&B invloed gehad en vanaf 1996 toen haar album Daydream uitkwam was haar muziek overwegend R&B geweest. Dat haar platenmaatschappij haar altijd als blanke meisje hebben neergezet heeft wel voor verwarring gezorgt.quote:Op zaterdag 26 maart 2005 16:44 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Dat wist ik niet. Maar je moet toch toegeven dat ze zich altijd als een typisch blank meisje geprofileerd heeft. Hele witte huid, blond etc. en dat ze er nu ze R&B zingt ineens heel donker uitziet.............. Ga nu niet zeggen dat je dat niet opgevallen is.
Dan loop je qua muziekkennis een jaartje of 10 achter. Fantasy deed ze een versie met Ol' Dirty Bastard. Vanaf haar album Butterfly laat ze ook wat van haar "donkere" kant zien, iets wat ze de hele tijd moest wegstoppen van haar platenmaatschappij. Ze heeft ontiegelijk veel duets gedaan met negers, So So Def komt altijd om de hoek kijken (Jermaine Dupri en Da Brat), , Brian McKnight, Dru Hill, Busta Rhymz, Jay Z, P Diddy (Honey), en ze doet wat met snoop dogg op aankomende album and many many more.quote:Op dinsdag 29 maart 2005 01:38 schreef bloodymary het volgende:
Dat is mij nooit opgevallen die soul R&B invloed. Het deed mij altijd meer aan een schorre zeehond denken......................
Over enig relativeringsvermogen gesproken, jij mag daar ook wel een beetje van eten. Als jij een vaag verhaal hebt gehoord en dat gelijk zo serieus neemt dat je iemand doodwenst, mag je ook wel een beetje wakker worden en niet alles voor zoete koek slikken. Ik denk dat de verhalen verzonnen worden om als sensatievoer verkocht kunnen worden aan roddelzuchtige mensen. Al zou er enig kern van waarheid in kunnen zitten van haar divagedrag, maar mensen zouden niet gelijk zomaar het ene kul na de andere kulverhaal moeten geloven.quote:Op dinsdag 29 maart 2005 03:57 schreef Schorpioen het volgende:
Of het waar is of niet waar, ik had al een keer eerder een dergelijk verhaal over haar gehoord. Het schijnt dat ze altijd haar eigen behang meeneemt voor de hotels die ze afhuurt; voor die paar dagen dat ze er is moet de hele verdieping opnieuw behangen worden met waarschijnlijk roze behang met groene stipjes, want stel je voor, behang waar gewone sterverlingen naar hebben gekeken, dat kan niet he.
Mensen die zo godsgruwelijk verwend zijn zouden ze eigenlijk gewoon in de binnenlanden van donker afrika moeten droppen, in haar eentje, zonder geld. Als ze dat niet overleeft is er niks verloren aan die snol (integendeel, we zijn van een plaag verlost), overleeft ze het wel dan houdt ze er wellicht enig relativeringsvermogen aan over.
Ik ben zelf anders meerdere keren in de donkere binnenlanden van afrika geweest, met maar weinig geld, en in mijn eentje. Dus ik weet waar ik het over heb en om nou te zeggen dat het een doodsverwensing is, gaat wat ver. Ik leef tenslotte nog. Hoewel in het geval van zo'n hulpeloos gedegenereerd schepsel als Mariah Carey is dat wat anders natuurlijk, waarschijnlijk is ze zonder haar personeel niet eens in staat om haar eigen onderbroek te verschonen.quote:Op dinsdag 29 maart 2005 04:05 schreef shredder het volgende:
[..]
Over enig relativeringsvermogen gesproken, jij mag daar ook wel een beetje van eten. Als jij een vaag verhaal hebt gehoord en dat gelijk zo serieus neemt dat je iemand doodwenst, mag je ook wel een beetje wakker worden en niet alles voor zoete koek slikken.
Tja ze heeft zoveel personeel nodig omdat ze millioenen maakt. Ze is 1 van de best verkopende artiesten van de wereld met meer dan 150 millioen verkochte platen. Dat brengt haar in de buurt van artiesten als Elvis en de Beatles en gelijk aan wat Madonna en Celine hebben verkocht.quote:Op dinsdag 29 maart 2005 04:25 schreef Schorpioen het volgende:
[..]
Ik ben zelf anders meerdere keren in de donkere binnenlanden van afrika geweest, met maar weinig geld, en in mijn eentje. Dus ik weet waar ik het over heb en om nou te zeggen dat het een doodsverwensing is, gaat wat ver. Ik leef tenslotte nog. Hoewel in het geval van zo'n hulpeloos gedegenereerd schepsel als Mariah Carey is dat wat anders natuurlijk, waarschijnlijk is ze zonder haar personeel niet eens in staat om haar eigen onderbroek te verschonen.
En we noemen het ''t gemiddelde studentenleven' ... maar armoe? omdat ze uit een 1 ouder gezin komt en ze als serveester heeft moeten werken?quote:Op dinsdag 29 maart 2005 07:53 schreef xman het volgende:
[..]
Om te zeggen dat ze geen armoede kent is overdreven. Ze heeft tot haar achtiende altijd in armoede geleeft. Haar moeder heeft haar alleen opgevoed, nadat haar vader op haar vierde was vertrokken. Ze is serveerster geweest en wat nog meer en in een appartement geleefd met kamergenoten met alleen een matras op de grond.
Mijn fout, je kan wel 'relativeren'. Jouw eigen woorden dan tenminste, want volgens mij besef je niet eens wat je zelf opschrijft.quote:Op dinsdag 29 maart 2005 04:25 schreef Schorpioen het volgende:
[..]
Ik ben zelf anders meerdere keren in de donkere binnenlanden van afrika geweest, met maar weinig geld, en in mijn eentje. Dus ik weet waar ik het over heb en om nou te zeggen dat het een doodsverwensing is, gaat wat ver. Ik leef tenslotte nog. Hoewel in het geval van zo'n hulpeloos gedegenereerd schepsel als Mariah Carey is dat wat anders natuurlijk, waarschijnlijk is ze zonder haar personeel niet eens in staat om haar eigen onderbroek te verschonen.
Een plaag.quote:Mensen die zo godsgruwelijk verwend zijn zouden ze eigenlijk gewoon in de binnenlanden van donker afrika moeten droppen, in haar eentje, zonder geld. Als ze dat niet overleeft is er niks verloren aan die snol (integendeel, we zijn van een plaag verlost), overleeft ze het wel dan houdt ze er wellicht enig relativeringsvermogen aan over.
LOL je heb haar nieuwste album 'The emancipation of Mimi' echt nog niet gehoord hè!quote:Op dinsdag 29 maart 2005 14:20 schreef PeRi het volgende:
Haar nieuwste single wordt ook echt weer een flop. Wanneer snapt ze dat ze gewoon liever met d'r centjes leuke dingen moet doen ipv proberen terug te komen.![]()
quote:Op dinsdag 29 maart 2005 14:20 schreef PeRi het volgende:
Haar nieuwste single wordt ook echt weer een flop.
bronquote:POOR Mariah Carey seems to be shedding fans as regularly as she spills out of her tight little tops.
The struggling diva, who once sold records by the bucketload, will be devastated that her new single It's Like That reached only No 4 in the midweek charts, selling a paltry 11,500 copies.
She splashed out £200,000 on what was supposed to be the relaunch of the year, but already her comeback is looking like a massive flop.
Clearly her sexed-up, boob-flaunting image is doing nothing to turn on music-buyers.
The 35-year-old singer - now with Def Jam - has tried to model herself on younger, more popular acts such as Beyonce, by working with hip producers Kanye West and The Neptunes.
But according to our record industry source she's ignoring wise advice from her entourage.
We're told: "Mariah seems intent on wearing these really skimpy tops and tiny skirts but, let's face it, she's no spring chicken. She's convinced that's a good image for her, but it's not working.
"Her stylist has been begging her to cover up and go for a more sophisticated look, but even this week during promotional duties the tiny tops were out again."
The latest sales figures are a huge disappointment. "It's disastrous news," says our source. "This was supposed to be the year Mariah was back at the top of the charts again. Less than 15,000 sales at this point is seen as a huge failure, and eyebrows have definitely been raised at her record company.
"She's tried everything to get publicity. She had a big birthday party with a ridiculous cake where she celebrated with 400 of her 'closest' pals, including Lee Ryan and Alesha Dixon, in a bid to drum up publicity.
"She's been giving interviews to anyone who'll listen, appearing on shows like Ant and Dec's Saturday Night Takeaway and cd:uk, but none of it's made much of a difference."
At the Capital Radio Awards flunkies, desperate to see a snap of Mariah in the papers, begged photographers to wait for the singer, who was running more than an hour and a half late.
Many in the industry now see her new album Emancipation Of Mimi as the last roll of the dice for Carey, who in her heyday scooped Grammy awards and sold millions of albums.
"Her career nose-dived after her dire movie Glitter and its terrible soundtrack," says our insider.
"She was released from her contract by EMI, and her follow-up album Charmbracelet failed to set the world alight either."
Carey shot to fame in the early 90s after marrying Sony boss Tommy Mottola, whom she met at an industry party. But they drifted apart, with the singer saying their relationship was more like "brother and sister".
Mottola disagreed with her raunchy "street" image and tried to stop her working with rappers such as Puff Daddy.
Should have listened to your ex-hubby, luv.
omdat ze nu eenmaal in de spotlights wilt staanquote:Op dinsdag 29 maart 2005 14:20 schreef PeRi het volgende:
Haar nieuwste single wordt ook echt weer een flop. Wanneer snapt ze dat ze gewoon liever met d'r centjes leuke dingen moet doen ipv proberen terug te komen.![]()
Ja, zelfs Britney is niet zo ordinairquote:Op vrijdag 1 april 2005 17:49 schreef HarigeKerel het volgende:
Ze was leuker toen ze er nog stijlvol uitzag en met Luther Vandross zong![]()
Ja Eminem profileert zich ook als typisch blanke jongenquote:Op zaterdag 26 maart 2005 16:44 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Dat wist ik niet. Maar je moet toch toegeven dat ze zich altijd als een typisch blank meisje geprofileerd heeft. Hele witte huid, blond etc
En voor wie ze zich zo kleed is mij ook niet helemaal duidelijk... voor mij iniedergeval nietquote:
Alleen produceert ze vaak van die enge geluiden ermee. Dat gehijg van 'r slaat kant noch wal.quote:Op vrijdag 1 april 2005 21:37 schreef HarigeKerel het volgende:
Jammer, want ze heeft wel een prachtige stem.
Nee jij, de essentie is juist dat zij dus een halve neger is.......... volgens een van de posters, en dat ze er eerst heel blank probeerde uit te zien en nu ze R&B probeert te zingen juist heel donker! Heb je de rest van het topic wel gelezen?quote:Op vrijdag 1 april 2005 20:43 schreef fayakill het volgende:
[..]
Ja Eminem profileert zich ook als typisch blanke jongen![]()
Vanwege zijn "hele witte huid en blonde haren"![]()
Je komt aardig in de buurt van mariah's domheid
Anders negeer je mijn post totaal! Haar vader is een neger, derhalve is het een feit dat ze een halve neger is. En wat bedoel je met heel blank uit zien, en met r&B heel donker uit zien. Heb jij de rest van het topic wel gelezen?quote:Op vrijdag 1 april 2005 23:52 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Nee jij, de essentie is juist dat zij dus een halve neger is.......... volgens een van de posters, en dat ze er eerst heel blank probeerde uit te zien en nu ze R&B probeert te zingen juist heel donker! Heb je de rest van het topic wel gelezen?
quote:Op zaterdag 2 april 2005 00:05 schreef bloodymary het volgende:
Dat zeg ik toch juist, jij bent juist degene die ik aanhaal...................![]()
Deze was eerder, en aangezien jij met xman in discussie was, dacht ik dat je mijn post niet gelezen had.quote:Op donderdag 24 maart 2005 12:39 schreef xman het volgende:
[..]
Haar vader IS een neger, dus ze hoeft niet te doen alsof ze er een is.
Het is van 'The Mirror', niet echt bekend voor hun journalistieke integriteit. Nummer 4 is consistent met Mariahs eerdere werk toen ze nog 'op het hoogtepunt van haar carriere' stond.quote:
Je bent gewoon jaloers.quote:Op dinsdag 5 april 2005 00:35 schreef milagro het volgende:
oh okay, een on topic post nu dan.
wat een kapsoneskut
nee, ik probeer het weer terug on topic te krijgenquote:
Nou zeg! Trek de topic maar helemaal naar je toe hoor!quote:Op dinsdag 5 april 2005 00:48 schreef milagro het volgende:
[..]
nee, ik probeer het weer terug on topic te krijgen
wat een kutkapsones, zeg
Ja, ja.quote:Op dinsdag 5 april 2005 00:48 schreef milagro het volgende:
nee, ik probeer het weer terug on topic te krijgen
wat een kutkapsones, zeg
Daar heb je wel gelijk in.quote:Op dinsdag 5 april 2005 01:05 schreef milagro het volgende:
Oh en ze maakt natuurlijk kutmuziek, die zoete R&B zooi
Als een soort perpetuum mobile?quote:Op dinsdag 5 april 2005 01:21 schreef APK het volgende:
[..]
Daar heb je wel gelijk in.
Wat dat betreft hadden ze die rooie loper nooit alsnog neer moeten leggen, dan zou ze misschien oneindig rondjes door Londen blijven rijden als het ware.
Precies, zo eentje die af en toe effe bij de Tesco moet stoppen om goedkoop te tanken.quote:
dat doet er niet toe, Redux, het blijft belachelijkquote:Op maandag 11 april 2005 11:50 schreef Redux het volgende:
Okay, zoals we bij het interview van pulse hebben kunnen zien, het rode loper verhaal is onzin en verzonnen.
ik bedoel maarquote:
quote:Op maandag 11 april 2005 12:26 schreef milagro het volgende:
[..]
ik bedoel maar![]()
zo heeft ze ook géén rare kleedkamer eisen, zoals daar zijn de parelmoerkleurige wanden, door de Paus of moeder Teresa gezegend water hetgeen nu beide verdomd lastig wordt, azuurkleurige M&M's, lichtbeige chihuahua's luisterend naar de naam Pépé of Fúentes.
vooral dat laatste, belachelijk gewoon, wat geen attitude![]()
![]()
De slet!!!!!!quote:Op maandag 11 april 2005 14:26 schreef xman het volgende:
[..]
Het is niet waar zeg ik je...leugens..allemaal leugens!
Maar het is wel een slet![]()
http://www.fhmus.com/imag(...)_600_mariahcarey.jpg
ze is helemaal geen slet, dat is het erge juist, egoistisch rotkrengquote:Op maandag 11 april 2005 14:26 schreef xman het volgende:
[..]
Het is niet waar zeg ik je...leugens..allemaal leugens!
Maar het is wel een slet![]()
http://www.fhmus.com/imag(...)_600_mariahcarey.jpg
Gatver, en jij bent al net zo geen slet. Ook al zo iets!!!!quote:Op maandag 11 april 2005 14:34 schreef milagro het volgende:
[..]
ze is helemaal geen slet, dat is het erge juist, egoistisch rotkreng
en die foto is gvd gewoon mooi, ook weer zoiets asociaals
krijg steeds meer een hekel aan dat mens, en maar geen slet zijn, en maar geen rare eisen stellen en dan ook nog eens niet lelijk zijn, ja daaaaaaaaag ik vind het wel genoeg zo
Ahhh Milagrol...neeee!quote:Op maandag 11 april 2005 14:34 schreef milagro het volgende:
[..]
ze is helemaal geen slet, dat is het erge juist, egoistisch rotkreng
en die foto is gvd gewoon mooi, ook weer zoiets asociaals
krijg steeds meer een hekel aan dat mens, en maar geen slet zijn, en maar geen rare eisen stellen en dan ook nog eens niet lelijk zijn, ja daaaaaaaaag ik vind het wel genoeg zo
Had het niet beter kunnen zeggenquote:Op maandag 21 maart 2005 19:56 schreef MUUS het volgende:
Vihihihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiibraties om zogenaamd te laten zien dat je mooi kunt zingen.. Ik heb persoonlijk liever dat ze dat gewoon allemaal niet doen.
.
Laten we hopen dat ze de volgende keer met d'r vihihihihiiiiiiiibraties en kutkapsones over die rode loper struikelt. En met d'r aarsgat op zo'n dikke kaars eindigt. Ofzo.
10.000 euro voor een cake, tssssssk daar had ze half Ethiopië van kunnen voeden, van die ene cake , ze hebben kleine maagjes daar tenslottequote:Op maandag 11 april 2005 14:47 schreef xman het volgende:
[..]
Ahhh Milagrol...neeee!
Het is ehmm..ze heeft voor haar verjaardag een cake met haar afbeelding gekocht ter waarde van 10.000 euro. En er moest al een fles christal voor haar klaar staan anders...anders ontsloeg ze iedreeen..ja de smerige veeleisende DIVA!!![]()
![]()
![]()
Hoe durft ze!
Bleh, en ze is nog heel normaal gebleven ook!quote:Op maandag 11 april 2005 14:53 schreef Natalie het volgende:
[..]
Had het niet beter kunnen zeggen
Mijn hemel, wat heeft dat men een kapsones zeg. "Nee, hoor, ik ben heel normaal gebleven." Volgens mij weet ze niet eens meer wat het woord betekent.
*terug is*quote:Op dinsdag 29 maart 2005 18:14 schreef xman het volgende:
[..]
LOL je heb haar nieuwste album 'The emancipation of Mimi' echt nog niet gehoord hè!
Hij staat gepland release eind deze week en hij is al gelekt op het net. Luister naar het nummer "We belong together".
Als je dan echt nog denkt dat het niets meer wordt, kom dan eens terug!
Ja klopt ze staat weer #1 in de VS met album sales. En haar volgende single "We belong together" is snel aan het stijgen in de Billboard top 100.quote:Op dinsdag 19 april 2005 10:01 schreef HarigeKerel het volgende:
http://beta.news.yahoo.com/news?tmpl=story&u=/nm/20050417/music_nm/music_lookahead_dc_2
Het gaat weer goed met haar carriere![]()
![]()
Tja dan is het gewoon je muziek niet. Kan zij niet veel aan doen. De album heeft veel goede kritieken gehad.quote:
Ze heeft al in heel veel intervieuws gezegd dat het verzonnen is wat over haar is gezegd. De Britse pers moet toch WAT te schrijven hebben.quote:Op dinsdag 19 april 2005 12:25 schreef Natalie het volgende:
Kamers. Ja.
Maar had ze de entree ook gehuurd dan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |