...of liever een onderhoudsmiddel (medicijn dat je in leven houdt, maar niet geneest waardoor je het altijd moet blijven slikken) ontwikkelen in plaats van een geneesmiddel (iets waardoor je geneest en geen verdere medicijnen meer nodig hebt) omdat dat meer oplevert voor de fabrikant...quote:Op zaterdag 2 april 2005 14:34 schreef livEliveD het volgende:
[..]
Natuurlijk
Maar dat is wat anders dan mensen onnodig geld uit de zakken kloppen. Sommige medicijnfabrikanten hebben daar ook een handje van door prijzen op te drijven omdat ze weten dat je ervan afhankelijk bent en dat vind ik dus ook niet kunnen.
Tja wat valt erover te vertellen...quote:Op zaterdag 2 april 2005 20:26 schreef Geartsjuh het volgende:
[..]
Dat van die reikimassages klinkt wel interessant. Kan je daar wat meer over vertellen, erodome?
Mijn master gaf ook al aan dat er meerdere veranderingen waarschijnlijk zullen gaan plaatsvinden, hoort allemaal bij het reiniginsprocess in je lichaam.quote:Op woensdag 20 april 2005 22:29 schreef Misticle_lightning het volgende:
Hou er maar rekening mee dat je zeker 21 dagen gaat reinigen. Iedere 3 dagen een chakra
Het is een standaard die meerder reiki masteres gebruiken, dus ik neem aan dat daar wel waarheid in zit. Zelf heb ik ook maar 21 dagen over mijn reiniging gedaanquote:Op donderdag 21 april 2005 09:52 schreef Enyalius het volgende:
waar haal je dat vandaan? je doet het op je eigen tempo er is geen tijdslimiet waarin je alles moet doen
Ja wat is merken.. ik merk toch zeker verschil eigenlijk met vorige week. Ook heel mn houding en algehele gevoel is lekker.quote:Op donderdag 21 april 2005 13:19 schreef Misticle_lightning het volgende:
Ik ben ook begonnen met Usui, maar daar voelde ik werkelijk waar geen klap van. Zo van nou joepie, ik ben geinitieerd maar merk er weinig van.
Ik weet niet het verschil hoor, zou eens wat moeten lezen inderdaad. Maar als leek zijnde leek Ushui me lekker, tis ook het meest gangbare. Wellicht later eens Tera Mai proberen inderdaadquote:Op donderdag 21 april 2005 15:02 schreef Misticle_lightning het volgende:
Hi Bastard,
met usui voelde ik dat dus niet, met tera mai voel ik het wel
Wat heb jij voor graad in de reiki behaald eigenlijk?quote:Op donderdag 21 april 2005 17:55 schreef Misticle_lightning het volgende:
rustig aan doen, gewoon de tijd nemen, en als het komt komt het
ik doe shambala daar zit St Germain en dr. Usui beiden in. werkt goed.quote:Op donderdag 21 april 2005 13:19 schreef Misticle_lightning het volgende:
Ik ben ook begonnen met Usui, maar daar voelde ik werkelijk waar geen klap van. Zo van nou joepie, ik ben geinitieerd maar merk er weinig van.
Toen leerde ik iemand kennen, waarmee ik een vriendschap heb ontwikkeld. Zij geeft Tera Mai initiaties, en die voelde ik dus wel.
Violet vuur is een uitbreiding op het tera mai systeem en gebruikt als ik me niet vergis Saint Germain
Je kan in ieder geval heel goed Engels schrijven zeg!quote:Op dinsdag 26 april 2005 00:04 schreef Enyalius het volgende:
ik heb een blogje geschreven over reiki http://spaces.msn.com/members/enyalius
lijkt mij een goede intro om mensen er geintereseerd in te krijgen
Ik heb het ontvangen en sinds gister ben ik ook in staat te geven..eindelijk!quote:Heb je zelf ervaring met Reiki ? (gehad en/of gegeven)
Ja, gister heb ik mijn inwijding afgerond.quote:Heb je een reiki-inwijding gehad?
Usuiquote:Welke vorm? (Usui, Seichem, etc..)
Reiki Iquote:Reiki I/Reiki II/Reiki Master?
Bij een master in mijn woonplaats.quote:Waar?
75 euroquote:Wat heeft jou dat gekost?
Ja, supertevreden. De persoon die het ons (een vriend van mij en ik) gaf was zeer rustig en legde alles duidelijk uit. Aangezien we maar met z'n tweëen waren kon hij ons echt individueel uitleg geven. De een ging dus de ander een behandeling geven na iedere inwijding.quote:Was je tevreden over de "cursus"?
Absoluut! Misschien ga ik het in de toekomst niet heel veel gebruiken, zullen de leefregels, het meer bezig zijn met energie mijn levensstijl beinvloeden.quote:Heb je het gevoel dat je waar voor je geld hebt gekregen?
Ik zal vooral veel gaan oefenen..quote:Doe je nu nog wel eens wat met Reiki?
Veroordeel niet!quote:Alle overige tips voor de users/lurkers hier!
iedereen mág ingewijdt worden mits je een zak met geld neergooit....quote:Op zaterdag 4 juni 2005 11:02 schreef Bastard het volgende:
Nee het is helemaal geen elite clubje, iedereen mag ook ingewijdt worden.
Ik zie wel wat je bedoelt, betalen voor een natuurproduct toch?
Maar vind je ook niet, iets waar je voor betaald meer waarde hebben?
Ik weet niet welke prijzen jij in je hoofd hebt, maar ik denk in de trant van een "vergoeding".quote:Op zaterdag 4 juni 2005 11:10 schreef Mirage het volgende:
[..]
iedereen mág ingewijdt worden mits je een zak met geld neergooit....![]()
Iets meer waarde hebben als je ervoor betaald ? Ik begrijp werkelijk niet hoe je dit bedoeld.
Betekent de zuurstof die je inademt opeens meer voor je als iemand je ervoor laat betalen ?
Ik ben enigzins teleurgesteld in je reacties...quote:Op zaterdag 4 juni 2005 11:15 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik weet niet welke prijzen jij in je hoofd hebt, maar ik denk in de trant van een "vergoeding".
Wat ik bedoel, je hecht meer waarde aan iets wat je hebt gekocht, dan aan iets wat je zomaar hebt gekregen.
Dat eerste, wat moet ik met een mannelijke prostituee?quote:Op zaterdag 4 juni 2005 11:26 schreef Mirage het volgende:
Wat heb je liever.. iemand die van je houdt en je een kus geeft of een gigelo die je kan huren ?
Tja, wat ik zie aan prijzen zie komt meestal neer op zo'n 150 euro voor een niveau 1 inwijding. Dan heb je dus twee a drie dagen les (zeg zo'n 12 a 18 uur) + terugkomdagen die je er gratis bij krijgt. Vind ik niet zo heel extreem eigenlijk; de mensen die dit verzorgen moeten ook eten, wonen en straks met pensioen.quote:Op zaterdag 4 juni 2005 10:32 schreef Mirage het volgende:
...
Er gaat zo veel geld om in dit wereldje.
Neem bijvoorbeeld de prijslijst van de gemiddelde "cursus" (om het even oneerbiedig te zeggen).
Belachelijke prijzen..en dat voor iets dat helemaal niet van jouw is.
...
Ja maar dan kan je net zo goed proberen om met een gloeilamp te betalen.quote:Op donderdag 9 juni 2005 09:23 schreef Misticle_lightning het volgende:
Je kan het ook zo zien, geld is energie en reiki is energie, je ruilt energie voor energie.
Ik snap Mirage heel goed. Gigantisch veel geld vragen voor zoiets vind ik ook niet netjes. Tuurlijk mag je er wel wat geld voor vragen, maar zoveel als er tegenwoordig voor veel curssusen wordt gevraagd, is niet nodig.quote:Op donderdag 9 juni 2005 10:08 schreef Enyalius het volgende:
sorry dat ik het zeg mirage maar ik vind je een beetje een zeur. maarja dat es een persoonlijke mening na het lezen van een aantal van jouw posts.
Inderdaad, want juist door die extreem snelle cursussen waardoor iedereen na twee dagen denkt dat hij/zij nu ook wel mensen kan inwijden, krijg je NOG meer slechte reiki masters en NOG meer slechte cursussen.quote:Op donderdag 9 juni 2005 11:43 schreef erodome het volgende:
Klein en verwaarloosbaar zou ik die groep niet noemen hoor, er zijn veel oplichters en nog veel meer mensen die denken goed bezig te zijn maar er een zooitje van maken...
Er is ontzettend veel kaf onder het koren...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |