Je bent in dat antwoord erg tegenstrijdig. Hij zou dus niet gaan om de "verhalen" rondom hun "profeet" maar om het gedrag van de moderne moslims. En mochten die "moderne" moslims nu net het gedrag van die "profeet" vergoelijken.quote:Op maandag 21 maart 2005 14:09 schreef Speth het volgende:
[moord op 700 joden]
Daar gaat het niet om. Het gaat om het gedrag van moderne moslims, niet over de verhalen rondom hun profeet.
Of je het nu in een reactie stopt of er een aparte topic voor opent, zonder enige bronvermelding, is het een loze kreet.quote:Op maandag 21 maart 2005 17:45 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
NMO vergoeilijkt moord op 700 joden door Mohammed.
Of ik moet op die 31 augustus2003 last hebben gehad van temporaalkwab epilepisie. Maar daar mag je dan geen kritiek op hebben. Want het bewuste topic is gesloten omdat ik de bewuste "profeet" een temporaalkwab epilepsie patient heb genoemd. Ha ha. )
Nou er is ook een christen democratisch appèl dat het verbod op "godslastering" weer uit de kast heeft gehaaldquote:Op maandag 21 maart 2005 17:50 schreef pberends het volgende:
Wel humor dat er een Moslim Democratische Partij komt.
Als 1,21 miljard mensen een temporaalkwabepilepsie patient op zijn woord geloven, kan men mij toch ook wel op mijn woord geloven.quote:Op maandag 21 maart 2005 17:52 schreef JanPoedel het volgende:
Dus nogmaals, waar is je bron zodat we met z'n allen zelf kunnen oordelen? Of moeten we je maar op je woord geloven?![]()
Nee, het is De Man die geen onderscheid maakt tussen verschillende subgroepen van moslims. Dat staat duidelijk vermeld in de openingspost. Hij ziet 1 groep moslims die de Koran letterlijk neemt en niet voor de gelijkheid tussen man en vrouw en scheiding tussen kerk en staat is. Vandaar dat hij geen moslims in het VB wil hebben. Je slaat de plank dus behoorlijk mis door te proberen de bal te kaatsen.quote:Op maandag 21 maart 2005 11:35 schreef Lithion het volgende:
[..]
Hiermee geef jij eerder aan dat jij zelf geen onderscheid kunt maken tussen verschillende subgroepen van moslims. In deze quote (en ook door Ali) wordt duidelijk het onderscheid gemaakt tussen fundamentalisten en gematigde gelovigen. Dat jij daar blind voor blijkt te zijn zegt meer over jouw ongenuanceerdheid dan over de visie van onder meer Ali.
Zou het gewoon niet beter zijn voor die moslims die de koran niet letterlijk nemen om gewoon de islam te vergeten. De islam blijft immers fascisme. Of een bepaalde groep het nu letterlijk neemt of niet. Je gaat als democratische partij toch ook geen gematigde hitleristen op nemen omdat zij zeggen dat ze Mein Kampf niet letterlijk nemen ?quote:Op maandag 21 maart 2005 18:22 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Nee, het is De Man die geen onderscheid maakt tussen verschillende subgroepen van moslims. Dat staat duidelijk vermeld in de openingspost. Hij ziet 1 groep moslims die de Koran letterlijk neemt en niet voor de gelijkheid tussen man en vrouw en scheiding tussen kerk en staat is.
De grootste Nederlandse regeringspartij heeft in haar statuten staan dat ze het "heilige schrift" (daar wordt Mein Beibel mee bedoeld) als uitgangspunt heeft Als ze consequent is, of de moslims en hindoes en atheisten consequent zijn, zijn er dus ook geen moslims lid van het CDA.quote:Vandaar dat hij geen moslims in het VB wil hebben. Je slaat de plank dus behoorlijk mis door te proberen de bal te kaatsen.
Hij is niet de enige die denkt dat alle moslims de koran letterlijk volgen. Hij is niet de enige die voor het gemak maar even vergeet dat er een hele grote groep moslims is die niet strikt naar de letter van de koran leeft. Hij is niet de enige die iedere moslims extremistische ideeën toedicht. Hij is niet de enige die denkt dat de Islam niet kan moderniseren. In mijn ogen is dat op zijn minst onjuiste beeldvorming.quote:Op maandag 21 maart 2005 18:22 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Nee, het is De Man die geen onderscheid maakt tussen verschillende subgroepen van moslims. Dat staat duidelijk vermeld in de openingspost. Hij ziet 1 groep moslims die de Koran letterlijk neemt en niet voor de gelijkheid tussen man en vrouw en scheiding tussen kerk en staat is. Vandaar dat hij geen moslims in het VB wil hebben. Je slaat de plank dus behoorlijk mis door te proberen de bal te kaatsen.
En ik ben niet de enige die strikt naar de letter van de uitspraken van De Man leef. Dus waar praten we over.quote:Op maandag 21 maart 2005 18:50 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Hij is niet de enige die denkt dat alle moslims de koran letterlijk volgen. Hij is niet de enige die voor het gemak maar even vergeet dat er een hele grote groep moslims is die niet strikt naar de letter van de koran leeft. Hij is niet de enige die iedere moslims extremistische ideeën toedicht. Hij is niet de enige die denkt dat de Islam niet kan moderniseren. In mijn ogen is dat op zijn minst onjuiste beeldvorming.
De ideologie islam en ideologie van Hitler zijn beiden fascistisch. Waarom zou je wel mensen toelaten in je partij die de ideologie islam propageren en geen mensen die de ideologie van Hitler propageren (ook noemen zij zich "gematigd".quote:Op maandag 21 maart 2005 18:54 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Akkersloot, kan je eens een keer ophouden met het trekken van parallellen tussen de Islam en Hitlers ideeën? We hebben het hier over de Islam en niet over Hitlers derde rijk. Jouw vergelijking is een drogredenering pur sang.
Dat is een onjuiste aanname. Je zal de moslims die het daar niet mee eens zijn en graag willen moderniseren de kost niet willen geven.quote:Op maandag 21 maart 2005 18:56 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
En ik ben niet de enige die strikt naar de letter van de uitspraken van De Man leef. Dus waar praten we over.
Maar als moslim, hoe gematigd ook, maak je toch propaganda voor de fascistische ideologie islam.
Je argumenten zijn toch niet zodanig opgedroogd dat je dit soort drogredeneringen nodig hebt om je gelijk te halen? Nogmaals: we hebben het over de islam, dus ik zou het waarderen als je niet steeds Hitler er bij wil halen. Hitler was geen moslim.quote:Op maandag 21 maart 2005 18:59 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
De ideologie islam en ideologie van Hitler zijn beiden fascistisch. Waarom zou je wel mensen toelaten in je partij die de ideologie islam propageren en geen mensen die de ideologie van Hitler propageren (ook noemen zij zich "gematigd".
Je gaat voorbij mijn stelling dat gematigden hoe dan ook de verachtelijke ideologie islam in stand houdenquote:Op maandag 21 maart 2005 19:01 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Dat is een onjuiste aanname. Je zal de moslims die het daar niet mee eens zijn en graag willen moderniseren de kost niet willen geven.
Waar zeg ik dat ? Ik zeg alleen wat voor gematigde nazi's geldt, geldt ook voor gematigde moslims. Althans dat is mijn mening.quote:
Wat is een gematigde nazi ?quote:Op maandag 21 maart 2005 20:02 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat ? Ik zeg alleen wat voor gematigde nazi's geldt, geldt ook voor gematigde moslims.
...
Een nazi die gematigd is maar de nazi-ideologie dus wel instand houdt. En daar hou ik niet van. Net zo min ik, om de zelfde reden, niet hou van gematigde moslims.quote:
Dus "ze verwijst daarvoor onder meer naar de verkiezingen van de nieuwe Moslimraad zondag". En dat terwijl men er ineens niet over uit is ofdat ex-moslims ook in deze culturele raad vertegenwoordigd mogen zijnquote:"MOSLIMPARLEMENTSLEDEN ZIJN BELEDIGD"
De Spirit-parlementsleden Fauzaya
Talhaoui en Fouad Ahidar, beiden van
Marokkaanse oorsprong, voelen zich
persoonlijk beledigd door de uitspraken
van Filip De Man van Vlaams Belang.
Die heeft onlangs gezegd dat een moslim
geen democraat kan zijn. De feiten
bewijzen volgens haar het tegendeel.
Ze verwijst daarvoor onder meer naar de
verkiezingen van een nieuwe Moslimraad
zondag.
Vlaams Belang stelt dat islam en
democratie niet samengaan, maar dat de
individuele moslim zelf kan kiezen
kiezen tussen beiden. Zie 113.
Hoe kan een nazi gematigd zijn?quote:Op maandag 21 maart 2005 20:14 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Een nazi die gematigd is maar de nazi-ideologie dus wel instand houdt. En daar hou ik niet van. Net zo min ik, om de zelfde reden, niet hou van gematigde moslims.
En waarom zou het VB dan verboden moeten worden om geen fascisten (aanhangers van de fascistische godsdienststichter Mohammed) op haar lijst te plaatsen?quote:Op maandag 21 maart 2005 20:09 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
"In België is er een grens, en dat is
dat alle Belgen gelijk zijn voor de
wet. Het artikel 1 uit onze grondwet is
hier heilig", besluit De Witte.
Ga eens met een "gematigde" moslim praten en vraag wat hij vindt van "de vergelding voor hen die God en Zijn Boodschapper bestrijden en verderf brengen in het land is dat ze gedood moeten worden". Grote kans dat hij dan zegt "zelfverdediging".quote:
Dat is geen antwoord op mijn vraag.quote:Op maandag 21 maart 2005 20:24 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Ga eens met een "gematigde" moslim praten en vraag wat hij vindt van "de vergelding voor hen die God en Zijn Boodschapper bestrijden en verderf brengen in het land is dat ze gedood moeten worden". Grote kans dat hij dan zegt "zelfverdediging".
Weet ik veel. Hoe kan een volgeling van een massamoordenaar gematigd zijn ?quote:Op maandag 21 maart 2005 20:24 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Dat is geen antwoord op mijn vraag.
Hoe kan een nazi gematigd zijn?
Zucht. Mijn stelling is dat je de islam beter helemaal de wereld uit kan helpen. Dat is een betere voedingsbodem dan gematigde islam. De vader van Mohammed B. is toch ook een gematigde moslim.quote:Op maandag 21 maart 2005 20:36 schreef du_ke het volgende:
Maar Akkersloot, denk je dat er geen gematigde moslims bestaan? En als ze wel bestaan van wat voor percentage ga je dan uit?
Tja dan moeten we ook gelijk het christendom en het hindoeisme uit de wereld helpen. Totaal kansloos dus. Ofwel we zullen er toch mee moeten leren levenquote:Op maandag 21 maart 2005 20:40 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Zucht. Mijn stelling is dat je de islam beter helemaal de wereld uit kan helpen. Dat is een betere voedingsbodem dan gematigde islam. De vader van Mohammed B. is toch ook een gematigde moslim.
Er zijn geen gematigde nazi's omdat tot nu toe niemand op het idee is gekomen dat gematigde nazi's goed zijn. Helaas wordt over gematigde aanhangers van de massamoordenaar Mohammed (de sekteleider) anders gedacht.quote:Op maandag 21 maart 2005 20:35 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Als je het niet weet moet je ook ophouden met die baarlijke nonsens.
Als dat al zo is, wat ik niet kan controleren, dan is het niet de vader van Mohammed B. die van Gogh heeft vermoord, maar Mohammed B.quote:Op maandag 21 maart 2005 20:40 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
De vader van Mohammed B. is toch ook een gematigde moslim.
Het gristendom (met de erfzonde-doctrine) moeten we ook uit de wereld helpen. Als ook het hindoeïsme (dat mensen wijs maakt dat je je neer moet leggen met je lagere "kaste").quote:Op maandag 21 maart 2005 20:42 schreef du_ke het volgende:
Tja dan moeten we ook gelijk het christendom en het hindoeisme uit de wereld helpen. Totaal kansloos dus. Ofwel we zullen er toch mee moeten leren leven.
Als Mohammed B. geen gematigde islam opvoeding/indoctrinatie had gehad, maar gewoon een atheistische, was de kans dat hij Van Gogh had vermoord 99,999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 % kleiner.quote:Op maandag 21 maart 2005 20:42 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Als dat al zo is, wat ik niet kan controleren, dan is het niet de vader van Mohammed B. die van Gogh heeft vermoord, maar Mohammed B.
zal best zo zijn, maar beloof je even je retorische truuk om de Islam met het Hitlerdom te vergelijken niet meer te gebruiken?quote:Op maandag 21 maart 2005 20:47 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Als Mohammed B. geen gematigde islam opvoeding/indoctrinatie had gehad, maar gewoon een atheistische, was de kans dat hij Van Gogh had vermoord 99,999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 % kleiner.
Een truuk? Zowel islam (de ideologie) als het hitlerdom zijn fascistisch.quote:Op maandag 21 maart 2005 20:50 schreef ..-._---_-.- het volgende:
zal best zo zijn, maar beloof je even je retorische truuk om de Islam met het Hitlerdom te vergelijken niet meer te gebruiken?
Omddat meneer Akkersloot het over gematigde nazi's vs. gematigde moslims had. En hij was er zelf al achtergekomen dat gematigde nazi's niet bestaan, en gematigde moslims wel.quote:Op maandag 21 maart 2005 20:55 schreef Aaahikwordgek het volgende:
De meeste moslims hebben een schijthekel aan Joden, waarom zou de vergelijking met het Hitlerdom niet kunnen?
ja een truuk zie o.a. mijn vorige reactie.quote:Op maandag 21 maart 2005 20:55 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Een truuk? Zowel islam (de ideologie) als het hitlerdom zijn fascistisch.
Hoi. Welkom. Ik kan wel wat steun gebruiken. Maar je maakt hierbij de fout om te schrijven "moslims" . Wat moslims denken doet er helemaal niet toe. Ik had het nu over de ideologie islam.quote:Op maandag 21 maart 2005 20:55 schreef Aaahikwordgek het volgende:
De meeste moslims hebben een schijthekel aan Joden, waarom zou de vergelijking met het Hitlerdom niet kunnen?
Waarom zouden er geen gematigde nazi's kunnen bestaan?quote:Op maandag 21 maart 2005 20:56 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Omddat meneer Akkersloot het over gematigde nazi's vs. gematigde moslims had. En hij was er zelf al achtergekomen dat gematigde nazi's niet bestaan, en gematigde moslims wel.
de ideologie wordt door mensen, eh, moslims gemaakt.quote:Op maandag 21 maart 2005 20:57 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Hoi. Welkom. Ik kan wel wat steun gebruiken. Maar je maakt hierbij de fout om te schrijven "moslims" . Wat moslims denken doet er helemaal niet toe. Ik had het nu over de ideologie islam.
En nu komen we op mijn punt (nogmaals denk ik). Waarom bestaan er geen gematigde nazi's en wel gematigde moslims ? Juist. Omdat het gematigde hitlerdom niet wordt gepropageerd én gematigde islam wel . Hè hè.quote:Op maandag 21 maart 2005 20:56 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Omddat meneer Akkersloot het over gematigde nazi's vs. gematigde moslims had. En hij was er zelf al achtergekomen dat gematigde nazi's niet bestaan, en gematigde moslims wel.
Leg mij eens uit wat een gematigde nazi is.quote:Op maandag 21 maart 2005 20:58 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Waarom zouden er geen gematigde nazi's kunnen bestaan?![]()
Mee verschillen dan overeenkomsten dear Watson.quote:Op maandag 21 maart 2005 21:00 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
En nu komen we op mijn punt (nogmaals denk ik). Waarom bestaan er geen gematigde nazi's en wel gematigde moslims ? Juist. Omdat het gematigde hitlerdom niet wordt gepropageerd én gematigde islam wel . Hè hè.
Doe ff normaal.quote:Op maandag 21 maart 2005 21:01 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Nog meer overeenkomsten: Hitler had gas, moslims hebben olie.
Hetzelfde als een gematigde moslim. De ideologie wel okay vinden, maar niet zo veel zin an moorden.quote:Op maandag 21 maart 2005 21:00 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Leg mij eens uit wat een gematigde nazi is.
Het is zo.quote:
Gematigde moslims hanteren een andere ideologie dan extremistische moslims.quote:Op maandag 21 maart 2005 21:02 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Hetzelfde als een gematigde moslim. De ideologie wel okay vinden, maar niet zo veel zin an moorden.
Deze discussie heb ik al vaker gevoerd.quote:Op maandag 21 maart 2005 20:59 schreef Aaahikwordgek het volgende:
de ideologie wordt door mensen, eh, moslims gemaakt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |