En de beste keeper wil zelf niet meer.quote:Op donderdag 12 februari 2009 09:56 schreef SCH het volgende:
Stekelenburg is helemaal geen uitstekende keeper. Nooit geweest ook. Wel een aardige keeper, zoals er zoveel zijn, maar geen topkeeper. Hoeft ook niet, maar voor Oranje wil ik de beste keeper van ons land. Wat Ajax doet, moet Ajax weten.
Bij Sparta is 'ie in ieder geval hartstikke welkom!quote:Op donderdag 12 februari 2009 09:52 schreef SCH het volgende:
Hij wordt nu ineens door iedereen en alles aangevallen en afgevallen, ook in de kranten.
Terecht, maar hij is nooit een heel goede keeper geweest dus wel raar.
Kwestie van tijd voordat ie naar Sparta gaat, kan Oranje ook een nieuwe keeper zoeken.
idd hij had naar feyenoord moeten gaan afgelopen zomerquote:Op donderdag 12 februari 2009 12:54 schreef the_legend_killer het volgende:
En Krul moet ook minuten gaan maken op het hoogste niveau
quote:Op donderdag 12 februari 2009 12:43 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Stekelenburg is een onzekere keeper. Dit blundertje kan ik hem nog wel vergeven maar in de lucht is het gewoon een prutser. Vermeer moet snel weg bij Ajax, Velthuizen moet z'n zenuwen weer in bedwang houden en Vorm moet naar een topclub. Dan kan Nederland weer een fatsoenlijke keeper opstellen.
Had jij wel gewild hequote:Op maandag 2 maart 2009 22:27 schreef dndiek het volgende:
Hij had afgelopen zomer naar de Spurs moeten gaan
quote:
quote:
Gomes had toch een vaste prijs in zijn contract?quote:Op maandag 2 maart 2009 22:28 schreef rubbereend het volgende:
10 miljoen? Zeg maar iets goedkoper dan Gomes? Lijkt me op dit moment wat overdreven.
Aston Villa zou ook niet gek zijn aangezien Friedel ook niet meer de jongste is.quote:Op maandag 2 maart 2009 22:32 schreef RayMania het volgende:
Ik denk een soort club dat geen top is, maar ook niet middenmoot. Een soort Werder Bremen of Aston Villa. En dan langzaam verder kijken naar de absolute top.
ja maar die lag op 15 miljoen en hij is volgens mij voor rond de 12 gegaan.quote:Op maandag 2 maart 2009 22:30 schreef sjimz het volgende:
[..]
Gomes had toch een vaste prijs in zijn contract?
Maar welke andere keepers zijn uit Nederland vertrokken voor 10 miljoen of meer?quote:En sowieso is Stekelenburg een keeper van een redelijk bekend nationaal team, dat geeft volgens mij toch wat meer status ongeacht de kwaliteit.
Voor hoeveel ging vdSar eigenlijk naar Juventus toe?quote:Op maandag 2 maart 2009 22:34 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ja maar die lag op 15 miljoen en hij is volgens mij voor rond de 12 gegaan.
[..]
Maar welke andere keepers zijn uit Nederland vertrokken voor 10 miljoen of meer?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |