Tering, weer zo'n superoverdreven applaus van het publiekquote:Op zaterdag 26 februari 2005 20:42 schreef pberends het volgende:
Gatver, weer zo'n niet-grappig liedje.
Stem van George Bush is trouwens zeer slecht.
Die zit bij Koefnoenquote:Op zaterdag 26 februari 2005 20:42 schreef Patch het volgende:
Thomas als Bush....
Dat deed Sander toch altijd???
en toen kwam Hirsi Ali..quote:Op zaterdag 26 februari 2005 20:46 schreef pberends het volgende:
George Bush, nu al de slechtste imitatie van dit seizoen.
Ik vind Koefnoen leuker.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 20:58 schreef Toad het volgende:
Beetje simpele humor.
inderdaad , niet veel verbetering ten opzichte van vorig seizoen , wel goed dat van muiswinkel weer terug isquote:Op zaterdag 26 februari 2005 20:57 schreef pberends het volgende:
Was matig. Een 5je.
Hoe hij zogenaamd grappig in het begin dat deuntje constant herhaalde. Echt tenenkrommend.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 20:59 schreef pberends het volgende:
Peter Heerschop is echt mijn dieptepunt hoor. Wat een verschrikkelijk a-grappige man is dat.
Tja.. o.a. die opmerking maakte het einde van de uitzending nog een beetje leuk.quote:
Hij begint op Bert V. te lijken.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 21:00 schreef pberends het volgende:
[..]
Hoe hij zogenaamd grappig in het begin dat deuntje constant herhaalde. Echt tenenkrommend.
Dat was wel erg ja, 9 jaar oud....... en dan zo'n super lompe opmerking over het al of niet slikken van sperma.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 21:01 schreef UFOtje het volgende:
En Ratelband..... ja, goed dat die gek weer eens afgezeken gaat worden! 9 jaar!!![]()
Mee eens. Soms een glimlach, meer niet.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 21:04 schreef Adelante het volgende:
matige aflevering, niet meer vernieuwend en het cabaret is ook niet meer wat het was...
Ja, dat zei ik al eerder in het topicquote:Op zaterdag 26 februari 2005 21:08 schreef Toad het volgende:
Tenenkrommend: hoe ze aan het begin van het programma de week probeerde te analyseren. Leek een beetje op een gesprek tussen een paar 40 jarige mannen die éénzaam in de kroeg grappig proberen te doen.
(tijdens het stukje over de paus)
Peter H: Ja, de paus heeft al een persconferentie gegeven.
Jack S.: O, wat zei die?
Peter H. Bedankt voor dat buisje.
Publiek: Ha, ha, ha![]()
![]()
O, o, o, wat leuk.![]()
De paus en dan grappen maken met "Bedankt voor de bloemen" is zooooo afgezaagd.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 21:08 schreef Toad het volgende:
Tenenkrommend: hoe ze aan het begin van het programma de week probeerde te analyseren. Leek een beetje op een gesprek tussen een paar 40 jarige mannen die éénzaam in de kroeg grappig proberen te doen.
(tijdens het stukje over de paus)
Peter H: Ja, de paus heeft al een persconferentie gegeven.
Jack S.: O, wat zei die?
Peter H. Bedankt voor dat buisje.
Publiek: Ha, ha, ha![]()
![]()
O, o, o, wat leuk.![]()
Oei, de laatste tijd wordt ik vaker erop aangesproken dat ik het topic niet terug lees.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 21:10 schreef pberends het volgende:
[..]
Ja, dat zei ik al eerder in het topic
Echt tenenkrommend. Vooral het publiek, zitten die mensen op strakke nederwiet ofzo? Ze vinden alles grappig.
Wilders is serieus het meest mislukte typetje van Kopspijkers.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 21:04 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Bij vlagen aardig moet ik zeggen. Vreemd dat 'Wilders' op eens z'n tekst niet meer wist en begon te lachenIk vind wel dat Kopspijkers Wilders niet te vaak moet gebruiken als typetje. Hij is dan wel erg leuk ...
Tja, dat is toch vaak de sfeer in een studio die meespeeld op het lachen van publiek.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 21:10 schreef pberends het volgende:
[..]
Ja, dat zei ik al eerder in het topic
Echt tenenkrommend. Vooral het publiek, zitten die mensen op strakke nederwiet ofzo? Ze vinden alles grappig.
De Mike en Thomas Show is daarintegen wel leuk.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 21:14 schreef -DailaLama- het volgende:
[..]
Wilders is serieus het meest mislukte typetje van Kopspijkers.
Maar goed dat is mijn mening.
Daar kunnen zij ook niks aan doen, dat jij Ciska Dresselhuis niet kent.quote:Op zaterdag 26 februari 2005 21:15 schreef DrDentz het volgende:
ik kende dat feministische wijf nieteens die nagedaan werd, naja, kutprogramma, loer et nooit meer, zonde van het belastinggeld waaroim nemen ze die sidekick van spijkerman [ben ff zn naam kwijt] aan zeg![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |