Huldequote:Op woensdag 5 januari 2005 12:17 schreef lucida het volgende:
De integratiesoaps die door de linkse omroepen dagelijks over ons worden uitgestort, hebben een erg hoog aaigehalte. Zo'n autochtone begeleider die zijn stinkende best doet om vooral niet een eigen mening te hebben, en alles wat die onaangepaste stumpertjes uitkramen voor zoete koek slikt. Zo verblind reeds door het multiculturele samenklonteringsideaal, kan het niet verbazen dat de deelnemers slechts van de regen in de drup terecht komen.
AUTOCHTOON, hou nou toch eens op met het organiseren van snoepreisjes en laat die stumpers nou gewoon eens zo als het hoort de handen uit de mouwen steken. Laat ze werken voor dit soort multiculturele uitstapjes, en stop het rondpompen van gemeenschapsgeld in een bodemloze put.
Patriotisme heeft door de eeuwen heen overal ter wereld bestaan. Napoleon, Alexander de Grote, Caesar, George W. Bush (quote:Op woensdag 5 januari 2005 17:26 schreef Re het volgende:
[..]
ja he...je krijgt er bijna scheurbuik van. maar het is toch echt een Amerikaanse uitvinding
Dat jij een zeer irritante kutuser bent, betekend juist dat je moet opflikkeren. Dit is een prima topic, met goede discussies, dus als je niks te melden hebt, ga weg.quote:Op woensdag 5 januari 2005 17:42 schreef Marcel1984 het volgende:
dat je een pool bent, betekend nog niet dat je onzin topic mag openen in POL
Wat lul je nou joh?quote:Op woensdag 5 januari 2005 17:26 schreef Re het volgende:
[..]
ja he...je krijgt er bijna scheurbuik van. maar het is toch echt een Amerikaanse uitvinding
quote:nagedacht... ik omarm veel van het Amerikaans cultuur gedachtengoed en laat me nix van geen enkele cultuur door mijn strot douwen ..
Wederom slap gelul. In Florida en Californie ja. In sommige gedeelten. Maar gewoon ijskoud beweren dat Spaans meer gesproken wordt dan Engels in de VS is gewoon weer dom gelul.quote:een daarvan is geforceerde vaderlandsliefde (alleen al het feit dat er tegenwoordig meer Spaans dan Engels in de VS gesproken wordt bijvoorbeeld zegt wel genoeg)
Ik beroep mij op het recht van vrije meningsuiting, en ik vind het een kuttopic en jou een kutusert.quote:Op woensdag 5 januari 2005 18:05 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Dat jij een zeer irritante kutuser bent, betekend juist dat je moet opflikkeren. Dit is een prima topic, met goede discussies, dus als je niks te melden hebt, ga weg.
Ik ken je niet, dus niet de moeite waard om af te gaan zeiken. Nu mag je optiefen, ga rukken ofzo.quote:Op woensdag 5 januari 2005 18:37 schreef Marcel1984 het volgende:
[..]
Ik beroep mij op het recht van vrije meningsuiting, en ik vind het een kuttopic en jou een kutusert.
Als je je beledigd voelt heb je het recht mij terug te beledigen![]()
quote:Op woensdag 5 januari 2005 19:02 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Ik ken je niet, dus niet de moeite waard om af te gaan zeiken. Nu mag je optiefen, ga rukken ofzo.
Ach en wee, ik ben diep bedroefd!quote:Op woensdag 5 januari 2005 14:57 schreef nikk het volgende:
Ver-Duitsen anno 1933, toe maar. Jou neem ik dus ook niet meer serieus.
quote:Op maandag 3 januari 2005 21:19 schreef Marcel1984 het volgende:
ik voel me hier ook niet thuis, en ik ben een nederlander.
Nou bek houden.quote:Op woensdag 5 januari 2005 20:34 schreef Marcel1984 het volgende:
whats in a fucking name skiczukie, als je je niet thuis voelt ligt dat toch echt aan jezelf
dit is een betoog van niks
Je kan ook prima trots zijn op iets dat je (mede) bezit of iets waar je deel van uitmaakt.quote:
Het gaat niet om verbieden of verplichten, maar om ontmoedigen en stimuleren. De media bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 4 januari 2005 13:31 schreef RM-rf het volgende:
[..]
welke kracht verbiedt jou om nationalistisch of patriotistisch te zijn? en welke kracht verplicht mensen om een bepaalde waarde te hechten aan hun allochtone herkomst, de religie van hun ouders of wat dan ook?
Zoiets moet ook absoluut niet van bovenaf worden opgelegd. Er is een grootverschil tussen verplicht opleggen en het totaal negeren. Bijvoorbeeld de manier waarop nieuwkomers jarenlang een Nederlands paspoort konden ophalen bij het plaatselijke gemeentekantoor. Daar komt nu pas na 40 jaar eindelijk eens verandering in. Of je zou scholieren eens fatsoenlijk geschiedenisonderwijs kunnen geven waar de Nederlandse geschiedenis uitgebreid aan bod komt. Je zou eens een nationaal historisch museum kunnen opzetten (volgens mij is NL zowat het enige land zonder).quote:Patriotisme is iets dat lastig van bovenaf opgelegd kan worden en is in het verzuilde nederland, met zijn vele fracties, regionale verschillen (hollanders, zeeuwen, friesen, drenthen, brabanders), politieke fracties (hoeken/kabeljauwen, orangisten/patriotten, consevatief-confessionelen/liberalen/socialisten) en eligieuze verschillen (calvinisten, remonstranten, contra-remonstranten, gereformeerden, hervormden, katholieken, oud-katholieken, humanisten etc.) eigenlijk nooit echt gekoppeld geweest aan een eenduidige steun aan één 'nederland'.
Zo kun je toch ook trots zijn op een land? Het wel en wee ervan hangt namelijk ook af van de inwoners.quote:Op dinsdag 4 januari 2005 15:11 schreef Fys het volgende:
[..]
Ik zie de link niet tussen een familieband en trots. Trots zijn op je kinderen kan heel goed. Intellectualiteit, bijvoorbeeld, is voor een groot deel afhankelijk van de omgeving waarin iemand is opgevoed. Als ik later een kind opvoed dat op zijn achttiende aan twee universitaire studies begint dan heeft dat te maken met zijn opvoeding; dus heb ik alle recht om trots te zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |