Is het wel leuker dan Vice of GTA3? Ik heb Vice meerdere malen uitgespeeld en ben er nog steeds niet op uitgekeken.quote:Op vrijdag 25 februari 2005 21:58 schreef Mikkie het volgende:
Game on enzo
Zelf heb ik de storyline uitgespeeld, zit bijna op 84% met een aantal sidemissions enzo... maar heb al 'n tijd niet gespeeld. Ben er inmiddels toch een beetje op uitgekeken en heb simpelweg geen zin om al die horseshoes en tags enzo te doen...
Ik ook. Duurt wel extreem lang trouwens voordat die uitkomtquote:Op vrijdag 25 februari 2005 22:01 schreef alsem het volgende:
Ik wacht eerlijk gezegt op de pc versie, die ga ik zeker kopen!
In juni toch? Dan valt het wel mee, maarja, nog wel een tijdje wachten ja.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 12:24 schreef Yankee het volgende:
[..]
Ik ook. Duurt wel extreem lang trouwens voordat die uitkomt
Alsof ik dat niet gelezen had gekquote:Op zaterdag 26 februari 2005 15:21 schreef ZigoSOS het volgende:
Hoevaak is er ondertussen al gevraagd wanneer de pc en xbox versie uitkomt?
Voor alle mensen die van plan zijn het nog te vragen:
Lees OP!
En voor de luie mensen:
Waarschijnlijk 10 juni (2005)
Bedankt, heeft geholpen :quote:Op zaterdag 26 februari 2005 20:31 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Weglopen en het nog een keer proberen?
Bij mij was ie de eerste keer dicht... toen ging ik een rondje rijden, en toen ik terugkwam was ie open en stond er niks. Keertje weglopen, luik ging dicht, toen weer er naartoe gewandeld, luik open... en daar stond ie
die staat bij die militaire basis waar je hem ook gestolen had volgens mij, hij leek er wel op in ieder gevalquote:Op dinsdag 8 maart 2005 20:31 schreef Promoth het volgende:
Nee ik bedoel echt een heli met zo'n magneet eronder. Die was in zo'n missie, alleen weet ik niet meer hoe die heet!
quote:Op zaterdag 19 maart 2005 22:19 schreef michel_thebest1 het volgende:
weet iemand waar ik de dumper vind heb er een keer met gereden en vind heb niet meer terug
normaal denk ik dat hij in de mijn staat en vind hem daar niet meer terug ik heb het spel ook al uit
Have fun!quote:Op vrijdag 25 maart 2005 13:34 schreef Dylan Dog het volgende:
Net gekregen voor mijn nieuwe PS2. Iemand starterstips?
ja, gewoon als een gek gaan spelenquote:Op vrijdag 25 maart 2005 13:34 schreef Dylan Dog het volgende:
Net gekregen voor mijn nieuwe PS2. Iemand starterstips?
net als in VC...quote:Op dinsdag 3 mei 2005 20:09 schreef Drakul het volgende:
Er zijn echt veel cheats mogelijk in dit spel. Vele zie je ook op gtagaming.
Nope, niet te wijzigen, die andere knoppen zijn nu nodig voor radio luisteren en communiceren.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 14:21 schreef Hollandia2 het volgende:
hallo, heb vandaag gta san andreas binnen. ff gespeeld. ga pas over een week verder spelen ivm tentamens. Maar kun je een auto ook besturen dmv de knoppen links op je controller ipv alleen met de analoge stick. Bij VC kon je beide gebruiken, nu alleen analoog... of kun je dat wijzigen ofzo?
Wel ff wennen dan als je dat niet kan wijzigen...
Op PS2 kwaliteit zit ik hier op mijn duurbetaalde Alienware PC niet te wachten.quote:Op woensdag 8 juni 2005 20:06 schreef menesis het volgende:
Ik ben alleen bang dat ze behalve wat textures opkrikken en de drawdistance opvoeren niets hebben evranderd. Het zou leuk zijn als ze wat waterreflecties hadden toegevoegd (lijkt me niet zo moeilijk, gewoon wat dirextX instellingen lijkt me) of wat betere schaduwen. Wat dat rondje als schduw onder de voetgangers slaat nbatuurlijk nergens op. De pc's van tegenwoordig kunnen wel wat realtime shadows berekenen!
Zet je m toch op 1600*1200 ziet er allicht een HEUL stuk beter uitquote:Op woensdag 8 juni 2005 20:08 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Op PS2 kwaliteit zit ik hier op mijn duurbetaalde Alienware PC niet te wachten.
Spannend *insert tandenbijtende smile*quote:Op donderdag 9 juni 2005 02:22 schreef Keromane het volgende:
1 dag.......
Je kunt ook zoeken op gamefaqs.com naar een walkthrough en dan kun je het voor jezelf zien. Volgens mij namelijk wel.quote:Op donderdag 9 juni 2005 09:31 schreef Crudus het volgende:
Dus, "eindigt" het verhaal van SA ook echt?
Ja natuurlijk, maar ik denk dat je hem pas echt uitgespeeld hebt als je 100% hebt, niet alleen de storyline...quote:Op donderdag 9 juni 2005 09:31 schreef Crudus het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met het verhaal van dit spel? Kun je het ook echt uitspelen zegmaar? Dus met een echt einde (endscene). Ik kan me herinneren van Vice City dat ik op een gegeven moment erachter kwam dat het spel afgelopen was. Had ik niet in de gaten gehad. Het enige dat ik nog kon doen waren van die losse missies om wat meer centen te verdienen. Dus, "eindigt" het verhaal van SA ook echt?
Ja, weet ik. Maar ik vind het verhaaltje het leukst. Die losse missies boeien met echt niet zo. Ik zal ook echt niet gaan jagen op die 100 pakketjes, zoals die in vice city zaten enzo. Ieder hutje zijn mutje natuurlijk, maar ik ben pas bevredigd met een cool verhaaltje.quote:Op donderdag 9 juni 2005 09:48 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Ja natuurlijk, maar ik denk dat je hem pas echt uitgespeeld hebt als je 100% hebt, niet alleen de storyline...
Ja, dat begrijp ik wel. Daarbij is vice city 100% een peuleschil vergeleken San Andreas, ik denk ook niet dat ik het ooit zal halen.quote:Op donderdag 9 juni 2005 10:08 schreef Crudus het volgende:
[..]
Ja, weet ik. Maar ik vind het verhaaltje het leukst. Die losse missies boeien met echt niet zo. Ik zal ook echt niet gaan jagen op die 100 pakketjes, zoals die in vice city zaten enzo. Ieder hutje zijn mutje natuurlijk, maar ik ben pas bevredigd met een cool verhaaltje.![]()
Tering, dat scheelt nogal...quote:Op donderdag 9 juni 2005 11:19 schreef Mikkie het volgende:
Overigens is het spel voor 37 euro te bestellen bij cd-wow, da's wel ff wat minder de de 60 euro van de FRS...
http://www.google.nl/search?q=gta%20controls&hl=nl&lr=&client=firefox-a&rls=org.mozillaquote:Op vrijdag 10 juni 2005 22:31 schreef Neverstop het volgende:
Ok misschien dat dit makkelijker werkt in het PS2 topic.
Ik heb een PS2 like controler voor m'n PC en nu wil ik graag de controls hetzelfde hebben als op de PS2.
Heeft iemand zin om z'n GTA:SA boekje te scannen(alleen de pagina met de controls dus, er zal vast wel zo'n handig plaatje in zitten met wat welke knop doet).
Alvast bedankt.
Dat dunne strookje bij Mulholland Intersection heb ik al, zit er boven San Fierro ook een territory? Zometeen maar even kijken dan.quote:Op maandag 13 juni 2005 18:48 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Je hebt de map van Los Santos, ongeveer in het midden, en dan helemaal bovenaan, vlakbij Mulhulland Intersection, daar zit een heel dun strookje.
En heb je het havengebied boven San Fierro al gecheckt, helemaal links bovenin de map, waar je ook de boatschool hebt zitten?
Als je slim bent ga je trouwens meebabbelen in het Xbox/PC-topic, daar zijn nu heel veel mensen met het spel bezig.
De tags geven je ook respect. En dan zijn er nog de foto's in San Fierro, ben ff vergeten wat die doen....quote:Op maandag 13 juni 2005 23:04 schreef Mikkie het volgende:
[..]
De horseshoes zijn voor je Gambling Skills geloof ik. Oysters weet ik niet (diving skill?) en die Graffiti Tags zijn voor het verzamelen van wapens bij je huis geloof ik...
Ik heb geen enkele horseshoe, toch is mijn gamblingskill 100%, dus belangrijk is het dan iig niet. en wat kan je allemaal met je gambling skill? wat heb je eraan als die 100% is?quote:Op maandag 13 juni 2005 23:04 schreef Mikkie het volgende:
[..]
De horseshoes zijn voor je Gambling Skills geloof ik. Oysters weet ik niet (diving skill?) en die Graffiti Tags zijn voor het verzamelen van wapens bij je huis geloof ik...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |