quote:Op maandag 17 januari 2005 02:04 schreef laurenzo85 het volgende:
* Vierde ronde, eerste helft
[..]
4. Bladerunner: 'All those moments will be lost in time, like tears in rain. - 12 Monkeys: Op het vliegveld (climax)
5. Matrix, The: Lobby scene. - To Kill a Mockingbird: "Hey boo" hele scene
[..]
8. Seven: Eindmoord - Moulin Rouge: El Tango de Roxanne
[..]
18. Jackie Brown: DeNiro en Fonda op de parkeerplaats - Modern Times: Rolschaatsen
19. Empire Strikes Back, The: 'I am your father.' - Romeo + Juliet: Aquarium.
20. Psycho: De douche-scene - Life of Brian: 'Always look on the bright side of life.’
21. Seven Year Itch, The: De rok van Marilyn. - Dirty Harry: Punkspeech aan het einde.
[..]
26. Dr. Strangelove: Gesprekje met Dimitri. - Apocalypse Now: Napalmbombardement onder This is the End.
[..]
30. Reservoir Dogs: Het oor. - Once Upon a Time in the West: Shootout Bronson-Fonda, met de mondharmonica/galg-flashback.
[..]
Misschien in het andere deel van het toernooi?quote:Op dinsdag 18 januari 2005 17:51 schreef Asskicker14 het volgende:
Waar is de stoeprandscene van American History X?
Nee, die zit er niet meer in. In deel 1 van ronde 3 heeft deze het af moeten leggen tegen: Apocalypse Now: Napalmbombardement onder This is the End... Met 9-6 welteverstaan. Wel van een waardig tegenstander dus...quote:Op dinsdag 18 januari 2005 17:59 schreef Hare het volgende:
[..]
Misschien in het andere deel van het toernooi?
Hmm, idd, dat was iig een goeie geweest voor een paar rondes verder, aangezien het beide niet te vergeten en zeer indrukwekkende momenten zijnquote:Op dinsdag 18 januari 2005 18:13 schreef laurenzo85 het volgende:
[..]
Nee, die zit er niet meer in. In deel 1 van ronde 3 heeft deze het af moeten leggen tegen: Apocalypse Now: Napalmbombardement onder This is the End... Met 9-6 welteverstaan. Wel van een waardig tegenstander dus...
Ze hebben wel meegedaan jaquote:Op donderdag 20 januari 2005 14:32 schreef outtayourleague het volgende:
Zijn Pulp Fiction: "Ezechiel speech" en The Big Lebowski: "Uitstrooien van de as" écht niet genomineerd? Ook niet geweest?![]()
Die start morgen rond het begin van de avond ergens, mits ik op fok kan komen dan natuurlijkquote:Op zaterdag 22 januari 2005 17:55 schreef Hare het volgende:
Wanneer gaat de tweede helft beginnen?
quote:Op zondag 23 januari 2005 18:36 schreef Sai het volgende:
Casablanca & Roman Holiday.
Mooi zoquote:Op zondag 23 januari 2005 18:46 schreef laurenzo85 het volgende:
Roman Holiday en Casalanca hebben dus derhalve ook de volgende ronde gehaald. Nu alles bekend is is het tijd voor een nieuwe ronde.
Maar de zakjesvideo is natuurlijk ook erg indrukwekkendquote:Op zondag 23 januari 2005 19:24 schreef Hare het volgende:
Zijn trouwens zeer veel uitslagen uit de eerste ronde die ik betreur, zeker de Entree Harry Lime, wat voor mij een van de mooiste momenten is die ik heb gezien. De hele opbouw ernaartoe is subliem, net als het tevoorschijn komen zelf
Hier is overigens wat misgegaan, welke kies je nou?quote:18. Singin in the Rain: Singin in the Rain. - Edward Scissorhands: Ijssculpturen maken terwijl Ryder danst in de sneeuw
Zakje is best leuk gedaan, maar valt voor mij echt volledig in het niets bij Harry Lime hoorquote:Op zondag 23 januari 2005 19:51 schreef laurenzo85 het volgende:
[..]
Maar de zakjesvideo is natuurlijk ook erg indrukwekkend. Maar het was inderdaad een lastige keuze, ja.
[..]
Singin in the Rain!quote:Hier is overigens wat misgegaan, welke kies je nou?
Ik vrees voor je dat je na deze ronde er nog een paar gaat missen.quote:Op maandag 24 januari 2005 02:56 schreef Saviola het volgende:
* Vierde ronde, tweede helft
.. ik mis Fucking Åmål
Ow, sorry... Maar ik heb in principe alles overgenomen zoals het er al stond + het feit dat ik em ook nog niet gezien heb, wist ik ook niet in hoeverre dit storend was voor het verloop van de film.. Ik zal in het vervolg wel met spoilers gaan werken dan, als het beschreven moment teveel verklapt.quote:Op woensdag 26 januari 2005 17:41 schreef Sokolsky het volgende:
Update:
7. Apocalypse Now: The Ride of the Valkyries (de helicopters). - Killing, The: De tas barst open, de wind blaast het geld op.
Overigens had ik bij The Killing spoilertags niet overbodig gevonden. Gisteravond gezien, maar ik wist dus al dat er een keer een tas met geld open zou barsten.
quote:Op maandag 31 januari 2005 00:08 schreef Mike het volgende:
2001: A Space Odyssey: Dave zweeft in de ruimte, terwijl HAL zich ontdoet van de bemanning - Natural Born Killers: Het interview
Fight Club: Norton's gevecht met zichzelf in het kantoor van z'n baas. - Apartment, The: Vanaf het schot op de gang tot en met 'Shut up and deal.'
Dr. Strangelove: 'Mein Fuhrer, I can walk!'- Vertigo: De scene op de toren
Saving Private Ryan: De landing op het strand. - Scent of a Woman: Tango-scene.
28 Days Later: Na wakker worden door de lege stad lopen. - Dolce Vita, La: Anita Ekberg in de Trevi fontein
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Big Fish: Waterdraagscène
Heb je misschien heel toevallig een linkje?quote:Op maandag 31 januari 2005 01:15 schreef laurenzo85 het volgende:
Kijk voor de films naar Gorro’s toernooi, hieruit mag genomineerd worden.
Ik ben vergeten te stemmen in de vorige ronde.quote:Op maandag 31 januari 2005 01:02 schreef laurenzo85 het volgende:
Jullie stemmen alleen bij een gelijkspel ofzo?Maarja, het is wel duidelijk. De genoemden zullen ook nog meedingen naar het filmmoment van fok!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sheridana +1
Fok! Movie Tournament 2004 - Uitslag Ronde 4 --> is de linkquote:Op maandag 31 januari 2005 01:53 schreef Hare het volgende:
[..]
Heb je misschien heel toevallig een linkje?
En een toernooi dat we al begonnen in 2003
Wel iets te laat, maar had gelukkig ook geen veranderingen teweeggebracht..quote:Op maandag 31 januari 2005 13:04 schreef Kolkus het volgende:
Ik weet niet of ik te laat ben, maar toch;
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Requiem For A Dream: Eindsequentie, als de hoofdpersonen in foetushouding gaan liggen
2. Big Fish: Waterdraagscène - Jackie Brown: DeNiro en Fonda op de parkeerplaats
3. Oldboy: 2D-gevecht - Deer Hunter, The: Russische Roulette met Christopher Walken
4. Before Sunset: ‘Baby, you’re gonna miss that plane’ - Heat: Schietscene in de straat na de bank overval
5. Shaun of the dead: Zombie’s aftuigen op muziek van Queen - Apocalypse Now: Napalmbombardement onder This is the End.
6. Ong Bak: Muay Thai Warrior: Boomklimscene - Braindead: Grasmaaier plus zombies
7. American Splendor: De jellybeans en ‘Revenge of the Nerds’ monologen van Toby - Donnie Brasco: Donnie moet 'fuhgedaboutit' uitleggen
8. Touching the Void: Boney M in het hoofd - Empire Strikes Back, The: 'I am your father.'
9. Oldboy: Dae-Su Oh en Woo-jin Lee - Saving Private Ryan: De landing op het strand
10. Eternal Sunshine of the Spotless Mind:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Panic Room: Tracking shot van slaapkamer op de bovenste verdieping tussen de trapspijlen door naar de inbrekers aan de keukendeur
11. The Dreamers: Verbreken Louvre-record - Casablanca: De Marseillaise.
12. Open Range: Shoot-out - Mission: Impossible: Zweetdruppelscene
Spoilers zijn wel redelijk irritant zo, maar goed.
Voor de goede orde: Deze ronde blijft niet zolang open, zodat er wel snel kan worden verder gegaan met het hoofdtoernooi. Zodoende sluit deze ronde aanstaande donderdag alweer, kan nog niet precies zeggen hoe laat, want ik zit nu in tentamenweek en weet nog niet wanneer ik klaar ben. Daarna zal in ieder geval de uitslag bekend worden gemaakt.
Succes!
[ Bericht 0% gewijzigd door laurenzo85 op 01-02-2005 12:27:28 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Requiem For A Dream: Eindsequentie, als de hoofdpersonen in foetushouding gaan liggen
2. Big Fish: Waterdraagscène - Jackie Brown: DeNiro en Fonda op de parkeerplaats
3. Oldboy: 2D-gevecht - Deer Hunter, The: Russische Roulette met Christopher Walken
4. Before Sunset: ‘Baby, you’re gonna miss the plane’ - Heat: Schietscene in de straat na de bank overval
5. Shaun of the dead: Zombie’s aftuigen op muziek van Queen - Apocalypse Now: Napalmbombardement onder This is the End.
6. Ong Bak: Muay Thai Warrior: Boomklimscene - Braindead: Grasmaaier plus zombies
7. American Splendor: De jellybeans en ‘Revenge of the Nerds’ monologen van Toby - Donnie Brasco: Donnie moet 'fuhgedaboutit' uitleggen
8. Touching the Void: Boney M in het hoofd - Empire Strikes Back, The: 'I am your father.'
9. Oldboy: Dae-Su Oh en Woo-jin Lee - Saving Private Ryan: De landing op het strand
10. Eternal Sunshine of the Spotless Mind:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Panic Room: Tracking shot van slaapkamer op de bovenste verdieping tussen de trapspijlen door naar de inbrekers aan de keukendeur
11. The Dreamers: Verbreken Louvre-record - Casablanca: De Marseillaise.
12. Open Range: Shoot-out - Mission: Impossible: Zweetdruppelscene
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Requiem For A Dream: Eindsequentie, als de hoofdpersonen in foetushouding gaan liggen[/url]
2. [u]Big Fish: Waterdraagscène - Jackie Brown: DeNiro en Fonda op de parkeerplaats
3. Oldboy: 2D-gevecht - Deer Hunter, The: Russische Roulette met Christopher Walken
4. Before Sunset: ‘Baby, you’re gonna miss the plane’ - Heat: Schietscene in de straat na de bank overval
8. Touching the Void: Boney M in het hoofd - Empire Strikes Back, The: 'I am your father.'
9. Oldboy: Dae-Su Oh en Woo-jin Lee - Saving Private Ryan: De landing op het strand
10. Eternal Sunshine of the Spotless Mind:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Panic Room: Tracking shot van slaapkamer op de bovenste verdieping tussen de trapspijlen door naar de inbrekers aan de keukendeurThe Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Requiem For A Dream: Eindsequentie, als de hoofdpersonen in foetushouding gaan liggen
2. Big Fish: Waterdraagscène - Jackie Brown: DeNiro en Fonda op de parkeerplaats
3. Oldboy: 2D-gevecht - Deer Hunter, The: Russische Roulette met Christopher Walken
4. Before Sunset: ‘Baby, you’re gonna miss the plane’ - Heat: Schietscene in de straat na de bank overval
5. Shaun of the dead: Zombie’s aftuigen op muziek van Queen - Apocalypse Now: Napalmbombardement onder This is the End.
6. Ong Bak: Muay Thai Warrior: Boomklimscene - Braindead: Grasmaaier plus zombies
7. American Splendor: De jellybeans en ‘Revenge of the Nerds’ monologen van Toby - Donnie Brasco: Donnie moet 'fuhgedaboutit' uitleggen
9. Oldboy: Dae-Su Oh en Woo-jin Lee - Saving Private Ryan: De landing op het strand
10. Eternal Sunshine of the Spotless Mind:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Panic Room: Tracking shot van slaapkamer op de bovenste verdieping tussen de trapspijlen door naar de inbrekers aan de keukendeurO+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Requiem For A Dream: Eindsequentie, als de hoofdpersonen in foetushouding gaan liggen
2. Big Fish: Waterdraagscène - Jackie Brown: DeNiro en Fonda op de parkeerplaats
3. Oldboy: 2D-gevecht - Deer Hunter, The: Russische Roulette met Christopher Walken
4. Before Sunset: ‘Baby, you’re gonna miss the plane’ - Heat: Schietscene in de straat na de bank overval
5. Shaun of the dead: Zombie’s aftuigen op muziek van Queen - Apocalypse Now: Napalmbombardement onder This is the End.
6. Ong Bak: Muay Thai Warrior: Boomklimscene - Braindead: Grasmaaier plus zombies
7. American Splendor: De jellybeans en ‘Revenge of the Nerds’ monologen van Toby - Donnie Brasco: Donnie moet 'fuhgedaboutit' uitleggen
8. Touching the Void: Boney M in het hoofd - Empire Strikes Back, The: 'I am your father.'
9. Oldboy: Dae-Su Oh en Woo-jin Lee - Saving Private Ryan: De landing op het strand
10. Eternal Sunshine of the Spotless Mind:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Panic Room: Tracking shot van slaapkamer op de bovenste verdieping tussen de trapspijlen door naar de inbrekers aan de keukendeur
11. The Dreamers: Verbreken Louvre-record - Casablanca: De Marseillaise.
12. Open Range: Shoot-out - Mission: Impossible: ZweetdruppelsceneSheridana +1
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Requiem For A Dream: Eindsequentie, als de hoofdpersonen in foetushouding gaan liggen
2. Big Fish: Waterdraagscène - Jackie Brown: DeNiro en Fonda op de parkeerplaats
3. Oldboy: 2D-gevecht - Deer Hunter, The: Russische Roulette met Christopher Walken
4. Before Sunset: ‘Baby, you’re gonna miss the plane’ - Heat: Schietscene in de straat na de bank overval
5. Shaun of the dead: Zombie’s aftuigen op muziek van Queen - Apocalypse Now: Napalmbombardement onder This is the End.
6. Ong Bak: Muay Thai Warrior: Boomklimscene - Braindead: Grasmaaier plus zombies
7. American Splendor: De jellybeans en ‘Revenge of the Nerds’ monologen van Toby - Donnie Brasco: Donnie moet 'fuhgedaboutit' uitleggen
8. Touching the Void: Boney M in het hoofd - Empire Strikes Back, The: 'I am your father.'
9. Oldboy: Dae-Su Oh en Woo-jin Lee - Saving Private Ryan: De landing op het strand
10. Eternal Sunshine of the Spotless Mind:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Panic Room: Tracking shot van slaapkamer op de bovenste verdieping tussen de trapspijlen door naar de inbrekers aan de keukendeur
11. The Dreamers: Verbreken Louvre-record - Casablanca: De Marseillaise.
12. Open Range: Shoot-out - Mission: Impossible: Zweetdruppelscene
Wow, een epiloog. Dit tournament heeft toch wel alles. Ik verwacht nog een twist waaruit blijkt dat dit eigenlijk niet het echte tournament is.The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Requiem For A Dream: Eindsequentie, als de hoofdpersonen in foetushouding gaan liggen
2. Big Fish: Waterdraagscène - Jackie Brown: DeNiro en Fonda op de parkeerplaats
3. Oldboy: 2D-gevecht- Deer Hunter, The: Russische Roulette met Christopher Walken
4. Before Sunset: ‘Baby, you’re gonna miss the plane’ - Heat: Schietscene in de straat na de bank overval
5. Shaun of the dead: Zombie’s aftuigen op muziek van Queen -Apocalypse Now: Napalmbombardement onder This is the End.
6. Ong Bak: Muay Thai Warrior: Boomklimscene - Braindead: Grasmaaier plus zombies
7. American Splendor: De jellybeans en ‘Revenge of the Nerds’ monologen van Toby - Donnie Brasco: Donnie moet 'fuhgedaboutit' uitleggen
8. Touching the Void: Boney M in het hoofd - Empire Strikes Back, The: 'I am your father.'
9. Oldboy: Dae-Su Oh en Woo-jin Lee - Saving Private Ryan: De landing op het strand
10. Eternal Sunshine of the Spotless Mind:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Panic Room: Tracking shot van slaapkamer op de bovenste verdieping tussen de trapspijlen door naar de inbrekers aan de keukendeur
11. The Dreamers: Verbreken Louvre-record -Casablanca: De Marseillaise.
12. Open Range: Shoot-out -Mission: Impossible: Zweetdruppelscene
[ Bericht 0% gewijzigd door Mike op 01-02-2005 11:32:02 ]In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
Dat heb je helemaal goed begrepen. Netjes hoorquote:Op dinsdag 1 februari 2005 11:30 schreef Patch het volgende:
Er mogen geen nieuwe filmmomenten meer gepost worden begrijp ik?
En dat met een IQ van 143....quote:Op dinsdag 1 februari 2005 12:09 schreef Hare het volgende:
[..]
Dat heb je helemaal goed begrepen. Netjes hoor
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Panic Room: Tracking shot van slaapkamer op de bovenste verdieping tussen de trapspijlen door naar de inbrekers aan de keukendeur
11. The Dreamers: Verbreken Louvre-record - Casablanca: De Marseillaise.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Requiem For A Dream: Eindsequentie, als de hoofdpersonen in foetushouding gaan liggen
3. Oldboy: 2D-gevecht - Deer Hunter, The: Russische Roulette met Christopher Walken
5. Shaun of the dead: Zombie’s aftuigen op muziek van Queen - Apocalypse Now: Napalmbombardement onder This is the End.
6. Ong Bak: Muay Thai Warrior: Boomklimscene - Braindead: Grasmaaier plus zombies
9. Oldboy: Dae-Su Oh en Woo-jin Lee - Saving Private Ryan: De landing op het strandThe thoughts of others screech at them like the forced laughs of a billion art house movie patrons.
IMDb Vote History
Maar je mag nog wel even stemmenquote:Op dinsdag 1 februari 2005 11:30 schreef Patch het volgende:
Er mogen geen nieuwe filmmomenten meer gepost worden begrijp ik?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Requiem For A Dream: Eindsequentie, als de hoofdpersonen in foetushouding gaan liggen vond het echt een mooie scene overigens
2. Big Fish: Waterdraagscène - Jackie Brown: DeNiro en Fonda op de parkeerplaats
3. Oldboy: 2D-gevecht - Deer Hunter, The: Russische Roulette met Christopher Walken
4. Before Sunset: ‘Baby, you’re gonna miss that plane’ - Heat: Schietscene in de straat na de bank overval
5. Shaun of the dead: Zombie’s aftuigen op muziek van Queen - Apocalypse Now: Napalmbombardement onder This is the End.
6. Ong Bak: Muay Thai Warrior: Boomklimscene - Braindead: Grasmaaier plus zombies
7. American Splendor: De jellybeans en ‘Revenge of the Nerds’ monologen van Toby - Donnie Brasco: Donnie moet 'fuhgedaboutit' uitleggen
8. Touching the Void: Boney M in het hoofd - Empire Strikes Back, The: 'I am your father.'
9. Oldboy: Dae-Su Oh en Woo-jin Lee - Saving Private Ryan: De landing op het strand
10. Eternal Sunshine of the Spotless Mind:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Panic Room: Tracking shot van slaapkamer op de bovenste verdieping tussen de trapspijlen door naar de inbrekers aan de keukendeur
11. The Dreamers: Verbreken Louvre-record - Casablanca: De Marseillaise.
12. Open Range: Shoot-out - Mission: Impossible: Zweetdruppelscene
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. – Requiem For A Dream: Eindsequentie, als de hoofdpersonen in foetushouding gaan liggen
2. [4-4] Big Fish: waterdraagscène – Jackie Brown: DeNiro en Fonda op de parkeerplaats
3. [5-3] Oldboy: 2D-gevecht – Deer Hunter, The: Russische Roulette met Christopher Walken
4. [3-4] Before Sunset: ‘Baby, you’re gonna miss the plane’ – Heat: Schietscene in de straat na de bank overval
5. [1-6] Shaun of the dead: Zombie’s aftuigen op muziek van Queen - Apocalypse Now: Napalmbombardement onder This is the End.
6. [1-4] Ong Bak: Muay Thai Warrior: Boomklimscene – Braindead: Grasmaaier plus zombies
7. [3-2] American Splendor: De jellybeans en ‘Revenge of the Nerds’ monologen van Toby – Donnie Brasco: Donnie moet 'fuhgedaboutit' uitleggen
8. [1-4] Touching the Void: Boney M in het hoofd – Empire Strikes Back, The: 'I am your father.'
9. [2-6] Oldboy: Dae-Su Oh en Woo-jin Lee – Saving Private Ryan: De landing op het strand
10. [8-0] Eternal Sunshine of the Spotless Mind:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. – Panic Room: Tracking shot van slaapkamer op de bovenste verdieping tussen de trapspijlen door naar de inbrekers aan de keukendeur
11. [2-3] The Dreamers: Verbreken Louvre-record – Casablanca: De Marseillaise.
12. [2-1] Open Range: Shoot-out – Mission: Impossible: Zweetdruppelscene
1 gelijkspel dus:
Big Fish: waterdraagscène – Jackie Brown: DeNiro en Fonda op de parkeerplaats..
2 van de 3 stemmen en als dat bekend is volgt een nieuwe ronde..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.12. Mission: Impossible: ZweetdruppelsceneBarcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
Dacht echt dat we nog een stuk meer te gaan hadden. Met al die verschillende delen, epilogen etc etc was het overzicht denk ik een beetje wegquote:Op donderdag 3 februari 2005 23:26 schreef laurenzo85 het volgende:
[..]
Inderdaad, hier zul je het voor de rest mee moeten doen...
Je wilt die 20 echt graag gaan halen hè?quote:
Vaste stemmers hebben al gestemd en de ronde blijft nog wel even open dus jaquote:Op zaterdag 5 februari 2005 22:37 schreef Hare het volgende:
[..]
Je wilt die 20 echt graag gaan halen hè?
Zal ik je kicktaken dan ff van je overnemen voor deze 4 zware dagen voor jequote:Op zaterdag 5 februari 2005 22:45 schreef laurenzo85 het volgende:
[..]
Vaste stemmers hebben al gestemd en de ronde blijft nog wel even open dus ja, Verder zijn er nog zo'n 20 spannende duels, die nog elke kant op kunnen.. En ten slotte ben ik komende 4 dagen verinderd i.v.m. carnaval, dus voordat ie nog verder wegzakt
Bahquote:Op vrijdag 11 februari 2005 16:15 schreef laurenzo85 het volgende:
3. [5-4] Empire Strikes Back, The: 'I am your father.' - Dolce Vita, La: Anita Ekberg in de Trevi fontein
10. [6-7] 2001: A Space Odyssey: Uitschakeling HAL. - Full Metal Jacket: Pyle op de plee.
17. [8-7] Seven: Eindmoord - Apocalypse Now: Napalmbombardement onder This is the End.
Vanmiddag La Dolce Vita gezien. Wat is er nu eigenlijk zo interessant aan die scène in de Trevifontein?quote:
quote:Op vrijdag 11 februari 2005 17:40 schreef victorinox het volgende:
* victorinox pinkt even een traantje weg.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Wat zijn die getallen in je signature dan D_H?quote:
Een optelreeks zo te zien. Telkens de 2 voorgaande getallen optellen.quote:Op zaterdag 12 februari 2005 10:44 schreef Hare het volgende:
Wat zijn die getallen in je signature dan D_H?
Volgens mij heb je gelijkquote:Op zaterdag 12 februari 2005 10:47 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Een optelreeks zo te zien. Telkens de 2 voorgaande getallen optellen.
1+1 = 2
1+2 = 3
2+3 = 5
etc.
Nog nooit gehoord van Fibonacci? De Gulden Snede?quote:
Nopequote:Op zaterdag 12 februari 2005 11:45 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Nog nooit gehoord van Fibonacci? De Gulden Snede?
Ah. Ik dacht dat je misschien Pi had gezien. Of naar een Tool-CD had geluisterd.quote:Op zaterdag 12 februari 2005 12:06 schreef dolle_hond het volgende:
erg off-topic
ach, ik ben bezig De Da Vinco - code te lezen
ja en ja ookquote:Op zaterdag 12 februari 2005 12:08 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ah. Ik dacht dat je misschien Pi had gezien. Of naar een Tool-CD had geluisterd.
Hoewel ik er ook graag voor gestemd zou hebben, is dit helaas niet meer mogelijk.. Onthoud je je verder van stemmen, of kies je nog wat anders?quote:Op zaterdag 19 februari 2005 23:02 schreef UIO_AMS het volgende:
6. The Good, the Bad and the Ugly: Shootout van de drie
Die andere 2 filmmomenten vind ik in geen verhouding staan tot die shoot out, dus dan onthoud ik mij liever.quote:Op zondag 20 februari 2005 14:51 schreef laurenzo85 het volgende:
Hoewel ik er ook graag voor gestemd zou hebben, is dit helaas niet meer mogelijk.. Onthoud je je verder van stemmen, of kies je nog wat anders?
Tot zover ik weet is dit nog alles wat er overgebleven is, tenmiste vanaf toen ik begon met de hervatting was dit alles. Volgens mij heeft Sai ook gewoon op dezelfde manier gewerkt, dus lijkt me sterk dat we iets missen..quote:Op zondag 20 februari 2005 15:01 schreef Mike het volgende:
Zijn dit de laatst overgebleven van de honderden (duizenden) fragmenten waar Sai mee begon? Of missen we er een aantal?
Er zijn al tig goeie momenten uit, dus ja..quote:Op maandag 21 februari 2005 21:33 schreef Hare het volgende:
Once Upon a Time in the West
Verder allemaal een beetje tegenvallende uitslagen. Beste is er iig al uit(Singin in the Rain)
Deze hebben het allemaal al af moeten leggen tegen bijvoorbeeld een eindmoord in Sevenquote:Op maandag 21 februari 2005 21:43 schreef Mike het volgende:
Ik denk bij legendarische filmmomenten ook aan beelden uit Gone with the Wind, Casablanca, Lawrence of Arabia, Bridge on the River Kwai, The French Connection, ET...waar zijn ze?
Ik stem overigens ook nog ff op Once upon a time...
Ehmm...onder welke steen ben jij net vandaag gekropen?quote:Op maandag 21 februari 2005 22:42 schreef VoreG het volgende:
* Vierde ronde, eerste helft
1. Return of the King, The: Faramir rijdt ten strijde tegen de orcs, onder gezang van Pippin - Spartacus: 'I'm Spartacus!
2. Mulholland Dr.: Llorando . - Gone with the Wind: 'Frankly my dear...'
3. Amélie: Op het scootertje door Parijs. - Gladiator: Laatste gevecht.
4. Bladerunner: 'All those moments will be lost in time, like tears in rain. - 12 Monkeys: Op het vliegveld (climax)
5. Matrix, The: Lobby scene. - To Kill a Mockingbird: "Hey boo" hele scene
6. Usual Suspects, The: De line-up. ('Give me the keys, you fucking cocksucker.') - Elephant Man, The: Het einde.
7. Kill Bill: Lucy Liu komt met haar gevolg een restaurant binnen - King Kong ('33) - Scene op Empire state building.
8. Seven: Eindmoord - Moulin Rouge: El Tango de Roxanne
9. Shichinin no Samurai: Finale in stortbui. - Hiroshima mon amour: Opening.
10. Dancer in the Dark: Galgscene. - Höstsonaten: Moeder en dochter spelen Chopin, maar op een totaal verschillende wijze.
11. Shining, The: 'Here's Johnny!' - Dead Man Walking: De injectie.
12. Raging Bull: Laatste bokspartij - Brief Encounter: Eerste scene op het station.
13. Casablanca: De Marseillaise. - Memento: Opening (polaroid).
14. Deliverance: Banjo-duel. - Godfather, The: Doopscene.
15. Third Man, The: Entrée Harry Lim - American Beauty: Video van het plastic zakje.
16. Pianist, The: Pianospelen voor Duitser. - Taxi Driver: Climax.
17. Heat: Schietscene in de straat na de bank overval. - Short Cuts: Telefoonseks/voeden baby.=
18. Jackie Brown: DeNiro en Fonda op de parkeerplaats - Modern Times: Rolschaatsen
19. Empire Strikes Back, The: 'I am your father.' - Romeo + Juliet: Aquarium.
20. Psycho: De douche-scene - Life of Brian: 'Always look on the bright side of life.’
21. Seven Year Itch, The: De rok van Marilyn. - Dirty Harry: Punkspeech aan het einde.
22. Hard Day's Night: Can't Buy me Love. - Cinema Paradiso: Kussenmontage
23. Paris, Texas: Gesprek in het peepshow-hokje - 2001: A Space Odyssey: Uitschakeling HAL.
24. Casablanca: Eind-speech Bogart/Bergman ('Maybe not today, maybe not tomorrow, but soon and for the rest of your life.'). - Being John Malkovich: Malkovich in zijn eigen hoofd.
25. Roman Holiday: De bitterzoete laatste scene waar Hepburn en Peck doen alsof ze elkaar niet kennen. - Lost Highway: De video met de moord.
26. Dr. Strangelove: Gesprekje met Dimitri. - Apocalypse Now: Napalmbombardement onder This is the End.
27. Ben-Hur: De wagenrennen - Donnie Darko: Mad World
28. Festen: De speech aan tafel - Stalker: De eindscene (telekinese).
29. Butch Cassidy and the Sundance Kid: Eindscene + still. - Deer Hunter, The: Russische Roulette met Christopher Walken.
30. Reservoir Dogs: Het oor. - Once Upon a Time in the West: Shootout Bronson-Fonda, met de mondharmonica/galg-flashback.
31. Third Man, The: Dialoog in het reuzenrad ('The cuckoo clock!') - This is Spinal Tap: 'These go to eleven.'
32. Great Escape, The: McQueen op motor - Halloween: Uit het raam... en weg.
Gimme the keys you fucking cocksocker
Sorry, kan er ook niks aan doen..quote:Op zaterdag 26 februari 2005 22:12 schreef SaintOfKillers het volgende:
En daarmee zijn de laatste momenten die ik nog een beetje interessant vond ook uit het tournament
Ik ga met Sai mee.quote:Op donderdag 3 maart 2005 19:32 schreef Sai het volgende:
Laat ik mijn keuze alvast doorgeven:
[afbeelding]
[afbeelding]
Ahquote:Op donderdag 3 maart 2005 19:48 schreef Sai het volgende:
We hebben het dus over:
[afbeelding]
VERSUS:
[afbeelding]
Ehm, tot volgende week dinsdag ofzo.. Misschien woensdag als ik dinsdag wat tijd tekort kom, maar ik hou voorlopig dinsdag aan.quote:Op donderdag 3 maart 2005 21:19 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Tot wanneer blijft deze finale open. Ik wou OUATITW binnen kort toch weer eens kijken nu ik hem op dvd heb.
Bij de eerste keer stemmen al gelijk de doorslaggevende stem geven in de finale, dat doe je leukquote:Op maandag 7 maart 2005 18:06 schreef dunc het volgende:
* dunc stapt even binnen om voor Apocalypse Now te stemmen..
Idd, dikke vettequote:Op dinsdag 8 maart 2005 13:37 schreef Mike het volgende:
Bedankt Laurenzo85...het was toch nog een behoorlijk karwei dat Sai achterliet, dus chapeau daarvoor.
Ik denk dat het hele oeuvre van Ben Affleck op een gedeelde eerste plaats eindigt.quote:Op dinsdag 8 maart 2005 16:32 schreef Hare het volgende:
[..]
Idd, dikke vettevoor Laurenzo! Ik had nooit gedacht dat dit toernooi nog een einde zou krijgen, maar eind goed al goed en best een mooie winnaar ook nog!
Op naar het meest tenenkrommende moment toernooi
* insert standaard Grease-grapjequote:Op dinsdag 8 maart 2005 16:46 schreef Mike het volgende:
[..]
Ik denk dat het hele oeuvre van Ben Affleck op een gedeelde eerste plaats eindigt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |