quote:Op zondag 26 december 2004 21:39 schreef VoreG het volgende:
Nog maar een paar dagen en het is weer oud jaar
Gelukkig wel, ja.quote:
Ik snap het niet.quote:Op zondag 26 december 2004 21:26 schreef tong80 het volgende:
Zit ik naar Studio Brussel te luisteren Top 100 allertijden kom ik op een site die daar over gaat. Klik op het forum begin te lullen met die Belgen. Zie ik een bekende naam ik vraag aan die jongen heet jouw vader soms Alexander. Hij schrok zich kapot. 'Hoe weet jij dat ?' Woont ie dus ook in jBommel. Zegt ie dat ie in de Bloemendaal woont.Dezelfde straat als mijn broer dus. Blijkt ie zelfs een game van hem geleend te hebben en bij de zelfde club te vboetballen als ik. De wereld is klein.
Ik zit naar Studio Brussel te luisteren, hebben een top 100. Een Belgische zender. Die hebben een forum, waar op de uitzending gereageerd kan worden. Net als op Fok. Zie ik een achternaam die me bekend voor komt. Ik vraag aan die jongen heet je vader Alexander ? Ja zegt ie. Blijkt die jongen zelfs in dezelfde straat als mijn broer te wonen. Nu zit ik op MSN met hem te lachen over het feit dat de wereld zo klein kan zijn.quote:Op zondag 26 december 2004 22:01 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ik snap het niet.
Ook niet na 4X gelezen te hebben
We hebben het weer opgenomen om straks lekker de reclames door te spoelen.quote:
Goede aanpak, houd je wat extra tijd over om je modem te installeren ook..quote:Op zondag 26 december 2004 22:29 schreef golfer het volgende:
[..]
We hebben het weer opgenomen om straks lekker de reclames door te spoelen.
quote:Op maandag 27 december 2004 00:04 schreef manny het volgende:
Truste nachtploeg.. ik leg eraf.. op naar Oud en Nieuw.
Awwww een stelletjequote:Op maandag 27 december 2004 00:03 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Mooi..
Hoi rubbereend,de andere helft van de nachtploeg
quote:
Daar doe je lang over...quote:Op maandag 27 december 2004 02:30 schreef DutchGooner het volgende:
Hoi,ik ga nu eerst lekker zitten kleien
* rubbereend meldt zichquote:Op maandag 27 december 2004 00:03 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Mooi..
Hoi rubbereend,de andere helft van de nachtploeg
en t bier smaakte goed blijkbaarquote:Op maandag 27 december 2004 04:24 schreef cultheld het volgende:
voetbal? gvd ik val haast in slaap, klote radstake ook, 't was zo druk dat de sjasne niet opgehangen konden wroden
zekers, wat een aovnd weer tjongejonge man niet normaal. Stonden we op de bus te wachte kwam de bus aanrijden helemaal vol, moesten we een half uur op de volgende wachten had zo'n mongool alle banden van de fietsen leeg laten lopen en over de fiets van zo'n negerin lopen zeike omdat hij haar een vliegend kunstgebiet vond ov fzo. Kwamen we daar bnne,n, was d'r te veel binnen, konden de jassen gaan niet kwijt, maar aj gewoon achter een bar geflekkerd, verder wel een mooie avond gehad alleen kwam d'r zo'n vieze vreezah bohy ruzie zoeken met een kameraad, die kreeg een paar klappen, dat ewwas wel matg, maar 't bier smaakte idd goed, nu bik ik nog ff wat pennekoeke en dan ga ik maffenquote:Op maandag 27 december 2004 04:30 schreef rubbereend het volgende:
[..]
en t bier smaakte goed blijkbaar
quote:Op maandag 27 december 2004 04:33 schreef cultheld het volgende:
[..]
zekers, wat een aovnd weer tjongejonge man niet normaal. Stonden we op de bus te wachte kwam de bus aanrijden helemaal vol, moesten we een half uur op de volgende wachten had zo'n mongool alle banden van de fietsen leeg laten lopen en over de fiets van zo'n negerin lopen zeike omdat hij haar een vliegend kunstgebiet vond ov fzo. Kwamen we daar bnne,n, was d'r te veel binnen, konden de jassen gaan niet kwijt, maar aj gewoon achter een bar geflekkerd, verder wel een mooie avond gehad alleen kwam d'r zo'n vieze vreezah bohy ruzie zoeken met een kameraad, die kreeg een paar klappen, dat ewwas wel matg, maar 't bier smaakte idd goed, nu bik ik nog ff wat pennekoeke en dan ga ik maffen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |