Dan weet je gewoon zeker dat die spelers weggaan.quote:Er zullen een paar aanpassingen aan het ontwerp gedaan worden die o.a. betrekking hebben op het afbeelden van individuele N.E.C. spelers. Deze zullen waarschijnlijk vervangen worden door een afbeelding van N.E.C. supporters.
zwembroek aan en goed insmerenquote:Op zondag 3 april 2005 12:58 schreef Johan-Derksen het volgende:
Ff zien wat voor kleding ik aandoe...
Het kan best fikken in die zon op de hazenkamp
quote:NEC verlengt contracten van drie spelers
NEC heeft de verbintenissen van drie van z'n spelers verlengd. Zo verlengde Peter Wisgerhof zijn contract in de Goffert met nog eens twee seizoenen. De 25-jarige Wisgerhof kwam vier jaar geleden over van buurman Vitesse.
José Valencia (23), die aan het begin van dit seizoen overkwam van Ajax, verlengde zijn contract bij NEC met één seizoen. Keeper Raymond van Emmerik (21) tekende voor twee seizoenen bij.
Bron VI
Idd leuk en hij kan 't wel betalen met een inkomen van 10.000 in de maandquote:Op dinsdag 5 april 2005 03:40 schreef rubbereend het volgende:
Gentenaar woont erg mooi moet k zeggen, leuk stuk met Vreven bij de Verlenging
dat zou nog een prikkie zijn voor zo'n goede keeperquote:Op dinsdag 5 april 2005 03:51 schreef cultheld het volgende:
[..]
Idd leuk en hij kan 't wel betalen met een inkomen van 10.000 in de maand
Zullen ze toch een behoorlijke zak geld moeten meebrengen.quote:Op maandag 4 april 2005 22:36 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Na Celtic en AS Roma zit nu HSV achter Edje Barretje aan..
Als Barreto echt weg wil gaan (en zulke clubs melden zich) dan kan hij NEC gaan tegenwerken hequote:Op dinsdag 5 april 2005 09:41 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Zullen ze toch een behoorlijke zak geld moeten meebrengen.
Ik heb liever dat tie nog een jaartje blijft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |