ziekenhuizen zijn ook commercieel. verplegers en dokters geven plotsklaps niet meer om hun patienten???quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:47 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Dat is helemaal geen domme opmerking. Winkels draaien om het verdienen van geld, niet om het welzijn van de beestjes die ze verkopen. Het is geen liefdadigheidsinstelling. Je kunt dieren daarom ook beter bij erkende fokkers / kwekers kopen, die wèl de gezondheid van hun dieren op de eerste plaats hebben staan. Bij dierenwinkels worden vaak doorgefokte en soms ongezonde dieren verkocht. Het zijn voor zo'n winkel producten, geen levende wezens. Het is een teken aan de wand dat iedereen er elk dier mag kopen waar hij voor betaalt. Er vindt geen enkele vorm van screening plaats. Niemand vraagt je wat je gaat doen met het dier dat je er koopt. Het interesseert ze niet, als je er maar voor betaalt.
Natuurlijk zijn er uitzonderingen, maar die zijn zeldzaam.
Wie zegt dat je die foto niet gewoon ergens anders vandaan plukt. Erg begaan met je dieren ben je niet, want anders had je allang een ander onderkomen voor die beestjes gezocht.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:49 schreef Redux het volgende:
[..]
Ja hoor, ik heb gisteren een foto geplaatst als bewijs dat ik echt een dopooggoudvis die Herman heet heb. Net zoals je er met zijn gevoel naast zit, zit je er nu ook naast dat ik alles uit m'n duim zit te zuigen. Wat een mensen/dieren kennis heb jij zeg.![]()
Kunnen hier aub ook gewoon alleen mensen reageren die er verstand van hebben? En niet zomaar iedereen die zich geroepen voelt om te reageren? Aandacht teveel ofzo??
Die vergelijking slaat als een tang op een varken en dat snap je zelf hopelijk ook wel.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:49 schreef Redux het volgende:
ziekenhuizen zijn ook commercieel. verplegers en dokters geven plotsklaps niet meer om hun patienten???
quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:49 schreef Troel het volgende:
Ik ken genoeg dierenwinkels waar de dode vissen boven in de bakken drijven.
maar ze zijn heel goed voor de dieren hoor
Nee, want jij claimt dat per definitie dierenspeciaalzaken commerciele winkels zijn die puur en alleen geld willen verdienen. En dat is volgens mij onzin, want dat zou in houden dat per definitie elke winkel een commerciele lichaam is die enkel en alleen geld wil verdienen en niet geeft om het product wat zij verkoopt. Dikke onzin dus.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:50 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Die vergelijking slaat als een tang op een varken en dat snap je zelf hopelijk ook wel.
Alsof ik voor jou nu naar een dierenzaak ga om foto's te maken. Ik pieker er niet over. Blijkbaar ben je zo overtuigd van je eigen gelijk dat je gewoon maar afwacht tot Herman en Henk dood gaan.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:51 schreef Redux het volgende:
[..]Ok, als bewijs plaats jij hier vandaag of morgen een foto van 2 dierenspeciaalzaken met dode vissen die drijven in hun aquarium
en trouwens, je zegt dat ze dood drijven in hun bakken. Ik dacht dat bakken juist goed waren? zie je nou wel dat je er totaal geen kaas van hebt gegeten?
Ik denk eerlijk gezegd dat je een gerede kans loopt om de tent uit geslagen te worden als je probeert daar foto's van te maken. En iedereen die regelmatig in een dierenwinkel komt weet dat er vaak dooie vissen ronddrijven in de (veel te kleine) bakken (met veel te veel vissen erin).quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:51 schreef Redux het volgende:Ok, als bewijs plaats jij hier vandaag of morgen een foto van 2 dierenspeciaalzaken met dode vissen die drijven in hun aquarium
IN heel veel winkels IS dat ook zo.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:53 schreef Redux het volgende:
[..]
Nee, want jij claimt dat per definitie dierenspeciaalzaken commerciele winkels zijn die puur en alleen geld willen verdienen. En dat is volgens mij onzin, want dat zou in houden dat per definitie elke winkel een commerciele lichaam is die enkel en alleen geld wil verdienen en niet geeft om het product wat zij verkoopt. Dikke onzin dus.
En daarom open ik een topic zodat ik hoop dat ik te weten kom hoe ik mijn lieve dopooggoudvis Herman het best kan vervoeren? En dan heb jij het lef te zeggen dat ik niet het beste met hem voorheb, puur omdat ik jouw 'wijze raad' (:?quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:52 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Redux, je bent een zeikerd en een dierenbeul. Het interesseert jou geen ene klap of het goed gaat met die vissen of niet, zolang ze maar blijven leven en er goed uitzien. Bah.
Als jij zoveel om Herman geeft, had jij allang actie ondernomen!quote:
Ja, en dus niet in ALLE. En wie zegt jou dat ik niet toevallig in die ene dierenspeciaalzaak ben geweest die WEL geeft om de dieren die ze verkoopt?quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:54 schreef Troel het volgende:
[..]
IN heel veel winkels IS dat ook zo.
Een dier is geen product. Dat is nou net het hele probleem. Elke dierenspeciaalzaak die ik ken stopt minimaal vijf konijnen in een hokje van 20 bij 50, minimaal tien vogels in een hokje van 20 bij 50 en minimaal honderd vissen in een bak met 50 liter water. En nee, dat is niet diervriendelijk. Maar in een dierenwinkel kost elke vierkante meter geld.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:53 schreef Redux het volgende:
Nee, want jij claimt dat per definitie dierenspeciaalzaken commerciele winkels zijn die puur en alleen geld willen verdienen. En dat is volgens mij onzin, want dat zou in houden dat per definitie elke winkel een commerciele lichaam is die enkel en alleen geld wil verdienen en niet geeft om het product wat zij verkoopt. Dikke onzin dus.
Als het arrogant is om iemand erop te wijzen dat een goudvis minimaal een litertje of twintig nodig heeft om fatsoenlijk adem te kunnen halen, dan ben ik met liefde arrogant.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:54 schreef Redux het volgende:
En daarom open ik een topic zodat ik hoop dat ik te weten kom hoe ik mijn lieve dopooggoudvis Herman het best kan vervoeren? En dan heb jij het lef te zeggen dat ik niet het beste met hem voorheb, puur omdat ik jouw 'wijze raad' (:?) niet opvolg? Dat is een arrogante eigenschap, ben je daar wel van op de hoogte?
Herman zit nu toch weer in zijn oude ronde kom? Eerst zat hij in z'n vaas, dat was niet goed.Dus wegens de zware druk van jullie heb ik hem weer in z'n kom gedaan, en nu is dat weer neit goed?? En aangezien jij claimt dat je bij elke dierenspeciaalzaak dode vissen bovenin hun bakken ziet drijven (quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:55 schreef Troel het volgende:
[..]
Als jij zoveel om Herman geeft, had jij allang actie ondernomen!
Nou bij de dierenwinkel bij mij zijn ze goed voor dieren hoor. Het zijn hele aardige mensen en ik heb daar nog nooit dode vissen zien drijven maar ze verkopen wel ronde goudvissenkommen.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:49 schreef Troel het volgende:
Ik ken genoeg dierenwinkels waar de dode vissen boven in de bakken drijven.
maar ze zijn heel goed voor de dieren hoor
Een dier wordt toch verkocht? Dus technisch gezien is het wel een product. Elke dierenspecialist? Post morgen maar eens foto's van 3 dierenspeciaalzaken met min 5 konijnen in een hok. Wedden dat je dat niet lukt? En wedden dat je daarmee laat zien dat je niet weet waar je het over hebt?quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:55 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Een dier is geen product. Dat is nou net het hele probleem. Elke dierenspeciaalzaak die ik ken stopt minimaal vijf konijnen in een hokje van 20 bij 50, minimaal tien vogels in een hokje van 20 bij 50 en minimaal honderd vissen in een bak met 50 liter water. En nee, dat is niet diervriendelijk. Maar in een dierenwinkel kost elke vierkante meter geld.
Nee, natuurlijk weet hij niet beter. Maar hij weet wèl wat zoorstoftekort is. De Dierenbescherming werkt er al jaren aan om de goudvissenkom verboden te krijgen.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:57 schreef Stali. het volgende:
Ik denk dat als goudvissenkommen slecht zouden zijn voor goudvissen dat ze dan wel uit de handel genomen zouden worden. Jullie doen net alsof vissen kunnen denken en hopen, zo'n beest weet toch niet beter.
Vissen worden toch altijd ter decoratie gehouden? Wat moet je er anders mee? Knuffelen?quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:57 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Als het arrogant is om iemand erop te wijzen dat een goudvis minimaal een litertje of twintig nodig heeft om fatsoenlijk adem te kunnen halen, dan ben ik met liefde arrogant.
Weet je wat arrogant is? Dieren gebruiken als decoratie, dàt is arrogant.
Dus ik moet Herman en Henk in een bak van 200 liter water doen? Ben je wel helemaal fris???quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:58 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Als er honderd of tweehonderd visjes in een bak met vijftig liter water zitten gaan ze dood ja. Dat is logisch. Eén goudvis heeft 100 liter water nodig!!!
Zoorstoftekort? Wat is dat nou weer?quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:59 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Nee, natuurlijk weet hij niet beter. Maar hij weet wèl wat zoorstoftekort is. De Dierenbescherming werkt er al jaren aan om de goudvissenkom verboden te krijgen.
Wat mij betreft worden vissen helemaal niet als huisdieren gehouden, maar àls je ze houdt, zul je aan minimale welzijnseisen moeten voldoen. Een kom voldoet daar in de verste verte niet aan.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:59 schreef Stali. het volgende:
Vissen worden toch altijd ter decoratie gehouden? Wat moet je er anders mee? Knuffelen?.
En heb je daar een bron van? Nee zeker.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:59 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Nee, natuurlijk weet hij niet beter. Maar hij weet wèl wat zoorstoftekort is. De Dierenbescherming werkt er al jaren aan om de goudvissenkom verboden te krijgen.
Lupa wel ja, Herman helaas niet.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:59 schreef Redux het volgende:
[..]
Dus ik moet Herman en Henk in een bak van 200 liter water doen? Ben je wel helemaal fris???
Je houdt een paard toch ook niet in een stal van twee bij één meter? Of vind je dat ook geen enkel probleem?quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:59 schreef Redux het volgende:
Dus ik moet Herman en Henk in een bak van 200 liter water doen? Ben je wel helemaal fris???
Oooohhh, dus daar komen je onderbuikgevoelens vandaan. Jij bent gewoon een dierenfeministe die er falikant op tegen is dat ik een goudvis heb, en daarom alles wat ik post probeer te ondermijnen. Talk to the hand.quote:Op donderdag 27 januari 2005 11:00 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Wat mij betreft worden vissen helemaal niet als huisdieren gehouden, maar àls je ze houdt, zul je aan minimale welzijnseisen moeten voldoen. Een kom voldoet daar in de verste verte niet aan.
Daarom moet je ook plantjes kopen die zorgen voor zuurstof in de kom.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:59 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Nee, natuurlijk weet hij niet beter. Maar hij weet wèl wat zoorstoftekort is. De Dierenbescherming werkt er al jaren aan om de goudvissenkom verboden te krijgen.
Ik ben niet voor het verbieden van het houden van vissen. Ik ben wel voor het stellen van minimale eisen qua welzijn.quote:[b]Op donderdag 27 januari 2005 11:01
Oooohhh, dus daar komen je onderbuikgevoelens vandaan. Jij bent gewoon een dierenfeministe die er falikant op tegen is dat ik een goudvis heb, en daarom alles wat ik post probeer te ondermijnen. Talk to the hand.
Dat helpt helemaal niks in vijf of tien liter water. Het is gewoon veel te weinig.quote:Op donderdag 27 januari 2005 11:01 schreef Stali. het volgende:
Daarom moet je ook plantjes kopen die zorgen voor zuurstof in de kom.
Ja. Dat zeg ik. En ga je eindelijk weg? Mooi! Doei dan maarquote:
Nou de hondenkluifjes zijn toch bijna op, ik ga het vanmiddag even vragen bij de dierenwinkel dan.quote:Op donderdag 27 januari 2005 11:00 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Wat mij betreft worden vissen helemaal niet als huisdieren gehouden, maar àls je ze houdt, zul je aan minimale welzijnseisen moeten voldoen. Een kom voldoet daar in de verste verte niet aan.
Jij weet toevallig wel hoe je een dopooggoudvis moet onderhouden???quote:Op donderdag 27 januari 2005 11:02 schreef Tim_G het volgende:
Jij neemt beesten zonder dat je weet hoe je ze moet onderhouden!! Das lekker slim..........
Gisteravond, 20:30.quote:Wanneer heb je voor het laatst dat water ververst op die foto's ?? De vijver bij ons voor de deur heeft nog meer helder water dan in jouw kommetje!
Ik vraag advies over hoe ik Herman het best kan vervoeren. Niet over of z'n kom goed of niet goed is. En blijkbaar hebben de 'dierenspecialisten' in dit topic er geen kaas van gegeten, want iedereen zegt iets anders.quote:Maar je vraagt om advies en elk advies wat jij krijgt vind je onzin??
En zie, daarmee toon je aan dat je niet veel mensen/dieren kennis hebt, want je zit er totaal naast met je aannames. Tot ziens.quote:We gaan er maar van uit dat je gewoon zit te Fok!ken..... want geloof niet dat er mensen zo naief met beesten kunnen omgaan ( en dan wel zeggen dat ze er serieus om geven )
Moet ik Herman dan ook in een zak met 100 liter water vervoeren? Man ik mag wel een oplegger huren om m'n kleine dopoogvis naar m'n werk te krijgen.quote:Op donderdag 27 januari 2005 11:03 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Dat helpt helemaal niks in vijf of tien liter water. Het is gewoon veel te weinig.
Doe mij een plezier en vraag dan of ze ookquote:Op donderdag 27 januari 2005 11:04 schreef Stali. het volgende:
[..]
Nou de hondenkluifjes zijn toch bijna op, ik ga het vanmiddag even vragen bij de dierenwinkel dan.
Heb je al foto's van 'al die dierenspeciaalzaken met dode vissen bovenin hun bakken'???quote:Op donderdag 27 januari 2005 11:01 schreef Troel het volgende:
Het is jammer dat ik de dierenbescherming niet op je af kan sturen.
Ik hoop voor je dat je in een later leven nooit een dopooggoudvis wordt met zo'n baas als jij bent.
Nee, dat hoeft niet. Herman zit als het goed is maar eventjes in dat zakje. Alhoewel ik dat bij jou eigenlijk niet zeker weet.quote:Op donderdag 27 januari 2005 11:05 schreef Redux het volgende:
[..]
Moet ik Herman dan ook in een zak met 100 liter water vervoeren? Man ik mag wel een oplegger huren om m'n kleine dopoogvis naar m'n werk te krijgen.
Wat de DB te zeggen heeft over de goudvissenkom:quote:Op donderdag 27 januari 2005 11:00 schreef Redux het volgende:
En heb je daar een bron van? Nee zeker.
Lees eens terug en dan kan je het antwoord vinden. Zowel van mij als van Lupa.quote:Op donderdag 27 januari 2005 11:05 schreef Redux het volgende:
[..]
Heb je al foto's van 'al die dierenspeciaalzaken met dode vissen bovenin hun bakken'???![]()
Dierenbeschermingquote:Op donderdag 27 januari 2005 11:07 schreef Redux het volgende:
Wie is DB???
Integendeel, iedereen is het met elkaar eens dat een goudvissenkom niet geschikt is voor een goudvis.quote:Op donderdag 27 januari 2005 11:04 schreef Redux het volgende:
En blijkbaar hebben de 'dierenspecialisten' in dit topic er geen kaas van gegeten, want iedereen zegt iets anders.
Mijn dierenspeciaalzaak blijkbaar niet, want die heeft mij deze ronde kom verkocht. En jij kan niet zomaar klakkeloos aannemen dat mijn dierenspeciaalzaak niet geeft om het product wat zij verkoopt. Doe je dat wel, dan kan ik aannemen dat jij overal klakkeloos aannames over doet, en kan ik je nergens op geloven. Zo simpel zit het in elkaar.quote:Op donderdag 27 januari 2005 11:08 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Integendeel, iedereen is het met elkaar eens dat een goudvissenkom niet geschikt is voor een goudvis.
Boekjes over vissen? Ik zal het vragen.quote:Op donderdag 27 januari 2005 11:05 schreef Troel het volgende:
[..]
Doe mij een plezier en vraag dan of ze ookInformatieboekjes hebben over huisdieren Informatie over een dier meegeven als je een dier koopt.
Jouw dierenspeciaalzaak geeft heel veel om zijn product. Daarom hebben ze jou met liefde een kom verkocht. Ze hopen echter het liefst dat je hem kapot gooit, want dan kom je een nieuwe kopen.quote:Op donderdag 27 januari 2005 11:10 schreef Redux het volgende:
[..]
Mijn dierenspeciaalzaak blijkbaar niet, want die heeft mij deze ronde kom verkocht. En jij kan niet zomaar klakkeloos aannemen dat mijn dierenspeciaalzaak niet geeft om het product wat zij verkoopt. Doe je dat wel, dan kan ik aannemen dat jij overal klakkeloos aannames over doet, en kan ik je nergens op geloven. Zo simpel zit het in elkaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |