ik zie ook de levensvatbaarheid van d66 niet al te rooskleurig inquote:Op dinsdag 22 maart 2005 23:36 schreef golfer het volgende:
Wat is er nogover de de kroonjuwelen en speerpunten van D66 waardoor ze sympathie van de kiezer zouden moeten krijgen?
Het is ze in 40 jaar tijd niet gelukt om ook maar 1 van hun hoofdpunten er door te krijgen.
Opdoeken die partij.
Vraag is of D66 er nog genoeg uit denkt te halen.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 23:36 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Een regering valt niet omdat een oppositiepartij ergens tegen stemt.
D'66-ers kunnen toch uit frustratie besluiten om het kabinet op te blazen omdat hun stokpaardjes er tóch niet doorheen komen?quote:Op dinsdag 22 maart 2005 23:36 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Een regering valt niet omdat een oppositiepartij ergens tegen stemt.
Dat klopt, de senatoren zijn wat dat betreft wat ouder en wijzer gelukkig.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 23:36 schreef evert het volgende:
[..]
dus voor dat prutswerk was Wouter Bos wel voor?
quote:Op dinsdag 22 maart 2005 23:18 schreef Pool het volgende:
Hopelijk wordt D66 nu voor haar leed gecompenseerd door extra geld in het onderwijs te pompen en dat kennisplatform eens van de grond te krijgen.![]()
dittrich zei het net nog even duidelijk: de pvda heeft 3x voorgestemd en nu ineens tegen.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 23:35 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
symphatie? Als de Graaf met een fatsoenlijk voorstel was gekomen had de PvdA gewoon voor gestemd. Doordat de Graaf prutswerk heeft afgeleverd was de PvdA gedwongen tegen te stemmen.
Het kinderachtige gedrag nu van de raaf en Dittrich spreekt ook niet voor zich. Bovendien al die ophef over zon onbenullig onderwerp. Er wordt echt helemaal niemand beter van een gkozen burgemeester, integendeel!
ik denk dat men extra gemotiveerd is om de PvdA de komende tijd niet aan de macht te laten komen.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 23:38 schreef cultheld het volgende:
[..]
D'66-ers kunnen toch uit frustratie besluiten om het kabinet op te blazen omdat hun stokpaardjes er tóch niet doorheen komen?
Gij gelooft hem op zijn blauwe ogen?quote:Op dinsdag 22 maart 2005 23:39 schreef Linz het volgende:
Boris Dittrich meldt net dat er nog genoeg over is waar D66 in de regering nog voor heeft te vechten, behalve dan alleen de gekozen burgemeester.
Dus die lui blijven gewoon.
De partij mag wel blijven bestaan hoorquote:Op dinsdag 22 maart 2005 23:36 schreef golfer het volgende:
Wat is er nogover de de kroonjuwelen en speerpunten van D66 waardoor ze sympathie van de kiezer zouden moeten krijgen?
Het is ze in 40 jaar tijd niet gelukt om ook maar 1 van hun hoofdpunten er door te krijgen.
Opdoeken die partij.
En dan? Met twee zetels in de oppositie gaan zitten?quote:Op dinsdag 22 maart 2005 23:38 schreef cultheld het volgende:
D'66-ers kunnen toch uit frustratie besluiten om het kabinet op te blazen omdat hun stokpaardjes er tóch niet doorheen komen?
beter te halve gekeerd, dat ten hele gedwaald.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 23:39 schreef evert het volgende:
[..]
dittrich zei het net nog even duidelijk: de pvda heeft 3x voorgestemd en nu ineens tegen.
dus het kostte 4 stemmingen om tot het inzicht te komen dat het prutswerk was? Lekkere partij...
dus is het vooral een nederlaag voor Wouter Bosquote:Op dinsdag 22 maart 2005 23:38 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
Dat klopt, de senatoren zijn wat dat betreft wat ouder en wijzer gelukkig.
Ik hoop het.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 23:40 schreef evert het volgende:
[..]
ik denk dat men extra gemotiveerd is om de PvdA de komende tijd niet aan de macht te laten komen.
Dat zeker. En Van Thijn wordt binnenkort gemold.quote:
Wensdenken natuurlijk.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 23:39 schreef dVTB het volgende:
Aangezien ik altijd erg veel waarde hecht aan verklaringen van Dittrich ("Nee, we stappen niet in een coalitie met CDA en VVD") denk ik dat het kabinet over enkele dagen wel zal vallen...
en weet je nog hoe de PvdA reageerde, 6 jaar geleden in de nacht van wiegel?quote:Op dinsdag 22 maart 2005 23:41 schreef SCH het volgende:
Feitelijk is het ook weer de nacht van Wiegel, reken maar dat hij en Van Thijn elkaar een paar keer hebben gesproken vandaag. Wiegel is ook faliekant tegen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |