Dat zou ik overlaten aan de moeder die het gezien heeft. Of kent die de ouders van dat jongetje niet?quote:Op vrijdag 3 juni 2005 13:47 schreef Sorella het volgende:
Zouden jullie de ouders van het andere jongetje ook inlichten
Huisarrest. Geen vriendjes langs laten komen, geen TV, geen PC of andere leuke dingen. En zeker niet gezellig bij jou in de huiskamer op de bank. Ik zet mijn zoon (inmiddels 12) zonder probleem een week binnen, en als hij bij ons op het dak zou kruipen dan heeft ie gelijk een maand. Nu heb ik wel het voordeel dat ik heel makkelijk van alles bij hem kan afsluiten, en ruimte zat heb om zijn favoriete spullen te verbergen en verborgen te houden. Zo'n kunstje flikt hij mij maar één keer!quote:Op vrijdag 3 juni 2005 11:13 schreef Sorella het volgende:
Damien (11) heeft gisterenavond met zijn vriendje bij ons op de nok van het dak gestaan om te zwaaien naar hun vriendje aan de overkant die huisarrest heeft.
Dit vertelde mijn overbuurvrouw vanmorgen, die niet langs durfde te komen omdat ze bang was dat de jongens dat zagen en in hun haast om van het dak af te komen eraf zouden kunnen vallen.
Hoe moet ik dit oplossen, iemand enig idee
Ja, kinderen moeten de indruk hebben dat ouderen altijd één front vormen als het gaat om "overtredingen". Dan vinden ze je maar een "verraaier", je bent geen vriendje van ze, dus daar maak ik me niet al te druk om. Afgezien nog van het feit dat het in jouw huis gebeurde, en jij dus verantwoordelijk voor m bent op dat moment.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 13:47 schreef Sorella het volgende:
Zouden jullie de ouders van het andere jongetje ook inlichten
huh nee joh, die heeft toch braaf melding gemaakt bij de mensen waar het gebeurde. zij zijn verantwoordelijk verder lijkt me, dus ook voor het inlichten van de ouders van die andere jongen. zou ik inderdaad dus wel doen hoor!quote:Op vrijdag 3 juni 2005 13:50 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Dat zou ik overlaten aan de moeder die het gezien heeft. Of kent die de ouders van dat jongetje niet?
Nou ja, ik dacht, als die jongens vrienden zijn dan kan die moeder dat best zelf doen. Maar ik weet niet of ik de ouders in zou lichten of het kind er zelf op zou aanspreken, ik denk het laatste. Ik heb hier op mn dak ook elk jaar wel een jongen die zn bal zelf wel even zal pakken, ondanks een uitdrukkelijk verbod, en die geef ik gewoon zelf een donderpreek, en daar zijn ze meestal ontzettend van onder de indruk. Méér dan van straf, denk ik. Maar he, tis ook maar een visie hoorquote:Op vrijdag 3 juni 2005 14:51 schreef bixister het volgende:
[..]
huh nee joh, die heeft toch braaf melding gemaakt bij de mensen waar het gebeurde. zij zijn verantwoordelijk verder lijkt me, dus ook voor het inlichten van de ouders van die andere jongen. zou ik inderdaad dus wel doen hoor!
Herkenbaar. Hier volgt dan een "Waarom niet?"quote:Op vrijdag 3 juni 2005 10:49 schreef Rewimo het volgende:
Dat heb ik ook hoorDan zeg ik gewoon dat ik het niet weet. "Waarom?" "Omdat mama ook niet alles weet." Met een beetje mazzel volgt er dan geen nieuw "Waarom?"
Ze mag toch rustig zeggen dat ze bepaalde dingen ziet die herkenning vertonen met PDD? Ik vind dat alleen maar eerlijk eigenlijk. Het is vervolgens aan de ouders om te beslissen wat daarmee te doen. Want tekenen vertonen van != hebben.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 06:14 schreef Stout het volgende:
Coolbabe : de juf mag inderdaad zo iets niet zomaar zeggen, ze moet dat wel hele goede redenen hebben en als ze het zegt , zal er ook onderzoek moeten komen als julie dat tenminste willen.
Zelf werk ik met jongeren, waarvan er 2 pddnos hebben (en 1 ook nog met ADHD...) en dat is niet iets dat ze zomaar even zien, daar is uitgebreid onderzoek voor nodig.
Sterkte !
Lees ik het berichtje van coolbabe zo verkeerd? De juf heeft toch alleen gezegd dat Jasper trekjes vertoond van pdd-nos, niet dat hij het heeft?quote:Op dinsdag 7 juni 2005 06:30 schreef Belana het volgende:
Wat die juf betreft, dat mag ze natuurlijk niet zeggen, dat stickertje wordt tegenwoordig wel erg snel geplakt, lekker makkelijk ofzo? Niet op letten dus! sterkte!
Wat heerlijk voor hem!quote:Op dinsdag 7 juni 2005 21:49 schreef coolbabe het volgende:
Voor het schoolreisje hebben we een oplossing gevonden, mijn moeder kan, tegen alle verwachtingen in, mee![]()
Op dat tijdstip wel jaquote:Op woensdag 8 juni 2005 13:20 schreef Rewimo het volgende:
Lois, is Eva al terug van school?
quote:Op woensdag 8 juni 2005 19:57 schreef Belana het volgende:
Lois, wat heerlijk zeg allemaal! Ik vertelde het net aan mijn broer en die zei ook nog: dat gaat erg goed! Zo kan ze zich nog wel eens heel goed gaan ontwikkelen! Lekker hoor!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |