Ja, maar dat is de duitse term ervoorquote:Op dinsdag 25 januari 2005 16:15 schreef hollander172 het volgende:
[..]
Muxen en demuxen bedoel je?Of ben ik nou weer in de war met andere proggies?
Weet nog van een poging tot ondertitelen dat mij dat veel te lang duurde, tegen de tijd dat ie klaar was had ik er geen zin meer in.
Nope geen a.b.erotica veel te lastig en ik miste elke keer stukjes, gewone paysites waar ik met een "geleende" gebruikersnaam en paswoord gewoon bij kan.![]()
Weer wat geleerd?quote:Op dinsdag 25 januari 2005 16:22 schreef Romius het volgende:
[..]
Ja, maar dat is de duitse term ervoor![]()
Geen ideequote:Op dinsdag 25 januari 2005 16:27 schreef hollander172 het volgende:
[..]
Weer wat geleerd?
Mercy, is het normaal dat die Winavi niet kan tellen?Eerst telde die normaal de tijd af en nu krijg iets als -5587392612?
Hij blijft ook mijn schijf volpleuren.
quote:Op dinsdag 25 januari 2005 15:45 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
Zow, had je 21 hele minuten nodig om met dit trieste weerwoordje te kunnen komen??
Volgens mij zie ik al wat verkeerd heb gedaan.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 16:31 schreef Mercy_symbol het volgende:
[..]
Geen ideeik zit er niet bij te wachten, maar wat ik gezien heb van tijdsaanduiding klopte gewoon, alleen als ie klaar is met omzetten en hij gaat .ifo's schrijven dat die tijd niet geheel correct is,
maar dan kan je nog niet batchen, en moet je dus ieder fillempjuh aanpassen,quote:Op dinsdag 25 januari 2005 16:46 schreef hollander172 het volgende:
Oh Mercy, filmpjes achter elkaar zetten kan wel hoor. Gewoon de vob's renamen. De eerste is altijd VTS_01_1.VOB en vanaf daar ga je gewoon doortellen. Dus VTS_01_2.VOB etc.
Je kan ook nog iets vernagelen door niet het laatste cijfer maar het eerste te veranderen, zal zo weer eens in de specificaties kijken.
Zoveel werk is dat toch niet?quote:Op dinsdag 25 januari 2005 17:00 schreef Mercy_symbol het volgende:
[..]
maar dan kan je nog niet batchen, en moet je dus ieder fillempjuh aanpassen,
En dit weer had ik een dag ervoor, toen ik de route aan het verkennen wasquote:Op dinsdag 25 januari 2005 13:32 schreef Patrick281 het volgende:
[..]
Vaak en veel mooi weer hebben we niet eens gehad. (was geloof ik de slechtste zomer in 50 jaar) Maar dat mag de pret niet drukken, er zijn maar 2 van de 12 meetings echt verregend en voortijdig afgebroken.
(deze niet .. maar't was wel koud)
[afbeelding]
heH geen Bandit die keer.![]()
Ik moest wel wat aan de foto sleutelen, zo donker was'ie.
quote:Op dinsdag 25 januari 2005 17:33 schreef RB het volgende:
En dit weer had ik een dag ervoor, toen ik de route aan het verkennen was
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Op dinsdag 25 januari 2005 16:10 schreef Romius het volgende:
anders issie ook de hele dag hier aan het posten, en ik heb 'm al een tijdje niet meer gezien
![]()
Post is onder 1 naam jijquote:Op dinsdag 25 januari 2005 18:58 schreef Hoeze het volgende:
Ja.![]()
En volgens mij staat OPM nu nog in de file .. was druk bij Arnhem hoorde ik op de radio.
quote:Op dinsdag 25 januari 2005 16:07 schreef Rietvaerder het volgende:
Wat jij nou te happen op Hoeze![]()
Heb je nou echt niet door dat dat een kloon van Pepijn is
![]()
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |