Het beeld wordt gecentreerd en er verschijnt een zwart kader om het GBA spel.quote:Op maandag 7 februari 2005 22:02 schreef Alessandro het volgende:
Even een vraagje. Kun je net zoals op de gba met color spellen die je toen breder kon afspelen op je gba beeldscherm. Hoe gaat dat met de gba spellen op een ds scherm?? Kun je het beeld dan ook weer zo breed maken?? of is er bijna geen verschil in grote ,..tussen een gba en ds scherm?
De SP gebruikt frontlight, de DS backlight; hierdoor zijn de kleuren wat 'scherper'.quote:En ik hoorde dat de kleuren scherper zijn op een ds scherm als je met gba spellen speelt. Kan iemand mij even precies vertellen het hoe en wat.
Bij SenGamer zitten allemaal mensen die bij grote game bedrijven hebben gewerkt. Ook veel journalisten.quote:Op maandag 7 februari 2005 23:08 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik geloof er geen kont van
Een C&C titel ok, maar niet RA3. Bovendien, waarom zou EA het tegen Sengamer zeggen, en niet tegen een grote site als IGN ofzo
Waarom geen RA3? Past goed bij EA, aangezien er ook net een Red Alert 3 is aangekondigd voor de PC. Dan doe je eentje voor de PC, en een voor de handhelds, goed voor de verkopen.quote:Op maandag 7 februari 2005 23:08 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik geloof er geen kont van
Een C&C titel ok, maar niet RA3. Bovendien, waarom zou EA het tegen Sengamer zeggen, en niet tegen een grote site als IGN ofzo
Dat gebeurt wel vaker. Ze gaan er van uit dat de prijs voldoende zal stijgen en veel mensen zoeken alleen in hun eigen land. Op deze manier bereiken ze een grotere groep.quote:Op dinsdag 8 februari 2005 10:11 schreef Max-Westerman het volgende:
Lol check deze gast
Hij verkoopt 20 nintedo ds's voor een lage prijs
en hij zit steeds in een ander land
quote:Gefeliciteerd,
Je bent geselecteerd voor de screening van de Nintendo DS Tour 2005 via MOVE The Workforce!
Bij het aanmeldingsformulier heb je zelf al een datum ingevuld waarop je langs zou kunnen komen op onze screenings middag.
Bijgevoegd het tijdsschema waarop we je ontvangen + een route beschrijving om naar MOVE te komen. (let op: zoals je kunt zien hebben we een strak schema, wees dus op TIJD!)
Mocht je onverhoopt verhinderd zijn, waar we niet van uitgaan, laat dit dan zsm weten
tsja vind ik ook , maar misschien dat het mogenlijk is om de besturing dubbel te programeren , dat je het bovenste scherm gebruikt met je d-pad en op het onderste scherm alleen met de thumbstrap ofzoquote:Op dinsdag 8 februari 2005 11:38 schreef Cheiron het volgende:
Maar dan is het nut van het bovenste wel een beetje minimaal. Er hadden eigenlijk twee touchscreens moeten zijn
gewoon wennen, zeker bij Mario is de spelervaring een stuk mindre als jet zonder doet vind ikquote:Op dinsdag 8 februari 2005 15:38 schreef kokos het volgende:
Ik kan echt niet overweg met die thumbstrap, hebben meerdere hier last van of is dit erg wennen?
Ik ook niet echtquote:Op dinsdag 8 februari 2005 15:38 schreef kokos het volgende:
Ik kan echt niet overweg met die thumbstrap, hebben meerdere hier last van of is dit erg wennen?
ik had er al een reisje utrecht voor geplannedquote:Op dinsdag 8 februari 2005 20:20 schreef speknek het volgende:
Bij de MediaMarkt Utrecht stond een demopod.
Zullen we er een NDS-Demopod-meet van makenquote:Op dinsdag 8 februari 2005 21:32 schreef King_of_cubes het volgende:
[..]
ik had er al een reisje utrecht voor geplanned![]()
Waarom vertrouw je die nietquote:Op dinsdag 8 februari 2005 21:14 schreef Aram_NintendoDS het volgende:
WAAAAAH.
Heb ik eindelijk een DS, kan ik hem niet opladen!!!![]()
En ik vertrouw die SP laders van de Mediamarkt niet, dus moet ik nog 5 dagen wachten op mijn Lik-sang bestelling!!
Hij zit me hier maar aan te staren, en elke keer probeer ik hem hoopvol aan te doen maar het enige wat ik te zien krijg, is een flits en dan zwart.......
Bohoohoooo![]()
...ik wil weer spelen...snik
![]()
Waar dan?!?quote:Op woensdag 9 februari 2005 02:05 schreef Oksel het volgende:
Hmm..Hier istie lekker maar 110 euro..
![]()
Je zal mij kunnen herkennen aan de "Fok!" sticker op mn voorhoofdquote:Op dinsdag 8 februari 2005 21:37 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Zullen we er een NDS-Demopod-meet van maken![]()
Heb 'm net ook zien staan en wel effe uitgeprobeert. Erg geinig spel. Word er erg hebberig van...quote:Op dinsdag 8 februari 2005 20:56 schreef P-Style het volgende:
Ik heb vandaag in de Bart Smit de DS zien staan, bij zo'n stop-bord geval.Ik moet eerlijk toegeven dat 'ie er in real-life een stuk beter en stijlvoller uitzag dan ik had verwacht.
Ik heb alleen niet de tijd genomen om 'm even uit te proberen.
Heb je hem in Hong Kong besteld? Ik heb er ook één uit Hong Kong en je hebt niet een compleet nieuwe adapter nodig. Je kunt gewoon een soort reisstekker kopen die je op je adapter plugt. De meeste electronicaspeciaalzaken (dus niet de gamma of zo) hebben die dingen wel. Wellicht kampeerwinkels ook. Het stekkerformaat is gewoon Brits dus erg exotisch is het niet.quote:Op dinsdag 8 februari 2005 21:14 schreef Aram_NintendoDS het volgende:
WAAAAAH.
Heb ik eindelijk een DS, kan ik hem niet opladen!!!![]()
En ik vertrouw die SP laders van de Mediamarkt niet, dus moet ik nog 5 dagen wachten op mijn Lik-sang bestelling!!
Hij zit me hier maar aan te staren, en elke keer probeer ik hem hoopvol aan te doen maar het enige wat ik te zien krijg, is een flits en dan zwart.......
Bohoohoooo![]()
...ik wil weer spelen...snik
![]()
quote:<@drwiii> so ecbc and I go to gamestop to get Mario 64 DS.
<@drwiii> and i bring my DS along.
<@drwiii> then we go to this chinese restaurant.
<@drwiii> and as ecbc's coming back from the restroom, he's like "dude did that
kid steal your gameboy?"
<@drwiii> there was some kid at another table fucking around with PictoChat on
his own DS
<@drwiii> so i changed the nickname on mine, found the room he was in, and
scribbled "What you just ate wasn't chicken." and sent it
<@drwiii> and like 10 seconds later i hear over my shoulder "EWWWW!"
<@drwiii> apparently he showed it to his mom
<@drwiii> i powered mine down and kept on eating.
<@drwiii> that was the best thing EVER.
Nee hij komt uit Amerika, daarvoor heb ik ook wel een reisstekker maar ik vertrouwde het gewoon niet. Toen heb ik er een bij Lik-sang besteld want die werd op een forum (weet niet meer waar) aangeraden, en bij lik-sang stonden ook mensen die een goede ervaring hebben gehad met die oplader en hun DS.quote:Op donderdag 10 februari 2005 13:38 schreef Vagere_Hein het volgende:
[..]
Heb je hem in Hong Kong besteld? Ik heb er ook één uit Hong Kong en je hebt niet een compleet nieuwe adapter nodig. Je kunt gewoon een soort reisstekker kopen die je op je adapter plugt. De meeste electronicaspeciaalzaken (dus niet de gamma of zo) hebben die dingen wel. Wellicht kampeerwinkels ook. Het stekkerformaat is gewoon Brits dus erg exotisch is het niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |