quote:
Best wel ja.quote:Op woensdag 16 februari 2005 23:48 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik denk dat ik maar weer ff verde ga lezen in de hype genaamd The DaVinci Code.
Ik wilde wel eens weten waarom dat nou overal op nr 1 staat.... en ik moet zeggen: tis tot nu toe best vermakelijke makklijk te lezen spannende lectuur
hmm misschien toch maar iets beter erop letten dan.. maar op het flesje staat dat je ze niet hoeft schoon te wrijven (no rub ofzo).. het enige dat ik doe is het bakje waar me lenzen ingaan omspoelen en nieuw lenzenspul erin.. tot nu toe nooit problemen gehad eigenlijk..quote:Op woensdag 16 februari 2005 23:20 schreef Ang3l het volgende:
[..]
als ik jou was zou ik daar toch maar 's mee beginnen dan. Er komt een tijd dat je ogen 9en de cellen aan de binnnkant van je ooglicht) de hoeveelheid eiwitten die zich opstapelen op je lens niet meer willen verdragen waardoor de cellen aan je binnenkant van je ooglicht gaan irriteren en later ontsteken en je geen lenzen meer kunt dragen.
Dat hoekje uit je lens is overigens een perfecte nestelplaats voor bacterien en eiwitten.
Alvast gecondoleerd met je ogen als je zo doorgaat
Zou die vorm ook door roken komen?quote:
dat lied is echt prachtigquote:Op donderdag 17 februari 2005 09:24 schreef Semisane het volgende:
Goeiemorgen.....tering wat heb ik een zware oogleden vandaag...
currently playing: Fleedwoodmack - Sara Op een of andere manier moet ik altijd aan jaren 80 films denken bij dit nummer...![]()
weet ik.quote:
quote:
Ik dacht volgende week donderdagquote:Op donderdag 17 februari 2005 11:06 schreef Blubberzwijn het volgende:
[..]
![]()
iemand enig idee wanneer Constantine in premiere gaat?
hij heeft een 6.7 op imdb.. redelijkquote:
Nee nog nietquote:Op donderdag 17 februari 2005 11:54 schreef Blubberzwijn het volgende:
er zit hier de meest schattige tweeling die ik ooit gezien heb
en angel heeft pup world of warcraft al gehaald?
z'n gangetje weer inmiddels een beetjequote:
je moet het spel persé online spelen.. dus als jij tegelijkertijd met iemand anders die het spel gekocht heeft wilt spelen moet jij het ook aanschaffen.. (je moet wel per maand ook nog eens 12 euro betalen naast de aanschaf van 50 euro) je kunt wel op iemand anders account spelen als deze em zelf niet gebruikt.quote:Op donderdag 17 februari 2005 13:56 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Nee nog nietHad hem in m'n handen als valentijnskado maar uiteindelijk heb ik sex in the city gegeven.
Zelf heeft ie'm nog niet gekocht. Maar nou hoorde ik trouwens dat als ik het nou ook wil spelen dat ik dan zelf een eigen versie moet kopen .... is dat zo?
Klinkt idd niet erg belovend, maar dan is het toch gewoon jouw interpretatie ofzo?quote:Op donderdag 17 februari 2005 16:54 schreef Waxxer het volgende:
Ik heb een artikel geschreven waar mijn naam bij staat, en citaten van mensen incl naam, en in een andere krant staat een artikel met hetzelfde onderwerp maar gebaseerd op discussies in de gemeenteraad (waar het over gaat) en de inhoud en het beeld dat er geschetst wordt, kan niet méér van elkaar verschillen als het nu doet. Ik heb een straatinterview gedaan.....
Volgens mij ben ik weer ontzettend de lul........
Of pup van het spel tiefen en zelf achter de pc gaan zittenquote:Op donderdag 17 februari 2005 16:47 schreef Blubberzwijn het volgende:
[..]
je moet het spel persé online spelen.. dus als jij tegelijkertijd met iemand anders die het spel gekocht heeft wilt spelen moet jij het ook aanschaffen.. (je moet wel per maand ook nog eens 12 euro betalen naast de aanschaf van 50 euro) je kunt wel op iemand anders account spelen als deze em zelf niet gebruikt.
Telefoon kapot?quote:Op donderdag 17 februari 2005 11:09 schreef Cybart het volgende:
en al weer een nieuwe dag....
nee, ik wordt o ergeschakeld van vodafone naar kpn, maar het duurt me erg lang, dus ik heb er niet veel vertrouwen in...quote:Op donderdag 17 februari 2005 18:30 schreef Cazman het volgende:
http://flem.keenspace.com/d/20000926.html
[..]
Telefoon kapot?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |