Als iemand nou wil geloven dat een ander ras inferieur dan wel superieur is, waarom zou dat dan niet mogen? Je kan iemands gedachten niet gaan reguleren, dus ik vind het dan ook ontstellend te constateren dat ze vragen naar sites die racisme in de hand werken, immers: iets wat racisme in de hand werkt moet gewoon vallen onder de normatieve vrijheid van meningsuitingquote:Op vrijdag 25 maart 2005 14:04 schreef -DailaLama- het volgende:
[..]
![]()
Wanneer doen mensen weer eens normaal.
Jah, dat zie je in tijde van nu (D66 in middenpunt) wel vaker!quote:Op vrijdag 25 maart 2005 10:42 schreef du_ke het volgende:
[..]
Goh wist ik ook niet.
(ofwel ik deed het redelijk concequent fout.
Als linkse of inhoudelijk sterke users daarom wegblijven zijn ze er zelf debet aan. Selffulfilling prophecy enzo.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 22:09 schreef Meneer_Aart het volgende:
Laatste opmerking even zorgen geuit over de enorme rechtse radicalisering op o.a. het Fok!forum, die maakt dat dit forum nauwelijks meer serieus te nemen is als discussiemedium.
Inderdaad. Geldt andersom ook voor users die klagen over 'de linkse media'.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 22:32 schreef sizzler het volgende:
[..]
Als linkse of inhoudelijk sterke users daarom wegblijven zijn ze er zelf debet aan. Selffulfilling prophecy enzo.
Post dus eens wat vaker hier
Ja, sorry, ik werk nu weer wat, dan heb ik geen tijd om te internetten.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 22:54 schreef Pool het volgende:
De laatste tijd zie ik trouwens wat meer nuance en evenwicht in POL en NWS dan een paar maanden geleden.
De intrinsiteit van discussie is nou juist dat er verschillende meningen aan elkaar overlegd kunnen worden. Een argument is niet invalide omdat het 'rechts radicaal' is, een argument zal moeten worden beoordeeld naar de innerlijke kracht van het argument. Cultuurrelativistische drogredenen zullen er dan snel uitgevist worden. Maar een discussie met slechts geldige argumenten blijkt een utopie, zoals blijkt in dit topic, waar een zekere zich slechts bedient van argumenten ad homines.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 22:09 schreef Meneer_Aart het volgende:
Laatste opmerking even zorgen geuit over de enorme rechtse radicalisering op o.a. het Fok!forum, die maakt dat dit forum nauwelijks meer serieus te nemen is als discussiemedium.
quote:Op vrijdag 25 maart 2005 22:55 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ja, sorry, ik werk nu weer wat, dan heb ik geen tijd om te internetten.
Ach, heb ik onafhankelijk van jou ook gedaan idd.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 22:09 schreef Meneer_Aart het volgende:
Laatste opmerking even zorgen geuit over de enorme rechtse radicalisering op o.a. het Fok!forum, die maakt dat dit forum nauwelijks meer serieus te nemen is als discussiemedium.
Er is wat raars met die enquete, dat is zo ja..quote:Op zaterdag 26 maart 2005 13:42 schreef Landmass het volgende:
fuck, het was gewoon een list van de Uva om "rechtse" sites op te sporen. GVD ben ik er in geluisd.
Ik kreeg laatst 10 euro voor een onderzoek van 45 minuten van de UvA, maar dat betreft wel een onderzoek waarbij je fysiek aanwezig moet zijn, en geen simpele enquête, daar kun je meestal een prijs mee winnen, maar dat gaat in dezen niet, want deze wordt beschouwd anoniem te zijn.quote:Op zondag 27 maart 2005 03:07 schreef kiw het volgende:
normaal gesproken krijg je ¤2,50 ofzo als je meedoet aan zon onderzoekje van een kwartier/20 min.
of is de uva gewoon gierig?
WWW2 is het geheime Internet waar 'Links' de totale machtovername voorbereid.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 12:05 schreef Landmass het volgende:
Ik vertrouw het voor geen meter, wie zegt dat dit adres echt van de UvA is. www2??????
Stuudjes, hopend op carrière bij de Wiardi Beckmanstichtingquote:Op zondag 27 maart 2005 01:45 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Er is wat raars met die enquete, dat is zo ja..
- Politieke stem in combinatie met je IP adres is een vrij grote aatasting van je privacy. (Zeker met die nieuwe 'afluister' wetgeving straks.)
- Concrete vragen over welke sites je bezoekt en waar je het meest over integratie en immigratie discussieert. Enquetes horen anoniem te zijn. De fora zijn openbaar, ze kunnen er zelf gaan lezen.
- Typische vraag: ''Wat zijn de redenen dat u op dit forum over de issues immigratie en integratie discussieert?' - > De actualiteit van het onderwerp, natuurlijk.. Wat anders? Oh wacht, 'Hier praat ik wat makkelijker, omdat we hier allemaal nazi's/moslimfundi's zijn' zou ook kunnen..
- Nog een typische vraag: 'Op dit forum kom ik meningen over immigratie en integratie tegen die ik niet tegenkom in mijn familie, vrienden- of kennissenkring' maw. Kom je misschien uit een racistisch nest? Als je al hebt gezegd op welke fora je actief bent, zou je dergelijke gegevens af kunnen leiden.
Ik dacht dat het onderzoek ging over 'de manier waarop mensen het internet gebruiken om over politiek te discussiëren.' Dat is iig. niet de hele waarheid, de volgende stellingen hebben er toch weinig mee te maken:
'Nederland moet zo veel mogelijk asielzoekers terugsturen.'
'Allochtonen leveren een positieve bijdrage aan de Nederlandse samenleving'
'Allochtonen maken misbruik van de sociale voorzieningen'
'Allochtonen moeten zich aanpassen aan de Nederlandse cultuur.'
Ik ben benieuwd naar wie het onderzoek doen, waar het (eigenlijk) voor dient en of er iemand op promoveert.
UvA is iig een links bolwerkquote:Op zondag 27 maart 2005 11:43 schreef aryan8 het volgende:
[..]
Stuudjes, hopend op carrière bij de Wiardi Beckmanstichting
Wat vind de crew hiervan dat ze zo'n misleidend bericht plaatsen.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 09:27 schreef Universiteit_van_Amsterda het volgende:
De Universiteit van Amsterdam doet onderzoek naar de manier waarop mensen
het internet gebruiken om over politiek (correctie: allochtonen) te discussiëren. We zijn zeer
geïnteresseerd in uw mening, en hopen dat u de tijd zult nemen om de
vragenlijst in te vullen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 10
minuten. Ook als u geen berichten plaatst, maar alleen berichten leest in
deze discussies zijn we erg geïnteresseerd in uw mening. Alvast hartelijk
dank voor uw deelname!
U kunt de vragenlijst hier vinden:
http://www2.fmg.uva.nl/comlab/surveys/politieke_discussies.html
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |