Helemaal mee eens, dat zou het allermooist zijn.quote:Op donderdag 27 januari 2005 22:41 schreef SCH het volgende:
En voor de rest hoop ik dat ze snel het hele bekersysteem opengooien en dat we allemaal vanaf de eerste ronde meedoen. Dit is zo jammer voor het publiek.
Dat kan niet waar zijn!quote:Op donderdag 27 januari 2005 22:41 schreef VoreG het volgende:
Hoorde ik dat goed?! Ze gaan pas na het voetbal naar hart van nederland?!.
SCH feliciteerd ons! Dat heb ik loekie nog nooit zien doenquote:Op donderdag 27 januari 2005 22:43 schreef MrDoegewoon het volgende:
SCH doe is niet zo Loekachtig
Ajax speelde goed, oke afronding was nog niet optimaal en Heerenveen deed af en toe leuk mee.
ja man die is gewoon doeltreffendquote:Op donderdag 27 januari 2005 22:40 schreef Nyluzzz het volgende:
[..]
hey chadi, je heb nog steeds mij als ondertitel!![]()
Ik vond het erg spannende wedstrijd. Ajax was beter maar ik was steeds bang voor die Counter. Gelukkig kon Heereveen op die kans van Hunterlaar niet heel veel doen. Maar de bal ging er maar niet in, gelukkig waren daar Angelos en Ryan nogquote:Op donderdag 27 januari 2005 22:39 schreef SCH het volgende:
Gefeliciteerd ajaxjes
Matige wedstrijd van beide kanten, respect voor Heerenveen dat zonder Vayrynnen en Sikora en Bruggink behoorlijk stand houdt.
Ik SERIEUS welquote:Op donderdag 27 januari 2005 22:44 schreef VoreG het volgende:
[..]
SCH feliciteerd ons! Dat heb ik loekie nog nooit zien doen
quote:Op donderdag 27 januari 2005 22:42 schreef cultheld het volgende:
[..]
Dat vind ik ook wel hoor. Babel is echt een superspits in wording
Waar slaat dat op? Ik zeg toch dat het terecht was?quote:Op donderdag 27 januari 2005 22:43 schreef MrDoegewoon het volgende:
SCH doe is niet zo Loekachtig
Ajax speelde goed, oke afronding was nog niet optimaal en Heerenveen deed af en toe leuk mee.
Rustig maar hoorquote:Op donderdag 27 januari 2005 22:47 schreef SCH het volgende:
[..]
Waar slaat dat op? Ik zeg toch dat het terecht was?
Maar wij speelden uit, met een gehavend team en we maakten het jullie verdomde lastig. Tot en met de 87e minuut was de grootste kans voor Heerenveen geweest, ondanks dat de aanval verder niet liep. Uiteindelijk gaat het in dit soort wedstrijden om die spaarzame kans.
bij ajax pakken ze dat meestal niet zo snel opquote:Op donderdag 27 januari 2005 22:48 schreef MrDoegewoon het volgende:
aaaaaaaaaaaargh Duits
Angelos lul snel Nederlands plz.
Idd, ik wil Harry weer terug met z'n Duits..quote:
Sorry SCH, je zit ernaast. stukje uit VI van 21-1, dus intussen alweer 2 invalbeurten en doelpunten later nu:quote:Op donderdag 27 januari 2005 22:42 schreef SCH het volgende:
Samaras is een kanjer inderdaad (want die heeft een hoger rendement)
quote:Ajax zocht en vond in Angelos Charisteas een nieuwe spits. Maar als coach Ronald Koeman naar de statistieken kijkt, dan lijkt het waarschijnlijk dat Ryan Babel dit seizoen zijn minuten blijft maken. Want de jonge Ajacied is de snelste schutter van de Holland Casino Eredivisie.
Babel stond deze competitie precies 234 minuten in het veld. En in die spaarzame speeltijd lukte het de achttienjarige Amsterdammer om vier keer te scoren. Gemiddeld had de jeugdinternational slechts 58 minuten nodig per doelpunt. Daarmee is hij veruit de goalgetter die gemiddeld genomen de minste tijd nodig heeft om de bal in het doel te krijgen.
De eerste zes posities zijn in handen van spelers die óf een handvol wedstrijden hebben gespeeld omdat ze slechts een klein deel van de competitie hebben meegemaakt (zoals Babel, Erik Nevland en Zlatan Ibrahimovic) óf aan hun minuten komen als invaller (zoals Robin Nelisse, Johan Vonlanthen en Giorgios Samaras).
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |