Tokus!quote:
quote:Op donderdag 10 maart 2005 19:31 schreef Jane het volgende:
Zit alleen nog te twijfelen of ik naar de kroeg zal gaan om het te vieren... Wat zouden jullie doen?![]()
Alsof ik het antwoord daarop niet allang weet.
quote:Op donderdag 10 maart 2005 19:31 schreef Jane het volgende:
En dat maakt dat ik ook voor het eerst sinds lange tijd weer kan roepen: Ik heb weekend!!!![]()
Kun je het niet beter vanuit Audition als wav-file (Microsoft PCM) opslaan? Dan kun je het sowieso branden in Neroquote:Op donderdag 10 maart 2005 16:09 schreef Seborik het volgende:
Misschien weet hier iemand het antwoord. Met adobe audition heb ik uit een muziekstuk een fragment geknipt. Dat is een mp3 geworden. Die mp3 probeer ik te branden als audio-cd, maar Nero geeft aan dat dat niet lukt. Ra-Ra, hoe kan dat en vooral: wat kan ik er aan doen?
Dat is inderdaad goed nieuws.quote:Op donderdag 10 maart 2005 19:31 schreef Jane het volgende:
Hallo Muziek!
Ik heb voor het eerst sinds lange tijd deze week weer 4 dagen gewerkt (ben vrijdag altijd vrij). Weliswaar nog maar 6 uur per dag, maar gaat toch de goede kant op.![]()
Ja, 't gaat langzaam, maar gelukkig nog wel de goede kant op.quote:
Dat is wel een erg goedkope pickup trick hoorquote:Op zaterdag 12 maart 2005 14:00 schreef Seborik het volgende:
Er is plek, wat is haar emailadres?
Sebbo kan dat allemaal gewoon maken!quote:Op zaterdag 12 maart 2005 23:06 schreef bigshadow het volgende:
[..]
Dat is wel een erg goedkope pickup trick hoor![]()
Ach, het werkt.quote:Op zaterdag 12 maart 2005 23:06 schreef bigshadow het volgende:
[..]
Dat is wel een erg goedkope pickup trick hoor![]()
quote:Op maandag 14 maart 2005 21:47 schreef Jane het volgende:
Hee verrek, het forum doet t weer!
Inderdaad, hij was maar een paar minuten retesnel, maar het begint ergens op te lijken iig.quote:
Ik hoop het. Het schijnt dat nog niet alle nieuwe servers in gebruik zijn genomen. Zo is de database server nog niet in gebruik. Dus het is nog even afwachten.quote:Op dinsdag 15 maart 2005 16:27 schreef Z het volgende:
[..]
Inderdaad, hij was maar een paar minuten retesnel, maar het begint ergens op te lijken iig.
Waar haal je die vandaan?quote:Op dinsdag 15 maart 2005 16:28 schreef I.R.Baboon het volgende:
Hoera, ik heb weer een nieuwe ronflonflonaflevering. En natuurlijk alweer doorgestuurd aan sebje.
Het forum is vooral down als ik thuis wil fokken!quote:Op dinsdag 15 maart 2005 16:31 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ik hoop het. Het schijnt dat nog niet alle nieuwe servers in gebruik zijn genomen. Zo is de database server nog niet in gebruik. Dus het is nog even afwachten.
Als het forum bereikbaar is, gaat het over het algemeen vrij vlot. Maar de boel is regelmatig down.
die dingen hadden wij vroeger op het werk, slang door het raam naar buiten en een teringherrie dat ze maaktenquote:Op dinsdag 15 maart 2005 16:23 schreef julekes het volgende:
Prima dat het weer lente is, alleen een beetje jammer dat een straaltje zon automatisch de temperatuur hier oip kantoor doet stijgen met 20 graden C. Morgen tijdens infokwartiertje toch eens een verzoekje indienen voor mobiele aircoinstallatietjes of zoiets... Besataan dat soort dingen uberhaup:
Ik ga ook opzoekquote:Op woensdag 16 maart 2005 12:08 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Soulseek heel lang laten aanstaan. Ik heb er nu 6.
niet ?quote:Op vrijdag 18 maart 2005 10:19 schreef Vork het volgende:
Nee zo'n huis schildert zichzelf niet. Helaas.
je zou misschien ook nog de winnaars erbij kunnen zettenquote:Op woensdag 16 maart 2005 06:58 schreef nipeng het volgende:
Ik heb een overzichtje gefabriekt van alle toernooien in muziek: Overzicht Toernooien in Muziek
Heb ik ze allemaal genoemd?
quote:Op vrijdag 18 maart 2005 10:28 schreef Dwaalkever het volgende:
Toch jammer dat mijn naam dan weer wordt gebruikt voor een of andere signature zonder dat ik daar over ben ingelicht.
Voor je het weet sta je in het woordenboek.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 10:28 schreef Dwaalkever het volgende:
Toch jammer dat mijn naam dan weer wordt gebruikt voor een of andere signature zonder dat ik daar over ben ingelicht.
Check, dacht ik ook al aan.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 11:24 schreef PogueMahone het volgende:
[..]
je zou misschien ook nog de winnaars erbij kunnen zetten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |