Klopt jaquote:Op dinsdag 22 februari 2005 11:17 schreef Markie-Mark het volgende:
Tech is even oud als Drew Barrymore, die is ook 30 geworden vandaag
[afbeelding]
Siebertquote:Op dinsdag 22 februari 2005 14:07 schreef Cybart het volgende:
[afbeelding]Shapeshifters
nog steeds baal dat mn vrienden niet meewilden naar 1 van de enige twee gigs die ze in NL deden...![]()
2 uk producers en een (van oorsprong gospel) zangeresquote:Op dinsdag 22 februari 2005 14:16 schreef Kugari-Ken het volgende:
gsko
[..]
Siebert
Siebke
wtf zijn Shapeshifters?
You learn something new every day.quote:Op dinsdag 22 februari 2005 14:18 schreef Cybart het volgende:
scoorden in europa een megazomerhit met Lola's Theme, en nu is hun nieuwe plaat uit (back to basics) en die is ook alweer
ik zou andere vrienden nemenquote:Op dinsdag 22 februari 2005 14:07 schreef Cybart het volgende:
[afbeelding]Shapeshifters
nog steeds baal dat mn vrienden niet meewilden naar 1 van de enige twee gigs die ze in NL deden...![]()
I think you mean Lutricia McNealquote:Op dinsdag 22 februari 2005 14:24 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
You learn something new every day.
Lola's Theme komt me alleen bekend voor als titel, maar inhoudelijk zou ik niet weten hoe of wat waarom en met wie...
ken je trouwens die ene zangeres, een negerin, met een gigantische spleet tussen d'er voortanden?
Net zo groot?quote:Op dinsdag 22 februari 2005 14:28 schreef Cybart het volgende:
[..]
I think you mean Lutricia McNeal
zangeres van shapeshifters heeft dat trouwens ook
I spy with my little eye, a nasty little Freudian Slipquote:Op dinsdag 22 februari 2005 14:29 schreef Cybart het volgende:
[..]
ik zal het proberen...
neuk toch maar niet
ik denk dat het wel aardig in de richting komt...quote:Op dinsdag 22 februari 2005 14:29 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
Net zo groot?
Want die ene is op zich niet knap, maar ze heeft wel uitstraling, dat heeft ze helemaal te danken aan die spleet.
pfft de jeugd van tegenwoordig ook altijd. Ik zou blij zijn als ik een hele dag mocht werken, maar de laatste tijd ben ik binnen no-time alweer klaar.quote:Op dinsdag 22 februari 2005 14:31 schreef Cybart het volgende:
[..]
je bent alweer druk aan het aftellen?
jah!!!quote:
tapas... beter!quote:Op dinsdag 22 februari 2005 14:32 schreef Jerruh het volgende:
[..]
jah!!!
vanavond tapas eten met maria en mark!!
en nu bezig met verslagen maken!
hoe ist met barbeebs!?
leuk te horen!!! en ik zal de groeten doen!quote:Op dinsdag 22 februari 2005 14:37 schreef Cybart het volgende:
[..]
tapas... beter!
say hi from me!
mij gaat ie wel relaxed
gisteren na school ff filmpje gedaan, en daarna gaan eten bij news cafe
toen naar huis en nog ff gestudeerd,
vanmorgen ook weer, nu ff beetje relaxen, straks ff naar mn stage toe, en dan weer verder voorbereiden voor school (ben vrijdag chefkok in de keuken, vandaar)
Is ook. Wacht maar tot je van 8 tot 6/half 7 werkt en af en toe werk mee naar huis moet nemen. Dan piep je tegen 't eind van de dag ook wel andersquote:Op dinsdag 22 februari 2005 14:32 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
pfft de jeugd van tegenwoordig ook altijd. Ik zou blij zijn als ik een hele dag mocht werken, maar de laatste tijd ben ik binnen no-time alweer klaar.
quote:Op dinsdag 22 februari 2005 14:31 schreef Cybart het volgende:
[..]
je bent alweer druk aan het aftellen?
nou dat zal ook geen kijkcijfers trekkenquote:Op dinsdag 22 februari 2005 14:47 schreef Kugari-Ken het volgende:
jouw leven klinkt als een real-life soap... zo eentje die ze op Yorin of Net 5 uitzenden...
oeh, wat ga je allemaal bekijken ????quote:Op dinsdag 22 februari 2005 14:54 schreef Jerruh het volgende:
[..]
leuk te horen!!! en ik zal de groeten doen!
Ik ben nu bezig met een eindverslag, vrijdga gaan we op excursie naar amsterdam!.
eigenlijk niet....quote:Op dinsdag 22 februari 2005 15:04 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Nog 2 nachtjes slapen en dan is Pup naar Las Vegas....
Of bedoelde je dta niet?
Neh, niet balen. relaxt weekendje alleen en zaterdag A'damquote:Op dinsdag 22 februari 2005 15:12 schreef Cybart het volgende:
[..]
eigenlijk niet....
maar da's wel balen!
oeh Oprah gaat over EHBO![]()
met stoute (oeh ja ik zei het zelf) kindertjeskamertjes en stoudte (daar ging ik weer) kindertjesmatten
Klikken is véél te makkelijk...quote:Items besteld door DENNIS MOORE:
AIR - MOON SAFARI (CD)
COLDPLAY - PARACHUTES (CD)
DAVIS, MILES - KIND OF BLUE (CD)
DIRE STRAITS - MAKING MOVIES (CD)
FATBOY SLIM - HALFWAY BETWEEN THE ... (CD)
FATBOY SLIM - YOU'VE COME A LONG WAY, BABY (CD)
OST - FABULEUX DESTIN D'AMELIE POULAIN (CD)
PORTISHEAD - PORTISHEAD (CD)
PORTISHEAD - DUMMY (CD)
Wijze van betalen: Automatische Incasso via Giro
Bij problemen, neem contact op met: Plato On-Line
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |