Helemaal geweldig!!!! Bedankt!!!!!!quote:Op vrijdag 18 maart 2005 11:34 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Da's Sally MacLennane van The Pogues (1985)
Nee..hoorde dit liedje een hele tijd geleden in een café en ik wist de titel niet, geweldig nummer trouwens...quote:Op vrijdag 18 maart 2005 11:54 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Gisteren ergens St. Patrick's Day gevierd?
Alhoewel Andy & Franki het beiden in 1967 uitbrachten, schijnt Franki (Valli) eerder geweest te zijn, derhalve is het origineel aan hem toe te schrijven.quote:Op donderdag 17 maart 2005 22:34 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Andy Williams - Can't Take My Eyes Off Of You volgens mij.
Oke oke, jullie hebben gelijkquote:Op vrijdag 18 maart 2005 14:12 schreef Muziekstad2000 het volgende:
[..]
Alhoewel Andy & Franki het beiden in 1967 uitbrachten, schijnt Franki (Valli) eerder geweest te zijn, derhalve is het origineel aan hem toe te schrijven.
Zou het niet weten. Sorry.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 14:40 schreef cygnusx het volgende:
ik zoek dat nummer dat je aan het begin hoort van het televisie programma groot licht.
eens kijkenquote:Op vrijdag 18 maart 2005 17:25 schreef HaPpY_MuShRoOm het volgende:
[..]
Zou het niet weten. Sorry.
Zelf ben ik opzoek naar dit hardcore-nummer. [Low quality geript uit een set van Promo op Sensation Black 2004.]
Hmm... deze is anders volgens mij, maar toch bedankt!quote:Op vrijdag 18 maart 2005 17:47 schreef nXn het volgende:
[..]
eens kijken
edit//
tha playah - keep them titties jumpin'
Willy Alberti - Niemand laat zijn eigen kind alleen (samen met Willeke)quote:Op vrijdag 18 maart 2005 18:06 schreef MichielPH het volgende:
En Newbiedoobiedoo heeft dit in zn sig staan, waar komt het ook nog maar vandaan:
Bedankt, Pa..
Fijn gevoel was dat..
Edit: Ik ken het van rooie rinus & pé daalemmer
Abel - Onderwegquote:Op vrijdag 18 maart 2005 18:06 schreef MichielPH het volgende:
Het nummer wat je hoort bij de stukjes van 'Meiden van de wit', hoe heet dat?
...
rocknummer?quote:Op vrijdag 18 maart 2005 19:19 schreef Siesta_Rules het volgende:
Hallo,
Ik ben op zoek naar een nummer dat vanochtend op de radio werd gedraaid, volgens mij radio veronica om een uur of 11:00
Duitstalig en de text luidt ongeveer: "Wir sind alle..."
Weet iemand welk nummer dit is en wie het zingt?
Voeg me ff toe op msnquote:Op vrijdag 18 maart 2005 20:02 schreef Ed_Zeppelin het volgende:
Ik zoek twee nummers die ik vandaag hoorde:
1. Tekst is ongeveer taka tika tika tika taka tak (en dat de hele tijd)
2. Volgens mij Proyecto Uno - El Tiburon, maar ik kan het op E-Mule / Kazaa nergens vinden... schrijf ik het verkeerd?
Dank jullie wel !!
Peter Frampton - Show me the wayquote:Op vrijdag 18 maart 2005 21:38 schreef JoPiDo het volgende:
ik zoek een nummer dat nu vaak op The Box word uitgezonden.
Het is een nummer met een bas-gitaar, een synthersysseree een effectenpaneel en een zanger. In de clip staan ze in een studio die instrumenten te spelen. Je ziet steeds bas en dan die zanger. Achtergrond is wit. Het is een heel funky nummertje, veel bas, veel electronische effecten. Echt een relaxt muziekje voor op een avond als deze. Wie weet?
dat is hem nietquote:Op vrijdag 18 maart 2005 21:59 schreef Ed_Zeppelin het volgende:
[..]
Peter Frampton - Show me the way
(Gokje hoor!)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |