 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Doe even niet zo zielig.quote:Op woensdag 2 maart 2005 12:54 schreef Scorpie het volgende:
goh er waren toch zoveel voorstanderds, ik zie er pas 1...en die komt niet verder dan zich afvragen waarom hij niet geneukt is door zn lerares...
Pberends? Joehoe? Waar zijn ze dan?
 
			 
			
			
			Nou, wat ik op de frontpage lees zijn middelbare mannen die zich afvragen waarom ze niet hebben geneukt toen ze 13 waren, stoere praat dusquote:Op woensdag 2 maart 2005 13:23 schreef pberends het volgende:
[..]
Doe even niet zo zielig.
Dit heeft niets met mij persoonlijk te maken. Daarnaast kan je op de frontpage lezen dat er veel meer voorstanders zijn dan tegenstanders.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik ga niet in op deze onzin. We verschillen gewoon van meningquote:Op woensdag 2 maart 2005 13:53 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Nou, wat ik op de frontpage lees zijn middelbare mannen die zich afvragen waarom ze niet hebben geneukt toen ze 13 waren, stoere praat dus.
Ik zie niemand trots vertellen dat hij zijn zoon een bikkel vind alsdie met zn lerares het bed induikt, en al helemaal niemand die het zich voorsteld.
Leer verdomme eens lezen, middelbare scholier dat je er bent, met je perverse opvattingen, ga huilen, je loopt zelf zielig te doen met je autistische uitlatingen, tjeft ff op, kutjong
![]()
![]()
![]()
Mag er nu dan eindelijk een slotje op dit bijzonder vervelend onderwerp van een bijzonder kortzichtig persoon? Dank u!
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Omdat de gedachtepolitie nog steeds door jouw abortuswaaridge herseninhoud ronddwaalt, probeer eens af te stappen van die vooroordelen die met paplepel uit grootmoeders tijd ingegoten zijn, en bekijk dit objectief.quote:
 
			 
			
			
			Zal ik dan ook even afkeurend reagerenquote:Op woensdag 2 maart 2005 10:46 schreef Lemmeb het volgende:
Ik vind het wel grappig dat het hier weer vooral de dames zijn die afkeurend reageren.
Ik weet dat wel, althans, ik kan het mij herinneren.quote:Jullie hebben werkelijk geen idee hoe een jongetje van 13 werkelijk over sexualiteit denkt.
Ik denk dat je riant uit je nek loopt te lullen.quote:Neem maar van mij aan dat hij er in de meeste gevallen al klaar voor is als de gelegenheid zich voordoet, al zal dat maar weinig voorkomen.
 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 2 maart 2005 14:27 schreef BMW_Master het volgende:
Vrouwen associëren seks als een uiting van liefde & intimiteit, vice versa is dit niet gehel wederzijds. Jongens associëren seks vooral om behoeften en gemeenschap.
Dat een leraar met een leerlinge seks heeft, is op zich afkeurenswaardig aangezien het hem enkel om seks te doen is. Indien een lerares seks met een leerling heeft, dan is het prima, omdat het de leerling enkel om seks te doen is, en dus niet misgeleid kan wordals als een meisje (jonge leeftijd, dusdanig naïef) Daar kan een leraar misbruik van maken, bij een jongen niet, want die instelling blijft zijn hele leven zo (niet als hij frigide wordt,maar dat terzijde) . Bij een meisje verandert dat wel, en daar kán dus misbruiik van gemaakt worden.
Op dat punt kan ik ook voor seks met pubers met oudere vrouwen zijn. Wat dat betreft ben ik eens met TS..
 
			 
			
			
			Fijn dat je ook 'vrij en logisch' denkt, als je begrijpt wat ik bedoel.quote:Op woensdag 2 maart 2005 14:36 schreef pberends het volgende:
[..]
Kijk dat kunnen alleen mannen begrijpen (schijnbaar).
 
			 
			
			
			Hou jij je beledigingen even voor jezelf, wil je! Je kunt hier normaal discussiëren of opzouten, maar termen als abortuswaardige herseninhoud wens ik niet te lezen, van en voor niemand!quote:Op woensdag 2 maart 2005 14:36 schreef BMW_Master het volgende:
Omdat de gedachtepolitie nog steeds door jouw abortuswaaridge herseninhoud ronddwaalt, probeer eens af te stappen van die vooroordelen die met paplepel uit grootmoeders tijd ingegoten zijn, en bekijk dit objectief.
 
			 
			
			
			Dus, omgekeerd zou het wel fout zijn, omdat de man dan zijn natuurlijk instinct (het voortplanten) naleeft, maar als een vrouwelijke lerares het doet(eigenlijk tegen haar natuurlijke drift in), dan is het opeens wel goed?quote:Op woensdag 2 maart 2005 14:27 schreef BMW_Master het volgende:
Verhaal
 
			 
			
			
			En laat ik nou een voorbeeld kennen van een jongen die rond die leeftijd ernstig seksueel is misbruikt door een vriendin van zijn moeder, dat mens zwanger heeft gemaakt (was haar opzet) en daar twintig jaar laten nog steeds goed van in de war is.quote:Op woensdag 2 maart 2005 11:42 schreef Automatic_Rock het volgende:
Ik denk daarom dat ze minder erg zijn omdat er niemand een traumatische ervaring aan over houd
 
			 
			
			
			Ach, volgens pberends & co ben je dan een aansteller....quote:Op woensdag 2 maart 2005 15:00 schreef Verbal het volgende:
[..]
En laat ik nou een voorbeeld kennen van een jongen die rond die leeftijd ernstig seksueel is misbruikt door een vriendin van zijn moeder, dat mens zwanger heeft gemaakt (was haar opzet) en daar twintig jaar laten nog steeds goed van in de war is.
Maar sjongejonge, wat weten we er allemaal veel van
V.
 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 2 maart 2005 15:00 schreef Verbal het volgende:
[..]
En laat ik nou een voorbeeld kennen van een jongen die rond die leeftijd ernstig seksueel is misbruikt door een vriendin van zijn moeder, dat mens zwanger heeft gemaakt (was haar opzet) en daar twintig jaar laten nog steeds goed van in de war is.
Maar sjongejonge, wat weten we er allemaal veel van
V.
 
			 
			
			
			Voor als je in een ander straatje interpreteert, laat ik dan maar op ingaan: je redeneert vanuit het inzicht van die leraar, maar over de leerling(e) rep je nl geen woord? Jonge meisjes worden op zo'n leeftijd verliefd op eerste het beste die ze wat sprankje liefde schenkt. Ze zijn dus ook te misbruiken. Dat lukt hem moeilijker bij een 30 jarige vrouw, omdat die niet meer zo naïef als in haar jeugd. Een jongen doet dit, prima toch? Want stel, het zou een man van 30 jaar zijn. Dan zou ie nog steeds precies hetzelfde doen, zij het dat ik hier buiten laat of die man al een relatie heeft. Want wij (mannen) hebben maar al te graag gemeenschap, zolang de vrouw in kwestie redelijk 'lekker' is.quote:Op woensdag 2 maart 2005 14:58 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dus, omgekeerd zou het wel fout zijn, omdat de man dan zijn natuurlijk instinct (het voortplanten) naleeft, maar als een vrouwelijke lerares het doet(eigenlijk tegen haar natuurlijke drift in), dan is het opeens wel goed?
quote:Werkelijk absurd. En je opmerking over het feit dat jongens er klaar voor zijn: WAT EEN TOTALE ONZIN! MEISJES ZIJN MEESTAL SNELLER GESLACHTSRIJP!
Sorry, maar wat l*l je nou? Ik heb niet gezegd dat dit niet van toepassing was op jongens, maar ze verrichten het daad uit dezelfde overwegingen net als een 30 jarige man; namelijk het libido.quote:Echt, onzinnig verhaal. Meisjes naiever dan jongens? Laat me niet lachen vent.
Op dat punt kan ik mij wel vinden, maar waar ik slecht tegen kan, is dat er niet opgemerkt wordt dat het van andere sexe is, dus ook andere situatie. Echter, het wordt hier gelijkgetrokken als bij andere sexe, daar zit het knel.quote:Echt te onzinnig voor woorden deze redenatie, tis in beide gevallen fout, heeft niets te maken met man/vrouw, het heeft te maken met macht, positie van de oudere persoon & de indruk op de jongere persoon.
 
			 
			
			
			Inderdaad, Verbal past mooi in het rijtje van calvobbes, Lord_venetari (wile_E_coyote), Ender-Online, etcerta.quote:Op woensdag 2 maart 2005 15:08 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ach, volgens pberends & co ben je dan een aansteller....
 
			 
			
			
			Inderdaadquote:Op woensdag 2 maart 2005 15:12 schreef Kamphuys het volgende:
Dat is een, weliswaar relevant, voorbeeld
Och, ik weerleg er in ieder geval de bewering 'dat niemand er een trauma aan overhoudt'.quote:maar toch. Uit een enkel voorbeeld valt geen enkele conclusie te trekken.
En dát is dus niet relevant.quote:Zo zal er vast ook wel een jongetje van 13 zijn geweest die na het gym-uurtje in het materiaalhok van bil mocht met de 24-jarige gymlerares. Dit bezorgde hem zoveel zelfvertrouwen dat hij het, eigenlijk boven zijn niveau liggende VWO', met fantastische cijfers afrondde.
 
			 
			
			
			Weet je wat jammer is? Dat jij blijkbaar niet kunt discussiëren zonder a priori te vervallen in hatelijk gezeik. En wat ironisch is, is dat je zelf beter voldoet aan de beschrijving die je geeft, dan degene die je probeert aan te vallen (met uitzondering dan van een 'goede mening', want die heb je niet.).quote:Op woensdag 2 maart 2005 15:26 schreef BMW_Master het volgende:
[..]
Inderdaad, Verbal past mooi in het rijtje van calvobbes, Lord_venetari (wile_E_coyote), Ender-Online, etcerta.
Dat zijn diegenen die oogkleppen op hebben, hun mening mag dan wel goed zijn, maar het probleem is dat ze nooit overwegen vanuit een ander standpunt dit te bekijken. Dat je het anders bekijkt, hoeft nog niet beteken dat je eens bent. Helaas vatten ze dit niet, en houden zodoende een xenofobe angst voor ons, ze bekijken nl nimmer en nooit vanuit een ander standpunt, en zijn dus altijd recalcitrant.
Beetje jammer, dat wel.
 
			 
			
			
			Ze kunnen best oogkleppen om hebben, maar ik vind dat ze redelijk normale opvattingen hebben over pedofilie, namelijk: het is fout, het mag niet, en het hoort niet, of het nou jongens of meisjes zijn, het HOORT NIET. Tis verdomme niet voor niets verboden in dit land.quote:Op woensdag 2 maart 2005 15:26 schreef BMW_Master het volgende:
[..]
Inderdaad, Verbal past mooi in het rijtje van calvobbes, Lord_venetari (wile_E_coyote), Ender-Online, etcerta.
Dat zijn diegenen die oogkleppen op hebben, hun mening mag dan wel goed zijn, maar het probleem is dat ze nooit overwegen vanuit een ander standpunt dit te bekijken. Dat je het anders bekijkt, hoeft nog niet beteken dat je eens bent. Helaas vatten ze dit niet, en houden zodoende een xenofobe angst voor ons, ze bekijken nl nimmer en nooit vanuit een ander standpunt, en zijn dus altijd recalcitrant.
Beetje jammer, dat wel.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Wie citeer je nu? Klinkt namelijk als academisch gelul in de ruimte.quote:Op woensdag 2 maart 2005 15:41 schreef Brittany het volgende:
" De nadelige gevolgen voor een jongere van een relatie met een volwassene worden over het algemeen meer veroorzaakt door de reacties van de omgeving als die er kennis van neemt. Omdat seks, zeker van een kind met een volwassene, in onze samenleving beladen is, reageert men met schrik, angst, verbijstering en woede. Daardoor is het moeilijk te luisteren naar de jongere zelf en naar de betekenis van de relatie van de jongere met de volwassene. Aan de andere kant zullen ouders in pedagogische zin normen en grenzen moeten stellen aan hun kinderen en dat geldt ook voor de seksualiteit, maar paniek is een slechte raadgever."

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |