Wat goed van mij, daar heb ik helemaal niets van meegekregenquote:
Ik vond m ook wel tegenvallen.quote:Op maandag 30 mei 2005 11:03 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Wat goed van mij, daar heb ik helemaal niets van meegekregen
Ik stel me bij boeken de personages altijd op een eigen manier voor en dat wordt in een film altijd anders. Daar heb ik geen zin inZeker omdat ik de films helemaal niet zo leuk vind.
je kan ook nooit helaas het hele boek verfilmen.quote:Op maandag 30 mei 2005 11:03 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Wat goed van mij, daar heb ik helemaal niets van meegekregen
Ik stel me bij boeken de personages altijd op een eigen manier voor en dat wordt in een film altijd anders. Daar heb ik geen zin inZeker omdat ik de films helemaal niet zo leuk vind.
ze laten altijd wel leuke dingen uit de filmquote:
En Peeves!quote:Op maandag 30 mei 2005 11:06 schreef Diovarus het volgende:
[..]
ze laten altijd wel leuke dingen uit de film
in deel 1 wouden ze de trol eruit laten
Peeves klinkt alsof ik het moet vertalen met Pootjes, maar ik ben kwijt wie of wat dat wasquote:Op maandag 30 mei 2005 11:13 schreef daeri het volgende:
En Peeves!
*schaamtquote:
Je moet niet alles letterlijk nemen. Want dan kun je ook niet gaan vliegen. Stel je voor je loopt op schiphol:quote:Op zondag 29 mei 2005 22:39 schreef kwakveense het volgende:
hmz, "achter het gordijn verdwijnen" is niet ambigu in het Engels, "beyond the vail" is een andere uitdrukking voor "dood zijn" erg letterlijk dus....
Je krijgt waarschijnlijk wel de zoen van Hermionie en Krum te zien. Emma liet zich in een interview na de opnames van POA al uit dat ze er naar uit keek om haar eerste filmzoen te mogen doen. En ze hoopte dat haar medespeler een beetje knap zou zijn.quote:Op zondag 29 mei 2005 23:35 schreef daeri het volgende:
Idd, nu krijg je in de film ook geen zoen te zien.. of juist wel
Hebben Hermione en Viktor gezoend dan?quote:Op maandag 30 mei 2005 11:53 schreef RiDo78 het volgende:
[..]
Je krijgt waarschijnlijk wel de zoen van Hermionie en Krum te zien. Emma liet zich in een interview na de opnames van POA al uit dat ze er naar uit keek om haar eerste filmzoen te mogen doen. En ze hoopte dat haar medespeler een beetje knap zou zijn.
En het lijkt me sterk dat ze dan de zoen van Harry en Cho weglaten.
quote:Op maandag 30 mei 2005 10:42 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Dumbledore is echt niet evil. Ik denk dat hij misschine wel een lach op zijn gezicht had vanwege het feit dat gebeurd is wat hij altijd al verwacht had dat zou gaan gebeuren en hoewel hij er met alle macht tegen gevochten heeft, het toch niet heeft mogen baten. Een soort van: "Heeft die rakker het toch voor elkaar" lach![]()
Zo duidelijk dat ik het gemist hebquote:Op maandag 30 mei 2005 12:01 schreef peejdorie het volgende:
[..]
jah alleen wordt het (ook al) niet erg duidelijk omschreven
Ik heb dat ook gemist (het gaat toch om deel 4, dus maakt niet uit hoe vaak je deel 5 hebt gelezenquote:Op maandag 30 mei 2005 12:04 schreef daeri het volgende:
[..]
Zo duidelijk dat ik het gemist heb.. heb deel 5 twee keer gelezen, en niks is bij mij duidelijk geworden dat die twee gebekt hebben
Wel dat Ron stinkend jaloers was..
![]()
Deel vier heb ik al vaker dan twee keer gelezen.. ook niet gemerktquote:Op maandag 30 mei 2005 12:13 schreef RiDo78 het volgende:
Staat ook in deel 4...
Ik kijk even voor je...
Dan doe je wat verkeerd....quote:Op maandag 30 mei 2005 12:13 schreef daeri het volgende:
[..]
Deel vier heb ik al vaker dan twee keer gelezen.. ook niet gemerkt
Ja I know.. paar maanden terug ging ik m weer lezen, omdat ik niet wist hoe het nou met Percy zat enzo.. en toen ben ik tot blz 515 gekomen, komt ie daarna of daarvoor?quote:
Maar dat is niet wat ik bedoel. Ik zoek even verder. (erg handig om alle boeken ook in PDF te hebbenquote:"'Bye, Harry!" said Hermione, and she did something she had never done before,
and kissed him on the cheek.
Ik had het in een kast gestopt zodat mn katten/honden er niet aan konden zitten, en toen vergeten..quote:Op maandag 30 mei 2005 12:33 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Als je al bij blz 515 bent, lees het boek dan ook uit
Zekers.. maar wist ook niet dat ze hem op zn wang gezoend had..quote:Op maandag 30 mei 2005 12:27 schreef RiDo78 het volgende:
Het is erg goed verborgen... Het woord kiss komt 'slechts' 17 keer voor in het boek. En een daarvan is:
[..]
Maar dat is niet wat ik bedoel. Ik zoek even verder. (erg handig om alle boeken ook in PDF te hebben)
Daar moeten we het maar mee doen ;-)quote:Krum had come to say good-bye to Hermione. "Could I have a vord?" he asked
her.
"Oh . . . yes ... all right," said Hermione, looking slightly flustered, and following
Krum through the crowd and out of sight.
"You'd better hurry up!" Ron called loudly after her. "The carriages'll be here in a
minute!"
He let Harry keep a watch for the carriages, however, and spent the next few
minutes craning his neck over the crowd to try and see what Krum and Hermione
might be up to. They returned quite soon. Ron stared at Hermione, but her face
was quite impassive.
"I liked Diggory," said Krum abruptly to Harry. "He vos alvays polite to me.
Alvays. Even though I vos from Durmstrang - with Karkaroff," he added,
scowling.
Zoiets vergeet je toch niet.....quote:Op maandag 30 mei 2005 12:34 schreef daeri het volgende:
[..]
Ik had het in een kast gestopt zodat mn katten/honden er niet aan konden zitten, en toen vergeten..![]()
Ja, dat zegt dus heel weinig, maar suggereert wel heel veel... Ben benieuwd wat ze er in de film mee doenquote:Op maandag 30 mei 2005 12:52 schreef RiDo78 het volgende:
Ik heb weer iets:
[..]
Daar moeten we het maar mee doen ;-)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit: nog een: http://www.veritaserum.co(...)ail-katieleung.shtmlDon't hurry, be crappy!
Ik denk dat hij doorheeft dat Voldemort een domme fout heeft begaan. Juist door het weer aannemen van een 'fysieke vorm' krijgt hij een zwakheid denk ik. Hij zou nu kwetsbaarder kunnen zijn, zeker als je het combineert met wat een stuk terug al is aangehaald wat Hagrid zei: "Ik weet niet of Voldemort dood is of levend" (zo ongeveer). Aan de ene kant dus sterker: hij kan weer toveren tot en met, maar aan de andere kant kwetsbaarder omdat hij weer gedood kan worden?quote:Op zondag 29 mei 2005 22:52 schreef peejdorie het volgende:
wat ik me trouwens al een hele tijd afvraag; in deel4, als harry aan dumbledore vertelt wat er allemaal op het kerkhof is gebeurd en hij dus vertelt dat voldemort zijn lichaam terugheeft, staat er een passage in de trant van
[..]
waar slaat dit opiemand een idee?
Zoiets als bij Jafar van Aladdin? Jafar krijgt meer macht door ook een geest te worden, maar daardoor krijgt hij ook een lamp waarin hij kan verdwijnen, waardoor zijn kracht weer ingetoomd is. Zoiets bedoel je? Elk voordeel hep zijn nadeel...quote:Op maandag 30 mei 2005 13:16 schreef GHans7 het volgende:
[..]
Ik denk dat hij doorheeft dat Voldemort een domme fout heeft begaan. Juist door het weer aannemen van een 'fysieke vorm' krijgt hij een zwakheid denk ik. Hij zou nu kwetsbaarder kunnen zijn, zeker als je het combineert met wat een stuk terug al is aangehaald wat Hagrid zei: "Ik weet niet of Voldemort dood is of levend" (zo ongeveer). Aan de ene kant dus sterker: hij kan weer toveren tot en met, maar aan de andere kant kwetsbaarder omdat hij weer gedood kan worden?
Zo ongeveer ja. Juist omdat hij weer een mens is kan hij gedood worden, lijkt me.quote:Op maandag 30 mei 2005 19:02 schreef Frank79 het volgende:
[..]
Zoiets als bij Jafar van Aladdin? Jafar krijgt meer macht door ook een geest te worden, maar daardoor krijgt hij ook een lamp waarin hij kan verdwijnen, waardoor zijn kracht weer ingetoomd is. Zoiets bedoel je? Elk voordeel hep zijn nadeel...
Ik ga er de eerste paar keer lezen ook helemaal in op, maar als ik het de zesde keer ga lezen gaat de lol er soms een beetje af...quote:Op maandag 30 mei 2005 20:59 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ik zou bijna zeggen dat je die boeken niet verdientIk snap het gewoon niet. Ik ga altijd helemaal op in Harry Potter, dan kan ik echt niet zomaar een boek aan de kant leggen en het dan vergeten...
In deel 4??? Nee hoor. In deel 4 heeft Cho nog met Carlo, die omkomt bij het Toverschool Toernooi. In deel 5 zoekt ze haar toevlucht tot Harry. Die zoen komt na een bijeenkomst van de SVP, het geheime duelleerclubje. Dat clubje wordt in deel 5 opgericht als reactie op de slechte Verweer tegen de Zwarte-kunstenlessen van Dorothea Omber.quote:Op maandag 30 mei 2005 12:13 schreef RiDo78 het volgende:
Staat ook in deel 4...
Ik kijk even voor je...
Ging over de zoen van Hermione en Viktorquote:Op maandag 30 mei 2005 22:25 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
In deel 4??? Nee hoor. In deel 4 heeft Cho nog met Carlo, die omkomt bij het Toverschool Toernooi. In deel 5 zoekt ze haar toevlucht tot Harry. Die zoen komt na een bijeenkomst van de SVP, het geheime duelleerclubje. Dat clubje wordt in deel 5 opgericht als reactie op de slechte Verweer tegen de Zwarte-kunstenlessen van Dorothea Omber.
Ik geloof dat de zoen nog voor Valentijnsdag (uitstapje naar Zweinsveld) is. Na dat uitstapje gaat het nl mis tussen Cho en Harry omdat Harry met Hermelien had afgesproken en dat vond Cho niet leuk.
Ik hoop dat jullie de Nederlandse namen snappendie ken ik beter
Ik weet dus ook van niksquote:Op maandag 30 mei 2005 22:30 schreef ChrisJX het volgende:
Oh, jullie hebben het over Viktor en HermelienDaar weet ik niets van, en ik heb het vorige week nog gelezen.
in het boek wordt niet geschreven dat ze zoenen, maar de suggestie wordt wel gewekt. Scroll maar eens naar boven en lees de posts (en spoilers) van RiDo78quote:Op maandag 30 mei 2005 23:15 schreef alwaysthebest het volgende:
Hm, harry en Cho hebben gezoend, maar Hermelien en Viktor niet hoor dacht ik. Ron is alleen jaloers omdat ze nog met elkaar schrijven. Volgens mij is hij gewoon dol op hermelien, en zal dat nog wel ooit naar voren komen
heerlijk, zo praten over een boek alsof het echt is!
Yow!quote:Op dinsdag 31 mei 2005 07:13 schreef chibibo het volgende:
Ik weet niet of het al gepost is en het is eigenlijk off-topic, maar dit is Cho:
[afbeelding]
quote:Op dinsdag 31 mei 2005 07:13 schreef chibibo het volgende:
Ik weet niet of het al gepost is en het is eigenlijk off-topic, maar dit is Cho:
[afbeelding]
Er zijn mooiere aziatische meisjes..quote:Op dinsdag 31 mei 2005 09:48 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Yow!
Aziatische meisjes blijven toch
Neupquote:Op dinsdag 31 mei 2005 00:02 schreef clumsy_clown het volgende:
Harry en Cho hebben toch gezoend in het Uilengevalding? Vlak voordat Vilder eraan kwam om Harry's brief af te pakken?
Man het is lang geleden dat ik ze gelezen heb, snel wat aan veranderen na m'n examens.
Dat is het bij mij nog steeds..quote:Op dinsdag 31 mei 2005 11:53 schreef ChrisJX het volgende:
Wat doet die foto van Cho daarIn mijn gedachten was het gewoon een lelijk zeikwijf
![]()
kan beter in het topic over de filmquote:Op dinsdag 31 mei 2005 07:13 schreef chibibo het volgende:
Ik weet niet of het al gepost is en het is eigenlijk off-topic, maar dit is Cho:
[afbeelding]
Ohja idd, ik wist wel nog dat ze hem verdedigd had en Harry daar blij om deed ja. Zoals ik al zei, tis lang geleden dat ik het gelezen hebquote:Op dinsdag 31 mei 2005 11:53 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
NeupLater pas. Als Harry in de Uilenvleugel is heeft hij net een brief naar Sirius verstuurd. Als Vilder dan de brief wil zien en niet gelooft dat hij al weg is, zegt Cho dat ze zelf gezien heeft dat Harry de brief heeft verstuurd. Terwijl de brief al weg was toen Cho binnenkwam.
Wat doet die foto van Cho daarIn mijn gedachten was het gewoon een lelijk zeikwijf
![]()
Huilen maakt mensen er nooit mooier opquote:Op donderdag 2 juni 2005 06:37 schreef Isabeau het volgende:
Ik had Cho wel als een lief en knap meisje in mijn hoofd (Harry is toch niet verliefd op een lelijke trol?).
Ik iets anders. Dat vind ik jammer van foto's e.d. in dit topic. Dit is het boekentopic, als ik wil zien hoe iedereen er in de film uitziet, ga ik wel naar het filmtopicquote:Op donderdag 2 juni 2005 11:01 schreef DearPrudence het volgende:
Ik had wel zo'n soort meisje in mijn hoofd voor Cho.
Idd, ben ik met je eens, maar toen ik de eerste film zag waren Ron Hermione en Harry wel precies zoals ik me had voorgesteld.. alleen de tweeling was opeens lelijkquote:Op donderdag 2 juni 2005 12:22 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Ik iets anders. Dat vind ik jammer van foto's e.d. in dit topic. Dit is het boekentopic, als ik wil zien hoe iedereen er in de film uitziet, ga ik wel naar het filmtopicIk heb van sommige personages nog ongeschonden voorstellingen en dat il ik graag zo houden.
Ron en Hermelien zijn wel goed ja. Ik kan me de tweeling niet meer zo herinneren, volgens mij hadden ze er in de film lange, suffe slungels van gemaakt, terwijl het juist twee hippe gasten zijnquote:Op donderdag 2 juni 2005 13:14 schreef daeri het volgende:
Idd, ben ik met je eens, maar toen ik de eerste film zag waren Ron Hermione en Harry wel precies zoals ik me had voorgesteld.. alleen de tweeling was opeens lelijk
Harry vond je niet goed?quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:36 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Ron en Hermelien zijn wel goed ja. Ik kan me de tweeling niet meer zo herinneren, volgens mij hadden ze er in de film lange, suffe slungels van gemaakt, terwijl het juist twee hippe gasten zijn
Ik ben zo benieuwd hoe het met hun winkel isAlleen heb ik wel de reactie van mevrouw Wemel op het verlaten van school gemist
Redelijk. Z'n haar klopt nietquote:
klopt!quote:Op donderdag 2 juni 2005 18:03 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Redelijk. Z'n haar klopt nietMaar Smalhart vond ik voor geen meter kloppen
Ik moest trouwens wel ff denken hoe hij er in de film uitzag, dat betekent dat mijn oude beeld zich aan het herstellen is
Al klopt mijn beeld eik niet helemaal, omdat de vent die ik in gedachten heb niet zo heel knap is dat zelfs Hermelien hem leuk vindt, maar ik hou het maar op tovenaarsknapheid, die lui denken anders
![]()
Hmm... kon me niet herinneren die tweeling eerder gezien te hebben, maar 'mijn' Fred en George zijn stoerderEn mijn Carlo Kannewasser is vast knapper
Ja, die bedoel ikquote:Op donderdag 2 juni 2005 18:09 schreef DearPrudence het volgende:
klopt!Ik weet nu even echt niet hoe die eruit ziet. Vanuit het boek gelukkig wel.
(ik neem aan dat we het over Gilderoy Lockhart hebben?)
Ik juist met gouden golvende lokken, een wapperende rode mantel (veel rood iig) en glinsterende tanden.quote:Op donderdag 2 juni 2005 18:16 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Ja, die bedoel ikIk ken de meeste Engelse namen wel, maar ik denk in Nederlandse
Ik had hem juist voorgesteld zoals een professor bij mij op de uni eruitziet
Met lange, zwarte, golvende haren en een wapperende mantel met daaronder een strikje
quote:Op donderdag 2 juni 2005 19:02 schreef alwaysthebest het volgende:
Ik ben ook bang voor Rita Skeeter en Umbridge, die volgens mij moeilijk na te doen.
Smalhart klopte idd niet.. en Carlo ziet er zo uit: http://www.marge.it/hpwebsite/film/pattinson.jpgquote:Op donderdag 2 juni 2005 18:03 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Redelijk. Z'n haar klopt nietMaar Smalhart vond ik voor geen meter kloppen
Ik moest trouwens wel ff denken hoe hij er in de film uitzag, dat betekent dat mijn oude beeld zich aan het herstellen is
Al klopt mijn beeld eik niet helemaal, omdat de vent die ik in gedachten heb niet zo heel knap is dat zelfs Hermelien hem leuk vindt, maar ik hou het maar op tovenaarsknapheid, die lui denken anders
![]()
Hmm... kon me niet herinneren die tweeling eerder gezien te hebben, maar 'mijn' Fred en George zijn stoerderEn mijn Carlo Kannewasser is vast knapper
quote:Op donderdag 2 juni 2005 20:25 schreef Neoktheone het volgende:
Voor Umbridge had ik de hele tijd een hoofd in gedachten die ik maar niet kon plaatsen, maar ineens wist ik weer waar ik hem vandaan had:
[afbeelding]
Van The Dinosaurs![]()
quote:Op donderdag 2 juni 2005 20:25 schreef Neoktheone het volgende:
Voor Umbridge had ik de hele tijd een hoofd in gedachten die ik maar niet kon plaatsen, maar ineens wist ik weer waar ik hem vandaan had:
[afbeelding]
Van The Dinosaurs![]()
En dan?quote:Op donderdag 2 juni 2005 20:43 schreef saaw het volgende:
[..]hier exact hetzelfde!
ik kan echt niet wachten! nog 2 weeekjes
The Dinosaurs!quote:Op donderdag 2 juni 2005 20:25 schreef Neoktheone het volgende:
Voor Umbridge had ik de hele tijd een hoofd in gedachten die ik maar niet kon plaatsen, maar ineens wist ik weer waar ik hem vandaan had:
[afbeelding]
Van The Dinosaurs![]()
quote:
Ik moet nog tot t nederlandse boekquote:Op donderdag 2 juni 2005 21:06 schreef saaw het volgende:
[..]sorry ik ben dom, even te blij
7 wekenmaar wel al veel zin
probeer het gewoon in het engels johquote:
Dat is opzich het probleem niet.. maar ik heb alles in het nederlands, en dan een engels boek erbij zetten vind ik een beetje zonde..quote:Op donderdag 2 juni 2005 21:59 schreef saaw het volgende:
[..]
probeer het gewoon in het engels joh
het is zo veel mooier in het engels
* saaw heeft ze allemaal tot nu toe in engels EN nederlands gelezen![]()
ja dat snap ikquote:Op donderdag 2 juni 2005 22:04 schreef daeri het volgende:
[..]
Dat is opzich het probleem niet.. maar ik heb alles in het nederlands, en dan een engels boek erbij zetten vind ik een beetje zonde..
Dat lijkt op mijn beschrijving!quote:Op donderdag 2 juni 2005 20:25 schreef Neoktheone het volgende:
Voor Umbridge had ik de hele tijd een hoofd in gedachten die ik maar niet kon plaatsen, maar ineens wist ik weer waar ik hem vandaan had:
[afbeelding]
Van The Dinosaurs![]()
`quote:Op vrijdag 3 juni 2005 10:00 schreef kwakveense het volgende:
uhm...wie is carlo kannewasser? in het engels bedoel ik?
Is dat Carlo Kannewasser??? Die gozer op de foto is helemaal niet knapquote:Op donderdag 2 juni 2005 20:10 schreef daeri het volgende:
Smalhart klopte idd niet.. en Carlo ziet er zo uit: http://www.marge.it/hpwebsite/film/pattinson.jpg
Ik had m knapper in mijn gedachte![]()
Jij zag een Maffia Lucius?quote:Op vrijdag 3 juni 2005 10:24 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Is dat Carlo Kannewasser??? Die gozer op de foto is helemaal niet knap
Umbridge is bij mij een dikke vrouw met een mantelpakje, met te dikke voeten in lelijke pumps gepropt en een ontzettend breed hoofd met haar haar in een knotje. Maar ik denk vast op een dreuzelmanierBij Lucius Malfoy zag ik een kerel voor me in een grijs gestreept pak. Maar dat is eik meer hoe de oom van Harry eruit ziet. De film-Lucius klopte eik beter
EDIT: Ik zie nu de Dinosaur-Umbridge, die is geweldig
Jaaaaaaaaquote:Op vrijdag 3 juni 2005 10:55 schreef daeri het volgende:
Jij zag een Maffia Lucius?.. zoals ik jou hoor over Umbridge moet ik denken aan dat hoofd van de school in de film Matilda
Mis, ik denk namelijk dat het inderdaad Cedric Diggory is...quote:Op vrijdag 3 juni 2005 11:47 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ik dacht eerder aan Colin Creevey? Of zit ik nu gewoon helemaal mis?
Op de afbeelding ziet ie er nogal ruig uit, maar in de teaser is dat alweer minder. Feit blijft wel dat hij in het boek beschreven wordt als een aantrekkelijke jongen, terwijl hij er in de film nogal nerdy uitziet. Ik ben een man en vind het moeilijk om te zeggen of ie lelijk is of niet, maar volgens mij hadden ze toch een beter iemand kunnen casten...quote:Op vrijdag 3 juni 2005 12:20 schreef DearPrudence het volgende:
Hmmm.. had cedric toch iets anders in mjin gedachte..
daarom plaats ik ook linkjes en geen foto's .. mogen mensen zelf beslissen of ze klikken of nietquote:Op vrijdag 3 juni 2005 12:40 schreef Neoktheone het volgende:
Maar dit is het boekentopic, dus genoeg over de film![]()
quote:Op zondag 5 juni 2005 02:31 schreef RiDo78 het volgende:
Heb een kortingsbon op de deurmat gevonden. 4 euro korting bij een .BLZ boekhandel. En laat ik hem daar al vanaf januari ofzo al in bestelling hebben staan ;-)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |