Ehm aapje let eens een beetje beter op. De termen moslim, turk, marokkaan etc worden door de gemiddelde vertegenwoordiger van de achterlijke cultuur (pim en theo volgelingen enzo ;')). die momenteel in Nederland hoogtij viert met veel plezier door elkaar gebruikt.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 06:22 schreef Akkersloot het volgende:
En inderdaad droevig dat wanneer het over de islam gaat Du_ke het ineens over Turken en Marokkanen heeft.
Dat er ook domme mensen achter slimme mensen aanlopen is inderdaad onvermijdelijk, echter, dat er ook slimme mensen achter domme mensen aanlopen is kwalijk! (neem de PvdA, GL, SP, en andere linkse kliekjes!)quote:Op vrijdag 11 maart 2005 08:47 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ehm aapje let eens een beetje beter op. De termen moslim, turk, marokkaan etc worden door de gemiddelde vertegenwoordiger van de achterlijke cultuur (pim en theo volgelingen enzo ;')). die momenteel in Nederland hoogtij viert met veel plezier door elkaar gebruikt.
Sinds wanneer heeft de temporaalkwap epilepticus Paulus, de stichter van het christendom, iets met de islam te maken.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 08:44 schreef Parabola het volgende:
Kolder natuurlijk. Dat doet geen enkel topic van jou. We kunnen ons uit blijven putten in beleefdheden en argumenten, maar de bottom line is dat ieder topic dat jij opent erop gericht is jouw persoonlijke frustaties jegens de Islam te uiten, en wel in een vorm die beledigend is voor Islamieten.
wat een raar scheldwoordquote:Op vrijdag 11 maart 2005 17:53 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Sinds wanneer heeft de temporaalkwap epilepticus Paulus, de stichter van het christendom, iets met de islam te maken.
![]()
Ik iedereen gewoon een teringlijer, lekker alles omvattend. Hoef ik al helemaal niet bij na te denken.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 18:05 schreef Landmass het volgende:
[..]
wat een raar scheldwoord![]()
ik noem iedereen gewoon socialistisch tuig![]()
Dat is veel makkelijker
"De vergelding voor hen die God en Zijn Boodschapper bestrijden en verderf brengen in het land is dat ze gedood moeten worden" de definitie van zelfverdediging noemen vind ik wel wat ver gaan om "mensen in vrijheid hun geloof aan te hangen".quote:Op vrijdag 11 maart 2005 08:44 schreef Parabola het volgende:
[waarom verdedigt links de islam]
Hoe kom je daar eigenlijk bij? Ook linkse mensen hebben de nodige inhoudelijke kritiek op de Islam. 'Links' verdedigt dan ook niet de Islam, hooguit het recht van mensen om in vrijheid hun geloof aan te hangen.
Hey ouwehoer, ga even ergens anders verongelijkt zitten doen. Je hebt je mond vol van temporaalkwabepilepsie, maar je bent zelf pas echt geestesziek. Het geeft geen pas te suggereren dat iemand die net even wat genuanceerder over de Islam denkt dan jij Hitlersympathiëen zou hebben. Ga weg verachtelijke extremist.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 18:52 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
...
Zou je overigens ook het hitlerdom verdedigen om "mensen in vrijheid hun geloof aan te laten hangen".
Over kleien gesproken, doe jij al weer wat werk op niveau of pak je nog steeds pepermuntjes in?quote:Op vrijdag 11 maart 2005 19:10 schreef Sidekick het volgende:
Akkersloot, je bent bezig om te zeiken over iets van 14 maanden geleden; iets anders komt er niet uit je toetsenbord het afgelopen jaar. Ik vind dit heel zielig. Alsof ik een verstandelijk gehandicapt meisje van 10 lachend zie kleien met haar eigen uitwerpselen. Of je je eigen problemen weet op te lossen boeit me niet, maar val ons er niet mee lastig.
Lees de vraag nog eens.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 19:00 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[Zou je overigens ook het hitlerdom verdedigen om "mensen in vrijheid hun geloof aan te laten hangen".]
Hey ouwehoer, ga even ergens anders verongelijkt zitten doen. Je hebt je mond vol van temporaalkwabepilepsie, maar je bent zelf pas echt geestesziek. Het geeft geen pas te suggereren dat iemand die net even wat genuanceerder over de Islam denkt dan jij Hitlersympathiëen zou hebben. Ga weg verachtelijke extremist.
Ik kan lezen, kan jij ook je bek dichthouden? En ophouden met hypocriet janken? Ik ben je allang zat. Aangezien ik toch bijna niet meer in POL kom kan het me eigenlijk geen donder schelen. Ik verbaas me er wel over hoe iemand in zijn eentje de discussie zo naar zijn hand kan zetten (en verpesten).quote:
Ik mag je graag Aaah, maar dit vnd ik een bagger opmerking.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 19:15 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Over kleien gesproken, doe jij al weer wat werk op niveau of pak je nog steeds pepermuntjes in?![]()
In dat geval moet Kickie misschien ook eens wat minder belerend naar grote mensen praten, als die zelf nog niet eens de vaardigheden heeft om sociaal overwicht te bieden.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 19:21 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
Ik mag je graag Aaah, maar dit vnd ik een bagger opmerking.
Tis voor sommigen of een kutbaan hebben of zijn klaw ophouden.
Wees blij dat er mensen zijn die voor het werken kiezen en gebruik dit niet als stoot onder de gordel.
Zou je niet eerst je collega mod tot de orde roepen ?quote:Op vrijdag 11 maart 2005 19:23 schreef sizzler het volgende:
Ok. Hier even een denkbeeldige streep.
Dit topic is voor feedback aan de mods dus verdere offtopics aub achterwegen laten. Ga maar verder in de slowchat. (of msn oid) Dit voegt verder niets meer toe.
houd jou scherpquote:Op vrijdag 11 maart 2005 19:10 schreef Sidekick het volgende:
Akkersloot, je bent bezig om te zeiken over iets van 14 maanden geleden;
lolquote:Op vrijdag 11 maart 2005 19:15 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Over kleien gesproken, doe jij al weer wat werk op niveau of pak je nog steeds pepermuntjes in?![]()
Ach de libertarische doctrine. Haal alle troepen weg uit Irak en je krijgt een libertarische maatschappij toch.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 21:14 schreef Landmass het volgende:
lol
sidekick, waarom ga je gewoon niet zwart werken en daarnaast je handje ophouden bij de uitkeringsinstanties. De staat tilt haar burgers, dus de burgers pakken de staat hard terug. De staat is er om getild te worden weet je
Ik verzoek jou zeer vriendelijk om eerst eens echt uit te zoeken wat libertarisme is voordat je dit soort uitspraken doet.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 21:21 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Ach de libertarische doctrine. Haal alle troepen weg uit Irak en je krijgt een libertarische maatschappij toch.![]()
LIbertariërs zijn voor Amerikaanse, Britse en Nederlandse troepen in Irakquote:Op zaterdag 12 maart 2005 21:39 schreef speedfreak1 het volgende:
[Ach de libertarische doctrine. Haal alle troepen weg uit Irak en je krijgt een libertarische maatschappij toch.)
Ik verzoek jou zeer vriendelijk om eerst eens echt uit te zoeken wat libertarisme is voordat je dit soort uitspraken doet.
wat zegt ie nou ->quote:Op zaterdag 12 maart 2005 22:18 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
LIbertariërs zijn voor Amerikaanse, Britse en Nederlandse troepen in Irak![]()
Is dat libertarisme ? Het kost toch immers belastinggeld.
http://www.politiekdebat.nl/forum/viewtopic.php?t=10796&highlight=libertarisme+irakquote:Op zaterdag 12 maart 2005 22:55 schreef Landmass het volgende:
Ik verzoek jou zeer vriendelijk om eerst eens echt uit te zoeken wat libertarisme is voordat je dit soort uitspraken doet.
Van daar dat linkje.quote:Op zondag 13 maart 2005 10:00 schreef ..-._---_-.- het volgende:
feedback !
Zuurpruim, wat doe je zelf nu?quote:Op zondag 13 maart 2005 10:48 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Ik bedoel eigenlijk dat dit een feedbacktopic is, en geen slowchat![]()
quote:Op zondag 13 maart 2005 10:00 schreef ..-._---_-.- het volgende:
feedback !
quote:Op donderdag 17 maart 2005 13:46 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Maar je krijgt niet zoals de NPS gratis zendtijd om elke dag maar weer de linkse boodschap te verkondigen ook al heb je nul komma nul leden.
Als ik een rechtse oproep zou willen beginnen heb ik eerst duizenden betalende leden nodig. Wat een vrijheid.
Komt SCH al weer aan met:quote:Op donderdag 17 maart 2005 13:53 schreef Tikorev het volgende:
NOVA - voor en door progressieven
Premtime - zet aan tot haat tegen autochtonen door ze structureel in de daderhoek neer te zetten
Rayman is laat - multiculturele propaganda
Verkleurde Tijden - programma enkel over allochtonen (had je andersom eens moeten proberen)
Dokwerk, Gewest, Zembla - links getinte deskundigen vertellen hun visie over een maatschappelijk onderwerp
Zo wordt echt elk topic verziekt en is normaal discussiëren onmogelijk. Alvast bedankt.quote:Op donderdag 17 maart 2005 13:57 schreef SCH het volgende:
[...] als je zo diep racistisch en vol haat bent [...] Jij bent het niet eens waard om programma's voor te maken [...] je bent een anti-Nederlander [...] mensen van zijn eigen kleur opkomt [...] Doodeng ventje [...] doe maar snel een strop om je nek [...] Wie zo vol lafheid en haat
altijd lachen met die SCHquote:Op donderdag 17 maart 2005 14:20 schreef Tikorev het volgende:
Zou een mod aub SCH eens kunnen wijzen op de policy en uitleggen hoe je fatsoenlijk moet discussiëren?
Hier weer bijvoorbeeld:
vanavond weer erg "objectieve" journalistiek in NOVA
Ik heb nog maar twee berichten in dat topic getypt:
[..]
[..]
Komt SCH al weer aan met:
[..]
Zo wordt echt elk topic verziekt en is normaal discussiëren onmogelijk. Alvast bedankt.
Graag een quote dan.quote:Op donderdag 17 maart 2005 17:52 schreef du_ke het volgende:
Nou volgens mij ben je zelf topics aan het verkloten met je vuilspuiterij Tikorev
quote:Maar je krijgt niet zoals de NPS gratis zendtijd om elke dag maar weer de linkse boodschap te verkondigen ook al heb je nul komma nul leden.
Schokkend wat een vuilspuiterij. Nu ik het zo teruglees vraag ik mij echt af wat er door mij heengegaan moet zijn toen ik dat opschreef.quote:
quote:Op donderdag 17 maart 2005 18:02 schreef du_ke het volgende:
Erg vermoeiend
Als dat zo was geweest had je je eerste opmerking niet gemaakt. Blijkbaar lees je mijn posts altijd aandachtig. Begrijp ik best hoor.quote:Op donderdag 17 maart 2005 18:16 schreef du_ke het volgende:
Daarom lees ik er meestal met veel plezier overheen. je wil toch niet beter weten
jammer, dat maakt het leuk hier op FOKquote:Op donderdag 17 maart 2005 18:34 schreef Sidekick het volgende:
Reactie van SCH is verwijderd, en ik zal nog wat van de vervolg"discusie" saneren.
Elkaar gaan afkraken is zeker niet de bedoeling in POL. Dan zou elke discussie na een paar posts al niet verder komen dan wat heen en weer gescheld. Daarom moeten we gewoon een grens trekken.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 09:08 schreef Landmass het volgende:
[..]
jammer, dat maakt het leuk hier op FOK
dit is geen afkraken, dit is kunst:quote:Op vrijdag 18 maart 2005 11:53 schreef sizzler het volgende:
[..]
Elkaar gaan afkraken is zeker niet de bedoeling in POL. Dan zou elke discussie na een paar posts al niet verder komen dan wat heen en weer gescheld. Daarom moeten we gewoon een grens trekken.
quote:[...] als je zo diep racistisch en vol haat bent [...] Jij bent het niet eens waard om programma's voor te maken [...] je bent een anti-Nederlander [...] mensen van zijn eigen kleur opkomt [...] Doodeng ventje [...] doe maar snel een strop om je nek [...] Wie zo vol lafheid en haat
ik zou me vereerd voelen als ik zo afgekraakt werd door SCHquote:Op vrijdag 18 maart 2005 18:31 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Ach, SCH. Het zijn de laatste stuiptrekkingen.
Jammer, dan zijn jullie twee slaafjes zonder meester.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 18:33 schreef Landmass het volgende:
[..]
ik zou me vereerd voelen als ik zo afgekraakt werd door SCH.
inlijsten en boven mijn bed hangen, of in mijn sign. GENIAAL
Ging het over het werklozenproject?quote:Op vrijdag 18 maart 2005 18:50 schreef FritsVanEgters het volgende:
Welke rechtse moderator heeft Weer schoolvoorbeeld werklozen project gecensureerd?
ah, sizzler dus. De eerste post was echt niet off-topic.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |