Tja hoe zou het komen dat je dat nu geen geld over kan houden ? Puinruimen misschienquote:Op vrijdag 21 januari 2005 22:14 schreef Grimli het volgende:
uh ja PVDA stemmen ja... Wil ook weleens een keer geld overhouden
Lul niet man.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 22:15 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Tja hoe zou het komen dat je dat nu geen geld over kan houden ? Puinruimen misschien
Verder vind ik de stelling een beetje een open deur.
Lol met 8 jaar Paars = Links maar we gaan off-topicquote:Op vrijdag 21 januari 2005 22:16 schreef Grimli het volgende:
Juist ja puinruimen van de rechtse uitbuiters daar in Holland
Wat een gelul zeg! Volgens mij hebben vooral de allochtonen de meeste babbeltjes tegen de politiequote:Op vrijdag 21 januari 2005 22:28 schreef Killjoy het volgende:
Nederlanders moeten eens een keer wat minder zeiken
Voorbeeld: Als de politie achter grote organisaties aangaat, dan roept de nederlander "Boo hoo, ik wil dat men niet zo snel door mijn straat rijdt"
Voert de politie controles uit en deelt dan ook bonnen uit, dan wordt er weer geschreeuwd "Ga boeven vangen"
Ik heb respect voor die gasten, zeker als ze elk moment door zo'n doorgedraaide nederlander weer (verbaal) wordt aangevallen en dan toch gewoon de volgende dag weer gaan werken.
Weet je, het kan me geen flikker schelen wat iemand zijn/haar achtergrond is of huidskleur of geloofsovertuiging. Al was het een fucking marsmannetje. Als iemand rottigheid uithaalt dan moet die gestraft worden.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 22:32 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Lol met 8 jaar Paars = Links maar we gaan off-topic
De allochtoon denkt nog teveel vanuit de slachtoffer rol zodat men de daden van personen uit de groep liever wil verdedigen. Ze staan immers als groep tegenover de autochtoon.
Dat betwijfel ik, maar de reden omdat je dat denkt is omdat de media nu zo veel bezig is met het brengen van reportages/docu's/etc over "de kwade buitenlander"quote:Op vrijdag 21 januari 2005 22:33 schreef Farfalina het volgende:
[..]
Wat een gelul zeg! Volgens mij hebben vooral de allochtonen de meeste babbeltjes tegen de politie![]()
Zo zie ik het ook.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 22:32 schreef pberends het volgende:
Het beleid van Geert Wilders is sociaal tegenover de goedwillende uit de allochtone gemeenschap. Zet die criminele flikkers gewoon het land uit, zodat zij de goedwillende allochtonen niet meer kunnen zwart maken.
Het is jammer dat de allochtoon dat niet inziet. Die stemt liever op partijen die de allochtoon zwak willen houden: PvdA, SP en GroenLinks.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 22:38 schreef gtotep het volgende:
[..]
Zo zie ik het ook.
Een stem op Wilders is steun voor de goedwillende allochtoon.
Ik denk het niet, ik maak het mee..... ik word kotsmisselijk van vooral Marokaanse jongeren die om te beginnen een veel te grote mond hebben. Niet alleen tegen argeloze burgers maar ook tegen de politie.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 22:37 schreef Killjoy het volgende:
[..]
Dat betwijfel ik, maar de reden omdat je dat denkt is omdat de media nu zo veel bezig is met het brengen van reportages/docu's/etc over "de kwade buitenlander"
Als je een beetje nadenkt, dan snap je dat
Gewoon alle allochtonen. Je weet wel; de niet-autochtonen.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 22:43 schreef P-Style het volgende:
Omschrijf: "Allochtoonse gemeenschap"
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |