mag ik u verwijzen naar de huisregels van dit subforum, paragraaf 8.quote:Op zaterdag 12 maart 2005 17:55 schreef typtypo het volgende:
@ RUIS
deze heeft wel potentie zeker?
Boebiedoe, I wanna be like you..
God ....oh god... oh god
En dan nog in posten ook.
Nou ik je zo 100x slechtere topics aanwijzen die er al weken in staan, zie boven jou bericht.quote:Op zaterdag 12 maart 2005 17:57 schreef Ruis het volgende:
[..]
ja joh, we laten alle slechte topics ff 24 uur staan, stel je voor misschien verandert t dan magischerwijs ineens van bagger in een TTT...
[..]
waarom doe je dat niet voordat je een topic post, zoiets kan ik niet weten.
[..]
en als je t als ONZ topic bedoelt hebt, waarom open je t dan eerst in POL?
we hadden t dacht ik over jouw topic, niet over andere topics.quote:Op zaterdag 12 maart 2005 18:14 schreef typtypo het volgende:
[..]
Nou ik je zo 100x slechtere topics aanwijzen die er al weken in staan, zie boven jou bericht.
waarschijnlijk wel ja.quote:Dat is mijn fout om het in het verkeerde forum onder te brengen, sorry.
Maar had jij dat dan ook niet na ZES minuten opslot gedaan?
Volgens mij wel.
dat wil niet zeggen dat je t niet nog een keer mag proberen, maar dan wel met een fatsoenlijke openingspost.quote:Je diskwalificeert zo wel iemand die er ook moeite voor gedaan heeft met een penne streek binnen een paar minuten.
Op het moment ben ik alleen aanwezig tijdens werktijd. Dat betekend dus dat ik er s'avonds en in de weekenden gewoon niet ben (Uitzondering voor de regel zie je nuquote:Op vrijdag 11 maart 2005 22:29 schreef HTT-Thalan het volgende:
[..]
Ik heb het over de post van mij die Knurft verwijderde onder het motto "taka a hint", oftewel, je mag hier niets posten wat niks met feedback te maken heeft.
En vervolgens heeft meneer geen moeite met het andere geleuter hiero. Want hij zit wel lekker mee te lurken, maar meneer komt alleen in actie als ik hier post, lijkt het wel.
Ik neem het wel even over hoor.quote:Op zaterdag 12 maart 2005 18:18 schreef Ruis het volgende:
en nu ga ik mn spullen bij elkaar zoeken, ik had allang onderweg moeten zijn.
Sure maar na ZES minuten kan je daar niet over oordelen.quote:Op zaterdag 12 maart 2005 19:13 schreef Knut het volgende:
Ow en typfout. Dat jij het "boebiedoe" topic niet snapt ligt aan jou. Dat maakt jouw topic niet beter
Yep, even kijken wat er van komt.quote:Op zaterdag 12 maart 2005 21:59 schreef speedfreak1 het volgende:
Post hier dingen die je hebt.
opsomtopic?
Gewillig bukt.quote:Op zaterdag 12 maart 2005 22:07 schreef Insomaniac het volgende:
* Inso huppelt even langs en steekt Dirkh een veer in zn reet voor de dingen die hij over het gedoe heeft gezegd
Waarom!!!quote:Op zaterdag 12 maart 2005 21:59 schreef speedfreak1 het volgende:
Post hier dingen die je hebt.
opsomtopic?
Ja, dat is het dus.quote:Op zaterdag 12 maart 2005 22:21 schreef tommy4487 het volgende:
Als het nou racisme ofzo was oke.
De modjes hadden het al gezien toen het net geplaatst was.quote:Op zaterdag 12 maart 2005 22:21 schreef tommy4487 het volgende:
[..]
Waarom!!!
Waarom zou je dit in het FB topic melden?
Als het nou racisme ofzo was oke.
Maar gewoon een baggertopic?
Waarom zou je dat verklikken?
Je hebt er toch geen last van?
Als modjes het zien doen ze het echt wel op slot!
Hier nog een reden om het niet te meldenquote:Op zaterdag 12 maart 2005 22:23 schreef Dirkh het volgende:
[..]
De modjes hadden het al gezien toen het net geplaatst was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |