Eerste twee doen het volgens mij niet en de laatste twee acht ik niet geschikt.quote:Op woensdag 2 maart 2005 00:13 schreef BliksemSchigt het volgende:
Hier weer verder.
Wordt het Ten Cate, Jol of Blind? Ot toch Laudrup?
Ja, op die arrogante kwast zitten we echt allemaal te wachtenquote:Op woensdag 2 maart 2005 00:43 schreef Radegast het volgende:
Ik hoop op Martin Jol, en ik denk ook wel dat Jol komende zomer tekent bij Ajax.
Misschien kan hijMido
terughalen naar Amsterdam.
Nee, liever een selectie vol met lieve jongetjes die geen winnaarsmentaliteit hebbenquote:Op woensdag 2 maart 2005 00:49 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ja, op die arrogante kwast zitten we echt allemaal te wachten![]()
quote:Op woensdag 2 maart 2005 09:59 schreef StarGazer het volgende:
Deze moet het gewoon worden:
[afbeelding]
http://forum.vi.nl/showthread.php?t=10954
![]()
quote:
Dan kunnen we een toto opstellen wanneer er weer een nieuwe coach gezocht moet wordenquote:Op woensdag 2 maart 2005 11:52 schreef PyTh het volgende:
Het zal blind wel worden aangezien ik Jol en Ten Cate niet zie vertrekken bij hun huidige clubs.
Met JvdB als assi
Als je het puur over z'n Ajax tijd hebt: 2x de knvb beker en de Europacup 2. De enige europacup 2 die naar Nederland is gehaald. Psv had destijds nou eenmaal het betere elftal. Alhoewel, meer stabieler.quote:Op woensdag 2 maart 2005 12:41 schreef rubbereend het volgende:
[..]en wat heeft Cruijff allemaal gewonnen in hoeveel jaar?
Drijft de pers Jol naar Ajax?quote:Martin Jol liet dinsdag blijken genoeg te hebben van berichten in Engelse media die beweren dat de coach niet gelukkig zou zijn bij Tottenham Hotspur.
Nu ook de Engelsen er lucht van hebben gekregen dat Jol in de belangstelling staat van Ajax, verschijnen er tal van verhalen over de trainer van The Spurs. Zo zou de Scheveninger boos zijn op technisch directeur Frank Arnesen omdat de Deen tijdens de recente transferperiode vooral jonge spelers had aangetrokken, die nog niet klaar zijn voor het grote werk in het Premiership.
'Het was een ongelooflijk verhaal', reageerde Jol via de website van zijn club. 'Er stond een hoop onzin in, vooral dat stuk over Frank Arnesen en mij. Wat een schande. We werken niet alleen samen, we leven praktisch samen en we hebben maar één gezamelijk doel: Tottenham Hotspur Football Club.'
'Hij is gelukkig en ik ben ook happy en ik heb geen enkel probleem met andere leden van het bestuur. Maar zoals vaker zijn er altijd mensen die proberen een wig tussen je te drijven. Iedereen werkt hier goed samen en er zijn geen problemen.'
'Ik ben heel erg tevreden met de spelers die we hebben gehaald. Andy Reid is daarvan een goed voorbeeld. En dat geldt ook voor Mido. En een jonge speler als Tom Huddlestone is een van de best passende spelers die er zijn. Waarom zou ik niet gelukkig zijn? Het is allemaal onzin!'
Woensdagavond moet Tottenham op bezoek bij Nottingham Forest, voor een replay in de vijfde ronde van de FA Cup.
idd, zn seizoen wat hij te lang is doorgegaan heeft een hoop mensen doen vergeten wat hij voor elkaar heeft gekregen.quote:Op woensdag 2 maart 2005 16:21 schreef methodmich het volgende:
De man heeft met zeer bescheiden middelen Europees voetbal gehaald, een prima prestatie. Alleen omdat Johan zich nooit zo verkoopt in de media, vergeten velen dat. Ik denk dat hij best geschikt is voor Ajax, geschikter dan menigeen denkt.
en bergkamp dan als playing assistentquote:Op woensdag 2 maart 2005 18:00 schreef Martino_JR het volgende:
Frank de Boer samen met Dennis Bergkamp![]()
quote:2/3/2005 - Parool: Ajax zocht contact met Jol
(Van onze verslaggever RvN)
Het Parool meldt dat Ajax achter de schermen de afgelopen dagen contact zocht met Martin Jol. De coach dient tegenover de media "zich van den domme" te houden, aldus het Parool, omdat anders zijn situatie bij de Spurs onhoudbaar zou worden.
ik nietquote:Op woensdag 2 maart 2005 23:57 schreef komrad het volgende:
whehehe, ik ben wel een voorstander van martin jol
Bronby en assistent bondscoach toch?quote:
Alleen Brondby. Is wel een tijdje assistent bondscoach geweest.quote:Op donderdag 3 maart 2005 01:39 schreef golfer het volgende:
[..]
Bronby en assistent bondscoach toch?
Jonkquote:
3-03-2005
Ajax snel aan tafel met Cruijff
Door Maarten Wijffels
Ajax wil zeer snel een opvolger van de vertrokken trainer Ronald Koeman voor de groep hebben staan.
Begin volgende week heeft daartoe een overleg plaats met adviseur Johan Cruijff, die ook gevraagd wordt naar zijn mening voor de vacature Louis van Gaal (technisch directeur).
Vooralsnog is Martin Jol (Tottenham) de belangrijkste kandidaat om coach van Ajax te worden. Ook Danny Blind (jeugdopleiding Ajax) en Henk ten Cate (FC Barcelona) zijn in beeld. Pas nadat Cruijff zijn advies heeft gegeven wil Ajax bepalen met wie het in zee gaat.
Het is zo goed als uitgesloten dat de assistenten Ruud Krol en Tonny Bruins Slot het seizoen afmaken. Ajax is bereid een afkoopsom te betalen voor de nieuwe coach, mits hij snel beschikbaar is.
De komst van een technisch directeur heeft minder prioriteit. De functie krijgt een andere invulling dan voorheen met Van Gaal en Leo Beenhakker. De nieuwe man zou meer als manager op de achtergrond moeten werken. Wim Jonk (nu bij FC Volendam) is kandidaat.
*top*quote:Op donderdag 3 maart 2005 11:34 schreef hafc het volgende:
ok ik zal me er netjes aan houden
En dit zal voorlopig nog wel even zo doorgaan, voordat er definitief nieuws is.quote:3/3/2005 - Arnesen: Jol blijft
(Van onze verslaggever RvN)
Tottenham Hotspur manager Frank Arnesen zou volgens het tv station Sky Sports News hebben bevestigd dat Ajax in de markt zou zijn voor Jol. Volgens Arnesen is het goed voor de club dat topclubs zoals Ajax interesse tonen voor mensen van de Spurs. "Martin kan zien dat we het goed doen en dat hij het zelf erg goed doet bij de Spurs. Er is een mooie toekomst hier." Volgens Arnesen blijft Martin Jol dan ook bij zijn club.
Maar dan wel in een droom die ik een nachtmerrie zou noemen.quote:Op donderdag 3 maart 2005 11:54 schreef rubbereend het volgende:
Jonk en Blind dat lijkt mij dan weer een droom scenario
mooi vind ik dat.quote:Op donderdag 3 maart 2005 18:11 schreef golfer het volgende:
[..]
Maar dan wel in een droom die ik een nachtmerrie zou noemen.
Dat vind ik al zoiets..quote:Op donderdag 3 maart 2005 11:51 schreef Suijk het volgende:
Blind zei vanmorgen idd op de radio dat hij verwacht dat hij het wordt. Dat hij dat ook erg graag wil.
Wat is er mis met Laudrup dan?quote:Op vrijdag 4 maart 2005 18:56 schreef methodmich het volgende:
Ik ben wel benieuwd waarom mensen Laudrup willen hebben.
Jol en ten Cate hebben aangegeven NU niet te willen. Misschien is dat in de zomer wel heel anders!quote:Op zaterdag 5 maart 2005 17:36 schreef Catch22- het volgende:
idd
Jol en ten Cate hebben al aangegeven niet te willen. Blijven laudrup en blind over. Laudrup zit bij Bronby en maakt een vooruitgang naar Ajax
en super Arie heeft aangegeven dat hij snel een definitieve oplossing wilquote:Op zaterdag 5 maart 2005 18:02 schreef gras het volgende:
[..]
Jol en ten Cate hebben aangegeven NU niet te willen. Misschien is dat in de zomer wel heel anders!
Ja, alvast voor volgend seizoen.quote:Op zaterdag 5 maart 2005 18:53 schreef rubbereend het volgende:
[..]
en super Arie heeft aangegeven dat hij snel een definitieve oplossing wil
Als ik eerlijk ben, ben ik bang voor een tweede Jan Woutersquote:Ajax praat met Blind over hoofdtrainerschap
7/3/2005 20:42
EXCLUSIEF - Ajax heeft met Danny Blind een eerste gesprek gevoerd over de functie van hoofdtrainer bij de club. Op dinsdag staat een tweede gesprek op de rol over de opvolging van Ronald Koeman, die een dikke week geleden opstapte bij de Amsterdamse club.
'Ik heb met Ajax gesproken', bekende de oud-international, die op dit moment de functie van hoofd opleidingen vervult. In welk stadium de onderhandelingen zich bevinden, wilde Blind nog niet zeggen. 'Er zullen nog meer gesprekken volgen. Om niet op de zaken vooruit te lopen, zeg ik er verder niets over.'
Ajax zou afgelopen weekeinde overigens óók een onderhoud met Martin Jol hebben gehad. De manager van Tottenham Hotspur doet echter geen enkele uitspraak over zijn kandidatuur in Amsterdam.
quote:7/3/2005 - Derksen: kans op Blind als coach wordt groter; Blind bevestigt gesprekken
(Van onze verslaggever RvN)
Volgens Johan Derksen moet er niet gek van opgekeken worden als Danny Blind aan het einde van de week toch wordt aangesteld als hoofdcoach. Volgens Derksen kan Cruijff het eigenlijk niet maken om Ten Cate aan te bevelen gezien zijn rol bij Barcelona. Jol zou volgens Derksen nog niet benaderd zijn, Ajax zou vrezen dat hij niet weg zou willen bij de Spurs danwel te duur zou zijn. Tegelijkertijd zou Ajax moreel bijna niet om Blind heen kunnen, gezien een mondelinge afspraak met Blind, aldus Derksen in het programma Voetbal Insite.
[update] Op VI.nl, de site van hoofdredacteur Johan Derksen, bevestigt Blind dat hij heeft gesproken met Ajax en dat er meer gesprekken zullen volgen. VI meldt dat Ajax dit weekend wel gesproken zou hebben met Jol.
Laudrup is met name kandidaat voor TDquote:Op zaterdag 5 maart 2005 17:17 schreef -Vaduz- het volgende:
Weet jij of hij een goede trainer is dan?
idd een mooi Deens netwerk en we zien bij Feijenoord wat het netwerkv an Gullit voor elkaar krijgt.........quote:Op dinsdag 8 maart 2005 00:39 schreef Tobbes het volgende:
[..]
Laudrup is met name kandidaat voor TD
Lijkt me wel wat met zijn netwerk.
quote:Op donderdag 3 maart 2005 11:54 schreef rubbereend het volgende:
Jonk en Blind dat lijkt mij dan weer een droom scenario
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |