Zijn invloed in bijvoorbeeld Zuid Amerika is gigantischquote:Op woensdag 2 februari 2005 11:58 schreef pikwik het volgende:
hoeveel katholieken zouden trouwens echt volgens de wil van de paus leven vraag ik me af
ik bedoel hij kan wel zoveel zeggen maar volgens mij valt de impact in het dagelijkse westerse leven wel mee
quote:Op woensdag 2 februari 2005 11:57 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ik zal je even uit je droom helpen: hij gaat sowieso dood, de vraag is alleen hoe lang of kort het nog duurt voor dat gebeurt.
Dus zó worden cherubijntjes gemaakt!quote:Op woensdag 2 februari 2005 00:02 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Wordt ie verwelkomd door al die Aidsbabietjes, hij kan vast niet wachten.
Ik weet het wel zeker....quote:Op woensdag 2 februari 2005 11:58 schreef pikwik het volgende:
maar volgens mij valt de impact in het dagelijkse westerse leven wel mee
Ja tuurlijk. Al die zuid-amerikaanse mannen zeggen maar wat graag dat ze geen condoom mogen dragen van de paus. Wie neukt er nou graag met condoom? En als je dan kan zeggen dat het gewoon van je geloof niet mag, heb je een prima excuus.quote:Op woensdag 2 februari 2005 12:04 schreef Re het volgende:
[..]
Zijn invloed in bijvoorbeeld Zuid Amerika is gigantisch
Andro lieve schat zijn.quote:Op woensdag 2 februari 2005 11:33 schreef Christine het volgende:
Andromeda dear, ik vind je een lieve schat, maar vind je kritiek een beetje erg kort door de bocht.
Vergeet niet, niet iedereen kan zijn seksuele lusten onderdrukken we zijn trouwens mensen.quote:De Paus en het Vaticaan zijn op geen enkele manier verantwoordelijk voor het grote aantal AIDS doden in Afrika. Je hebt gelijk dat het Vaticaan het gebruik van condooms afkeurt, maar ziet daarbij (zoals velen) even over het hoofd dat det Vaticaan ook vrije seks afkeurt. Beide statements (zowel het gebruik van condooms als het stoppen met vrije seks) wil er in Afrika nog niet in, maar dat maakt het Vaticaan nog niet verantwoordelijk.
Daar denken wij dus anders over, Ja dus als ik voor 99% verlamd ben dan mogen ze mij een spuitje geven.quote:Stel dat jij straks voor 99% verlamd raakt... moeten we jou dan ook maar doodmaken?
Hier doelde ik natuurlijk niet op de huidige paus, maar Paus Pius XII (Maria Giuseppe Giovanni Eugenio Pacelli) wilde ook de Joodse kinderen die de Tweede Wereldoorlog in katholieke gezinnen hadden overleefd, niet overdragen aan de Joodse gemeenschap. In enkele gevallen zelfs niet aan hun eigen ouders.quote:Over de Paus en de holocaust weet ik niet genoeg om erover te oordelen, maar ik weet wel dat Paus Johannes Pauls II ten tijde van de Tweede Wereld Oorlog nog gewoon een braaf burgerjongetje was, en dus niet verantwoordelijk gehouden hoeft te worden voor de fouten van zijn voorgangers.
quote:Niks terrorristen... enkel een nogal uit zijn verband gerukt vooroordeel en paradigma over de kerk die bij jou kennelijk zo sterk is dat je vind dat het Vaticaan daarvoor gebombardeerd moeten worden. Mensen die zo denken zijn meer terrorrist dan de Paus.
Als jij dat zo van dichtbij hebt meegemaakt weet je ook dat euthanasie nog altijd een keuze is van de patient zelf. Jij doet net alsof dat zomaar ff tussendoor gebeurt als iemand daar om vraagt. Bullshit! Jij ziet mensen dus liever ondraaglijke pijn lijden en dan alsnog sterven ipv ze de keuze te geven rustig heen te gaan? Goed soms moet de familie voor een persoon beslissen misschien. Maar denk je nou echt dat iemand die al 9 jaar in coma ligt nog bijkomt? (ja dat komt voor!) Om een lang verhaal kort te maken: ik vind dat iedereen het recht verdient op die keuze. En als je denkt dat het zomaar gedaan word moet je je snel eens laten bijpraten in de medische wereld..quote:Op woensdag 2 februari 2005 11:33 schreef Christine het volgende:
Of de Paus euthanasie nodig heeft, is niet aan jou om te beslissen. Ik ben zelf ook tegen (actieve) euthanasie, en heb daar mijn eigen redenen voor. Uit ervaring weet ik dat iemand die lichamelijk niet meer goed meekomt absoluut niet ook direct geestelijk gehandicapt hoeft te zijn. Stel dat jij straks voor 99% verlamd raakt... moeten we jou dan ook maar doodmaken?
Bullshit!quote:Op woensdag 2 februari 2005 12:23 schreef Gia het volgende:
[..]
Flauwekul om dat op het geloof te schuiven. Ze doen het gewoon liever zonder.
Absoluut. En die keuze kan niemand voor de patient maken. Argumenten als "ik hoop dat ze hem een spuitje geven, want zijn leven is toch al niks meer waard" vind ik daarom bullshit.quote:Op woensdag 2 februari 2005 13:25 schreef FouteMensenStaff het volgende:
Als jij dat zo van dichtbij hebt meegemaakt weet je ook dat euthanasie nog altijd een keuze is van de patient zelf.
Beetje vergelijkbaar met Mohammed dus, door zijn leuke regeltjes worden ook nog altijd duizenden onschuldigen de dood ingejaagdquote:
Mocht dat het geval worden dan hoop ik dat de huidige paus snel weer beter isquote:Op woensdag 2 februari 2005 18:48 schreef andromeda1968 het volgende:
Ik vind dat Madonna of George Michael paus moet worden.
Neu. Rowan Atkinson lijkt me een betere keus.quote:Op woensdag 2 februari 2005 18:48 schreef andromeda1968 het volgende:
Ik vind dat Madonna of George Michael paus moet worden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |