Kan gebeuren, heb ik ook vaakquote:
Ja maar, welke is nou leuker...en moet er nog iets anders? Moet ik bijvoorbeeld meer lachen, zoals bij deze?quote:
De eerste 2 vind ik het leukst, bij de tweede vind ik het wel jammer van de kreukels in je ondergrond.quote:Op donderdag 6 januari 2005 19:50 schreef stil het volgende:
Ook even aan het spelen geweest, is alleen moeilijk iets te bewegen en tegelijk een foto te maken, en mijn statief is ook nog pleite.
1
[afbeelding]
2
[afbeelding]
3
[afbeelding]
4
[afbeelding]
5
[afbeelding]
Ik kan het morgen natuurlijk altijd proberenquote:Op donderdag 6 januari 2005 21:27 schreef stil het volgende:
Als je nou die lach met die lichtefoto kan combineren.
Maar als dat niet kan vind ik die lichte het mooist.
Die tweede komt al aardig in de richting. Als ik de regie over het plaatje had zou ik meer aansturen op een bloeddorstige blik recht in de lens, dan komt ie aardig uit op die gejaagde achtergrondquote:Op donderdag 6 januari 2005 21:23 schreef pea4fun het volgende:
[..]
Ja maar, welke is nou leuker...en moet er nog iets anders? Moet ik bijvoorbeeld meer lachen, zoals bij deze?
[afbeelding]
[afbeelding]
of is toch de gepijnigde uitdrukking meer van toepassing...Ik heb zo'n bekken zitten trekken dat ik het niet meer weet....al blijft geloof ik mijn voorkeur toch uitgaan naar die lichte....
Dat is trouwens een vraag aan allemaal hoor.
Frictie-autootjes nemenquote:Op donderdag 6 januari 2005 19:50 schreef stil het volgende:
Ook even aan het spelen geweest, is alleen moeilijk iets te bewegen en tegelijk een foto te maken, en mijn statief is ook nog pleite.
Ik heb heel wat gestoorde foto's gemaaktquote:Op donderdag 6 januari 2005 21:35 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Die tweede komt al aardig in de richting. Als ik de regie over het plaatje had zou ik meer aansturen op een bloeddorstige blik recht in de lens, dan komt ie aardig uit op die gejaagde achtergrond, maar laat eerst je maag even weer herstellen
De reden voor de lichte tint kan ik even niet een twee drie geven. Het lijkt me op een stevige overbelichting, die wel effect heeft op het gezicht en minder op de achtergrond.
Om aan nog langere tijden te komen zou je eens moeten kijken of je camera een ingebouwd grijsfilter heeft, mijn Canon heeft dat wel, in het menu heet dat ' ND-filter' er wordt dan een filter in het objectiefje gedraaid dat de boel nog weer wat verduistert.
Ik ga zondag dus dat kanquote:Op donderdag 6 januari 2005 19:10 schreef Impry het volgende:
[..]
WannaWat een Engels spreekt men tegenwoordig toch... Waar moet dat heen!
Maar ik heb maandag vrijBen je er dan al? Dinsdag moet ik stagelopen, maar misschien kan ik m'n leerlingetjes wel meenemen voor een excursie (Madame Tussaud ofzo
)
Eigenlijk ben ik het gewoon helemaal met je eensquote:Op donderdag 6 januari 2005 21:48 schreef Bowiefan het volgende:
@Pea, ik vind die buitenfoto's mooier als de binnen uitvoeringen
die lichte (15:03) is de beweging (de achtergrond) erg mooi maar helaas is je haar erg onscherp.
de beweging van die laatste (21:23) is niet mooi, je bent daar zelf wel lekker scherp, die daarboven staat ben je zelf ook niet scherp
ik ga dus voor die van 15:30 (als het een crop is moet je misschien kijken hoe die is als je hem minder cropt)
Ik kan natuurlijk nog eens heel snel proberen, maar alles tussen heel langzaam en wat sneller heb ik wel gehad. Ik moet gewoon geluk hebben dat de timer net afgaat als de achtergrond erg groen en dichtbij is...quote:Op donderdag 6 januari 2005 22:03 schreef Rewimo het volgende:
Heb je al verschillende snelheden geprobeerd, Pea? Dat scheelt natuurlijk weer voor de achtergrond.
Komt dat niet doordat het gezicht meer licht reflecteert als de zwarte stoel? Als je namelijk in een donkere ruimte op een wit papier flitst is dat veel feller als wanneer je op een zwart vel flitst.quote:Op donderdag 6 januari 2005 21:35 schreef Ouwesok het volgende:
De reden voor de lichte tint kan ik even niet een twee drie geven. Het lijkt me op een stevige overbelichting, die wel effect heeft op het gezicht en minder op de achtergrond.
Ik zie overeenkomstenquote:Op donderdag 6 januari 2005 21:51 schreef pea4fun het volgende:
Ik heb zitten zoeken in het menu van mijn camera, maar kan geen filter vinden, helaas. Ik zou mijn polarisatiefilter kunnen proberen, of is dat een slecht idee?
quote:Op donderdag 6 januari 2005 22:29 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Ik zie overeenkomsten
[afbeelding]
Zal Henri de Toulouse-Lautrec wel zijnquote:Op donderdag 6 januari 2005 22:36 schreef pea4fun het volgende:
@ shark. Zie je wel...er schuilt tóch een kunstenaar in me
Nog één keer danquote:Op donderdag 6 januari 2005 22:36 schreef pea4fun het volgende:
@ Impry...oooow nou snap ik het niet echt dusmaar dat maakt niet uit, blijf gewoon proberen
Ik snap hetquote:Op donderdag 6 januari 2005 22:45 schreef Impry het volgende:
[..]
Nog één keer dan
Wit licht bestaat uit alle kleuren v.d. regenboog. (Van (ultra)violet, via blauw, groen, geel, oranje naar rood en infrarood.)
Een perfect wit voorwerp reflecteert/weerkaatst al het licht dat erop valt.
Een perfect zwart voorwerp absorbeert al het licht dat erop valt.
Bij een wit voorwerp weerkaatst al het licht, dus je ziet veel licht. (overbelichting/hi-key)
Een zwart voorwerp 'eet bijna al het licht op' en je ziet dus bijna geen licht meer. (onderbelicht)
Als je het nou niet meer snapt stop ik![]()
![]()
Dat zou wel dé oplossing zijn jaquote:Op donderdag 6 januari 2005 22:48 schreef pea4fun het volgende:
[..]
* pea4fun negertje gaat zoeken als model
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |