Dat ziet er dus goed uitquote:Verbeterde Ferrari F2005 in Barcelona
Renault kan haar borst nat maken. Ferrari heeft namelijk aangekondigd dat ze in Barcelona aan de start zullen staan met een aanzienlijk verbeterde versie van de F2005. Met name het bodywork van de auto zal in Barcelona veel beter zijn dan in Bahrein en Imola.
Met deze verbeterde F2005 lijkt Ferrari bij voorbaat de gedoodverfde favoriet voor de zege in Spanje. In Imola was Schumacher al aanzienlijk sneller dan de rest van het veld en met een nog betere F2005 zal Fernando Alonso was bijzonder goede huize moeten komen om de Duitser te kloppen.
Bovendien lijkt het snelle circuit van Barcelona op het lijf van de nieuwe Ferrari geschreven. "Onze auto is vooral goed in de snelle bochten", vertelt technisch directeur Ross Brawn. "Over het algemeen gezien is het gewoon een fantastische auto."
Bron: F1racing.nl
Waarom zou het seizoen naar de knoppen gaan als Michael Schumacher vanaf nu veel gaat winnen? Hij heeft een fikse achterstand op Alonso, en als Alonso gewoon regelmatig podiumplaatsen blijft scoren dan duurt het een hele tijd voordat Michael hem bijhaalt in de WK-stand.quote:Op woensdag 27 april 2005 19:17 schreef Atreidez het volgende:
Dat is maar net hoe je t bekijkt.. misschien goed voor ferrari, maar als ze vanaf nu weer hun gloriedagen krijgen is t seizoen naar de knoppen
Hij is inderdaad 43 jaarquote:Op donderdag 28 april 2005 09:13 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Nissany is dat niet dat 43-jarige talent van Minardi?
Dat gebeurde afgelopen weekend toch ook al? Ze moeten ook niet weer te goed gaan worden.quote:Op donderdag 28 april 2005 00:37 schreef Radegast het volgende:
Het WK wordt alleen maar spannender als Ferrari weer mee kan doen voor de overwinning...
"One zigged when he should have zagged," said a team spokesman.quote:Op donderdag 28 april 2005 08:27 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Minardi's testing of their new PS05 model encountered an embarrassing hitch when two of their cars collided at the Mugello circuit in Italy.
Christijan Albers, who was in the PS05, clipped the back of test driver Chanoch Nissany's old PS04B, spinning both cars off the track.
bron
quote:Op donderdag 28 april 2005 14:38 schreef Giem het volgende:
Stelletje sukkels in die minardies.
quote:Red Bull promoot Star Wars
Volgens verschillende bronnen zal Red Bull Racing tijdens de Grand Prix van Monaco voor de dag komen met een speciaal, eenmalig, kleurenschema op de auto. Het team zal in het Prinsdom vermoedelijk reclame maken voor de nieuwe Star Wars-film.
![]()
Vorig seizoen baarde Jaguar Racing, de voorganger van Red Bull, ook al opzien in Monaco. Het team reed destijds met een speciaal kleurschema ter promotie van de film 'Ocean's Twelve'. Nu zal Red Bull Racing deze lijn waarschijnlijk doortrekken en ook in Monaco een film promoten.
De nieuwe Star Wars-film heet 'Revenge of the Sith'. Op welke manier de film precies promoot zal worden door het Red Bull-team, is momenteel nog niet bekend.
Dat zou wel stoer zijn.. ben benieuwd hoe dat er uit gaat zien... die foto zegt me niet echt veel op dit moment.quote:
Nou wat zag het er goed uitquote:
Ik denk dat ze er gewoon van uit zijn gegaan dat Albers volgend jaar ook nog rijd. En anders zouden ze misschien Pastorelli kunnen bedoelen. Die is op dit moment ook testcoureur voor Jordan/Midland.quote:Op woensdag 11 mei 2005 15:18 schreef Lionheaad het volgende:
Wie is die nummer 2 dan??
Zie wel gebeuren dat Albers volgend jaar niet rijdt.
En ik ben er niet zeker van of rijden voor Midland wel zo'n goed idee is.
Zou eerst maar effe wachten tot pakweg september tot de keuze.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |