quote:De elleboog
21 Februari 2005 - Banjo
Even leek Studio Sport vanavond geen voetbalprogramma, maar een anatomische les. Niet de dikverdiende zege van Twente was het 'issue' van de samenvatting, maar een bepaald lichaamsdeel van verdediger Majstorovic. En dat mocht natuurlijk best wel 23 keer in beeld.
Tijdens de persconferentie kwam trainer Jans van Groningen overigens nog even terug op de onderlinge strijd tussen Majstorovic en Drent. De Zweed had in het heetst van de strijd de Groninger twee keer met de elleboog geraakt. Van opzet was echter geen sprake vond Jans: "Dat kan gebeuren in duels om alles of niets." Hij had echter wel graag de bal op de stip gezien in dat duel. Coolen counterde terecht dat Jans al aangaf dat dergelijke duels voor kunnen komen en dat dus van een strafschop in de slotfase geen sprake mocht zijn. Het sierde de Twente-trainer dat hij het opnam voor zijn team, die hij als terechte overwinnaars bestempelde. Jans stemde in en noemde en passant de kale Tukker de beste verdediger op dit moment op de Nederlandse velden en vond inderdaad ook dat Majstorovic geen blaam trof aan de hoofdwond van zijn aanvaller Martin Drent.
Uiteraard liet Studio Sport dat niet zien, wel een jankende Martin Drent. Die bij zijn nieuwe club Gimde FC tenminste niet bang hoeft te zijn voor ellebogen, want Chinezen komen nooit zo hoog.
Ja maar laten we A.U.B. niet zo doen alsof dit de eerste keer is dat dit gebeurt en alsof Twente altijd van dat soort acties heeftquote:Op maandag 21 februari 2005 09:19 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Doe even niet zo dom, Moody. Dit heeft niets te maken met schoppen of hard voetbal. Dat zie je toch zelf ook wel?
Dat zeg ik toch ook niet? Het is verder ook niet relevant. Shoukov kan niet meer geschorst worden, aangezien hij een gele kaart heeft ontvangen en de scheidsrechter het voorval dus heeft waargenomen en heeft beoordeeld, Majstorovic mag best voor een paar wedstrijden langs de kant want dit hoort echt niet op een voetbalveld thuis.quote:Op maandag 21 februari 2005 09:36 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Ja maar laten we A.U.B. niet zo doen alsof dit de eerste keer is dat dit gebeurt en alsof Twente altijd van dat soort acties heeft
Ja inderdaad...quote:Op maandag 21 februari 2005 09:57 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Daar reageerde Majstorovic dan wel weer prachtig op moet ik zeggen op die "kom maar" gebaren van Drent. Drent komt toch een beetje als een loser uit dit gebeuren, door de reactie van Majstorovic.
Nou, pas op hoor, De Graafschap doet het na de winterstop ook niet onaardig. Het zou juist weer zo'n heerlijke valkuil zijn voor Twente om de drie puntjes alvast rijk te rekenen...quote:Op maandag 21 februari 2005 10:16 schreef Dos37 het volgende:
volgende week de Graafschap thuis moet ook geen problemen opleveren
Jans en Coolen vinden het beide meevallen. Ik hoop dat Voetbal Insite daar ook iets mee doet vanavond i.p.v. dom SS achterna te hobbelen.... Zelfde geldt voor de KNVB.quote:Coolen staat achter Majstorovic
21 Februari 2005 - Mastho
Rini Coolen heeft aangegeven achter Daniel Majstorovic te staan in de zogenaamde "elleboogkwestie". De noeste Zweedse verdediger zou in de slotfase van FC Groningen - FC Twente twee elleboogstoten hebben uitgedeeld aan Martin Drent, maar zegt zelf dat er geen opzet in het spel was. Studio Sport lichtte de momenten echter breed uit en suggereerde een zaak voor de openbaar aanklager van de KNVB.
huhquote:Op maandag 21 februari 2005 13:23 schreef Frutsel het volgende:
Prachtig week..3 punten...
wel veel schade aan de bussen... met dank aan enkele criminelen...
en dan die chauffeur die over die twente supporter heen reed.. zou bijna zeggen: net goed
Ja ik hoorde het ook ja dat wel maar wel een verbrijseld been ofzoietsquote:Op maandag 21 februari 2005 15:42 schreef vanBoeschoten het volgende:
[..]
huh![]()
er is een bus over een twente supporter heengereden ?
heeft ie dat overleefd ?
ie deden ut wa in de bokse toen die varkens der aan kwamen dag ikquote:Op maandag 21 februari 2005 18:33 schreef 9christensen het volgende:
Whahahah.. wat hebben we genoten van de Groningers die op onze bussen aan kwamen stormen
Euh, je moet dus wel weten wat er aan vooraf ging. Na Majstro eerste "elleboog" maakte Drent een uitdagend gebaar, zo van "Kom maar op, ben niet bang veur oe". Daar lachte Mastro na de tweede "elleboog" om.quote:Op maandag 21 februari 2005 16:54 schreef methodmich het volgende:
Die twee ellebogen waren smerig, maar het lachje van Majstorovic toen Drent woedend daar stond, dat was pas erg. 10 duels!!
haha nee. ze werden aal tegengehouden door de ME. TukkerBart en ik lagen dubbel van 't lachenquote:Op maandag 21 februari 2005 18:40 schreef Dos37 het volgende:
[..]
ie deden ut wa in de bokse toen die varkens der aan kwamen dag ik
Ja heeft ie wel overleefdquote:Op maandag 21 februari 2005 15:42 schreef vanBoeschoten het volgende:
[..]
huh![]()
er is een bus over een twente supporter heengereden ?
heeft ie dat overleefd ?
quote:Majstorovic: 'Er was niets aan de hand'
Drent: Het is een schande
Door Eddy van der Ley
Bij FC Groningen FC Twente (0-1) maakte Martin Drent tot bloedens toe kennis met de elleboog van Daniël Majstorovic. Arbiter Bossen zag er geen overtreding in. ,,Een schande'', stelt Drent. ,,Er was niets aan de hand, reageert Majstorovic. Reconstructie met de beide hoofdrolspelers, in vier bedrijven.
eerste stoot
Groningen-spits Drent (34): ,,Tijdens een luchtduel kreeg ik de elleboog van Majstorovic op mijn kaak. De knal kwam zo hard aan, dat ik verwachtte een bloedende wond te hebben opgelopen. Dat bleek niet het geval, maar het was absoluut een onbezonnen elleboogstoot, een dieprode kaart.
Twente-verdediger Majstorovic (27): ,,Ik wilde de bal wegkoppen, toen Drent van de zijkant met het hoofd op me inkwam. Daarbij raakte ik hem, maar zonder opzet. Ik heb ook geen bewuste beweging gemaakt met de elleboog, ik maakte me hooguit breed. Het was een normaal, fair duel. Ik ging alleen voor de bal. Vond ook de scheidsrechter, want die stond er vlakbij.
tweede stoot
Drent: ,,Bij een voorzet ging ik de lucht in, maar hoog kwam ik niet, want ik kreeg een enorme knal van Majstorovic op mijn hoofd. Het was een pure aanslag, die met een rode kaart én een strafschop bestraft had moeten worden. Man, ik voelde het bloed uit mijn hoofd gutsen. De wond moest na de wedstrijd gehecht worden. We hebben in Nederland normaal gesproken goede scheidsrechters, maar Bossen had een off-day.
Majstorovic: ,,Ik ging op een normale manier het luchtduel aan, heb wederom geen elleboogstoot uitgedeeld, maar raakte Drent bij het dalen ongelukkig. Ik kan moeilijk mijn armen intrekken. Dat hij een bloedende hoofdwond opliep, is een ongelukje. Meer niet. Het was een mannelijk duel.
Het opstootje
Drent: ,,Ik wilde in het tumult na de tweede elleboog weglopen, maar hij begon me uit te dagen met een grijns op zijn gezicht. Gelukkig hebben andere spelers me kunnen tegenhouden, want ik was witheet. Ik had hem willen aanvliegen.
Majstorovic: ,,Hij kwam woedend op me af, ik had de indruk dat hij wilde vechten. 'Kom maar, zei ik. Met een grijns ja, want hij had geen recht van spreken. Ik zou niet weten waarom hij me iets zou hebben willen aandoen. Het is voetbal, weet je.
De nasleep
Drent: ,,Ik ben geen watje en kan best tegen stootje, maar dit ging alle perken te buiten. Wat mij betreft moet hij vijf wedstrijden schorsing krijgen. Als de KNVB er een zaak van maakt, en daar ga ik vanuit, zal ik hem zeker niet beschermen.
Majstorovic: ,,Welke nasleep? Er was niets aan de hand. Het is al belachelijk dat ik hierover moet praten, dat ik mezelf moet verdedigen. De scheidsrechter heeft bepaald dat er niets onreglementairs is gebeurd. Geschorst worden op grond van tv-beelden? Ik heb gehoord dat het in Nederland vaker is voorgekomen, maar dat zal mij niet gebeuren. Het recht moet zegevieren.
De aanklager van de KNVB beslist vandaag aan de hand van tv-beelden of Majstorovic in staat van beschuldiging wordt gesteld
Het ging meer om die Groningers die zo kansloos op de bussen aan stormdenquote:Op dinsdag 22 februari 2005 09:20 schreef Frutsel het volgende:
ja lach maar... en wij zitten weer met de schade aan de bussen...
dapper...
Het onderzoek is ingesteldquote:Er is een vooronderzoek gestart door de KNVB naar de vermeende elleboogstoten van Majstorovic. De veelbesproken kwestie zal door de tuchtcommissie onder de loep worden genomen. De aanklager betaald voetbal heeft Bouchiba een schikkingsvoorstel van vier wedstrijden schorsing gedaan. De speler kreeg in dezelfde wedstrijd een rode kaart wegens een slaande beweging naar Danny Buijs. Bouchiba heeft al laten weten niet akkoord te gaan met het voorstel.
Precies maar ik ben wel benieuwd wat arke neer telt en voor hoelang als het wat geld is kan er nog meer worden geinversteerd natuurlijkquote:Op donderdag 24 februari 2005 10:35 schreef Moody het volgende:
Fijn bedrag
Op zich wel jammer, want het Zwanenberg logo stond helemaal nog niet zo slecht op het shirt.
Na de k'NAC-worst actie hadden ze het wel een beetje verprutst helaas...
Met Arke hebben ze wel weer een puur Enschedese sponsor te pakken en das alleen maar goed
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |