64? ik load hier met chello up met 100 kb/squote:Op zondag 20 februari 2005 00:37 schreef WooZ het volgende:
[..]
Moet eerst Chello maar eens van die 64kbits af
Verder degelijke wedstrijd, werd nog even zenuwachtig na de 2-1 en PSV bal na bal direct inleverde. Hopen dat Roda hetzelfde flikt vanmiddag als in Eindhoven
Ik heb ook ruimte zat, eigen betaalde server 100mb en de RU schenkt me ook nog eens 100mb.quote:Op zondag 20 februari 2005 00:39 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Ik kan ze wel online zetten anders... ruimte zat![]()
Ja, classic haalt de 128kb/s. Ik had t over bites, en als je over de 40Gb heen zit wordt je meteen genaaid en iedereen hier al een week chagrijnig omdat ik lekker aan het downloaden was terwijl ik in Nijmegen zat en ondertussen over die datalimiet heenging, wat resulteerde in een internetverbinding waarbij zelfs een telraam nog sneller gaatquote:Op zondag 20 februari 2005 00:41 schreef pascalheister het volgende:
[..]
64? ik load hier met chello up met 100 kb/s
trouwens wél 11 Xbox spellen erbijquote:Op zondag 20 februari 2005 00:43 schreef WooZ het volgende:
[..]
Ja, classic haalt de 128kb/s. Ik had t over bites, en als je over de 40Gb heen zit wordt je meteen genaaid en iedereen hier al een week chagrijnig omdat ik lekker aan het downloaden was terwijl ik in Nijmegen zat en ondertussen over die datalimiet heenging, wat resulteerde in een internetverbinding waarbij zelfs een telraam nog sneller gaat
ok dan is het duidelijkquote:Op zondag 20 februari 2005 00:43 schreef WooZ het volgende:
[..]
Ja, classic haalt de 128kb/s. Ik had t over bites, en als je over de 40Gb heen zit wordt je meteen genaaid en iedereen hier al een week chagrijnig omdat ik lekker aan het downloaden was terwijl ik in Nijmegen zat en ondertussen over die datalimiet heenging, wat resulteerde in een internetverbinding waarbij zelfs een telraam nog sneller gaat
Je vergeet '88quote:Op zondag 20 februari 2005 01:04 schreef ASSpirine het volgende:
Mijn favoriet dankzij zijn fantastische WK
whehe, niet verder nagedachtquote:Op zondag 20 februari 2005 01:28 schreef WooZ het volgende:
[..]
Op het EK wel, echt de Europa Cup 1...
Ik was toen ook 4 en weet der ook niks meer vanquote:Op zondag 20 februari 2005 01:31 schreef ASSpirine het volgende:
[..]
whehe, niet verder nagedacht
Ik was toen maar 4 jaar, dus niet echt meegemaakt
Ja 13 maart tegen ADO wilden we met z'n allen voor tijdens en na de wedstrijd bij elkaar komen. Degene die willen komen, maar een SCC-hebben voor West,Zuid of Noord gaan gewoon op hun eigen plaats zitten en komen daarna weer bij het groepje.quote:Op zondag 20 februari 2005 14:28 schreef appelsientje het volgende:
ff just for the record, 16 Maart ofzo dan gaan we toch met z'n alle naar de wedstrijd ??
oke en de gene die geen kaart hebbenquote:Op zondag 20 februari 2005 14:33 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ja 13 maart tegen ADO wilden we met z'n allen voor tijdens en na de wedstrijd bij elkaar komen. Degene die willen komen, maar een SCC-hebben voor West,Zuid of Noord gaan gewoon op hun eigen plaats zitten en komen daarna weer bij het groepje.
Teminste dat was volgens mij de bedoeling
In ieder geval niet ieder voor zich, aangezien er geen vrije verkoop is.quote:Op zondag 20 februari 2005 14:43 schreef appelsientje het volgende:
[..]
oke en de gene die geen kaart hebbenwelk vak spreken wij af ? of is het ieder voor zich?
En degene die op Oost staan?quote:Ja 13 maart tegen ADO wilden we met z'n allen voor tijdens en na de wedstrijd bij elkaar komen. Degene die willen komen, maar een SCC-hebben voor West,Zuid of Noord gaan gewoon op hun eigen plaats zitten en komen daarna weer bij het groepje.
Dat is in ieder geval uitgesloten. Alle Oost plekken zijn voor SCC, of je moet tijdens de Amstel Cup afspreken, dan kan je wél een kaartje voor Oost aankomen Y)quote:Usericon van Djekko
Oost lijkt me het beste. Ongenummerd, dus je kunt bij elkaar blijven als groepje als daar behoefte aan is . Verder zal Oost heus niet uitverkocht zijn.
quote:Speciaal voor PSVTV toog oud PSV-speler Berry van Aerle deze week naar trainingscomplex De Herdgang op zoek naar de geheimen van de voorbereiding op de wedstrijd tegen AS Monaco FC.
Dit video-onderwerp maakt ook deel uit het programma van PSVTV dat dinsdag voor de wedstrijd (vanaf 19.30 uur tot 20.15 uur) op de grote schermen en op het interne televisiecircuit wordt uitgezonden. Reden om extra vroeg in het stadion aanwezig te zijn.
Degene die geen SCC hebben kunnen ook met de helft in een rolstoel gaan zittenquote:Informatie PSV - ADO Den Haag (13/03/2005)
Competitie:
Holland Casino Eredivisie
Datum & aanvang:
Zondag 13 maart 2005, 12.30 uur
Verkoopvoorwaarden voorverkoop:
Op zaterdag 5 maart 2004 start de voorverkoop voor deze wedstrijd. In de voorverkoop kunnen PSV Seizoen Club Cardhouders, leden van de Supportersvereniging PSV en PSV Club Cardhouders twee toegangskaarten kopen.
Verkoopvoorwaarden wedstrijddag:
Op de wedstrijddag is er géén verkoop.
Prijzen:
Tribune Oost en West ¤ 17,00
Vak M en U ¤ 18,50
Vak A, AA, F, FF, N, NN, T en TT ¤ 21,00
Vak B, BB, E, EE, O, OO, S en SS ¤ 24,50
Vak CC, DD, PP en RR ¤ 30,00
Vak CD en PR ¤ 35,00
Vak C, D, P en R ¤ 39,00
Vak Ere Noord en Ere Zuid ¤ 42,00
Family Corner voor kinderen tot en met 12 jaar ¤ 5,50
Family Corner voor volwassenen ¤ 17,00
Jongerenrang voor jongeren tot en met 16 jaar ¤ 11,50
Rolstoelgebruiker ¤ 5,50
Rolstoelbegeleider ¤ 11,50
Verkooppunten voorverkoop:
Alle toegangskaarten, met uitzondering van toegangskaarten voor kinderen tot en met 12 jaar en volwassenen op de Family Corner, jongeren tot en met 16 jaar op de Jongerenrang, rolstoelgebruikers en rolstoelbegeleiders, zijn te koop bij de verkooppunten van TicketBox. Klik hier om te zoeken naar het dichtstbijzijnde verkooppunt. Toegangskaarten voor kinderen tot en met 12 jaar en volwassenen op de Family Corner, jongeren tot en met 16 jaar op de Jongerenrang, rolstoelgebruikers en rolstoelbegeleiders zijn echter uitsluitend verkrijgbaar bij PSV Kaartverkoop, ingang 27 van het Philips Stadion. Deze kaarten zijn eventueel ook telefonisch te reserveren vanaf maandag 7 maart 2004 bij PSV Kaartverkoop via de PSV FANdesk, het telefoonnummer is 040 2 505 505 (kies optie 1 en vervolgens optie 6).
Ga maar naar de site, daar staat ie namelijk al opquote:Op zondag 20 februari 2005 15:33 schreef ASSpirine het volgende:
neem aan dat de video wel op psv.nl te vinden is later?
Denk niet dat ik zo vroeg naar het stadion ga om een filmpje te zien...
Het zat er dik in dat Robert niet mee zou doen. Hiddink is geen man van cadeautjes en pas als hij het een noodzakelijke wissel acht, doet ie het.quote:Op zondag 20 februari 2005 00:26 schreef rubbereend het volgende:dat MM nou net moet winnen. Ik vind dat Robert gewoon moet vechten voor zn plek en hem moet verdienen. Volgens Hiddink kwam hij nu een beetje los op de training dus laat hem maar ff wennen zn kans komt nog wel.
2-0 binnen een minuut voor onze Mokumse vriendenquote:Op zondag 20 februari 2005 16:18 schreef Djekko het volgende:
Ajax staat nog gelijk op dit moment, evenals AZ. Hopen dat ze het zo houden
Elk punt dat Ajax verliest is er toch weer één hoor.quote:Op zondag 20 februari 2005 16:24 schreef methodmich het volgende:
Ajax staat toch al te ver achter op PSV hoor.
Braziliaan zijnquote:Op zondag 20 februari 2005 16:59 schreef methodmich het volgende:
Wat deed Alex nou eigenlijk bij de 2-1??
De wedstrijd spannend houden.quote:Op zondag 20 februari 2005 16:59 schreef methodmich het volgende:
Wat deed Alex nou eigenlijk bij de 2-1??
Leuke foto'squote:Op zondag 20 februari 2005 17:24 schreef WooZ het volgende:
[..]
De wedstrijd spannend houden.
Enkele foto's heb ik even geupped (toch maar). Voor een impressie van PSV - NEC:
http://www.student.ru.nl/wouterbekkers/rest/1.jpg
Na de 1-0 van Park
http://www.student.ru.nl/wouterbekkers/rest/2.jpg
Na de 2-0 van Beasley
http://www.student.ru.nl/wouterbekkers/rest/3.jpg
Robert ingevallen (in de rust)
http://www.student.ru.nl/wouterbekkers/rest/4.jpg
Na de 3-1 van Vennegoor
hij vind NEC gewoon een leuke club en gunt ze ook wat.quote:Op zondag 20 februari 2005 16:59 schreef methodmich het volgende:
Wat deed Alex nou eigenlijk bij de 2-1??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |