haha, ik heb voor een platenspelertje + boxjes 1 euri betaalt! en hij werkt goedquote:Op vrijdag 27 mei 2005 11:51 schreef arthurvries het volgende:
[..]
LP's zijn veel in 2dehands zaken te krijgen. Platenspelers kun je ook goedkoop bemachtigen. Mijn platenspeler kostte ¤ 25,- inc. speakers. Terwijl ik ergens anders een platenspeler zag staan voor ¤ 30,- zonder speakers. Dus... ik wou maar ff zeggen....
Ik weet ook niet wanneer je jarig bent, maar dat helpt altijd als je graag dingen wilt hebben. (M.a.w.: vraag LP's en platenspeler voor je verjaardag, ben je zelf minder geld kwijt. Zo ben ik ook aan mijn LP's + platenspeler gekomen van mijn ouders.)
Technics is dan ook de Rolls Royce onder de platenspelersquote:Op vrijdag 27 mei 2005 11:59 schreef webfreak het volgende:
Platenspelers hoeven niet duur te zijn, maar ik merk wel ontzéttend duidelijk verschil tussen mijn 30-euro spelertje (de naald was 15 euro) en een nieuwe technics.
Ik neem vaker mijn platen mee naar de radiostudio, waar een technics staat, en als ik ze daar draai klinken ze prima; ook als ze een beetje stoffig zijn.
Bij mijn eigen speler moet de plaat eerst helemaal schoonwrijven, want ieder stofje hóór je (en de naald zit aan 't eind van de rit helemaal onder 't stof)
Maargoed, als je een liefhebber bent is 't sowieso niet onverstandig om een ding te kopen waar je nog 10 jaar mee vooruit kan. Dat ben ik dus ook van plan... Ooit
quote:Op vrijdag 27 mei 2005 21:29 schreef warpozio het volgende:
[..]
Technics is dan ook de Rolls Royce onder de platenspelers
quote:Op zondag 29 mei 2005 13:28 schreef Zanderrr het volgende:
"I know the Lennon/McCartney songwriting team was important, but after two Pope John Pauls, isn't it about time we had a Pope George Ringo?"
Whehehe!quote:Op zondag 29 mei 2005 13:28 schreef Zanderrr het volgende:
"I know the Lennon/McCartney songwriting team was important, but after two Pope John Pauls, isn't it about time we had a Pope George Ringo?"
Ja, het programma herinner ik me nog goed. En ik heb hier ook nog heel veel bandjes liggen met radioprogramma's over The Beatles (zoals altijd uiteraard ongedocumenteerdquote:Op donderdag 2 juni 2005 23:37 schreef Hilzillah het volgende:
Hebben jullie ooit gehoord van "het zwarte gat" een radio programma van ik geloof veronica,
Dat ging over de zogenaamde geheime boodschappen in de liedjes van de beatles.
Ik heb ooit dat bandje gehad. En zou het graag weer willen hebben
Echt waar???quote:Op donderdag 2 juni 2005 23:50 schreef Hilzillah het volgende:
Ja klopt Paul mc cartney zou overleden zijn door een verkeers ongeluk, (wordt beschreven in liedje a day in a life) en over dat ze paul begraven zouden hebben. Hoor je aan het eind van strawberry fields (hoor je een hoop herrie, met daar in de woorden I burried paul"
Heeft er hier iemand nog de link naar de fantastische site over Faul McCartney?quote:Op donderdag 2 juni 2005 23:50 schreef Hilzillah het volgende:
Ja klopt Paul mc cartney zou overleden zijn door een verkeers ongeluk, (wordt beschreven in liedje a day in a life) en over dat ze paul begraven zouden hebben. Hoor je aan het eind van strawberry fields (hoor je een hoop herrie, met daar in de woorden I burried paul" wat er verder nog meer vertelt wordt kan ik me niet meer zo heel goed herinneren. Ik was 10 ofzo![]()
Deze?quote:Op vrijdag 3 juni 2005 07:19 schreef MuadDib het volgende:
[..]
Heeft er hier iemand nog de link naar de fantastische site over Faul McCartney?
Joh, maak je niet druk. Ze lopen een beetje te dollen.quote:Op vrijdag 3 juni 2005 10:28 schreef Hilzillah het volgende:
Ik geloof niet ECHT dat paul dood is, maar Jane vroeg me te beschrijven waar het programma over ging!
Hij is goed, maar toch wat overschat naar mijn mening.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 10:28 schreef -Dries- het volgende:
Ik heb net Sgt. Pepper in mijn bezit en wat een prachtplaat is dat tochA day in the Life, echt grote klasse.
quote:Op dinsdag 7 juni 2005 10:28 schreef -Dries- het volgende:
Ik heb net Sgt. Pepper in mijn bezit en wat een prachtplaat is dat tochA day in the Life, echt grote klasse.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |