Mijn vriendin heeft het een tijd geleden min of meer uitgemaakt, een echte relatie hadden we niet, het was meer een aan uit min of meer niet echt iets hebbende relatie. Maar iig, ik ben pas 17, en de relatie was wat moeizaam. En zij had bepaalde principes wat sex betreft, met andere woorden; Als er absoluut geen liefde in het spel is, dan heeft ze er geen probleem mee, zo is ze dus een keer gewoon met een goede vriend van mij waar ze niks voor voelde naar bed gegaan. Maar zodra ze iets voor iemand voelt, wil ze ermee wachten, tot het echt goed voelt. Op mij was ze dus half/half verliefd, en ik heb dus 6 maanden gewacht, geen probleem mee gehad, ik was verliefd op haar. En als je echt verliefd op iemand bent dan hoeft de sex niet per se meteen. Maar een tijd geleden, we bleven wel vaak bij elkaar slapen, kwam het opeens zover. En ik schrok mij rot, ik was, en ben dus eigenlijk nog steeds, maagd. En zij was 2 jaar ouder, werkelijk bloedmooi e.d. Dus ik schrok, iets waar ik zolang op gewacht had, opeens zonder voorbereiding stond op het punt om te gebeuren. Waardoor het uiteindelijk niet gebeurd is. Het lukte mij niet. Daarna ben ik voor lange tijd op vakantie gegaan, en toen ik terugkwam heeft zij, behoorlijk naar, mij belazerd en doodleuk verteld dat ze een nieuwe vriend had. Wel vond ze het ontzettend rot voor mij. En schuldig van dat ze mij zolang aan het lijntje had gehouden, we zijn als vrienden, echt waar, uit elkaar gegaan.
Maar iig, ik wil nu het volgende mailtje naar haar sturen. En ik ben benieuwd of dat wel kan, vooral benieuwd naar de mening van de dames onder jullie. Ik zit er namelijk enorm mee, dat ik mijn eerst echte ervaring, met werkelijk een fotomodel van een meisje, verprutst heb. Ik heb namelijk niet echt een hoge dunk van mijzelf qua uiterlijk, en als ik haar zie heb ik zoiets van: zo'n kans krijg ik echt nooit meer.
-----------------------------
Hoi hoi,
Gewoon gelijk maar even met de deur in huis vallen:
Weet je wat het maffe is, het gedeelte waar ik nu het meeste mee zit, misschien kinderachtig, maar dat is dat ik mijn enige kans gemist heb. Telkens als ik -naam van iemand waar ze mee naar bed is geweest, en goede vriend van mij is- zie denk ik: 'Hij wel, ik niet'. En dat zie ik als mijn eigen schuld. Nu denk je natuurlijk, 'wat is dit voor maf iets, wil hij nu weer vragen of het verder kan?' Nee!, absoluut niet. Ik weet ook dat dat niet kan want jij bent echt verliefd op die jongen -andere jongen dan goede vriend-, dat merk ik, en verder zou ik zelf nooit, nooit meer zoiets vreemds (<slaat op relatie die we gehad hebben) willen.. Maar het voelt wel deels als een boek dat nooit geëindigd is. Dus eigenlijk is mijn, redelijk brutale, dat weet ik, maar ik weet niet hoe ik het anders moet vragen, vraag: Over lange tijd, maanden, misschien zelfs over een jaar of 2, als we allebei single zijn en dit gehannes allemaal voorbij is, en ik zeker weet dat ik niet meer verliefd op je ben (<niet bang zijn dat ik daar 2 jaar over zal doen, dat is nu al een stuk minder), en ook zeker weet dat ik daarna of daardoor niet meer verliefd op jou zal worden, ik misschien een tweede kans zou kunnen krijgen. Voor één keer, zonder dat jij je schuldig hoeft te voelen dat je weer een fout maakt (<fout slaat op het feit dat ze me vaak aan het lijntje heeft gehouden), want zo zal ik het dan echt niet zien. Je moet hier niet uithalen dat ik wanhopig ben ofzo, hoewel als ik dit lees lijkt het daar wel erg op:P, maar dat is het dus niet, het is meer zo van> Er heeft zo lang iets tussen ons gespeeld, en het is er nooit van gekomen, waardoor het voor mij voelt dat er nog steeds geen echt einde aan gekomen is. En als ik weet dat er een kans is dat het er ooit nog eens van kan komen, voor één keer, zonder consequenties, zoals eigenlijk dus ook met -naam van goede vriend waar ze mee naar bed is geweest- is gebeurd, dan hoef ik mij niet meer elke dag voor mijn kop te slaan dat het mij niet gelukt is, want dat is echt een klote gevoel.
Als je dit belachelijk vind of iets dergelijks, mail het dan alsjeblieft wel, zodat ik weet waar ik aan toe ben. Ik hoef natuurlijk geen duidelijk antwoord, ik ben dat 'misschien-achtige vage' van jou inmiddels eindelijk wel gewend
![]()
. Als het moeilijk is om hier een antwoord op te geven omdat je nu min of meer een vriendje hebt, zeg het dan maar.
Maar laat alsjeblieft hierover wat van je horen.
Groetjes, -mijn naam.
Dus graag jullie mening of dit wel kan!
Alvast hartstikke bedankt.