Of met je etenquote:Op vrijdag 11 februari 2005 14:01 schreef Zanderrr het volgende: Als dat soort gasten naast je wonen, dan lach je echt niet meer ("sprak hij uit ervaring")...
Ik blijf het toch maar vreemd vinden. Als dat soort mensen in de buurt wonen ergeren mensen zich door, maar als ze op tv zijn kijkt iedereen. Ik snap het niet! Misschien ga ik SBS gewoon uit mijn tv-zenders lijst schrappen. Scheelt me volgens mij een hoop ellende.quote:Op vrijdag 11 februari 2005 13:45 schreef TheGrandWazoo het volgende:
In beeld worden gebracht onder meer: onderlinge scheldpartijen, openlijk racistisch gedrag van bewoners, doorlopend drankmisbruik en het met elkaar bekijken van pornofilms.
Deze is zeker van Blue Note / EMI? Ik rip die nieuwe Blue Note-cds altijd met CDex. FF de linkershift ingedrukt houden om de autorun uit te schakelen als je de cd in de cdrom-drive stopt, en de datatrack niet meerippen.quote:Op vrijdag 11 februari 2005 16:37 schreef Beathoven het volgende:
Kom ik net thuis met 2 CD's, kan ik er eentje niet afspelen omdat er een kopieerbeveiling opzit. Dat staat er ook wel op, maar in het klein op de rand en op de achterkant. Op m'n gewone CD speler speelt ie 'm al niet en iTunes slikt 'm ook niet.
Wat een waardeloze uitvinding, morgen maar even terug naar de FRS
Het is b.t.w. een CD van Miles Davis (At Birdland 1951).
Dat was een goede tip, maar cdex zag maar 4 van de 10 audiotracks. Ik ruil 'm morgen wel ff omquote:Op vrijdag 11 februari 2005 17:38 schreef Zanderrr het volgende:
[..]
Deze is zeker van Blue Note / EMI? Ik rip die nieuwe Blue Note-cds altijd met CDex. FF de linkershift ingedrukt houden om de autorun uit te schakelen als je de cd in de cdrom-drive stopt, en de datatrack niet meerippen.
Maar goed, ik erger me inderdaad ook groen en geel aan die beveiligingen.
Echt heel gaaf inderdaadquote:Op woensdag 9 februari 2005 22:07 schreef Anton het volgende:
The Musical Box was geweldig gisteren! Echt heerlijk genoten.
Hmm, toch vreemd.. heb er zelf nog geen problemen mee gehad, maar sommige cdrom-drives schijnen ze ook makkelijker te lezen dan anderen. Het is wel vreemd dat die andere cd wel te lezen is, volgens mij zit die beveiliging standaard op alle schijfjes ingebakken. Misschien is 't gewoon echt een defect?quote:Op zaterdag 12 februari 2005 00:56 schreef Beathoven het volgende:
Dat was een goede tip, maar cdex zag maar 4 van de 10 audiotracks. Ik ruil 'm morgen wel ff om
Die 2e CD heeft geen beveiliging hoor, dat is eentje van The Fun Lovin' Criminalsquote:Op zaterdag 12 februari 2005 01:06 schreef Zanderrr het volgende:
[..]
Hmm, toch vreemd.. heb er zelf nog geen problemen mee gehad, maar sommige cdrom-drives schijnen ze ook makkelijker te lezen dan anderen. Het is wel vreemd dat die andere cd wel te lezen is, volgens mij zit die beveiliging standaard op alle schijfjes ingebakken. Misschien is 't gewoon echt een defect?
Nou ja, terug naar de winkel dan maar. Het is dat ik die Blue Note RVG's zo graag koop, anders had EMI van mij allang de schurft kunnen krijgen met hun kopieerbeveiliging.
Mjah, die is ook op Blue Note uitgegeven, kans is groot dat dezelfde beveiliging er op zit als het een recente persing is.quote:Blue Train zag ik ook liggen voor dezelfde prijs (10 euro), ik denk dat ik die maar eens ga proberen ipv deze
he bahquote:Op zaterdag 12 februari 2005 01:23 schreef Zanderrr het volgende:
[..]
Mjah, die is ook op Blue Note uitgegeven, kans is groot dat dezelfde beveiliging er op zit als het een recente persing is.
Ik vond het wel goed, maar bij lange na niet zo indrukwekkend als de vorige show. Goed gespeeld en een mooi visueel geheel. Maar was ik de eerste keer totaal overdonderd door de zanger, nu vond ik hem juist de zwakste schakel. Op een of andere manier overtuigde hij me niet echt, zeker tijdens het Lamb gedeelte. Bij de toegiften vond ik hem wel weer erg sterk, wat naar mijn mening vooral de fenomenale vocale prestaties van Gabriel op The Lamb aangeeft.quote:Op woensdag 9 februari 2005 22:07 schreef Anton het volgende:
The Musical Box was geweldig gisteren! Echt heerlijk genoten.
Ja, ik zit er aan te denken om het hele zooitje voortaan te boycotten.quote:Op zaterdag 12 februari 2005 01:31 schreef Beathoven het volgende:
[..]
he bah
Downloaden wordt zo wel aantrekkelijk gemaakt.
Ook zij hebben gezondigd Zander,quote:Op zaterdag 12 februari 2005 18:06 schreef Zanderrr het volgende:
Sommige labels weten tenminste nog hoe het hoort:
[afbeelding]
Ik hoop dat je ze leuk vindt.quote:Op zondag 13 februari 2005 01:07 schreef Seborik het volgende:
Woei, ik heb de originele tv-opnames van Live Aid op dvd gekregen!
Dus alles wat toen echt uitgezonden is op de Nederlandse en Belgische televisie!
Hmm, Billy was ook al even niet meer gesignaleerdquote:Op zondag 13 februari 2005 19:25 schreef Diverse_Reality het volgende:
Ik mag niet meer op IRC komen..
Dat is een goeie zaak. Dan is er meer ruimte voor nieuwbouwwijken, bungalowparken, snelwegen en kunstmatig gecreëerde natuur.quote:Op maandag 14 februari 2005 13:02 schreef Anton het volgende:
1/3 minder koeien in nederland zijn dan 20 jaar geleden?
Nee, natuurlijk heb ik dat niet berekend!quote:Op maandag 14 februari 2005 13:02 schreef Anton het volgende:
Liejannuh, heb jij nou echt bij het CBS berekend dat er 1/3 minder koeien in nederland zijn dan 20 jaar geleden? Dat hoorde ik net op het nieuws
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |