IRL komt dat wel eens voor.quote:Op zondag 2 januari 2005 20:58 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Aha, ik begrijp het al..... Wantrouwen. Put the body on the couch.
Ik neem aan dat dit voor mij bestemd is, dus ik zal er even op reageren.quote:Op zondag 2 januari 2005 20:06 schreef nokwanda het volgende:
[..]
In je originele post schrijf je dat je niet wilt dat in de ogen van anderen jouw politieke mening jouw hele persoonlijkheid bepaald en dat je die mening daarom maar voor je houd.
Jouw politieke mening komt anders wel voort uit wie jij bent en hoe jouw hersenprocessen werken.
De politiekcorrecte versie geven...Dat is in mijn ogen liegen over wie of wat je bent... Mensen een rad voor ogen draaien. Als je dat hier op deze manier zegt kom je ook op een bepaalde manier over.![]()
Ach, dan moet ik maar met het lichaam beginnen, dan wordt de geest vanzelf wel wat gewilliger.quote:Op zondag 2 januari 2005 21:00 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
IRL komt dat wel eens voor.![]()
Mijn body wil wel, maar mijn geest niet.
Een goede massage voor een goede discussie, excellent.quote:Op zondag 2 januari 2005 21:18 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ach, dan moet ik maar met het lichaam beginnen, dan wordt de geest vanzelf wel wat gewilliger.![]()
Maar jij weet helemaal niet wat voor een gruwelijk uiterlijk ik verborgen houd achter mijn politieke uitingen op dit forum.quote:Op zondag 2 januari 2005 21:23 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Een goede massage voor een goede discussie, excellent.![]()
quote:Op zondag 2 januari 2005 21:29 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Maar jij weet helemaal niet wat voor een gruwelijk uiterlijk ik verborgen houd achter mijn politieke uitingen op dit forum.(een kleine rooie duivel?)
Ik heb wel wat linkse vrienden en over politiek praten wordt vaak niets, dus moet je het over andere zaken hebben. Het kan dus wel. Je moet alleen niet een linkse partner hebben als je zelf rechtser bent. Dat wordt gezeik.quote:Op zondag 2 januari 2005 21:24 schreef Anton_aus_Den_Haag het volgende:
Linkse mensen heb ik trouwens uit mijn vriendinkring verbannen. Dat klikt toch nooit. Ik vind hun zielige jankerds, zij vinden mij bot. Natuurlijk verloop noemen we dat. Met de mensen waar ik echt goed mee op kan schieten zit je op 1 lijn.
Ik denk niet dat mensen je snel beoordelen of veroordelen als je je niet altijd in politieke discussies mengt. Eerder andersomquote:Op zondag 2 januari 2005 21:17 schreef nokwanda het volgende:
Als je niet op je visie beoordeeld wilt worden, waarop dan wel. Je kunt nu zeggen dat je helemaal niet beoordeeld wil worden maar zo werkt het niet in de wereld. Niemand heeft het recht om te veroordelen maar beoordelen is iets anders.
Och, dat valt reuze mee.quote:Op zondag 2 januari 2005 21:36 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Je moet alleen niet een linkse partner hebben als je zelf rechtser bent. Dat wordt gezeik.hier spreekt een man met ervaring
Mijn huidige vriendin moet ik zelfs afremmen.![]()
Ik hoop niet dat je op je usericon lijkt. (en jij niet dat ik op het mijne lijk).quote:Op zondag 2 januari 2005 21:33 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
![]()
Jij weet echter ook niet wat jij voor een goddelijk lichaam je zult aantreffen.
Nooit gedacht dat ik het met een rechtse bal eens zou zijn. Maar ehhh....quote:Op zondag 2 januari 2005 21:45 schreef dekrakeling het volgende:
[..]
Och, dat valt reuze mee.
Heb ook weleens een vriendin gehad die links was en we hebben het ruim 2 jaar volgehouden met elkaar. Je moet alleen niet zo'n vaandelzwaaiend Femke Halsema-figuur hebben, want dan kun je tijdens het neuken nog gaan discussieren over wie er onder of boven mag liggen.
quote:Op zondag 2 januari 2005 21:45 schreef dekrakeling het volgende:
want dan kun je tijdens het neuken nog gaan discussieren over wie er onder of boven mag liggen.
Er schuilt een moederfiguur in je.quote:Op zondag 2 januari 2005 21:45 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat je op je usericon lijkt. (en jij niet dat ik op het mijne lijk).
Hoewel dat niks zegt over het goddelijke lichaam onder het gezicht, natuurlijk.
He!!!! Volgens mij is dit een heeeel ander topic.
Nou ja... Ik heb al min of meer laten vallen dat ik een kleine rooie duivel ben. Dat "put the body on the couch"gedoe zegt eigenlijk al genoeg. Kan het niet laten om het tot uiting te laten komen. Als ik een nickname als 'Aaahikwordgek"zie dan moet ik....
Dat figuur valt best mee maar moeder ben ik wel, ja.quote:Op zondag 2 januari 2005 21:50 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Er schuilt een moederfiguur in je.![]()
Holy shitquote:Op zondag 2 januari 2005 21:36 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Mijn huidige vriendin moet ik zelfs afremmen.![]()
Waren die jongeren Marokkanen?quote:Op zondag 2 januari 2005 22:04 schreef VOLVOMEISTER het volgende:
Zeker. Vandaag net tegen die jongeren op Station CS gezegd dat ze kutmarokkanen waren en zich nuttig moesten maken.
quote:Op zondag 2 januari 2005 22:01 schreef nokwanda het volgende:
btw gek: je moet je vriendin afremmen en je ondertitel is: zeg eens NEE????????? WOAAHAAAHAA
Ach, dat is tegenwoordig een politieke mening, da's waar ook.quote:Op zondag 2 januari 2005 22:04 schreef VOLVOMEISTER het volgende:
Zeker. Vandaag net tegen die jongeren op Station CS gezegd dat ze kutmarokkanen waren en zich nuttig moesten maken.
Ik wist niet dat ze op de intensive-care tegenwoordig ook al internet hebben.quote:Op zondag 2 januari 2005 22:04 schreef VOLVOMEISTER het volgende:
Zeker. Vandaag net tegen die jongeren op Station CS gezegd dat ze kutmarokkanen waren en zich nuttig moesten maken.
Moet het ergens gezellig blijven dan moet je gewoon niet over politiek en voetbal praten. Tenzij je relaxte onbekende mensen opmerkingen hoort maken die overeen komen met jouw gedachtes dan kan je er wel over beginnen. Of je moet zin an ruzie hebben dat kan natuurlijk ook.quote:Op zondag 2 januari 2005 15:44 schreef dekrakeling het volgende:
Ik vraag me af in welke mensen van dit forum in het dagelijks leven uitkomen voor hun politieke mening ?
Ik heb mezelf afgeleerd om nog in het openbaar politieke discussies aan te gaan met anderen.
Het lijdt vaak alleen maar tot vervelende conflicten en mensen drukken vaak bewust of onbewust een stempel op je gehele persoonlijkheid. Ik merk het ook bij mezelf: ik krijg de neiging om door sommige discussies een stempel op een hele persoonlijkheid te drukken, terwijl het alleen iemands politieke mening betreft. Als ik nog over politiek praat, is het in besloten kring met familie en vrienden.
Ik loop in zoverre met mijn politieke mening te koop dat ik jou irl waarschijnlijk niet zo slap kon laten lullen zonder er op in te haken.quote:Op maandag 3 januari 2005 01:51 schreef JohnDope het volgende:
Wat ik laatst las over die hofstad groep, dat een paar jongens van die groep begonnen te radicaliseren en dat zag men aan dat die jongens luidkeels voor hun deur koranteksten stonden te schreeuwen.
Ik vond dat wel wat duisters hebben eigenlijk, dat ze luidkeels stonden te preken voor hun deur.
(duister is niet altijd negatief in mijn ogen, ik heb er wel me bedenkingen over omdat die gasten mijn vijanden zijn, maar als ik ook in die achterlijke cultuur was opgegroeid dan had ik ze vast wel cool gevonden en gegroet op straat)
Dan heb je aan mij een goedequote:Op maandag 3 januari 2005 02:21 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ik loop in zoverre met mijn politieke mening te koop dat ik jou irl waarschijnlijk niet zo slap kon laten lullen zonder er op in te haken.
Twaalf uit vijftig.quote:Op maandag 3 januari 2005 15:44 schreef Tup het volgende:
Wel als een gesprek op een politiek geladen onderwerp terecht komt. Ik voel het me plicht om -intelligent als ik ben- libertarische vrijemarktdenkers tegen te spreken. Het dogmatisch kapitalistische gewauwel (doe de test op http://www.msnbc.com/modules/newsweek/autism_quotient/default.asp ) van lieden die het Darwinisme selectief propageren valt meestal slecht bij mij.
Ik ook 12, staan we toch misschien meer op 1 lijn dan we denken.quote:Op maandag 3 januari 2005 15:56 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Twaalf uit vijftig.
Wat hebben autisme en darwinisme met libertarisme te maken?
li·ber·ta·ris·me (het ~)quote:Op maandag 3 januari 2005 15:56 schreef heiden6 het volgende:
Twaalf uit vijftig.
Wat hebben autisme en darwinisme met libertarisme te maken?
Ik vind een socialistische samenleving vele malen meer naar autisme rieken dan een op Darwinistische/libertaristische leest geschoeide samenleving. Autisme houdt verband met vaste rolpatronen, eenzijdigheid en het daar niet van kunnen/willen afwijken: "er is maar een weg, de voorgeschreven weg, want die is "sociaal""quote:Op maandag 3 januari 2005 17:00 schreef Tup het volgende:
Darwinisme (survival of the fittest) leidt in een samenleving met volkomen maatschaatschappelijke vrijheid tot anarchie. Alleen de sterksten zullen overleven. Om dit na te streven vind ik lichtelijk autistisch: een kokervisie waarmee contact met de omgeving lastig is.![]()
Dit is wel heel erg herkenbaar.quote:Op zondag 2 januari 2005 21:45 schreef dekrakeling het volgende:
[..]
Och, dat valt reuze mee.
Heb ook weleens een vriendin gehad die links was en we hebben het ruim 2 jaar volgehouden met elkaar. Je moet alleen niet zo'n vaandelzwaaiend Femke Halsema-figuur hebben, want dan kun je tijdens het neuken nog gaan discussieren over wie er onder of boven mag liggen.
Ga je nu uit van socialisme als toegepast in de samenleving en Darwinisme en libertarisme als theorie?quote:Op maandag 3 januari 2005 17:18 schreef dekrakeling het volgende:
[..]
Ik vind een socialistische samenleving vele malen meer naar autisme rieken dan een op Darwinistische/libertaristische leest geschoeide samenleving. Autisme houdt verband met vaste rolpatronen, eenzijdigheid en het daar niet van kunnen/willen afwijken: "er is maar een weg, de voorgeschreven weg, want die is "sociaal""
Darwinisme en libertarisme daarintegen, gaan juist uit van de eigen vrije ontwikkeling van mens en maatschappij. De mate waarin deze zich ontwikkelen bepaald de moraal, en niet de strak gedisciplineerde leer van een enkeling/kleine groepering.
Darwinisme en libertarisme passen zichzelf toe, socialisme wordt toegepast.quote:Op maandag 3 januari 2005 17:43 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ga je nu uit van socialisme als toegepast in de samenleving en Darwinisme en libertarisme als theorie?
Zou hij gaan roepen dat de evolutietheorie amoreel is?quote:Op maandag 3 januari 2005 17:48 schreef dekrakeling het volgende:
Darwinisme en libertarisme passen zichzelf toe, socialisme wordt toegepast.
Socialisme is in de eerste instantie na revolutie toegepast die vanuit de mensen zelf kwam: Arbeiders aller landen; verenigt u.quote:Op maandag 3 januari 2005 17:48 schreef dekrakeling het volgende:
[..]
Darwinisme en libertarisme passen zichzelf toe, socialisme wordt toegepast.
Nonsens. Marx was een vrijdenker. Hij had het alleen volslagen bij het verkeerde eindquote:Op maandag 3 januari 2005 17:58 schreef PJORourke het volgende:
Waren Marx, Engels en Lenin dan arbeiders?Eerder professionele hetsers van het type Duyvendak.
OK, Marx wel. Meer het soort salonsocialist dat vanuit chique clubs boekjes schreef. Lenin was wel een ophitser eerste klasse.quote:Op maandag 3 januari 2005 17:59 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Nonsens. Marx was een vrijdenker. Hij had het alleen volslagen bij het verkeerde eind
Juist, en dat principe werd in den beginne gebezigt door een kleine machtsgeile elite. Socialisme is in de basis niets meer of minder dan een opvolger van het eeuwenoude vorstendom. Bij socialisme zijn de woorden "onderwerping" en "toewijding" alleen vervangen voor een beter bekkende noemer: "solidariteit". Machtsverhoudingen blijven vrijwel ongewijzigt.quote:Op maandag 3 januari 2005 17:54 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Socialisme is in de eerste instantie na revolutie toegepast die vanuit de mensen zelf kwam: Arbeiders aller landen; verenigt u.
Het gaat bij dit soort theorieeen niet om waarheid of onwaarheid. Darwinisme bijvoorbeeld, is als ik me niet vergis gebaseerd op Darwins evolutie-theorie die uitgaat van natuurlijke selectie. Kijkend naar het rijk der dieren lijkt mij dat persoonlijk een goed te billijken theorie die eerder bedoeld is als verklaring dan als leer/waarheid.quote:Als je dat opgelegd vind dan is libertarisme net zo opgelegd. Darwinisme is ook maar in die vorm ontstaan in een bepaalde tijdsgeest. Delen daarvan kunnen best waar zijn maar delen daarvan zijn inmiddels ook wel weer achterhaald.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |