Dat zegt meer over jouw gevoel voor humor.quote:Op vrijdag 28 januari 2005 15:45 schreef MrX1982 het volgende:
De stand-up "comedians" bij The comedy factory zijn pas erg
Ik moet nooit lachen
Ja goed dat je het zegt. Ik heb een goed gevoel voor humor dat kan je niet zeggen van de comedians bij the comedy factory.quote:Op vrijdag 28 januari 2005 15:48 schreef LostFormat het volgende:
Dat zegt meer over jouw gevoel voor humor.
Die zijn juist wel leuk, ik heb vaak in een deuk gelegen bij dat programmaquote:Op vrijdag 28 januari 2005 15:45 schreef MrX1982 het volgende:
De stand-up "comedians" bij The comedy factory zijn pas erg
Ik moet nooit lachen
Serieus mee eens. Wat een geforceerde poppenkast man.quote:Op vrijdag 28 januari 2005 15:45 schreef MrX1982 het volgende:
De stand-up "comedians" bij The comedy factory zijn pas erg
Ik moet nooit lachen
Idd. Bij America's Funniest Homevideos winnen ook altijd van die kutfilmpjes. En om die Bob Saget lacht ook geen normaal mens.quote:Op vrijdag 28 januari 2005 16:46 schreef Thrilled het volgende:
maar volgens de amerikanen zijn nederlands een stuk moeilijker publiek als die volgevreten vatsige amerikanen. wij zijn moeilijker aan het lachen te brengen, dwz wij hebben meer hersens dus kunnen humor vd flauwe grappen onderscheiden...
quote:Op vrijdag 28 januari 2005 19:48 schreef hond_in_de_goot het volgende:
[..]
Idd. Bij America's Funniest Homevideos winnen ook altijd van die kutfilmpjes. En om die Bob Saget lacht ook geen normaal mens.
en dan nog niet eens te beginnen over het afgrijselijke gegil van al die 50+ wijven die eens een keer een cadeautje twv 10 euro cadeau krijgen van mevrouw "ik-geef-alles-weg-dan-ben-ik-popu" , mateloos irritant!!!!!quote:Op vrijdag 28 januari 2005 22:14 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]Ik heb nooit moeten lachen om die tragische humor... net als dat ik vol verbazing Oprah op tv tegenkom (tijdens het zappen, jongens!!). Mevrouw maakt een HELE flauwe grap, en de zaal ligt dubbel en huilt van het lachen...
!!
die zijn juist wel leuk, ben je een akkker ofzo die alleen lacht om delicate humor [ of whatever ]quote:Op vrijdag 28 januari 2005 15:45 schreef MrX1982 het volgende:
De stand-up "comedians" bij The comedy factory zijn pas erg
Ik moet nooit lachen
die zijn juist wel leuk, ben je een kakker ofzo die alleen lacht om delicate humor [ of whatever ]quote:Op vrijdag 28 januari 2005 15:45 schreef MrX1982 het volgende:
De stand-up "comedians" bij The comedy factory zijn pas erg
Ik moet nooit lachen
Ik ben meteen een kakker als mijn gevoel voor humor op een ander niveau ligt dan die melige niet leuke "humor" in The Comedy Factory?quote:Op zondag 30 januari 2005 17:35 schreef Kleine_Jelle het volgende:
die zijn juist wel leuk, ben je een kakker ofzo die alleen lacht om delicate humor [ of whatever ]
quote:Op maandag 7 februari 2005 02:48 schreef Nickthedick het volgende:
Er is maar 1 goeie standup, en dat was Bill Hicks.
David Cross en George Carlin horen daar zeker bij.quote:Op maandag 7 februari 2005 02:48 schreef Nickthedick het volgende:
Er is maar 1 goeie standup, en dat was Bill Hicks.
David Cross? kenniknie. George Carlin heb ik wel een gezien/gehoord, vond niet echt geweldig.quote:Op maandag 7 februari 2005 03:19 schreef TrenTs het volgende:
[..]
David Cross en George Carlin horen daar zeker bij.
And you put in in a zakjequote:Op vrijdag 28 januari 2005 15:45 schreef MrX1982 het volgende:
De stand-up "comedians" bij The comedy factory zijn pas erg
Ik moet nooit lachen
zakje!quote:Op vrijdag 28 januari 2005 15:45 schreef MrX1982 het volgende:
De stand-up "comedians" bij The comedy factory zijn pas erg
Ik moet nooit lachen
ja wat jij zegt dusquote:Op maandag 7 februari 2005 08:16 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
And you put in in a zakje
Die is wel leuk
http://tuxje.rack.nl/zakje.avi
Die is idd wel leukquote:Op maandag 7 februari 2005 08:16 schreef Me_Wesley het volgende:
And you put in in a zakje
Die is wel leuk
http://tuxje.rack.nl/zakje.avi
Die is echt te coolquote:Op maandag 7 februari 2005 08:16 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
And you put in in a zakje
Die is wel leuk
http://tuxje.rack.nl/zakje.avi
moet ik nu vrezen voor het ergstequote:Op zondag 8 mei 2005 20:40 schreef MarkzMan_X het volgende:
Wie heeft dit vermaledijde topic weer leven ingeblazen!
Ja, zijn oudejaarsconference is op dvd uitgekomen.quote:Op zondag 8 mei 2005 20:05 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Heeft Wilko Terwijn ook een dvd uit? Ik wil het wel eens met eigen ogen meemaken.
Jeez, da's ECHT slecht. Ik heb Hitler grappigere dingen horen zeggen.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 09:54 schreef BdR het volgende:
Ik wou toch nog ff dit kwijt. Een fragment uit de einde-maands-conference van vanochtend op Yorin FM:
"even kijken, was er dan echt geen leuk nieuws deze maand..? Oh ja toch wel, René Froger heeft prostaatkanker. *gelach* Ja, als je samen met Gerard Joling in een roze pakje in de Arena gaat rondhupsen, dan vraag je er ook een beetje om.. *gelach*"
Die gozer heeft dus een hele maand om grappige teksten te schrijven, en dan komt ie hiermee aanzetten!?mên.. ik snap werkelijk niet dat ze daar echt om kunnen lachen..
Adolf Hitler of Eddie Hitler?quote:Op vrijdag 1 juli 2005 15:51 schreef Nickthedick het volgende:
[..]
Jeez, da's ECHT slecht. Ik heb Hitler grappigere dingen horen zeggen.![]()
Beide, alleen zit Adolf wat meer in dezelfde 'scene'.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 16:26 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Adolf Hitler of Eddie Hitler?
[afbeelding]
jij kan beter op de podia gaan staan waar onze Wilco staatquote:Op vrijdag 1 juli 2005 16:36 schreef Nickthedick het volgende:
Ik denk dat ik een nieuw onderdeel in dit topic ga introduceren; het "Wilco terwijn is zooo slecht" - onderdeel.
Wilco terwijn is zooo slecht dat:
er momenteel wordt onderzocht wat effectiever is; Wilco of de drion-pil.
mensen die zijn show bezoeken wordt verzocht alle scherpe objecten en veters bij de ingang in te leveren.
ze hem in Frankrijk geweldig vinden.
hij de Jostiband had geregeld voor de muziek op z'n nieuwste CD, maar hebben afgezegd omdat ze:'ook hun trots hebben.'
z'n moeder zich heeft bekeerd tot de Islam, zodat niemand haar meer kan herkennen in haar Bhurka.
de V.S. hem naar Noord-Korea wil sturen om een oorlog uit te lokken.
hij is ingehuurd door Coca-Cola om reclame te maken voor Pepsi.
er bij zijn optredens meer mensen in een rolstoel zijn opgestaan en weggelopen dan bij Jomanda.
zijn nieuwste DVD met gratis kotszakje wordt verkocht.
Kamerlid Nawijn z'n naam heeft laten veranderen, omdat hij vond dat de overeenkomsten tussen hun namen zijn imago wel eens zou kunnen beschadigen.
Die user is preventief geruimd... dus je kunt wachten tot je een ons weegt.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 21:00 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Is het echt zo erg? Ik wacht even op een reactie van de user die zei de dvd wel grappig te vinden.
Die gozer die door het bushokje is geknald omdat 'ie mensen wilde laten schrikken met z'n valpartijen?quote:Op vrijdag 1 juli 2005 21:47 schreef Ofyles2 het volgende:
Begrijpt niemand de grap met de JCDecaux-abri van mij?![]()
Het wisselt. Soms lach ik de ingewanden uit m'n lijf bij een aflevering, en een andere keer vind ik er niks aan (bijvoorbeeld laatst een of andere buikspreekster die zichzelf heel grappig vond). De 'zakjuh' Engelsman is inderdaad een van de leukerequote:Op vrijdag 28 januari 2005 16:06 schreef BdR het volgende:
[..]
Die zijn juist wel leuk, ik heb vaak in een deuk gelegen bij dat programmaDat zijn meestal Amerikanen, en in de USA wordt ook veel meer aan standup comedy gedaan.
Ik ookquote:Op vrijdag 1 juli 2005 12:19 schreef gathering_storm het volgende:
[..]
Ja, zijn oudejaarsconference is op dvd uitgekomen.
En die vond ik eigenlijk best leuk
Hij is een wigger?quote:Op vrijdag 28 januari 2005 15:29 schreef BdR het volgende:
"hallo! echt gewoon, kom op zeg, weet je wel" er tussendoor blaat, met die quasi-beledigde toon die hij dan ook aanslaat.. gadverdamme!!
Mocht 'ie willen.quote:
quote:Op vrijdag 1 juli 2005 21:00 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Is het echt zo erg? Ik wacht even op een reactie van de user die zei de dvd wel grappig te vinden.
Haha, dat is heeeeeeeeeeeeeeel triest. Een maand om iets te verzinnen en dan dat......quote:Op vrijdag 1 juli 2005 09:54 schreef BdR het volgende:
Ik wou toch nog ff dit kwijt. Een fragment uit de einde-maands-conference van vanochtend op Yorin FM:
"even kijken, was er dan echt geen leuk nieuws deze maand..? Oh ja toch wel, René Froger heeft prostaatkanker. *gelach* Ja, als je samen met Gerard Joling in een roze pakje in de Arena gaat rondhupsen, dan vraag je er ook een beetje om.. *gelach*"
Die gozer heeft dus een hele maand om grappige teksten te schrijven, en dan komt ie hiermee aanzetten!?mên.. ik snap werkelijk niet dat ze daar echt om kunnen lachen..
Ik was ook al redelijk kachel, daar was het oudjaar voorquote:Op vrijdag 1 juli 2005 23:01 schreef Elvi het volgende:
[..]
Maar dat kan ook zijn omdat ik toen al wat gedronken had... Er zaten wel aardige stukjes tussen.
Eeuwig talent, die Wilco Terwijn.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 10:22 schreef BGN het volgende:
[..]
Haha, dat is heeeeeeeeeeeeeeel triest. Een maand om iets te verzinnen en dan dat......
Zijn talent ligt natuurlijk ook wel bij standupcomedy
Zijn grappigste perfomance? Ik zou even wachten tot 'ie wordt begraven... lijkt me ERG grappig.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 01:11 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Weet iemand ook een leuke grap van deze onbegrepen held?
quote:Op vrijdag 28 januari 2005 15:39 schreef BdR het volgende:
Fragment oudejaarsconference
Jochem Meyerquote:Op zaterdag 9 juli 2005 16:20 schreef ilona-scuderia het volgende:
Wat zijn jullie negatief zeg, die jongen heeft humor, net als Jochem Meyer...
HHA daar heb ik uren om krom gelegenquote:Op maandag 7 februari 2005 08:16 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
And you put in in a zakje
Die is wel leuk
http://tuxje.rack.nl/zakje.avi
Blijkbaar.. kan je ook een goede grap van 'm vertellen of werkt het niet zo?quote:Op zondag 24 juli 2005 11:13 schreef Tammymara het volgende:
Ik vind m WEL LEUK...
Oke, sommige dingen zijn op het randje en juist dat hele slome vind ik leuk aan m, Als je m kent dan merk je echt wel dat ie humor heeft....
Maar goed, ik ben zwaar in de minderheid met die mening dus.
Daar geef je zelf het antwoord al op, Ik kan niet eens een normale mop vertellen , laat staan dat ik zijn grappen kan vertellen..die moet je kunnen "brengen"quote:Op zondag 24 juli 2005 11:14 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Blijkbaar.. kan je ook een goede grap van 'm vertellen of werkt het niet zo?
Nee echt nietquote:Op zondag 24 juli 2005 11:29 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Kun je niet een poging wagen? In de anonimiteit van deze situatie zie ik niet in waarom, zeker in dit topic, je het niet zou moeten doen..
Hmm, gezien het verloop van dit topic ga ik ervanuit dat dit sarcastisch is bedoeldquote:Op zondag 24 juli 2005 11:37 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Geweldig!
Die vind ik juist goed. Tuurlijk zitten er af en toe mensen bij waarvan je denkt "ga toneelspelen terut" maar dat is altijd zo. 9 Van de 10 keren hebben ze echt wel niveau.quote:Op vrijdag 28 januari 2005 15:45 schreef MrX1982 het volgende:
De stand-up "comedians" bij The comedy factory zijn pas erg
Ik moet nooit lachen
Hartstikke spraakmakend, maar wel enorm slecht ook.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 12:25 schreef BGN het volgende:
Spraakmakende dvd?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |