In welk tijdperk leef jij?quote:Supermarkten dreven de prijzen omhoog, en de Nederlanders deden niet.
Nog zo'n voorbeeld van het minderwaardigheidscomplex! Bagatelliseren door middel van niet relevante informatie op de voorgrond te drukken en het echte punt niet onder ogen te durven zien.quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:05 schreef teknomist het volgende:
Met verkeerde been uit bed gestapt.
[..]
In welk tijdperk leef jij?
Of je veranderd inderdaade van onderwerp.quote:Slecht wijnjaar afgelopen jaar in Californie ?
Of inderdaad wederom een goed voorbeeld. Ontkennen door middel van een hokjes argument en de wijzende vinger naar een ander te steken. Goed bezig Nederlanders! Jullie voorvaderen zullen trots op jullie geweest zijn.... lekker tussen de varkens in de strontquote:Op donderdag 27 januari 2005 06:09 schreef MaartenGrendel het volgende:
Domme generalisaties, je lijkt Bush wel.
ik heb een Nederlands paspoort....quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:10 schreef teknomist het volgende:
Jij woont in de VS? Waar bemoei je dan mee, allochtoon?.
Juist. Als ik zeg dat ik me totaal niet herken in het beeld dat jij schetst kom je zeker met nog meer niet-onderbouwde argumenten waarom het Nederlandse volk(?) zo dom zou zijn?quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:10 schreef Vampier het volgende:
[..]
Of inderdaad wederom een goed voorbeeld. Ontkennen door middel van een hokjes argument en de wijzende vinger naar een ander te steken. Goed bezig Nederlanders! Jullie voorvaderen zullen trots op jullie geweest zijn.... lekker tussen de varkens in de stront
Interesante conclusie... kan direct gezien worden als minderwaardigheidscomplex syndroom. Ik heb nergens het woord dom gebruikt.quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:12 schreef MaartenGrendel het volgende:
[..]
Juist. Als ik zeg dat ik me totaal niet herken in het beeld dat jij schetst kom je zeker met nog meer niet-onderbouwde argumenten waarom het Nederlandse volk(?) zo dom zou zijn?
Ja haal de 2de wereld oorlog er maar weer bij en de nazi's.... DIE IS TE OUD OM OP TE REAGEREN!!quote:
quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:13 schreef Vampier het volgende:
[..]
Interesante conclusie... kan direct gezien worden als minderwaardigheidscomplex syndroom. Ik heb nergens het woord dom gebruikt.
Je spreekt jezelf tegen.quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:03 schreef Vampier het volgende:
...het best te vergelijken met domme schapen...
...Zijn denken wordt beperkt...
,,,het in hun achterlijke kop gehaald hebben,,,
- en !!!
Als jij met een substantieel stuk komt in plaats met wat zelfverzonnen psychologie...quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:12 schreef Vampier het volgende:
Jongens kom eens met tegenargumenten in plaats met semi grappig bedoelde opmerkingen. Ik ben benieuwd.
je hebt de oplossing op je control panelquote:Op donderdag 27 januari 2005 06:16 schreef teknomist het volgende:
[..]
Als jij met een substantieel stuk komt in plaats met wat zelfverzonnen psychologie...
Ik ben geen GC-modquote:Op donderdag 27 januari 2005 06:17 schreef buzzer het volgende:
[..]
je hebt de oplossing op je control panel![]()
Er is tot nu toe geen substantieel tegenargument gekomen...... en waneer filosofie psychelogie wordt dan is de realiteit een illusie en de illusie kan geen werkelijkheid meer worden door een gelimiteerde gedachtengang. Dit kan lijden tot dwangmatig denken!quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:16 schreef teknomist het volgende:
[..]
Als jij met een substantieel stuk komt in plaats met wat zelfverzonnen psychologie...
nog zo'n voorbeeld, iemand de mond snoeren als je je niet kunt vinden in zijn mening! En dat zonder harde tegen argumenten. Kom op jongens, zijn jullie nu slimme en nuchtere nederlanders?quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:17 schreef buzzer het volgende:
[..]
je hebt de oplossing op je control panel![]()
Dat zeg ikquote:Op donderdag 27 januari 2005 06:19 schreef Vampier het volgende:
[..]
Er is tot nu toe geen substantieel tegenargument gekomen......
Als je het niet wilt zien dan is dat heus niet mijn probleem, jouw bellemering hoeft niet mijn bellemering te zijn. Dat snap je hopelijk toch wel? Als ik geld kan verdienen met iets immoreels dan doe ik dat, maar in Nederland is het not done.quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:25 schreef teknomist het volgende:
[..]
Dat zeg ik. Zonder een goed bediscussieerbare stelling
.
Schaakmatquote:Op donderdag 27 januari 2005 06:29 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Alle volkeren zijn goed in klagen en de schuld bij een ander leggen...
gutte gutte gut... heb je dat helemaal zelf geschreven... goedzo!!! Erg goed gedaan... zat het hoog?quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:30 schreef MaartenGrendel het volgende:
Een heel verhaal
De gemiddelde koopkracht is er de afgelopen jaren vooral op achteruit gegaan dankzij de stijgende olieprijs en niet zozeer vanwege de invoer van de euro.quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:34 schreef Vampier het volgende:
[..]
gutte gutte gut... heb je dat helemaal zelf geschreven... goedzo!!! Erg goed gedaan... zat het hoog?
Een klein puntje : prijzenoorlog ... waar zeg ik dat? Ik had het over de invoer van de euro....
Ik zou het bijna met je eens gaan worden. Over bovenstaande stelling zeker. Nederland is een zeikland..quote:Nederlanders zijn goed in klagen en de schuld bij een ander te leggen.
Goeiemorgen Q.quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:51 schreef QyRoZ het volgende:
[..]
Ik zou het bijna met je eens gaan worden. Over bovenstaande stelling zeker. Nederland is een zeikland..
Even kijken hoor..quote:
Jij vindt in alles wel een voorbeeld van het minderwaardigheidscomplex lijkt het.quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:13 schreef Vampier het volgende:
[..]
Interesante conclusie... kan direct gezien worden als minderwaardigheidscomplex syndroom. Ik heb nergens het woord dom gebruikt.
Dat lijkt me wel het minste.quote:Op donderdag 27 januari 2005 07:41 schreef Xebrozius het volgende:
of hij snuift lijm.
Vampaint sniffer whehehequote:Op donderdag 27 januari 2005 07:41 schreef Xebrozius het volgende:
Vampier heeft gewoon heimwee... Dat, of hij snuift lijm.
Ik denk niet dat het er echt veel slechter op is geworden.quote:Op donderdag 27 januari 2005 07:25 schreef The_Agency het volgende:
Makkelijk, erg makkelijk, schoppen vanuit California.
Wat heb jij gedaan om de passiviteit van den Nederlander te doorbreken? Emigreren...wauw.
Sterke argumentatie: Zeggen dat iedereen gek is en als iemand zegt dat het niet zo is, zeggen dat diegene gek is en bewijst dat je gelijk hebt.quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:10 schreef Vampier het volgende:
[..]
Of inderdaad wederom een goed voorbeeld. Ontkennen door middel van een hokjes argument en de wijzende vinger naar een ander te steken. Goed bezig Nederlanders! Jullie voorvaderen zullen trots op jullie geweest zijn.... lekker tussen de varkens in de stront
Dit lijkt me een goed begin om de discussie hier nog enigzins zinvol te houden...quote:Op donderdag 27 januari 2005 07:15 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Even kijken hoor..
Stelling is: De Nederlanders hebben een minderwaardigheidscomplex
Dat kun je afleiden uit hun gedrag: "ze doen niets, ze blijven maar niets doen."
Vanwege deze passiviteit laat de Nederlander over zich heen lopen, maar ook dat kan de Nederlander niet bewegen om in actie te komen: "Het BOEIT hem ook totaal niet."
Vervolgens suggereer je dat de Nederlander de schuld voor zijn situatie bij een ander neerlegt in plaats van naar het eigen passieve gedrag te kijken.
Vat ik het zo goed samen?
-----------------------------
Allereerst de opmerking "het boeit hem ook totaal niet" is strijdig met het verwijt dat de Nederlander de schuld bij iemand anders neerlegt.
Als het 'de Nederlander' niets zou kunnen schelen zou er namelijk geen behoefte zijn om een schuldige aan te wijzen. Het een sluit het andere uit.
Verder zie ik nergens argumenten voor 'een minderwaardigheidscomplex'. Je verwijt de Nederlanders vooral passief gedrag (wat dan een uitvloeisel van een gevoel van minderwaardigheid zou moeten zijn?) Ik zou graag willen weten hoe je die twee aan elkaar koppelt.
Vervolgens zeg je dat het 'de Nederlander' niets kan schelen dat het slachtoffer van zijn eigen passiviteit wordt. Met andere woorden, de Nederlander is onverschillig ten opzichte van zijn eigen situatie. Hoe kan dit vervolgens dan een bron voor onvrede worden waarvoor iemand schuld zou moeten dragen?
Ten slotte. Je schetst het beeld van 'de Nederlander' als een passieve masochist die alles maar over zich heen laat komen. Is dit beeld juist of kan het ook zo zijn dat 'de Nederlander' in werkelijkheid helemaal niet zoveel last heeft van wat er om hem heen gebeurd en dat er dus simpelweg weinig is om tegen in actie te komen?
Volgens een theorie komen mensen alleen in actie als de situatie hen daartoe noodzaakt. De 'leidensdruck' moet eerst een bepaalde hoogte bereiken om ervoor te zorgen dat ze uit hun gewoonte stappen. Vind je objectief bekeken 'het lijden' van de Nederlander erg groot?
En flitspalen zijn slecht omdat????quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:03 schreef Vampier het volgende:
.....
Flitspalen schieten als paddestoelen uit de grond en de Nederlander zit liever op zijn dikke reet voor de TV naar een 3de rangs soap serie te kijken.
En ze doen nog steeds niets, ze blijven maar niets doen.
.....
quote:Op donderdag 27 januari 2005 07:54 schreef yvonne het volgende:
*Stampvoet*
Ik heb het hier wel goed, ik heb het hier wel naar m'n zin horen jullie me, het is hier leuk, het is hier leuk, ik heb geen spijt als haren op m'n hoofd dat ik hier woon..
*stampvoet*
Ga nou maar je koffers pakken en ga terug naar Nederland,
want uit ieder topic dat je opent klinkt de spijt en de heimwee erger en erger door.
Hoe hard je ook gilt en stampvoet...
Jammer dat het een doodsverwensing wordt, ander zou dit echt de ultieme quote voor sluitposts van jouw topics zijn... Damn!quote:Op donderdag 27 januari 2005 15:34 schreef Vampier het volgende:
- Als ik aandacht wil trekken parkeer ik wel een auto op de rails om er op het laatste moment uit te springen!
Arme jij... een echte Nederlandse meid... te stom om ook maar inhoudelijk te reagerenquote:Op donderdag 27 januari 2005 15:41 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Jammer dat het een doodsverwensing wordt, ander zou dit echt de ultieme quote voor sluitposts van jouw topics zijn... Damn!
Ik weet daar weinig vanaf...quote:Op donderdag 27 januari 2005 16:12 schreef Vampier het volgende:
RM -rf gelukkig heb je meer verstand van atoomsplitsingen
Wordt je nu ook een echte BansheeVampier als je op een amerikaans forum zou gaan posten?quote:Gelukkig hebben de Marokkanen in Nederland beter door hoe je moet leven en niet geleefd wordt als een saai stuk vod wat aan het veraardappellen is in de natte kleigrond waar zijn voorvaderen het in hun achterlijke kop gehaald hebben om hun eerste varkens mesthoop te deponeren.
Ik kan Engels spreken en had bijna ooit de jackpot in de staatsloterij gewonnen...quote:Op donderdag 27 januari 2005 17:42 schreef Vampier het volgende:
Ik ben juist goed geintegreerd... jullie hebben een hekel aan me net zoals aan America. Ik spreek de taal en had bijna op bush gestemd
je identificeert je wel héél erg met de clichematige kutmarrokaan, hé?quote:Op donderdag 27 januari 2005 17:42 schreef Vampier het volgende:
... jullie hebben een hekel aan me net zoals aan America. Ik spreek de taal en had bijna op bush gestemd
quote:Jij mij disse-kriemieneren omdat ik marrok benne ... ikke Bin Laden goe vinduh en de Koran iedere dag lesuh...
quote:Op donderdag 27 januari 2005 17:42 schreef Vampier het volgende:
Ik ben juist goed geintegreerd... jullie hebben een hekel aan me net zoals aan America. Ik spreek de taal en had bijna op bush gestemd
Gelukkig is jouw kennis van Amerika net zo goed als je kennis op het clonen van gorgeldieren.
Leuk plaatjequote:Op donderdag 27 januari 2005 17:56 schreef DeHeldjes het volgende:
[..]
[afbeelding]vieze landverrader
quote:
Ik heb dr nog nooit eentje in het echt gezien, maar ik vermoed wel te weten met welke lokroep hij bronstige gorgeldier-vrouwtjes weet aan te lokken ....quote:
En dan gaat-ie gorgelen?quote:Op donderdag 27 januari 2005 18:38 schreef Tessje het volgende:
[..]
[afbeelding]
Die ken je aan je gordel hangen..
Ik ben gebanned... dat is niet hetzelfde als weggaanquote:Op donderdag 27 januari 2005 19:40 schreef popolon het volgende:
Vampier, de VS doet je geen goed
Eerst ga je weg, dan kom je weer terug (en dat meerdere keren). Dan wens je iedereen op dit forum een nare ziekte toe, neemt weer afscheid, dan kom je wéér terug.
Is het echt wel zo leuk daar? Ik heb aan je posts te zien mijn ernstige twijfels.
Uit elk topic moet namelijk persé blijken dat het zo leuk is daar, dat Nederland klote is, tjé man.
Kan me niet voorstellen dat ik over een aantal maanden zulke anti-Nederland topics open
Maar goed, doe's rustig.
Discriminatie. Alleen omdat je een bekrompen kut Amerikaan bent zeker.quote:Op donderdag 27 januari 2005 19:49 schreef Vampier het volgende:
[..]
Ik ben gebanned... dat is niet hetzelfde als weggaansnap je... ik ga niet uitvallen tegen je
![]()
Ja, daar ben JIJ dan wel een heel goed bewijs van, met je onsamenhangende verhaal. Wat deed jij tegen al die punten die je opsomt? Maaaaaanden later een berichtje tikken op een forum. Nou, chapeau hoor.quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:03 schreef Vampier het volgende:
Nederlanders zijn goed in klagen en de schuld bij een ander te leggen.
dat moet het zijnquote:Op donderdag 27 januari 2005 07:44 schreef Sakura het volgende:
Of hij heeft te lang (in het preutse america) niet geneukt.
Dat hoeft ook niet, anders bezorg je indirekt mij een ban en die heb ik nog nooit gehadquote:Op donderdag 27 januari 2005 19:49 schreef Vampier het volgende:
[..]
Ik ben gebanned... dat is niet hetzelfde als weggaansnap je... ik ga niet uitvallen tegen je
![]()
mijn gok: hij heeft 0,0 vrienden of kennissen daar en probeert hier ff zijn 15 min of fame te halenquote:Op donderdag 27 januari 2005 20:04 schreef cappp het volgende:
Waarom bemoei je je met dingen die over Nederlanders gaan? Je woont nu toch in de VS, wat is jou probleem? Jij kan nu gewoon zeggen van: 'jippie, ik ben van dat teringland af'. Waarom open je dan nog zo'n kuttopic? Als je hier helemaal niet meer woont?
quote:Op donderdag 27 januari 2005 20:24 schreef UncleSamSaidGoddamn het volgende:
FUCK HOLLAND, the biggest loud mouths on the planet!!
Vergeet niet narrow minded...quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:18 schreef tommytheman het volgende:
Amerikanen zijn zulke over money blatende en stupide patrionistische mensen![]()
quote:Op donderdag 27 januari 2005 20:17 schreef Vampier het volgende:
[afbeelding]
Yeah hang his frustrated bitching ass!!
HANG HIM HANG HIM HANG HIM!!!!
quote:Op donderdag 27 januari 2005 20:24 schreef UncleSamSaidGoddamn het volgende:
Hej dude, I seriously urge you to seek proffesional medical help. Simply because you are either totally fucking insane OR you're a fucking genius!
Either way, FUCK HOLLAND, the biggest loud mouths on the planet!! They scream, yell, rave and rant about everything other then their beloved litle space on planet earth.
Hope some dikes will blow soon, then we'll be happy too
Inderdaad. Het lijkt wel een minderwaardigheidscomplex.quote:Op donderdag 27 januari 2005 19:40 schreef popolon het volgende:
Vampier, de VS doet je geen goed
Eerst ga je weg, dan kom je weer terug (en dat meerdere keren). Dan wens je iedereen op dit forum een nare ziekte toe, neemt weer afscheid, dan kom je wéér terug.
Is het echt wel zo leuk daar? Ik heb aan je posts te zien mijn ernstige twijfels.
Uit elk topic moet namelijk persé blijken dat het zo leuk is daar, dat Nederland klote is, tjé man.
Kan me niet voorstellen dat ik over een aantal maanden zulke anti-Nederland topics open
Maar goed, doe's rustig.
Gaat-ie nu zijn eigen domme topics lopen kicken...quote:Op vrijdag 11 maart 2005 02:17 schreef Error51 het volgende:
fokking trieste conclusie Vampier.... je zit daar wel op je troon in Amerika je gal te spuien over ons 'minderwaardige' Nederlanders maar je zit gewoon te zeiken... gelukkig ben je opgetieft van dit forum!
MOEWHAHAHAHAHAH!!
ik zoek jou al een tijdje... kom eens op msnquote:Op vrijdag 11 maart 2005 02:25 schreef HarigeKerel het volgende:
[[url=http://img60.exs.cx/img60/7866/veteraancommunist0qc.jpg]afbeelding][/URL]
Exact Error!
Viva Cuba!!!
De achterliggende gedachten achter je lompe gesputter zijn absoluut de moeite waard om te overdenken. Je hebt alleen geen enkel benul hoe het is om nu in huidige Nederland te wonen - je kan dat gewoon niet bevatten. Ik kan dat ook niet, maar ik heb er wel een beter besef van dan jij met je vadsige sadisme. Ik kan er niet over uit hoe idioot je openingspost is, hoe makkelijk je vlucht in allerlei hamburger-geblaat, hoe afstotelijk je vrekkige egocentrisme is. Je OP geeft een beeld weer van iemand die zijn met mayonaise besmeurde vingers aflikt en zichzelf vervolgens op ranzige wijze opdringt op allerlei internetfora. Er is niets in je OP dat uitnodigt tot discussie en eigenlijk is het een goede zaak is dat je uit Nederland bent opgerot. Verslik je lekker in wat chips, kijk nog even wat Fox-news, chat nog even met je reactionaire buddies en schiet jezelf daarna door de kop. Dan zijn we hier in ieder geval van je dikdoenerige 'told-you-so' geleuter af.quote:
Wat wil je dan dat ze doen? De koningin onthoofden? Een Nederlands Bevrijdings Leger oprichten?quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:03 schreef Vampier het volgende:
Een politicus wordt omgezeepgeholpen door een bomen hugger en de Nederlanders deden niets.
Een vette columnist wordt omzeep geholpen en de Nederlanders doen niets.
Idd, in welke tijdperk leef jij?quote:Supermarkten dreven de prijzen omhoog, en de Nederlanders deden niet.
Ah wat zielig.quote:Flitspalen schieten als paddestoelen uit de grond en de Nederlander zit liever op zijn dikke reet voor de TV naar een 3de rangs soap serie te kijken.
Belangrijke schokkende gebeurtenissen gecombineerd met kleinburgelijk leed, dat levert een niet echt samenhangend betoog..quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:03 schreef Vampier het volgende:
[..]
Een politicus wordt omgezeepgeholpen door een bomen hugger en de Nederlanders deden niets.
Een vette columnist wordt omzeep geholpen en de Nederlanders doen niets.
Supermarkten dreven de prijzen omhoog, en de Nederlanders deden niet.
Flitspalen schieten als paddestoelen uit de grond en de Nederlander zit liever op zijn dikke reet voor de TV naar een 3de rangs soap serie te kijken.
En ze doen nog steeds niets, ze blijven maar niets doen.
Nee, in de US weten jullie wel hoe het echt moet, jullie schieten tenminste gewoon jullie eigen president neer, niets boom hugger of marokkaan, nee gewoon de geheime dienst.quote:Een politicus wordt omgezeepgeholpen door een bomen hugger en de Nederlanders deden niets.
Een vette columnist wordt omzeep geholpen en de Nederlanders doen niets.
Even dimmen Ali.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 20:10 schreef MrAli het volgende:
Damn, wat ben jij een ontiegelijk zielig ventje Vampier..
Gewoon te dom om iets nuttigs te doen en daarom maar op veilig afstand onschuldige mensen afzeiken op niets af, doe waar ze in Amerika goed in zijn, schiet jezelf overhoop, dan zal dat het eerste en enige nuttige zijn dat je ooit zal doen. Als je tenminste snapt hoe je dat moet doen..
Is er iets niet waar in wat ik schreef dan? Volgens mij nietquote:Op zondag 13 maart 2005 01:23 schreef popolon het volgende:
Gut zeg.
StefanP begint net zo'n zuurpruim als vampier te worden
Ik hoop dat je visum niet te snel afloopt of geen ontslag krijgt
Ik vermoed dat het met Nederland dan ook is fout gegaan toen de eerste romeinen kwamen en die de keltisch-germaanse stammen wijsmaakte dat het onzin is een vrouw te halen door deze met een knuppel op het hoofd te slaan en je grot in te slepen ...quote:Op zondag 13 maart 2005 02:28 schreef StefanP het volgende:
Daarom is het goed dat je een wapen mag dragen, om jezelf tegen uitschot te beschermen
Weinig!?quote:Op vrijdag 11 maart 2005 20:15 schreef Flash_Gordon het volgende:
Hij heeft ergens wel gelijk. Actie voeren, danwel demonstreren zit er tegenwoordig nog maar weinig in. Vooral de jeugd doet weinig.
En in een ander, niet nader te noemen land zit een leider welke zijn land in een oorlog gestort heeft compleet gebaseerd op een grote leugen, welke tot nu toe 1700 landgenoten het leven heeft gekost, en zo'n 20.000 inwoners van het aangevallen land in kwestie.....quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:03 schreef Vampier het volgende:
Een politicus wordt omgezeepgeholpen door een bomen hugger en de Nederlanders deden niets.
Een vette columnist wordt omzeep geholpen en de Nederlanders doen niets.
Supermarkten dreven de prijzen omhoog, en de Nederlanders deden niet.
Flitspalen schieten als paddestoelen uit de grond en de Nederlander zit liever op zijn dikke reet voor de TV naar een 3de rangs soap serie te kijken.
En ze doen nog steeds niets, ze blijven maar niets doen.
Daar moet je ook in Amerika nog wel wat voor doen hoor om die te mogen dragen. Maar ik vind het idd wel goedquote:Op zondag 13 maart 2005 02:28 schreef StefanP het volgende:
Daarom is het goed dat je een wapen mag dragen, om jezelf tegen uitschot te beschermen
Saddam Hussein was verantwoordelijk voor meer dan een miljoen Irakezen waaronder enkele honderdduizenden Koerden die o.a. middels gifgas vermoord zijn. Wat deden de Irakezen? Niets.quote:Op donderdag 16 juni 2005 00:34 schreef maartena het volgende:
[..]
En in een ander, niet nader te noemen land zit een leider welke zijn land in een oorlog gestort heeft compleet gebaseerd op een grote leugen, welke tot nu toe 1700 landgenoten het leven heeft gekost, en zo'n 20.000 inwoners van het aangevallen land in kwestie.....
En het volk.... doet NIETS!!
Oh ja, we hadden Michael Moore.![]()
![]()
Eens. De vraag is ook niet of de oorlog goed was voor Irak, want voor Irak was het zeker beter.quote:Op donderdag 16 juni 2005 00:40 schreef Tarak het volgende:
Saddam Hussein was verantwoordelijk voor meer dan een miljoen Irakezen waaronder enkele honderdduizenden Koerden die o.a. middels gifgas vermoord zijn. Wat deden de Irakezen? Niets.
Irak heeft meer toekomst met behulp van Amerika dan onder Saddam. De burgeroorlog die nu gaande is om de macht, was vroeg of laat toch wel aan de oppervlakte gekomen. De invloed van de VS hierop is beperkt. Saddam Hussein was een Soenniet en gebruikte zijn macht om de sjiitische bevolkingsgroepen en de Koerden te onderdrukken.
Amerikanen trompeteren anders nog steeds "Hail to the Chief" wat toch eigenlijk letterlijk vertaald kan worden naar "Heil onze leider", of als je wil "Heil unsere Fuhrer".quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:14 schreef Vampier het volgende:
Ja haal de 2de wereld oorlog er maar weer bij en de nazi's.... DIE IS TE OUD OM OP TE REAGEREN!!
Vind ik persoonlijk een klote beredenering. Afgelopen 12-15 jaar was saddam zo mak als een lammetje vergeleken met de 10 jaar daarvoor, toen hij nog maatjes was met VS etc. Die doden die je opnoemt stammen vooral van dat tijdperk af, dus beetje vreemd dat je dan alleen saddam aanwijst, als bijna alle grote westerse landen hem aanmoedigde om oorlogje te spelen.quote:Saddam Hussein was verantwoordelijk voor meer dan een miljoen Irakezen waaronder enkele honderdduizenden Koerden die o.a. middels gifgas vermoord zijn. Wat deden de Irakezen? Niets.
Het "domme" volk van de VS heeft in ieder geval mogelijk gemaakt dat jij nu een pc'tje met windows hebt om deze debiele opmerking te maken. (Mocht je de illusie hebben dat wij in NL goed opgeleid zijn: kopieer eens een willekeurig FOK! topic in Word en doe een spellingcheck.)quote:Op donderdag 16 juni 2005 01:27 schreef Seiruu het volgende:
En het volk van Irak is inderdaad achtergesteld op het gebied van kennis en democatie. VS ook, maar dan vooral in kennis, dus dat is natuurlijk geen excuus.
Dat er een klein percentage van "slimme" mensen zijn wil niet zeggen dat het volk over het algemeen niet dom is.quote:Op donderdag 16 juni 2005 08:38 schreef en_agua het volgende:
Het "domme" volk van de VS heeft in ieder geval mogelijk gemaakt dat jij nu een pc'tje met windows hebt om deze debiele opmerking te maken. (Mocht je de illusie hebben dat wij in NL goed opgeleid zijn: kopieer eens een willekeurig FOK! topic in Word en doe een spellingcheck.)
Even een opmerking: In 1991 was een gedeelte van Irak door geallieerde troepen bezet. Deze zijn echter na een overwinning op de Irakezen en de bevrijding van Kuwait weer terugggetrokken.quote:Op donderdag 16 juni 2005 01:27 schreef Seiruu het volgende:
Afgelopen 12-15 jaar was saddam zo mak als een lammetje vergeleken met de 10 jaar daarvoor, toen hij nog maatjes was met VS etc. Die doden die je opnoemt stammen vooral van dat tijdperk af,
Er is in de VS een gigantische hoeveelheid kennis aanwezig. Het land waarvan de gemiddelde inwoner vaak het stereotype "dom" krijgt toegeworpen is eigenhandig verantwoordelijk voor de ontwikkeling van de meeste computerchips die momenteel op de markt zijn verschenen, en tevens eigenhandig verantwoordelijk voor 99% van de Operating Systems die momenteel wereldwijd op computers en servers draaien. Goed, Linus was een Fin, maar Unix kwam toch echt uit Amerika. Linux is daar alleen maar een x86 kloon vanquote:Op donderdag 16 juni 2005 01:27 schreef Seiruu het volgende:
En het volk van Irak is inderdaad achtergesteld op het gebied van kennis en democatie. VS ook, maar dan vooral in kennis, dus dat is natuurlijk geen excuus.
Hoe kom je daar nou bij? Ik ben niet bijster onder de indruk van mijn medelander, en het kudde gedrag viert de afgelopen jaren hoogtij, maar kenmerkend voor Nederland zou ik het niet noemen.quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:03 schreef Vampier het volgende:
Tjah daar zit je dan als Nederlander in Nederland. Het land van opgedrongen tollerantie en een minderwaardigheids complex. Hoezo een minderwaardigheids complex zul je je nu afvragen.... geef me een paar minuutjes om het uit te leggen.
Nederlanders zijn van nature een kudde volk, het best te vergelijken met domme schapen. In geen enkel land in de wereld loopt men zo achter elkaar aan als in Nederland.
De Nederlanders hebben in de eerste 2 gevallen hun verontwaardiging uitgesproken en verder de overheid hun werk laten doen, zoals dat mensen met enige hersencapaciteit betaamt. Iets anders valt er niet te doen. Of moeten we een revolutie ontketenen?quote:Een politicus wordt omgezeepgeholpen door een bomen hugger en de Nederlanders deden niets.
Een vette columnist wordt omzeep geholpen en de Nederlanders doen niets.
Supermarkten dreven de prijzen omhoog, en de Nederlanders deden niet.
Flitspalen schieten als paddestoelen uit de grond en de Nederlander zit liever op zijn dikke reet voor de TV naar een 3de rangs soap serie te kijken.
Iedere keer als de Nederlander ontevreden is over de huidige beleidsbeslissingen wordt dat duidelijk in verkiezingsresultaten verwerkt. De democratie werkt gewoon zoals hij hoort te werken.quote:Nederlanders kunnen het beste vergeleken worden met het meest gepeste jongetje uit de klas. Bibberend en vermagerd door de pesterijen, maar hij doet niets. Hij vindt het heel normaal om gepest te worden. Hij vindt het heel normaal om in een hoek gedrukt te worden waar hij niet uit kan komen. Het BOEIT hem ook totaal niet. Hij durft niet voor zichzelf en zijn rechten op te komen en laat over zich heen lopen.
De nederlander krijgt simpelweg niet de kans zich te ontplooien in het gevang van het sociaal liberaisme. Zijn denken wordt beperkt en laat alles geduldig over zich heenkomen.
quote:Dat er een klein percentage van "slimme" mensen zijn wil niet zeggen dat het volk over het algemeen niet dom is.
Daarbij doel ik trouwens niet alleen op VS; zij zijn er slechts een van de vele landen.
En dit is dan tevens in jouw geval een verklaring voor het feit dat sommige (ex) Nederlanders zo labiel zijn dat ze zich gelijk door hun nieuwe omgeving laten beinvloeden ?quote:Op donderdag 27 januari 2005 06:03 schreef Vampier het volgende:
Nederlanders zijn van nature een kudde volk, het best te vergelijken met domme schapen. In geen enkel land in de wereld loopt men zo achter elkaar aan als in Nederland.
De 'uitvindingen' die jij geeft zijn voor een groot deel terug te voeren op de economische voorsprong die Amerika had. Die zaken zouden hoogstwaarschijnlijk in Europa of Japan ook tot stand zijn gekomen. Moeten wij ons dan minderwaardig voelen omdat we een goed idee overnemen? Natuurlijk niet. Het is Amerika dat het minderwaardigheidscomplex heeft. Ze lopen economisch, technologisch en militair voor, maar ze missen dat wat ons mens maakt: cultuur. Amerika heeft wel cultuur ja, maar het is gebaseerd op individualisme, op succes of op macht. In vrijwel alle andere landen is de cultuur sociaal, gezellig, soms religieus, behalve in Amerika. De armoede in Amerika wordt stilgezwegen doorgaans, in Europa niet, want in Europa is nauwelijks armoede en de armoede die er is, daar is een vrij grote bereidheid voor om daar hulp te bieden.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 01:38 schreef maartena het volgende:
[..]
Er is in de VS een gigantische hoeveelheid kennis aanwezig. Het land waarvan de gemiddelde inwoner vaak het stereotype "dom" krijgt toegeworpen is eigenhandig verantwoordelijk voor de ontwikkeling van de meeste computerchips die momenteel op de markt zijn verschenen, en tevens eigenhandig verantwoordelijk voor 99% van de Operating Systems die momenteel wereldwijd op computers en servers draaien. Goed, Linus was een Fin, maar Unix kwam toch echt uit Amerika. Linux is daar alleen maar een x86 kloon van.
Een paar andere voorbeelden: De Space Shuttle. De B2 Bommenwerper. De Boeing 747. (Het vliegen zelf komt uit Amerika trouwens). De Intel Pentium CPU en de Athlon concurentie. Microsoft Windows. De Kernreactor. (en het Kernwapen) De deeltjesversneller. De Apache Helikopter. De A1M1 Abrams Tank. Het Internet. Affijn we kunnen nog wel even doorgaan.
Een land dat in staat is om met behulp van spionage satelieten en een vliegende robot een Jeep in de woestijn van Jemen aan stukken kan schieten heeft toch echt wel een heel zootje kennis vergaard in de afgelopen 200 jaar
Naar alle waarschijnlijkheid zit jij nu te werken op een computer waarop een Amerikaans besturingsysteem draait, met een Amerikaanse CPU, waarschijnlijk met een Amerikaanse videokaart en de kans is groot dat je tevens een Amerikaanse harde schijf hebt. En het zou me ook niet verbazen als er een Amerikaans glas cola op je bureau staat, en je momenteel een Amerikaanse comedy serie op de TV aan hebt staan. (of gezien de tijd in Nederland het Amerikaanse concept van TV-Shopping). Als er geen TV aanstaat is de kans erg groot dat je muziek luisterd met een grote Amerikaanse invloed. De grote populaire muziekstromen die momenteel gangbaar zijn (Rock, R&B, Pop, Rap, etc) komen toch ook allemaal uit Amerika. De "smilie"is trouwens ook typisch Amerikaans.
Het moge waar zijn dat de gemiddelde Amerikaan minder opgeleid is dan de gemiddelde Nederlander. Maar gemiddeld gesproken hebben we hier dan ook een flink percentage meer boeren en fabrieksarbeiders dan in Nederland. Dat zegt toch erg weinig over de kennis die dit land in de afgelopen 2 eeuwen heeft weten op te bouwen.
Je hoort mij regelmatig de Amerikaanse president en zijn politiek bekritiseren, maar iemand die daadwerkelijk geloofd dat "Amerikanen dom zijn" heeft zelf nog niet de volgroeide herseninhoud bereikt om dat fatsoenlijk te kunnen beoordelen. Maar meelopen met Amerikahaters is tegenwoordig erg stoer en in.....![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |